اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

20 هزار یوزر و پسورد میتونه اسم در کنه ؟

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آرش 2 روز بن شدی
    يکم ادب ، يکم شخصيت . اين رو با همتون هستم ، شما تو خونه هاتون هم اينجوری حرف ميزنيد !؟
    يه نفر امده يه چيزی گفته ، به شما چه ربطی داره که طرز فکر اون چيه و بايد چی کار کنه يا نکنه . يه سؤال کرده جواب بديد .
    همين ليست دست خود شما بيوفته بدتر از اين کارها ميکنيد .

هيولا ، اول ميگی 20 هزار تا يوزر و پسورد زدی چند وقت پيش و به صورت فايل تکست تو کامپيوتر سيو کردی و اون سايت هم باگش رو فيکس کرده و نتيجه اين هست که دسترسيت از اون سايت برداشته شده .
    بعد امدی چند تا پست پايين تر ميگی : امروز چک کردی 6 هزار تا يوزر اضافه شد پس دسترسی تو به پسورد ها شده 26 هزار تا !
    يه توضيحی بده که شما که دسترسی ديگه نداشته به ديتابيس اونجا ، چطوری اين 6 هزار تا رو زدی ؟
    Last edited by s_hahroo_z; 12-14-2013, 02:20 PM.
    حقيقت طنز است

.

Comment

امشب از اون شباست که هیولا دوباره دیوونه بشه / تو مستی و دربدری اسیر میخونه بشه
      ! Security is never Complete

Comment

داخل وبسایت چندتا sheler دارم . اون باگ اصلی بسته شده اما با لینک یکی از شل ها میتونم وارد بشم .
        البته با شل نمیتونم اطلاعاتو بگیرم . ولی
        یوزر پسورد ادمین هم همونی بوده که هست تغییر نداده .
        با اون به همجا دسترسی دارم . چندتا ادمین داره یکی مستر اون خوبه با اون همه جا میشه رفت و همه چیزو دید .
        تنها مشکلی که هست ای پی منو میزنه که مثلا فلان ادمین در تاریخ و ساعت با چه ای پی وارد شده .
        برا اون میترسم که بفهمند . برای همین همه چیزو سیو کردم .

توی لیست ایمیلها و اسمها دنبال ادمهای مشهور یا کسانی که بشناسم میگردم بعد میرم اطلاعات شخصیشون رو میخونم . پسوردشون رو با ایمیل چک میکنم . وارد ایمیل میشم . فیسیوک وبلاگ وبسایت اکانتهای ... همه رو میرم و پسوردشونو درخواست میدم بیاد برای ایمیل و وارد میشم و در کل بیشتر فضولی میکنم تا خراب کاری .
        مثلا یک بنده خدایی رو شانسی رفتم توی ایمیلش جیمیل قسمت دلیت دیدم که با یک خانومی در ارتباط هست . ایمیل های شخصی رو خوندم دیدم زن داره با اینم رد و بدل lov میکنه ... این کارارو میکنم .
        فیسبوک هایی که زیرشون پیج های با لایک خیلی بالا دارند رو میرم ادمینشو عوض میکنم صاحبش میشم . برای تبلیغات و ...
        بیشترین کاری که میکنم این چیزاست . دیگه کار خاصی نمیکنم .

نوشته اصلی توسط s_hahroo_z نمایش پست ها
        آرش 2 روز بن شدی
        يکم ادب ، يکم شخصيت . اين رو با همتون هستم ، شما تو خونه هاتون هم اينجوری حرف ميزنيد !؟
        يه نفر امده يه چيزی گفته ، به شما چه ربطی داره که طرز فکر اون چيه و بايد چی کار کنه يا نکنه . يه سؤال کرده جواب بديد .
        همين ليست دست خود شما بيوفته بدتر از اين کارها ميکنيد .

هيولا ، اول ميگی 20 هزار تا يوزر و پسورد زدی چند وقت پيش و به صورت فايل تکست تو کامپيوتر سيو کردی و اون سايت هم باگش رو فيکس کرده و نتيجه اين هست که دسترسيت از اون سايت برداشته شده .
        بعد امدی چند تا پست پايين تر ميگی : امروز چک کردی 6 هزار تا يوزر اضافه شد پس دسترسی تو به پسورد ها شده 26 هزار تا !
        يه توضيحی بده که شما که دسترسی ديگه نداشته به ديتابيس اونجا ، چطوری اين 6 هزار تا رو زدی ؟
        http.
        html
        php
        .
        Я не говорю на большом России.
        но может что-то понять

Comment

اخی یاد 1be1 افتادم خخخخخخخ

Comment

ادمین سپاس لطفا این تایپیکو کلا پاک کنید .
            من جوابمو گرفتم . یا ببندید دیگه ادامه پیدا نکنه .
            http.
            html
            php
            .
            но может что-то понять

Comment

مشکل داری تو
              مریضی
              با شل نمیتونی به همه جا دسترسی داشته باشی اما با ادمین میتونی؟ بالا سرمون شاخ داره؟
              یاهو و جیمیل اینقدر در پیت شدن که بدون ارسال اس ام اس یا سوال امنیتی میزارن از هر ای پی وارد شی؟

Comment

دقت کردید همه ما یه تم خشونت و پرخاش گری داریم؟ حالا در سبکای مختلف
                آقا تو ایمیلات بگرد ببین شماره خونه امیرحسین (ایمان امپرور ) رو داری؟ یارو غیبش زده چرا کسی یادی نمیکنه از این بشر . دوستان اگر کسی اطلاعی داره پی ام بده.
                ...

Comment

سلام
                  فکر کنم منظور این دوستمون انتشار این ایمیلها توی pastebin هستش،....نه آقا جون نکن اینکارارو چون اگه راست گفته باشی و واسه یه سایت معمولی باشه،در صورت شکایت دهنتو سرویس میکنن ولی اگه دروغ گفته باشی و این ایمیلها واسه سایت نباشه و واسه همون سازمان امینتی هستش که توش کار میکنی،دهنت سرویسه،حتی همین حالا که اینجا مطلب زدی امکان داره دهنت سرویس شه،در کل دهنت سرویسه،از این پستهای ترسناک نزار اینجا چون اول جوونیت باید قید کامپیوتر رو بزنی.

محمد آقا فکرتو از سمت گرفتنش بیرون کن(منظورم ایمانه) چون جدیدا خبرهای بگیر بگیر فقط سمت کرمانه ،ولی میتونی فکرتو سمت تصادف(خدای نکرده)،پروژه بزرگ(در حد امنیتی)،سفر خارج از کشور،سفر به دهکوره(دسترسی نداشتن به اینترنت) و ... ببری.
                  عزیز رفته سفر کی برمیگردی .......

پ.ن : چرا من سطل آشغال ندارم ؟؟!!!
                  Last edited by alieye; 12-14-2013, 09:25 PM. دلیل: همیشه اگه دنبال چیزای مهمی،برو توی سطل آشغال
                  دل گفت مرا علم لدني هوس است.......................تعليمم کن اگر ترا دست رس است
                  گفتم که: الف،گفت: دگر، گفتم: هيچ...................در خانه اگر کس است، يک حرف بس است

Comment

نوشته اصلی توسط s7az2mm نمایش پست ها
                    دقت کردید همه ما یه تم خشونت و پرخاش گری داریم؟ حالا در سبکای مختلف
                    آقا تو ایمیلات بگرد ببین شماره خونه امیرحسین (ایمان امپرور ) رو داری؟ یارو غیبش زده چرا کسی یادی نمیکنه از این بشر . دوستان اگر کسی اطلاعی داره پی ام بده.
                    4se.jpg

گشتم نبود ببین اینجا نیست .
                    ب خدا کلی اطلاعات خوبی داره . ولی حالشو ندارم بشینم بگردم ببینم کی به کیه . این عکس پارت اول از تکست هایی که دارم .
                    دوست داشتید شماره خونشو بده جستجو کنم .

این چیزیه کا دارم انتشار بدخ اسم در میشه یا توی گونی میبرنمون ؟
                    اگه شما داشتید چیکار میکردید ؟
                    اصلا به درد میخوره ؟
                    من که هکر نیستم
                    این بزرگترین کاری بوده که کردم . فقط خواستم ببینم بدرد میخوره یا نه .
                    Last edited by hayula; 12-14-2013, 10:58 PM.
                    http.
                    html
                    php
                    .
                    но может что-то понять

Comment

بعد از گذاشتن عکس انگاری دوستان کمی مارو جدی گرفتن .
                      یک پیشنهاد دارم من توی یکی از دانشگاه ها دانشجو بودم که به دلایلی اخراج شدم .
                      حاظرم در عوض دیفس کردن وبسایت این دانشگاه برای مدت 24 ساعت .
                      26 هزار یوزر و پسوردی که دارم تمامی لیستها و ادرس شل و یوزر پس ادمین و ... بدم .
                      مرد و حرفش . ( البته من مرد نیستم خانوم هستم بعضی از دوستان میدونند ولی مردونه حرف میزنم )

http://www.qiau.ac.ir/
                      دانشگاه آزاد باراجی قزوین . یک بار هم اسکن کردم باگ هم داشت .
                      ولی هک کردنش کار من نبود .

کسی میتونست این کارو کنه پیام خصوصی بده تا بگم چه چیزی بزاره صفحه اول دیفس.
                      و معامله کنیم .
                      http.
                      html
                      php
                      .
                      но может что-то понять

Comment

می خوای بدونی چی کار کنی باهاش ؟

حداقل هر بلایی که می خوایی بیار سرش بعد که بردنت تو گونی کونت نسوزه که کاری نکردی بردنت. چون این باقالیایی که اسمشونو دوست می زارند 10 برابر بدتر از دشمنت می فروشنت

Comment

نوشته اصلی توسط hayula نمایش پست ها
                          بعد از گذاشتن عکس انگاری دوستان کمی مارو جدی گرفتن .
                          یک پیشنهاد دارم من توی یکی از دانشگاه ها دانشجو بودم که به دلایلی اخراج شدم .
                          حاظرم در عوض دیفس کردن وبسایت این دانشگاه برای مدت 24 ساعت .
                          26 هزار یوزر و پسوردی که دارم تمامی لیستها و ادرس شل و یوزر پس ادمین و ... بدم .
                          مرد و حرفش . ( البته من مرد نیستم خانوم هستم بعضی از دوستان میدونند ولی مردونه حرف میزنم )

http://www.qiau.ac.ir/
                          دانشگاه آزاد باراجی قزوین . یک بار هم اسکن کردم باگ هم داشت .
                          ولی هک کردنش کار من نبود .

کسی میتونست این کارو کنه پیام خصوصی بده تا بگم چه چیزی بزاره صفحه اول دیفس.
                          و معامله کنیم .
                          جان من یکی اینو بن کنه
                          رو اعصابه
                          بابا فکر کردی چیکار کردی مگه؟
                          بیشتر از سایت سنجش که دیگه اطلاعات نداره، خفه شو دیگه اه

Comment

آرش 2 روز بن شدی
                            اين همه فحش داده ، فقط 2 روز؟؟؟؟؟

اين بنده خدا هيولا هم دفعه اولشه يه جايي را زده يكم اطلاعات توش بوده ، خب جو گرفتتش ، ناراحتي نداره كه....

Comment

ببین من نمی خواستم پست بزنم ولی این عکسه رو که گذاشتی و دوباره شروع کردی به .... منو منصرف کردی از تصمیمم

من میتونم از فیسبوک بدون وارد شدن و بدون ادد کردن کسی . میتونم لیست عکسهای اون طرف رو ببینم و بیرون بکشم . نمونه هم یکی از دوستان همینجا که براش عکسشو کشیدم بیرون . وقتی البوم عکسی هیدن باشه چنین کاری یعنی چی ؟ شما فکر میکنید هک یعنی چی ؟ طرف بزنه فیسبوک دات کام بعد بنویسه کاپتان اینجارو هک کرده و .... ؟
                              شما جوجه بوترا زودی خودتونو خراب میکنید بزارید برا یه لغمه بزرگ خراب بشید نه 4 تا وبسایت درپیت دیفس کردن .
                              http://www.shabgard.org/forums/showt...ht=#post169247
                              بازم تاکید می کنم عزیز این که آرزوی شماست که یکی به نامتون سایت دیف کنه پس از طرف من فکر نکن تو دوست داشتی یکی سایت به اسمت هک کنه الان دوست داری یکی سایت دانشگاهتونو هک کنه
                              ما جوجه بوترا هم دیگه از این کارا نمی کنیم تازه اشم ما که جوجه ایم شما حرفه ای هستید ادعا کردین بلدید >>>جوجه بوترا سوادشون به iis6 قد نمیده
                              ولی حداقل می دونن با دیتای یه سرور چه کار کنن به قول جوکر معلومه اولین تجربه ات هست |یه نصحیت بپا شصت پات تو چشت نره از خوشحالی
                              شما هر وقت فهمیدی cdn server چیه بعد بیا بگو من فیسبوک رو هک کردم تو اونجا هم دوستان بهت اشاره کردن
                              ------------------------------------------------------------------------------------------
                              تا اون جوجه برنامه نویسهایی مثل شما بشینند گریه کنند که قرار بوده امنیت فلان سایتو داشته باشن
                              در مورد اون سازمانی که رفتم کار میکنم . فکر میکنید اگه میدونست هکرم و دنبال این حرفها اصلا رام میدادند اونجا ؟؟؟
                              جایی که کار میکنم تهران : تمام ی اسناد ملاک تجاری و شخصی با سابقه گذشته و یا هرچیزی تمامی سوابق که دست کی بوده و به کی رسیده و . اطلاعات عمرانی چند سال اینده و خیلی چیزهای دیگه که همین بنگاه دارای املاک میلیاردی بالاش پول میدن ....
                              از اینها دارند بانک اطلاعاتی درست میکنند . حالا اینهارو اگه یکی یک کپی داشته باشه ب نظرتون چفدر ارزش داره ؟
                              سیستمشون اگه ویندوز بود یا ... که نمیومدم از شما سوال کنم . فقط برام جالب بود یک سیستم عامل عجیب و ساخت بومی . خودتون هم خبر ندارید چیه
                              عزیز کی اسم از هکر برد من گفتم در اون سازمانی که شما سکوریتی منش هستی رو باید گل بگیرن
                              کلا پارادوکس ذهنی داری یه جا می گی مگه من مثل شما جوجه هکرا هستم که خودمو برای چارتا سایت کوچیک ضایع کنم یه جا دیگه میگی من که هکر نیستم فازت چیه چی میزنی
                              شما که نمی تونی ساده ترین کار فوت پرینتیگ انجام بدی >>>>به قول خودت سیستم عامل عجیب هوشمند بومی آخه ایران اگه می تونست سیستم عامل بسازه که ولش کن
                              شما برو سایت اچ تی ام التو بساز یا از ترس اینکه آی پیت تو پنل ادمین نیافته لاگین نکن تو پنل>>یعنی این از اون حرفا بود که می خوام دهنمو جر بدم
                              لنگ IIS6 دانشگاهتون هستی بعد میای میگی هک فیس بوک یا میگی من از فلان جا شل دارم معلوم نیست اون یوزرها چی هستن از کجا اومدن یه عکس انداختی اونجا مثلا حرفتو اثبات کنی
                              ببین من حرفی بهت نزدم تمام حرفهایی که خودت زدی رو می گم مثل شهروز که گفت مگه دست رسیت نپریده بود الان چه شکلی 26 هزارتا یوزر شد
                              لول فکر کردی با یه یوزر دیگه میای کسی نمی شناستت اون یکی یوزرت هم سر همین شر گفتن بن شد حالا اومدی یه یوزر دیگه ساختی دوباره شر می گی
                              به قول اکوری از سنجش که بالاتر نیست اطلاعاتت
                              همچین شل اکسچنج راه انداختی این وسط و آرش که بن شد اون جایی که شما ازش دسترسی داشته باشی وضع حالش معلومه چیه حالا با لحن تند گفت
                              جوکر جان اگه هر ننه قمری بیاد برای هک هر جایی یه تاپیک بزنه اس کیو ال می پوکه اصلا میشه لمردونی
                              با اکوری موافقم
                              جون هر کی که دوست دارید این تاپیک رو قفل کنید
                              Last edited by captain 8l4ck; 12-15-2013, 09:50 AM.
                              600d luc1< iM4n

Comment

اینجا جای این حرف ها نیست بنده خدا یک سوالی پرسید من هم چیزی بلد نیستم،اما خب شاگردی بزرگان رو کردیم یک چیز هایی یاد گرفتیم،تا اونجا که می دونم شما از این اطلاعات می تونید استفاده های زیادی کنید فرض کنیم شما بتونید همه این 26 هزارکاربر رو حداقل 16 هزارتای انها رو الوده به یک تروجان کنیدو تحت کنترل شما باشند این 16 هزارتا رایانه می دانید برای خودش یک قدرتی هست و خودتان هم می توانید همان سایت مد نظرتان را از سرویس خارج کنید با یک کلیک ساده مخصوصا که دانشگاه هم هست بهترین موقع ان هم زمان انتخاب واحد هست

اما در مورد اطلاعاتی که شما دارید فقط یک جمله عرض می کنی:اون چیزهایی که برای شما آرزو هست واسه ما خاطره هست ...
                                موفق باشید

راستی ایمان هم احتمالا تو اوین هست :d
                                پروردگار نه آن است که تو می پنداری ،نه آن است که من می پندارم او خداست و تنها وصف او خدایی است
                                ادولف هیتلر مردی بزرگ بود که اشتباه بزرگتر از بزرگی خود کرد

Comment

Working...
                                X