اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست کرک برای NCTAudioCompress Activex

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• درخواست کرک برای NCTAudioCompress Activex

سلام به همه دوستان

کرکرهای عزیز و کرکردوست های محترم

التماس دعا برای کامپوننت زیر رو دارم٬ اگه کسی تونست یه حالی بهش بده

مرسی از همه

http://www.alidehghan.com/nctaudiocompress2.dll

من که هرچی نیگاش کردم چیزی که رجیستر بخواد توش ندیدم.
    محدودیتهاش ؟؟؟
    جاهایی که به قفل گیر میده ؟
    + یه exe که با این فایل کار کنه و نیاز به رجیستر داشته باشه
    Last edited by joker; 07-12-2006, 07:38 PM.

Comment

محدودیت صفحه NAG ست...

فایل اجرایی DotNet 2005 ست و سورس نمونه سی شارپ و وی بی هر کدوم راحت تری...
      فایل های پیوست شده

Comment

آقایعنی هیچ کی نتونست حالی به این کامپوننت بده...

جوکر خان... شما هم.

Comment

دات نت کار Bl2K هست من شرمنده تم :confused:
          با asprotect 2.x پک شده بود ... اینم آنپکش ... ولی خودم هرکاری کردم نتونستم نصب کنم که بتونم نگ را ببینم ....( دات نت ندارم --- کامپایل شده با دلفی چیزی نداری ؟ )

http://rapidshare.de/files/25907956/...acked.rar.html
          Last edited by joker; 07-15-2006, 09:24 PM.

Comment

Thank for joker very much

Comment

سلام به همه مخصوصا جوکر خان...

متاسفانه دلفی ندارم... سورس نمونه دلفی هم کامپوننته نداره... فقط تونستم Vb 6 پیدا کنم... امیدوارم کمکی کرده باشه....
              فایل های پیوست شده

Comment

اون فایل ضمیمه را تست کردی ؟
                قربونت اگزه بزار ... من بااین محصولات میکروسافتی زیاد سازگار نیستم... vbنصب ندارم...

یه عکس هم از صفحه نگ بزار ( با فایل آنپک شده تست کن )

Comment

اره عزیز... مگه می شه فایل شما رو تست نکرد... ولی جواب نداد گفتم شاید ما سوادمون کمه...

به هر حال فایل شما بازهم نگ می ده... یه عکس یادگاری هم برات ضمیمه کردم...

موفق باشی حاجی...
                  فایل های پیوست شده

Comment

اره عزیز... مگه می شه فایل شما رو تست نکرد... ولی جواب نداد گفتم شاید ما سوادمون کمه...

به هر حال فایل شما بازهم نگ می ده... یه عکس یادگاری هم برات ضمیمه کردم...

موفق باشی حاجی...

Comment

عرضم به حضورتون که بیشتر از این من شرمنده .... توی دلفی5 منم این نصب نمیشه ..
                      دات نت هم که ندارم ...
                      آنپکش که هست کرکش نباید زیاد کار داشته باشه .... (حاجی هرچی پول گرفتی نصف نسف :d ) ...
                      صبر کن Bl2k بیاد زحمتشو برات میکشه.....

Comment

سلام برهمه دوستان...

جوکرخان بابا دستت درد نکنه... زحمت کشیدی...ولی چه جطوریه که یه اکتیواکس رو دلفی بالا نمیاد؟....

راستی این کامپوننت هم برای مصارف دانشجویی و پروژه های آخر ترم اینجانب در دانشگاه جهت تحویل به اساتید گرانقدر استفاده می شود... پول کجا بود... دیدیش یه خبری هم به ما بده:(

bl2k هم که سرش شلوغه ... به ما افتخار نمیده... بابا یه سری هم به این فقیر فقرا بزن ثواب داره به خدا....

Comment

نوشته اصلی توسط alidehghan
                          سلام برهمه دوستان...
                          جوکرخان بابا دستت درد نکنه... زحمت کشیدی...ولی چه جطوریه که یه اکتیواکس رو دلفی بالا نمیاد؟....
                          راستی این کامپوننت هم برای مصارف دانشجویی و پروژه های آخر ترم اینجانب در دانشگاه جهت تحویل به اساتید گرانقدر استفاده می شود... پول کجا بود... دیدیش یه خبری هم به ما بده:(
                          bl2k هم که سرش شلوغه ... به ما افتخار نمیده... بابا یه سری هم به این فقیر فقرا بزن ثواب داره به خدا....
                          1-
                          والا منم تعجب کردم ... اول فکر کردم شاید این اکتیوایکس خودش بر پایه دات نت باشه ...( ولی خودش گفته tested on
                          • MS Visual Basic 6.0 (SP5);
                          • MS Visual C++ 6.0 (SP5);
                          2- شوخی سرت نمیشه :p کی پول خواست اگه قرار بود کرک پولی باشه که دیگه بهش نمیگفتن کرک :D
                          ( حالا چقدر میدی BL2K را پیداش کنم :D ) به یورو باشه بهتره میخوام دلار آمریکا را تحریم کنم :p
                          Last edited by joker; 07-17-2006, 11:18 PM.

Comment

The NCTAudioCompress2.dll movement prompt ' the automated mistake ', I use vb 6

Comment

نوشته اصلی توسط dwhong
                              The NCTAudioCompress2.dll movement prompt ' the automated mistake ', I use vb 6
                              hey dwhong... what did you write? you can explain yourself....?!

Comment

Working...
                              X