اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

من قاطي كردم... كدوم مال كدومه؟

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• من قاطي كردم... كدوم مال كدومه؟

سلام...
    من راستش يه سوال برام پيش اومده...
    وقتي يه جايي مي گه IPScanner مثلا براي لينوكس ... منظورش چيه؟
    ايا توي لينوكس اجرا مي شه؟ يا ساخته شده كه توي ويندوز اجرا شه اما روي لينوكس سوراخ پيدا كنه؟
    ممنونم...

خودت ميگی برای لينوکس . يعنی در سيستم عامل لينوکس کار ميکنه .
    بعد اون اي-پی اسکن ميکنه ، حالا زير اون اي-پی ميخواد چی باشه ديگه به اون ربط نداره .
    حقيقت طنز است

.

Comment

نوشته اصلی توسط s_hahroo_z
      خودت ميگی برای لينوکس . يعنی در سيستم عامل لينوکس کار ميکنه .
      بعد اون اي-پی اسکن ميکنه ، حالا زير اون اي-پی ميخواد چی باشه ديگه به اون ربط نداره .
      ممنونم شهروز جان...
      بهترين اسكنر براي ويندوز (يعني روي ويندوز بخاد كار كنه و لينوكس رو اسكن كنه) چيه؟
      ممنون مي شم داداشي.

Comment

فرقی نداره
        اسکنر ها توی هر سیستم عاملی که اجرا بشن تمام سیستم عامل هارو اسکن میکنن
        مگر اینکه اسکنر مخصوص Os داشته باشی
        Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
        عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

آدرس توئیتر من:https://twitter.com/#!/iM4n_

به صفحه شبگرد در فیسبوک بپیوندید
        http://www.facebook.com/groups/shabgard

تیم Emperor عضو جدید میپذیرد ! برای اطلاعات بیشتر با خودم تماس بگیرید

sigpic

Comment

در ادامه حرف ايمان : يه سری اسکنر ها هستن که کارشون پيدا کردن باگ های پورتال ها و برنامه های خاصی رو سيستم عامل های مختلف هست .
          اصولاً اسکنر ها از جاهای ثابت تغذيه ميشن ، 2 اصل مهم تو استفاده از اسکنر ها هست :
          بلد باشی اون هارو آپديت دستی کنی .
          شناخت کامل از سيستم عامل و برنامه هايی که روی هدفت نصب هست .
          حقيقت طنز است

.

Comment

ممنون از شما دوستاي عزيزم...
            خدمت شما عرض كنم كه يه جا نوشته بود كه اسكنر LANguard Network Scanner يكي از بهترين اسكنر هاست ... من هم اين برنامه رو اينستال كردم اما اي پي هر سروري رو كه باهاش اسكن مي كنم اين ارور رو مي ده:

چه خاكي تو سرش كنم؟
            ممنونم.

Comment

چرا از نسخه جدیدش استفاده نمیکنی ؟؟
              www.gfi.com
              My Crime Is My Advisory

Hacking Is The Best But Security Is The First

My Crime Is That Of Curiosity

هميشه راهي براي نفوذ است و هيچ سيستمي به طور مطلق امن نيست. بلكه بايستي آن راه نفوذ را كشف كرد .هنر هك هم در همين نكته متبلور ميشود

Best Secure Hosting

قبل پست دادن اینو بخون

Comment

اول از همه من یه توضیح برات بدم
                با اسکنر هایی مثل لنگارد و نسوس و ایکس اسکن هیچ وقت یه سایتی مثل پاتوق رو که روی یه هاستینگ عمومی هاست شده رو اسکن نمیکنن
                این اسکنر ها به درد Dedicated ها میخوره یا اینکه بهتره IP خود سرور رو به جای URL سایت بهش بدی که البته فرقی نداره
                این لنگارد بیشتر ابزار شبکه محسوب میشه تا هک
                برای سایت ها بهتره از اسکنر های مخصوص Portal یا CMS ها استفاده کنی
                برای تیر خلاص ( اخر کار اگر از اسکنر های مخصوص جواب نگرفتی ) مثلا با X-SCAN یا Nessus بد نیست سرویس های سرور رو هم چک کنی !
                چون تو هدفت یه سایته ! اما اسکنر هدفش سروره

برای این مشکلت هم تنظیمات خود LanGuard رو لازم نیست دستکاری کنی
                احتمال 90% سرعت اینترنتت خیلی کمه یا اینکه Packet ها با Delay بالا دستت میرسه
                اکانتت رو عوض کن و سعی کن از جایی اکانت بگیری که حتما ICMP بهت داده باشه
                Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
                عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

آدرس توئیتر من:https://twitter.com/#!/iM4n_

به صفحه شبگرد در فیسبوک بپیوندید
                http://www.facebook.com/groups/shabgard

تیم Emperor عضو جدید میپذیرد ! برای اطلاعات بیشتر با خودم تماس بگیرید

sigpic

Comment

نوشته اصلی توسط im4n
                  اول از همه من یه توضیح برات بدم
                  با اسکنر هایی مثل لنگارد و نسوس و ایکس اسکن هیچ وقت یه سایتی مثل پاتوق رو که روی یه هاستینگ عمومی هاست شده رو اسکن نمیکنن
                  این اسکنر ها به درد Dedicated ها میخوره یا اینکه بهتره IP خود سرور رو به جای URL سایت بهش بدی که البته فرقی نداره
                  این لنگارد بیشتر ابزار شبکه محسوب میشه تا هک
                  برای سایت ها بهتره از اسکنر های مخصوص Portal یا CMS ها استفاده کنی
                  برای تیر خلاص ( اخر کار اگر از اسکنر های مخصوص جواب نگرفتی ) مثلا با X-SCAN یا Nessus بد نیست سرویس های سرور رو هم چک کنی !
                  چون تو هدفت یه سایته ! اما اسکنر هدفش سروره

ايمان جان داداشي سلام....
                  ممنون از توضيحات خوبي كه دادي...
                  [IMG]برای سایت ها بهتره از اسکنر های مخصوص Portal یا CMS ها استفاده کنی[/IMG]
                  با اينكه هيچي از اين ها نمي دونم اما مي شه يه نمونه برنامه لينك بدي كه ببينم منظورت چيه؟
                  [IMG]برای تیر خلاص ( اخر کار اگر از اسکنر های مخصوص جواب نگرفتی ) مثلا با X-SCAN یا Nessus بد نیست سرویس های سرور رو هم چک کنی ![/IMG]
                  توي يه ويدئو ديدم كه با Cain به يه اي پي وصل شد و سرويس هاش رو چك كرد اما صاب مرده Cain اصلا به هيچ اي پي وصل نمي شه...
                  اگه مي شه يه راهنمايي كن چطوري ديگه مي شه سرويس ها رو چك كرد.
                  اصلا uninstallش كردم...
                  خدمت داداش گلم عرض كنم كه سرعتم 2.2 Mbps هست بعدش هم مثل ايران نيست كه بشه عوض كرد قرارداد دراز مدت هست..

يه دستي سر من بكش قربونت برم. :p

Comment

Working...
                  X