اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

Elite Keylogger 2.6

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط hosssein نمایش پست ها
    چون سوال پرسیدید وظیفم پاسخ به شماست داداشم ، امّا اگه حس کنم نیت اتون بحث های بی فاییده هست ادامه نمیدم ، ضمن اینکه این بحث جاش اینجا نیست و بقیه ممکنه ناراحت بشن.

۱- عزیزم من کی باشم که بخوام بچه های شبگرد رو اصلاح کنم ، اگرم چیزی میگم جهت یادآوری هست.
    ۲- ضمنا من اونایی که شما هکر میدونی اصلا به عنوان هکر قبول ندارم من بهشون میگم استفاده کننده های ابزار که خوب این هم تخصصی هست امها من اسمش رو هکر نمیزارم یا اگه بزارم میگم هکر ابزاری
    هکرکه شما بهش اشاره میکنی به نظر من کسی هست که یه باگ مهم یا یه متود مهمی کشف کنه و.. فرقی نمیکنه نرم افزار ، شبکه ، سخت افزار و ..
    به زبون ساده تر ، فرضا بیاد تو سورس کد جوملا تو هسته، باگ در بیاره و یا os های امن جهان و..
    فرمودید هکرهای شبگرد :من هکرهای شبگرد که از همون سالهای اول میشناختم همون سال ۲۰۰۵-۶ دیگه با یوزرای اصلیشون فعالیتشون رو قطع کردن ، مثل bl2k ,Elite ,...
    magic عزیز هم ، که بیشتر تو فیلد کرک و بدافزار فعالیت داشتن

البته باید بگم یه موضوعات دیگه ای هم داریم که متخصصین بالایی از اونها هم تو شبگرد و هنور هم هستن تک و توک ...
    مثل موضوع متخصص و مشاورارشد امنیت شبکه و سرور ، آقا ممد خودمون ..
    تو بعضی بحث ها جوکر ..

البته یه سری از افراد حرفه ای هم داریم که تو شبگرد نبودن و نیستن
    یه سری هم هستن که اصلا تو نت نیستن عزیزم اما به اندازه کافی حرفه ای هستن ..

در مورد فاز خودم ، هم چیزی نیست که اینجا صحبت اش رو بکنیم امّآ در همین حد که سعی میکنم اندازه خودم به فضای امنیت سایبر کشور کمک کنم و هر جا هر چی لازم باشه بگم، یعنی وظیفه خودم به عنوان یه ایرانی میدونم و بس .
    چه اینجا چه پیش کارشناسا چه پیش مدیران مملکت .

در مورد معرفی خودمم ، بنده از روزی که وارد این حرفه شدم ، به دلایل محکم نه سمت دیفیس رفتم و نه سمت معروف شدن و نه سمت تیم تشکیل دادن و اینها ...
    به دلایل محکم که هر کسی تامل کنه متوجه اش میشه ، تو این فیلد آدم نباید جار بزنه که اره من دارم تو این فیلد کار میکنم ..
    پس شرمنده شمام ،

بالاخره سنی از ما گذشته ، ادعایی هم نداریم ، امّا توصیه ام و نصیحتم برای همه ی داداشای کوچیکترم اینه که سعی کنید یه شاخه از امنیت رو بگیرین (application ,web app,network,hardware,crypto ,...)و تا تهش یعنی تا جایی که در سطح جهانی مطرح باشین جلو برین ، هدفتون هم کمک به وضعیت علمی کشور باشه اگه قدر ندونستن تاشیف ببرید خارج به بشر خدمت کنید (نه برای دولت هاشون البته)

سوالی بود در خدمتم

موفق باشین
    خوب مرسی از جواب دادن شما ولی دیشب تو منو تو بود با مومن نصب می خواستن تلفنی صحبت کنن یه سوال پرسیدن اونم نیم ساعت حرف زد ولی جواب اون یه سوال رو نداد . نظر شما راجع به هک هکر و غیره نظر شماس و کاملا محترم ولی جواب اون سوال من نبود .
    انسان ها از آن زمان با یکدیگر به مشکل خوردند که سعی کردند خود را بپوشانند

Comment

خواهش میکنم عزیزم ، من سعی کردم به همه مواردی که اشاره کردید پاسخ بدم مستقیم یا غیر مستقیم ، با دقت بیشتری مطالعه کنین
      باز اگه احساس میکنید پاسخ رو پیدا نکردید ، من در خدمتم
      این نام کاربری متعلق به آقای حسین عسگری نیست .
      جهت یادآوری : هیچ موقع دست از انتقاد سازنده (نه مخرب) به عنوان یک متخصص دست برندارید چراکه همه ی ما نسبت به کشورمون مسئولیم ، نباید اجازه داده بشه یه سری افراد بنام کارهای مفید برای کشور،سرمایه های کشور رو بالا بکشن ، از جمله میلیارد ها میلیارد پول که به افرادی داده میشه که لیاقت و شایستگی تولید نرم افزار یا کارهای امنیتی ندارن وعملا به باد میره .

Comment

بچه ها شماها چه حواصله ای دارید که اینقدر مینویسید
        من کلا تو امتحانات این ترمم به خاطر اینکه بیشتر برنامه ها بیشتر از دو خط بودن و ننوشتمشون داشتم مشروط میشدم خخخخخخخخخخخخ

Comment

Working...
        X