اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

codex جان دست تو هم درد نکنه

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• codex جان دست تو هم درد نکنه

بابت زحماتت تو بخش خبر ممنون انشالله که موفق باشی
    ...

یک پستم بزارید جوکر ممنونم به خاطر تمامی پست هایی که گذاشتی و ما رو شاد کردی :d
    انقدر نشد چشمه از پاسخ سنگ سرد، به رفتن در اسِتاد و اِبرام کرد
    بسی کَند و کاوید و کوشش نمود، کز آن سنگ خارا رهی برگشود
    ملک الشعرای بهار
    My Blog : c3phalex1n.blogspot.com

سایت جنبش مصاف، علی اکبر رائفی پور : http://masaf.ir
    خدا خیرش بده واقعا، تا حالا ندیده بودم کسی اینقدر برای جوُنا زحمت بکشه.

Comment

زین دو هزاران من و ما ای عجبا من چه منم گوش بنه عربده را دست منه بر دهن

نوشته اصلی توسط l4tr0d3ctism نمایش پست ها
      بابت زحماتت تو بخش خبر ممنون انشالله که موفق باشی

من هم از شما دوستان و بزرگان شبگرد بسیار سپاسگزارم که اجازه دادید در کنار شما در این چند سال باشم و همراهیتان کنم.

باور کنید یا نه همین آلان بیشتر از 3 ساعت خوابم نبرد ( ساعت آلان 3:35 صبح روز 29 اسفند 92 ) اولین کاری که کردم این بود که آدرس اینجا را چک کردم ببینم هنوز هست یا نه؟، چقدر خوشحال شدم که هنوز صفحه شبگرد لود می شه.

در این چند سال من فقط تنها نبودم و با کمک دوستان زیادی مثل iNJECTOR عزیز و بسیاری از دوستان دیگر که در گذاشتن خبر های مختلف من را همراهی می کردند. بسیار تلاش کردم که فقط خبرها و گزارشات را به قول معروف کپی و پیست نکنم، گاهی ترجمه و گاهی هم اضافه کردن کمی متن به خبر اصلی، و گاهی هم خبر ویژه از "بخش خبر شبگرد" در حال همانطوری که در پست قبلی هم یاد آور شدم امید دارم آفتاب شبگرد بار دیگر در زمانی که بسیاری نزدیک روشنگر ذهن های خاک گرفته ما باشد، و همانطور که در این چند سال باعث رشد و علم آموزی بسیاری از جوانان این مرز و بوم بود بار دیگر بتواند با قدرتی صد چندان به عرصه روشنگری و علم آموزی باز گردد. امید دارم و این چیزی است که زندگانی را برای آدمی تحمل پذیر می کند.

در این چند سال شاید نتوانم آنچه بر "محمد جرجندی" گذشت و می گذرد را بتوانم بیان کرد، از آخرین پستی هم که دیروز گذاشتند به راستی معلوم بود، که چه در دل ایشان می گذرد اما شاید این بیت های حضرت "معلوی" بتواند کمی بیانگر احوال و احساسات ایشان و دوستان دیگر در این چند سال باشد:

زین دو هزاران من و ما ای عجبا من چه منم
      گوش بنه عربده را دست منه بر دهنم

چونک من از دست شدم در ره من شیشه منه
      ور بنهی پا بنهم هر چه بیابم شکنم

زانک دلم هر نفسی دنگ خیال تو بود
      گر طربی در طربم گر حزنی در حزنم

تلخ کنی تلخ شوم لطف کنی لطف شوم
      با تو خوش است ای صنم لب شکر خوش ذقنم

اصل تویی من چه کسم آینه ای در کف تو
      هر چه نمایی بشوم آینه ممتحنم

تو به صفت سرو چمن من به صفت سایه تو
      چونک شدم سایه گل پهلوی گل خیمه زنم

بی تو اگر گل شکنم خار شود در کف من
      ور همه خارم ز تو من جمله گل و یاسمنم

دم به دم از خون جگر ساغر خونابه کشم
      هر نفسی کوزه خود بر در ساقی شکنم

دست برم هر نفسی سوی گریبان بتی
      تا بخراشد رخ من تا بدرد پیرهنم

لطف صلاح دل و دین تافت میان دل من
      شمع دل است او به جهان من کیم او را لگنم

مثل همیشه دست به دعایم اما هیچگاه بی عمل نخواهیم نشست و از یاد نخواهیم برد، این روزگاران را، تلاش خواهیم کرد بر احساسات "زودگذر" غلبه کنیم، و در آینده با فراصت بیشتری باز گردیم :

حافظ وظیفه تو دعا گفتن است و بس. دربند آن مباش که نشنید یا شنید

همین جا از فرصت استفاده می کنم و دوستانی که مستقیم و غیر مستقیم به من در هر چه بهتر شدن این بخش یاری رساندند تشکر می کنم:

s7az2mm ,Joker ,bersam, captain 8l4ck,k-2, Delphi_7,sissec, Araz11316, silverfox, Elite, alieye, b3hz4d, r3d.w0rm, 4shir, Abot, Drosera|Cqq47, l4tr0d3ctism, BioHazard, c3phalex1n ,ashi_bomba, Ako0ri

و البته iM4n که آلان در جمع ما نیستن و امیدواریم شب عید به آغوش خانواده خودشان باز گردن.

Last edited by codex; 03-18-2014, 07:35 PM.

Comment

Working...
      X