اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تشکر از ادمين

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• تشکر از ادمين

از وقتی اعلام شد که قراره شبگرد بسته بشه ، چندين تاپيک باز شد ولی من نه پست خوبی در اين مورد ديدم نه تاپيکی ، پس اين تاپيک رو باز ميکنم .
    خيلی سال پيش ( فکر کنم 16 سال پيش بود ) به صورت شانسی با سايت ايران هکرز آشنا شدم و با دانيال و احسان دوست شدم و شانسی هم بچه محل در امدم باهاشون و اونجا نسخه فارسی سايت ايران هکرز رو ديدم که ممد ادمين اونجا بود .
    هيچ وقت يادم نميره ، روزی که برای اولين بار با ممد تو ياهو چت کردم ، تپش قلب شديد پيدا کردم و پر از استرس و هيجان بودم که دارم با اين شخص مستقيم چت ميکنم . وقتی باهاش تلفنی صحبت کردم برای اولين بار ، فکر کنم اگه دختر بودم درجا پريود ميشدم از شدت استرس .
    ممد ، من کارم رو مديون تو و سايتت هستم ، اگه با تو و سايت شبگرد آشنا نميشدم هيچ علاقه اي هم به شبکه پيدا نميکردم ، وجود تو باعث شد من به اين مبحث علاقه مند بشم و تا چند سال پيش هم داشتم از اين راه پول خوبی در ميياوردم که الان افتادم تو کار خريد زمين و ساخت !
    پولی که من تو اون زمان در آوردم رو مديون تو هستم .
    ممد هيچ وقت نيومد بگه که هزينه نگهداری اين سايت رو چطوری داره تامين ميکنه و هيچ وقت از کسی تقاضای کمک نکرد ، من ميدونم اين سايت هزينه زياد داشت ( مخصوصاً تا چند سال پيش ) ، من ميدونم که چقدر زحمت کشيدی و چه شب هايی استرس داشتی برای اين سايت از لحاظ ديفيس نشدن ( 10 سال پيش ) و چه استرس هايی برای فهموندن اين موضوع که اين يه سايت مخرب نيست و خطری برای اسلام نداره .
    مثل يه عضو خانواده بودی برام و خيلی دوست دارم و ممنون برای همه زحمت هايی که کشيدی برای من .
    تو اولين ادمين و تنها ادمين من بودی و تا آخر عمر ادمين من هستی .
    دوست داريم ممد .
    حقيقت طنز است

.

من هم به نوبه خودم سعی کردم با ممد آقای عزیز گلم ارتباط برقرار کنم ظاهرا سرشون شلوغه

وگرنه هر کاری دستم بربیاد و دستمون بر بیاد در آینده برای اوو شبگرد میکنم امّآ حداقل چیزی که الان میسره ، همدردی و تشکر کردنه ،
    و اینکه بگم عزیزم ممد آقا :
    سپیده* دم درست بعد از تاریک *ترین دقیقه*ها فرامی *رسد. اگر به طلوع ایمان داشته باشی، روشنایی را خواهی دید؛

بدون اگه با نیت خدایی کاری کردی حتی اگه زندون هم بری توش برات برکت و خیر و عزت خواهد شد ، مثال بزرگش هم حضرت یوسف و زندون رفتن و اون عزیت و عزیزی بعدش هست.
    پس اگه اینطوره و بین خودت و خدات خطایی نداشتی ، سرت رو بالا بگیر .نگران نباش ، توکلت بخدا بوده ، توکلت بخدا رو حفظ کن ، اگه چنینه وظیفت رو بخوبی انجام دادی

این یه قانونه کسی که بدی نکرده هیچ موقع بدی نخواهد دید اگر هم چیزی بظاهر بدی دید حتما توش خیر و برکته براش و بدی نیست در باطن .

و من به شخصه به همه ی دوستان اطمینان میدم ، سپیده دم نزدیک است ، نشونیش هم این تاریک و ظلمتی که همه جا رو فراگرفته .
    این نام کاربری متعلق به آقای حسین عسگری نیست .
    جهت یادآوری : هیچ موقع دست از انتقاد سازنده (نه مخرب) به عنوان یک متخصص دست برندارید چراکه همه ی ما نسبت به کشورمون مسئولیم ، نباید اجازه داده بشه یه سری افراد بنام کارهای مفید برای کشور،سرمایه های کشور رو بالا بکشن ، از جمله میلیارد ها میلیارد پول که به افرادی داده میشه که لیاقت و شایستگی تولید نرم افزار یا کارهای امنیتی ندارن وعملا به باد میره .

Comment

هر کسی یه جوری به این بزرگمرد مدیونه و ایشون به یقین خیر خیرخواهیش رو خواهد دید.
      متشکریم خشک و خالی که بسنده نیست، به امید روزی که هر کدوم از ماها به طریقی بتونیم جبران زحماتت رو غیر مستقیم هم که شده باشه بکنیم.

Comment

من هم به نوبه خودم دوباره تشکر می کنم از ممد جان و تمام بچه ها واقعا هکینگ و امنیت به کجا می خواد برسه با این فشارها ................
        Email : [email protected]

Comment

منم به نوبه خودم از MJ عزیز تشکر می کنم به دلیل اینکه یه محیطی رو فراهم کرد تا هم بار علمیمون بره بالا و هم با افراد درست و حسابی آشنا بشیم .
          تشکر کردن خشک و خالی شاید دردی رو جبران نکنه اما شاید یه آرامشی باشه .
          در کل همیشه چند تا فروم هست که هیچ وقت فراموشم نمی شه و همیشه خواهد بود . shabgard.org sunarmy hackerz.ir
          این روزا هر کی کارش درسته و پیه نون حلال و درسته درگیرتره .
          شده دوران جاهلیت و هر پیغمبری هم که راست و درست می گه با سنگ می زننش .
          یا مقلب القلوب و الابصار / ای دگرگون کننده ی قلب ها و چشم ها
          یا مدبر اللیل و النهار / ای گرداننده و تنظیم کننده ی روزها و شبها
          یا محول الحول و الاحوال / ای تغییر دهنده ی حال انسان و طبیعت
          حول حالنا الی احسن الحال / حال ما را به بهترین حال دگرگون فرما
          سره سفره هفت سین و تحویل سال بهترینها رو برات آرزو می کنم .

Comment

من از محمد تشکر که چی بگم خیلی خیلی خیلی تشکر میکنم آخه جدا از قضیه امنیت و هکینگ خیلی چیزای دیگه هم محمد داره برا یادگیری

امیدوارم هرجا که هستی و باشی موفق و شاد و سلامت باشی و احساس آرامش و خوشبختی همرات باشه

آقا واقعا خیلی دوست داریم ها محمد..

همیشه هم هستیم باهات
            Learn From Yesterday, Live For Today, Hope For Tomorrow. The Important Thing Is Not To Stop Questioning
            -------------------------------------

Comment

منم از ممد تشکر میکنم.وقت برنامتون رو زیاد کنید
              من و تو ان دو خطیم آری موازیان به ناچاری

که هر دو باورمان زاغاز به همدگر نرسیدن بود

چه سرنوشت غم انگیزی یست که کرم کوچک ابریشم

تمام عمر قفس میبافت ولی به فکر پریدن بود (مرحوم حسین منزوری)

از این دنیای بی احساس یه روز حقمو میگیرم !

[CENTER]

Comment

با تشکر از همه
                من دوست ندارم حرفی بزنم و درد دلی رو بیرون بریزم ولی
                میدونید وقتی میگن جهان سوم من همیشه فکر میکردم یعنی چی ما هم آدمیم دیگه. امروز که یه فریوم 14 ساله بسته میشه و مدیرای باعث و بانیش نه تکون میخورن ، نه مهمه براشون و از 5 فروردین احتمالآ با سلام و صلوات میان دوباره سر کار و احتمالآ همین که صورت مسئله پاک شده فکر هم میکنن که موفقیت بزرگی حاصل شده ، میفهمم چرا فیس بوک دنیا رو میگیره و مثلآ تبیان با 10 زبان مختلف نمیتونه رنک 1 ایران بشه !

نه تنها شبگرد برای خیلی مدیران تصمیم گیر مهم نیست که خاری در گلو هم هست نه شبگرد بلکه اصل اینترنت . اینه ظرفیت کشور من .
                متاسفانه من تنها نیستم و یک خانواده ام و نمیتونم بیش از این قانون بلد و قانون سوار تنگ نظر متوهم رو تحمل کنم . اگر شبگرد برای خیلی ها نون داشت (خدا رو شکر) برای من 1 قرون آورده نداشت و در شهر احمق ها تازه لکه ننگ هم شد چه جلساتی که با شنیدن اسم من همه لال شدن و چه ادم ها که فکر میکنن من کفشام جلو پام خودش جفت میشه . چه گزارش های پن تستی که دیدم و حرص خوردم و چه گزارش های دولتی از جاهای مهم که دیدم و بیسوادی نویسندش با n تومن حقوق بهم ثابت شد و باز حرص خوردم که به خدا سواد این کشور بالا تر از این گزارشاته . چه استخدام ها برای امینیت انجام شد و ما توش نبودیم و همه فکر کردن cia نون زن و بچه من و میده!! ، چه جاها رفتم که n نفر رو به زور نشوندن که بشن من و نمیشن من چون منم بشونی تو زمین فوتبال نمیشم علی دایی . منظور از من محمد جرجندی نیست تو همین شبگرد هزارانشون رو میشه دید من به خدا برای شما هم نگرانم برای شما دوست جوونی که کلی ذوق میکنی که پروژه یه ... رو انجام میدی 200 میگیری یا همونم نمیگیری و اون حقوقشو میگیره و مزایاشو و بیمشو و سابقشو و تو هکر میشی و اون معتمد و کار بلد و قابل تقدیر و تو آماده به پوشیدن لباس آبی و دنپایی و مسواک و خمیر دندون و حوله ....
                اینا درد هایی است که نمیشه باز کرد.

امروز شاهدیم که گزارش هایی هم در اینترنت داده میشود مبنی بر پشتیبانی دولت از شبگرد و حمایت های هکری ، نمیشه این موضوع رو باز کرد ولی من افتخار میکنم برای کشورم بتونم کاری کنم و باز هم افتخار میکنم اگر بتونم سنگی رو از جلوی پای دولت بر دارم ، ولی تنگ نظری ها آنقدر پر رنگ شده که دیگه برای من کافی است .

چرا من نباید بتونم یه کربلا یا آنتالیا برم؟ چون 30000 میلیارد اختلاس کردم؟
                چون بیت المال و بالا کشیدم؟
                چون وام بی پشتوانه گرفتم؟
                چون مسکن مهرم هنوز دارن خاک برداریش میکنن و نصف پولشم ندارم بدم؟
                چون سبد کالا بهم ندادن؟
                چون گذاشتن من سر جایی باشم که باید باشم؟ و جلوی کارمو نگرفتن؟

دوستان عزیز نمیدونم چند سال پیش بود رهبر در جمع دانشجویان یه حرف جالبی زد که به دل من نشست ولی من همون چوب رو خوردم ؛ که جوونها مراقب تنگ نظران قانون بلد باشید. افرادی که امروز برای حذف شما قانون رو تفسیر و خم میکنن.

درد امروز کشور من رابطه است یه روز نداشتن رابطه یه روزم داشتن رابطه و مهم نیست در لایه های پایین چه اتفاقی میفته و چندین جوون به پوچی میرسن یا میرسوننشون، یا زیر بار فشار ها خم میشن.

موفق باشید.

محمد جرجندی
                28/12/1392
                ...

Comment

آقای جرجندی -یکی از دلایل مهمی که باعث به وجود اومدن این چنین مشکلات برای شما و برخی دوستان تان شد به این خاطر بود که بیش از حد توی چشم یه عده محدود از همون افراد تنگ نظر بودید.اون ها شماها رو میشناختن و به همین خاطر هرلحظه که میخواستن میتونستن با گیر دادن ها شون شماها رو اذیت کنند. اگر از روز اول روی یه کاور برای هویت تون بیشتر دقت میکردین این اتفاقات نمیوفتاد.
                  دیگه سنگ اندازی جز فرهنگ این سیستم هست و کاری از دست من و تو یا دیگران برنمیاد . تنها کاری که میتونی بکنیم احتیاط هست.همین.
                  توی کشور ما خیلی هستن که برعکس شما نه تنها کار مفیدی برای کشورشون انجام نمیدن بلکه هر روز کثافت کاری های مختلفی انجام میدن که در مورد سایبر هم یه همچین افرادی هستن اما تنها چیزی که اونا رو نسبتا در امان نگه داشته همین توی چشم نبودن هویت شون بوده.
                  هر چی بیشتر در دسترس باشی بیشتر اذیت میشی.

Comment

تشکر از همه دوستان

Comment

نوشته اصلی توسط s7az2mm نمایش پست ها
                      با تشکر از همه
                      من دوست ندارم حرفی بزنم و درد دلی رو بیرون بریزم ولی
                      میدونید وقتی میگن جهان سوم من همیشه فکر میکردم یعنی چی ما هم آدمیم دیگه. امروز که یه فریوم 14 ساله بسته میشه و مدیرای باعث و بانیش نه تکون میخورن ، نه مهمه براشون و از 5 فروردین احتمالآ با سلام و صلوات میان دوباره سر کار و احتمالآ همین که صورت مسئله پاک شده فکر هم میکنن که موفقیت بزرگی حاصل شده ، میفهمم چرا فیس بوک دنیا رو میگیره و مثلآ تبیان با 10 زبان مختلف نمیتونه رنک 1 ایران بشه !

نه تنها شبگرد برای خیلی مدیران تصمیم گیر مهم نیست که خاری در گلو هم هست نه شبگرد بلکه اصل اینترنت . اینه ظرفیت کشور من .
                      متاسفانه من تنها نیستم و یک خانواده ام و نمیتونم بیش از این قانون بلد و قانون سوار تنگ نظر متوهم رو تحمل کنم . اگر شبگرد برای خیلی ها نون داشت (خدا رو شکر) برای من 1 قرون آورده نداشت و در شهر احمق ها تازه لکه ننگ هم شد چه جلساتی که با شنیدن اسم من همه لال شدن و چه ادم ها که فکر میکنن من کفشام جلو پام خودش جفت میشه . چه گزارش های پن تستی که دیدم و حرص خوردم و چه گزارش های دولتی از جاهای مهم که دیدم و بیسوادی نویسندش با n تومن حقوق بهم ثابت شد و باز حرص خوردم که به خدا سواد این کشور بالا تر از این گزارشاته . چه استخدام ها برای امینیت انجام شد و ما توش نبودیم و همه فکر کردن cia نون زن و بچه من و میده!! ، چه جاها رفتم که n نفر رو به زور نشوندن که بشن من و نمیشن من چون منم بشونی تو زمین فوتبال نمیشم علی دایی . منظور از من محمد جرجندی نیست تو همین شبگرد هزارانشون رو میشه دید من به خدا برای شما هم نگرانم برای شما دوست جوونی که کلی ذوق میکنی که پروژه یه ... رو انجام میدی 200 میگیری یا همونم نمیگیری و اون حقوقشو میگیره و مزایاشو و بیمشو و سابقشو و تو هکر میشی و اون معتمد و کار بلد و قابل تقدیر و تو آماده به پوشیدن لباس آبی و دنپایی و مسواک و خمیر دندون و حوله ....
                      اینا درد هایی است که نمیشه باز کرد.

امروز شاهدیم که گزارش هایی هم در اینترنت داده میشود مبنی بر پشتیبانی دولت از شبگرد و حمایت های هکری ، نمیشه این موضوع رو باز کرد ولی من افتخار میکنم برای کشورم بتونم کاری کنم و باز هم افتخار میکنم اگر بتونم سنگی رو از جلوی پای دولت بر دارم ، ولی تنگ نظری ها آنقدر پر رنگ شده که دیگه برای من کافی است .

چرا من نباید بتونم یه کربلا یا آنتالیا برم؟ چون 30000 میلیارد اختلاس کردم؟
                      چون بیت المال و بالا کشیدم؟
                      چون وام بی پشتوانه گرفتم؟
                      چون مسکن مهرم هنوز دارن خاک برداریش میکنن و نصف پولشم ندارم بدم؟
                      چون سبد کالا بهم ندادن؟
                      چون گذاشتن من سر جایی باشم که باید باشم؟ و جلوی کارمو نگرفتن؟

دوستان عزیز نمیدونم چند سال پیش بود رهبر در جمع دانشجویان یه حرف جالبی زد که به دل من نشست ولی من همون چوب رو خوردم ؛ که جوونها مراقب تنگ نظران قانون بلد باشید. افرادی که امروز برای حذف شما قانون رو تفسیر و خم میکنن.

درد امروز کشور من رابطه است یه روز نداشتن رابطه یه روزم داشتن رابطه و مهم نیست در لایه های پایین چه اتفاقی میفته و چندین جوون به پوچی میرسن یا میرسوننشون، یا زیر بار فشار ها خم میشن.

موفق باشید.

محمد جرجندی
                      28/12/1392
                      ده آخه مرد،جیگر ما رو خون کردی با این حرفهات...
                      ....

Comment

بخدا میترسم از روزی که بچه های شبگرد بشن خاری توی پای همین مسئولین . . .
                        آدم پا روی حق نمی تونه بزاره . . .
                        این مدل تا کردن با این بر و بچه ها و بستن شبگرد کار درستی نیست . . .
                        جواب این همه استعداد رو کی میخواد بده آخه . . .

پر از حرفیم برای گفتن...

خداوندا

این بار پیامبری بفرست که فقط بشنود ...

Comment

ممد موچکریم
                          Last edited by myazdi_2000; 03-18-2014, 10:19 AM.

Comment

مهندس جرجندی عزیز این سایت درست مثل فرزند شما می ماند و همه می دانند که شما کلی زحمت کشیدید و 14 سال وقت خود را برای آن صرف کردید ولی مصلحت در این شده که بسته شود، با ناراحتی و پریشان احوالی چیزی درست نمی شود،شما شاگردان زیادی دارید که بنده هم یکی از شاگردان شما در زمینه امنیت و شبکه بوده و هستم.
                            راستی کربلا و مکه و سفر زیارتی که فکر کنم بتوانید بروید و مشکلی نداشته باشید نهایت از شما یک سند می خواهند ما را هم دعا بفرمایید اگر مشرف شدید.
                            اما برای وب آموز اگر یک فروم باز بفرمایید به نظرم جبران دلتنگی هم بچه ها و هم شما در شبگرد را خواهد نمود.
                            من هنوز پرشین هکرز رو در یک سی دی به همراه کلیه مقالاتش دارم ،انجا هم جای خوبی بود ولی عمرش حدود 2 سال بود.هیچ چیز تا ابد باقی نیست تنها پروردگار بوده، هست و خواهد ماند.
                            اگر خدمتی از بنده حقیر هم بر می امد بفرمایید تا در خدمت باشیم.پروردگار مهربان نگهدار و حافظ شما باشد.
                            کلا یک کلام دوست داریم ختم کلام.
                            پروردگار نه آن است که تو می پنداری ،نه آن است که من می پندارم او خداست و تنها وصف او خدایی است
                            ادولف هیتلر مردی بزرگ بود که اشتباه بزرگتر از بزرگی خود کرد

Comment

ای آدمک برفی ای مظهر بی حرفی
                              تو باغ پریدن بال و پر من باش
                              یک گوشه ی چشمی داشتی به من ای کاش

دردی اگه شلاق بر پیکر من باش
                              مجنون شده حال من رحم کن به زوال من
                              تو باغ پریدن بال و پر من باش
                              یک گوشه ی چشمی داشتی به من ای کاش

Comment

Working...
                              X