اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پایان شبگرد

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بکاپ رو تا آخر 29 میزارید ؟

Comment

صلاح مملکت خویش خسروان دانند
      www.Ragvel.com

www.Ahon.ir

Comment

نوشته اصلی توسط ciph3r نمایش پست ها
        صلاح مملکت خویش خسروان دانند
        باشه اقا میدونیم.. حالا تو هی بگو

اقا من قسمت پرایوت رو میخوام
        انجمن رو دست هیچ کس نده چون هیچکس نمیتونه بدون ممد اینجا رو کنترل کنه ... دست کسه دیگه ای بیافته یه روزه منفجر میشه

حالا واقعا میخوای بری؟ نکنه هزینه ی انجمن یاری نمیکنه/.

یه دفعه یه تاپیک زدی بچه ها رو داغون کردی الان گرمن حالیشون نیست زیاد جدی نمیگیرن ولی این انجمن نباشه بچه ها از بیکاری میمیرن

Comment

ضمن احترام برای نظر ممد جرجندی . . .
          به نظر من شبگرد نقاط ضعف و قوت زیاد داره . . .
          شاید اینجا واسه شما نون نداشته ( که مطمئنم جز دردسر و افترا و تهمت چیزی عایدتون نشده ) اما واسه خیلی ها مثل من آب داشته . . .
          آب داشته چون اینجا همیشه واسه من یه محیطی بوده که مطمئن بودم هر وقت توش یه سوالی بپرسم حتمن به جوابم میرسم . . .
          مدل بچه های شبگرد از اول تا الان همینجوری بوده و هست . . .
          من خودم به شخصه همیشه افتخار میکردم که این بنده کمترین عضو کوچیکی از این اجتماع دوست داراان امنیت و ضد امنیت بودم . . .
          دوستان یه سوال بپرسم . . .؟؟؟
          تا حالا فکر کردید توی این چندین و چند سال عمر شبگرد . . .
          هزینه هیا نگهداری شبگرد از کجا و چطور تامین شده ؟؟؟
          مگه غیر از این بوده که این بنده خدا - ممد جرجندی - از جیب خودش خرج کرده تا من نوعی بیام اینجا و استفاده کنم . . .
          ========================
          ممد هیچی بهت نمی گم . . .
          اما امیدوارم خداوند به همه کمک کنه و راه درست و مستقیم و صالح رو پیش پات بزاره . . .

پر از حرفیم برای گفتن...

خداوندا

این بار پیامبری بفرست که فقط بشنود ...

Comment

سلام

خيلي ناراحت شدم از اين خبر اما فكر نميكنم كه بك آپ دردي رو دوا كنه و فقط ميتونه به عنوان خاطره نگهداري بشه !
            فردا كه دوستان يه روش جديد رو ياد بگيرن و نشه جايي دور هم به اشتراك گذاشت چه فايده !
            گرچه گاهي بايد خودت رو از ديگران (نه همه) دريغ كني به خاطر نفهميشون كه فقط برا اونها ضرر داره اگه بدونن.

اميدوارم سال خوبي پيش رو داشته باشين دوستان و موفق و سربلند باشيد.

Comment

ممد به خدا اگه شبگردو ببندی حلالت نمیکنم
              اگه مشکلی هست بهتره به بقیه بگی تا دور همدیگه حلش کنیم نه اینکه همینجوری یه خانواده بزرگ رو از همدیگه بپاشونی بری

انجام پروژه های نرم افزاری در کمترین زمان و نازلترین قیمت
              برای تماس به آیدی Arashjeyjey در یاهو مسنجر پیام بدید.

http://www.jeyjey.blogfa.com

Comment

بابا بیخیال محمد ...قضیه چیه که یهو تصمیم گرفتین ؟
                یعنی انقدر مشکل ناجوری هست که نمیشه حل کرد ؟ راستش از این جمله آخرت که گفتی خیلی معنی ها هست که دلیل این تصمیم هم شاید تو همین باشه اما کلا یعنی انقدر مشکل ناجوری هست که حل نمیشه ؟
                بابا یکمی دیگه حالا فکرکنین...
                Learn From Yesterday, Live For Today, Hope For Tomorrow. The Important Thing Is Not To Stop Questioning
                -------------------------------------

Comment

نوشته اصلی توسط s7az2mm نمایش پست ها

نادان سنگی است که آب از آن نجوشد و درختی است که شاخه آن سبز نشود و زمینی است که گیاه آن نروید .حضرت علی(ع)
                  با توجه به این جمله ظاهرا مشکلشون گفتنی نیست عاقلان دانند.
                  من تازه چند روزه اومدم اینجا. تو همین چند روز هم دلم کلی پر بود به خاطر برخورد بعضی از اعضاش! می خواستم پست ندم دلم نیومد. هر چند دوستان هم خیلی استقبال نخواهند کرد.
                  اینجا مطالب جالبی داره که جای دیگه نمی شه مثلشون رو پیدا کرد. هر ساعتی از شبانه روز هم که آنلاین می شم دست کم دویست نفر توی این انجمن در حال خوندن مطالب هستن.
                  اگه بحث هزینه ها باشه به نظرم یه حق عضویت سالانه یا ماهانه رو همه باهاش موافق باشن که در ازای استفاده از مطالب این انجمن بپردازن. اینجا به نظرم همه خیلی راحت و مثل خانواده بودن مابقی اطلاعاتش به درد من نمیخوره چون من کلا شاخه فعالیتم یه بخش دیگه اس اما برای کسانی که چندین سال فعالیت داشتن واقعا حیف و سخته که یک دفعه این خبر بهشون برسه.
                  هر چند به نظرم مشکلات فراتر از بحث هزینه و ... باشه! ظاهرا بعضی ها نمی خوان این انجمن باشه!

امضامو به این جمله تغییر دادم در هر انجمن دیگه ای که عضو هستم هم همین کار و می کنم. باشد که به گوش نادان برسد.

سال نو پیشاپیش مبارک
                  در هر کجا که هستید
                  موفق، سلامت و سربلند باشید
                  نادان سنگی است که آب از آن نجوشد و درختی است که شاخه آن سبز نشود و زمینی است که گیاه آن نروید . امام علی (ع)

Comment

با سلام
                    اگه مشکل فقط بحث مالی اش باشه ، خب اعضا میتونن در ماه حق اشتراک پرداخت کنن
                    انشالله که از تصمیم تون منصرف بشین
                    اینجا تنها فرومی هستش که هکر ها توش بودن نه لمر ها مثل همون بوق به دست ها!!!
                    شما که بری ، فرصت دوباره میفته دست اونها و ....
                    من به شخصه خیلی چیزها هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ اخلاقی یاد گرفتم
                    خصوصا رک بودن شما و متواضع بودن شما رو
                    با اینکه خیلی خیلی از بقیه سر هستین ولی هیچ وقت خودبزرگ بین نبودین
                    فقط جان عزیز تون با وب آموز کاری نداشته باشین و اونو حتما ادامه بدین
                    موفق و موید باشین
                    یا علی(ع)

Comment

نوشته اصلی توسط s7az2mm نمایش پست ها
                      شبگرد در تاریخ 29/12/1392 برای همیشه بسته خواهد شد.

اگر فکر میکنید مطلبی وجود دارد که مایلید بردارید عجله کنید/
                      از همه دوستانی که در طول این سالها باهاشون خاطره داشتیم تشکر میکنم .

علت رفتن هم فقط خوشی زاید الوصفی است که دلمو زد .

نادان سنگی است که آب از آن نجوشد و درختی است که شاخه آن سبز نشود و زمینی است که گیاه آن نروید .حضرت علی(ع)

این علت رفتنی که گفتی کلا همه چیو میگه که چرا و چی شده...اما یعنی کلا راهی نبود محمد ؟ همین که اومدم و دیدم کلی ناراحت شدم بابا بیخیال ...

فکر میکنم خیال خیلیا که شامل حدیث هست راحت میشه
                      Learn From Yesterday, Live For Today, Hope For Tomorrow. The Important Thing Is Not To Stop Questioning
                      -------------------------------------

Comment

سلام.
                        دوستان اگه دقت کنید مسئله پول نیستش.....
                        دل محمد آقا از همه چی پره....

می دونی چقدر درد داره وقتی چیزی رو میدونی و بخوای به کسی بگی و حالیش نمیشه و به اندازه گاو نمی فهمه....
                        اون موقع هستش که همین جوری می سوزی و افسوس می خوری که الکی این همه زحمت کشیدم....

آره عزیزان...
                        درد محمد آريالا یه چیز دیگه بود که تو جملش بود.....

Comment

................
                          Last edited by Digury; 03-14-2014, 08:36 AM.

Comment

کاش بسته نمیشد!
                            لابه لای دیتابیس این فروم خاطرات ما نهفته نه 01 !
                            --------------
                            بچه ها چندتا فروم خوب فارسی معرفی کنید که دوستان اینجا اونجا هم باشن...
                            Last edited by L0pht; 03-14-2014, 08:29 AM.
                            سكوت ميكني ، فرياد زمان ام را نميشنوي ...
                            يك روز من سكوت خواهم كرد ...
                            و تو آن روز ، براي اولين بار ، مفهوم "دير شدن" را خواهي فهميد ...

Comment

ممد جان هی چی صلاح میدونی ولی نظر همه بچه ها اینه که اگه مشکلی هست رفع کنیم ...
                              اگه بری کی میخواد بزنه تو سر و کله همدیگه، انرژیمونو کجا تخلیه کنیم ؟ به کی متلک بندازیم؟ با کی بحث های الکی کنیم ؟ تاپیک کدوم فروم ها رو منحرف کنیم از بحث اصلی ؟ کجا جوکر رو پیدا کنیم بیاد چند روز بن کنه ما رو ؟ جواب این همه سوال رو اول بده بعد خواستی برو ... :دی

سکوت باغ انديشه هاست.

Comment

منم به شخصه محکم و مردونه میگم . . .
                                ممد جان اگه مشکلی داری برای اداره شبگرد بگو تا با کمک همدیگه رفعش کنیم . . .
                                شبگرد تو چی میگی ؟؟؟

پر از حرفیم برای گفتن...

خداوندا

این بار پیامبری بفرست که فقط بشنود ...

Comment

Working...
                                X