اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پایان شبگرد

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• )) الان میخواید بیاید اونور ØŸ )) آقا بیاید . ولی همین جا بگم افرادی هستن Ú©Ù‡ از سرور ما اکسسز دارن . Ùˆ داریم مسالمت آمیز باهاشون زندگی میکنیم ) پس Ø´Ú©Ù‡ نشید یک دفعه )

Comment

• میشه بپرسم این اتهامی Ú©Ù‡ به ادمین شبگرد ØŒ زدن Ú†ÛŒ بوده ØŒ Ú©Ù‡ وکیل هم کاری از دستش برنمیاد ØŸ برای Ú†ÛŒ Ú†Ù‡ کار کردین مگه؟
      البته این نظام ج.ا هستش ، و به نظر من هرکس که تو مسائل هک و امنیت تو ایران شناخته شده باشه ازش میخان که باهاشون همکاری بکنه ، یعنی مجبورش میکنن که باهاشون
      همکاری کنه ، و گرنه براش پرونده درست میکنن ..
      هیچ کس نمی تونه قطعا نمیتونه مستقل باشه یا مستقل کار کنه ،اگه شناخته شده باشه چون میگیرنش ، تیمهایی هم مثل اشیانه ، سیمرغ ، اینا همشون با وزارت اطلا.....
      کار میکنن .

بعد شنیدم ایمان هم 2, 3 ماهه خبری ازش نیست ، بازداشت کردنش ، چرا ، اتهامش چی بوده ؟

Comment

• نوشته اصلی توسط Mormoroth نمایش پست ها
        )) الان میخواید بیاید اونور ؟ )) آقا بیاید . ولی همین جا بگم افرادی هستن که از سرور ما اکسسز دارن . و داریم مسالمت آمیز باهاشون زندگی میکنیم ) پس شکه نشید یک دفعه )
        این مرتضی مثل خود ممده
        باور کنید.. با این که از نزدیک ندیدمش اما اینترنتی کامل میشناسمش . کلا اهل لاسه
        اگه این فرومش رو یه شکل و قیافه بده و دو روز دیگه نیاد ببندتش جای خوبی میشه..

ولی هیچ جا شبگرد نمیشه

Comment

• جالبه Ú©Ù‡ همزمان با بسته شدن اینجا Fulldisclosure هم امروز بست برا همیشه!
          sigpic
          You Will Like Me If You Are Like Me.

Comment

• من ميدونم اين سايت بسته شدني نيست '!

Comment

• شبگرد دوست دارم

Comment

• آقا دیدم از سال 2009 تا حالا پست ندادم گفتم حالا Ú©Ù‡ داره بیسته میشه یه پست بدم
                من دیتابیس این سایتو میخرم

Comment

• یاد Ùˆ نام شبگرد همیشه در ذهنمان خواهد بود. محمد جرجندی، متشکریم

Comment

• سلام
                    من تقریبا هیچ فعالیتی توی شبگرد نداشتم، اما همیشه به اینجا سر می زدم، از تاریخ عضویتم مشخصه کدوم نسل از بچه های شبگرد رو می شناسم...
                    با اینکه فقط ببینده بودم... خیلی چیزا یاد گرفتم ولی مهمترین این بود که یادگرفتم درست نگاه کنم...
                    ...
                    نوشته اصلی توسط t4z3v4r3d نمایش پست ها
                    محمد جان، داداش گلم از اینکه اینهمه سال تلاش کردی و این سایت و سرپا نگه داشتی با همه ی مشکلات، واقعا ممنون. اینجا خیلی خیلی خوب بود برای من و خیلیهای دیگه.
                    کلی چیز یاد گرفتم و دوستانی مثل خودت گل پیدا کردم. امیدوارم حداقل اف بی شو سرپا نگه داری.
                    هرجا هستی موق و پیروز باشی دادا.
                    رفیق، توام هرجا هستی شاد باشی
                    system_share

Comment

• ای آقا، اولین Ùˆ یه جورایی تنها ترین سایت بدرد بخوری Ú©Ù‡ سال 2006 برای یادگیری Ù‡Ú© پیدا کردم همین جا بود!
                      البته بعدش فازمون عوض شد ولی مطالب اینجا رو جسته گریخته دنبال می کردم. بخاطر همین جسته گریخته دنبال کردن هم 1 سال به سایت سر نزدم و بعدش آی دی م حذف شد ! :دی
                      هنوز کمی تو شوک هستم از این اتفاق
                      اما در نهایت از تمام دوستانی که اینجا زحمت کشیدن و خصوصا مدیریت محترمش تشکر می کنم
                      ای شالا هرجا هستید در پناه حق موفق و پیروز باشید.

Comment

• شبگرد یک مدرسه مدرن بود .....حیف

Comment

• دروود
                          بنده هم تشکر می کنم از دوستانی که توی این مدت چیزی ازشون آموختم.
                          با آرزوی بهترینها برای این جمع شبگردیها.

Comment

• با اینی Ú©Ù‡ خیلی وقت نیستم ولی احساس کسی رو دارم Ú©Ù‡ خونه خراب شده باشه محمد جان شاید

با اینی که خیلی وقت نیستم ولی احساس کسی رو دارم که خونه خراب شده باشه محمد جان شاید نشه جایه دیگه ای ازت تشکر کنم جلو همه میگم دمت گردم (داداش ) خیلی مردی برو بچ شما رو برادرم میدونم همتون عاقبت به خیر بشین همتون سال جاری رو بر عکس این شب غمنگیز شاد باشید محمد جان امید وارم خیرش در این باشه
                            خونه
                            www.parspishro.ir
                            ذهن آشفته ای من
                            www.literature.blogfa.com

Comment

• منم همینجا آخرین پستم رو با شعری از حافظ میذارم ! امیدوارم همگی سال ( Ùˆ سال های بعدی ) خوبی رو داشته باشین

الا ای طوطی گویای اسرار/مبادا خالیت شکر ز منقار
                              سرت سبز و دلت خوش باد جاوید/که خوش نقشی نمودی از خط یار
                              سخن سربسته گفتی با حریفان/خدا را زین معما پرده بردار
                              به روی ما زن از ساغر گلابی/که خواب آلوده*ایم ای بخت بیدار
                              چه ره بود این که زد در پرده مطرب/که می*رقصند با هم مست و هشیار
                              از آن افیون که ساقی در می*افکند/حریفان را نه سر ماند نه دستار
                              سکندر را نمی*بخشند آبی/به زور و زر میسر نیست این کار
                              بیا و حال اهل درد بشنو/به لفظ اندک و معنی بسیار
                              بت چینی عدوی دین و دل*هاست/خداوندا دل و دینم نگه دار
                              به مستوران مگو اسرار مستی/حدیث جان مگو با نقش دیوار
                              به یمن دولت منصور شاهی/علم شد حافظ اندر نظم اشعار
                              خداوندی به جای بندگان کرد/خداوندا ز آفاتش نگه دار

خداحافظ شبگرد

Comment

• سلام حالا ما یه تقاضا از مدیران ارشد سایت داریم
                                اونم اینه که شما میخواید ببندین یه لطفی کنید این بخش های خصوصی که فیلم اموزش و.. داخلش هست رو ازاد کنید که ما کاربران عادی هم بتونیم تو این چند ساعت استفاده کنیم
                                امیدوارم مطلب بنده رو بخونید منتظر جواب شما میباشیم امیدواریم همیشه موفق باشید
                                سرخوشی هم زیادی خوب نیست کاشکی پشیمون میشودین

Comment

Working...
                                X