اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پایان شبگرد

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• نوشته اصلی توسط 666regab نمایش پست ها
    این تاریخ پستاش منو کشته :
    [ATTACH=CONFIG]9781[/ATTACH]
    اونجا هم احتمالا یک دکه ای باز شده! همه زدن تو خط تحلیل نظام سایبری ایران!

لول

Iran is one of the biggest threats to US companies and cyber infrastructure. Some threats are lone hackers, while others are hacking groups. It is not easy to determine which groups and individuals are associated with state sponsored organizations but clearly Iran has invested in using its civilian hacker base as a resource. They appear to have done a good job of it as well and are one of the most dangerous CNE threats to both US government and military organizations and also pose a major threat against financial organizations and companies involved with critical infrastructure. I believe Iran will continue to increase in sophistication as they direct funding and attention to their CNE capabilities.
    انقدر نشد چشمه از پاسخ سنگ سرد، به رفتن در اسِتاد و اِبرام کرد
    بسی کَند و کاوید و کوشش نمود، کز آن سنگ خارا رهی برگشود
    ملک الشعرای بهار
    My Blog : c3phalex1n.blogspot.com

سایت جنبش مصاف، علی اکبر رائفی پور : http://masaf.ir
    خدا خیرش بده واقعا، تا حالا ندیده بودم کسی اینقدر برای جوُنا زحمت بکشه.

Comment

• داش محمد بیا برای ما روشن سازی Ú©Ù† اون cv Ùˆ Ú©Ù¾ÛŒ شناسنامه های Ú©Ù‡ جمع کردی به Ú†Ù‡ کارت امد ØŸ

Comment

• این چند وقت دوستان pm دادن Ú©Ù‡ شبگرد داره بسته میشه یه ایمیلی ØŒ آیدی یاهو ØŒ بده ارتباطمون حفظ بشه ØŒ بهشون گفتم بابا من دارم آماده میشم شبگرد بسته شد برم رگمو با تیغ بزنم... بعد Ú©Ù‡ خوووب فکرامو کردم ØŒ یادم افتاد آخرین نفری Ú©Ù‡ رفته بود توی حموم رگ دستشو بزنه ØŒ چشمش به صابون لوکس افتاده بود Ùˆ برنامه کلا عوض شده بود

Comment

• نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
          این چند وقت دوستان pm دادن که شبگرد داره بسته میشه یه ایمیلی ، آیدی یاهو ، بده ارتباطمون حفظ بشه ، بهشون گفتم بابا من دارم آماده میشم شبگرد بسته شد برم رگمو با تیغ بزنم... بعد که خوووب فکرامو کردم ، یادم افتاد آخرین نفری که رفته بود توی حموم رگ دستشو بزنه ، چشمش به صابون لوکس افتاده بود و برنامه کلا عوض شده بود
          دوست دارم این دم آخری مقام و رتبتو (سوپرمدریتوریتو) بزارم کنار و باهات شوخی شهرستانی کنم

هههه مممدو خاک تو سرت :=))))))))))))))))))
          ....

Comment

• آره خدائیش جوکر . . .
            این آخر آخریا تو حلقت بره . . .

پر از حرفیم برای گفتن...

خداوندا

این بار پیامبری بفرست که فقط بشنود ...

Comment

• نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
              این چند وقت دوستان pm دادن که شبگرد داره بسته میشه یه ایمیلی ، آیدی یاهو ، بده ارتباطمون حفظ بشه ، بهشون گفتم بابا من دارم آماده میشم شبگرد بسته شد برم رگمو با تیغ بزنم... بعد که خوووب فکرامو کردم ، یادم افتاد آخرین نفری که رفته بود توی حموم رگ دستشو بزنه ، چشمش به صابون لوکس افتاده بود و برنامه کلا عوض شده بود
              در رفتن جان از بدن،گویند هر نوعی سخن، من خود به چشم خویشتن دیدم که ممد میرود :دی
              وقتی معلم انشاء گفت علم یا ثروت بهش بگو هیچکدوم فقط نباشه "منت"

Comment

• یعنی الان بیاد این شبگرد جمع نشه اون موقع تکلیف این شوخی شهرستانی ها معلوم میشه

Comment

• spam حالی میده!
                  :دی
                  وقتی معلم انشاء گفت علم یا ثروت بهش بگو هیچکدوم فقط نباشه "منت"

Comment

• لیست خاطره ها :
                    khatere.jpg
                    sigpic

Comment

• بعنوان حُسن ختام باید عرض کنم Ú©Ù‡ من واقعاً در عجبم چرا فقط توی ایران شاهد این هستیم Ú©Ù‡ اونی Ú©Ù‡ واقعاً در رضای خدا Ùˆ با نیّات خالص Ùˆ پاک محمدی Ùˆ با صداقت تمام Ùˆ کمال کار میکنه با اونی Ú©Ù‡ آپُزیت آو تمام این ها کار خودش رو پیش میبره در نهایت توی یک راستا قرار میگیرن Ùˆ هر دوشونم به گای عظمای الهی میروند؟ ها؟ (البته فقط در فیلد های مربوط به امنیت Ùˆ Ù‡Ú© Ùˆ این کسوشعرجات)
                      نه حقیقتاً واسم سواله؛ چرا یک عده که بعنوان نخبه*ی گمنام (دقت کنید گمنام بودن و نخبه بودن باید هر دو باهم باشه، نباشه نمیشه) دارن فعالیت میکنند هیچ ارزش و اعتباری در نهایت امر برای ارگان های دولتی و هرچه که مربوط به این نظام میشه، ندارند؟
                      چرا همیشه قیاس نخبه بودن با رابطه داشتن باید به مرز باریکی ختم بشه که سر آخر؛ رابطه، نخبه بودن رو در ماتحتش جا کنه؟
                      سوال آخری که همیشه بدون جواب مونده اینه که چرا تمام فعالیت ها و ساز و کار ها و استراتژی ها و مسیر ها و هدف ها و کلاً نحوه زندگی کردن باید همگام و سینک (sync) با چیزایی که یک عده (از پایین ترین سطح سلسله مراتب نظام بگیر تا ...) بعنوان خط مشی که فقط خودشون میدونن چیه (خدا هم فک نمیکنم بدونه!) برا ما تعریف کردند باشه؟
                      ..

خدایا ! به من تقوای ستیز بیاموز تا در انبوه مسئولیت نلغزم و از تقوای ستیز مصونم دار تا در خلوت عزلت نپوسم
                      خدایا ! مگذار که آزادی ام اسیر پسند عوام گردد….که دینم در پس وجهه ی دینیم دفن شود…که عوام زدگی مرا مقلد تقلید کنندگانم سازد..که آنچه را حق می دانم بخاطر اینکه بد می دانند کتمان کنم
                      خدایا ! به مذهبی ها بفهمان که آدم از خاک است؛ بگو که یک پدیده ی مادی به همان اندازه خدا را معنی می کند که یک پدیده ی غیبی ، در دنیا همان اندازه خدا وجود دارد که در آخرت . و مذهب اگر پیش از مرگ به کار نیاید پس از مرگ به هیچ کار نخواهد آمد

زنبورها را مجبور كرده ايم
                      از گل های سمی
                      عسل بياورند
                      و گنجشكی كه سال ها
                      بر سيم برق نشسته
                      از شاخه ی درخت می ترسد
                      با من بگو
                      چگونه بخندم
                      وقتی كه دور لب هايم را مين گذاری كرده اند
                      ما كاشفان كوچه های بن بستيم
                      حرف های خسته ای داريم
                      اين بار پيامبری بفرست
                      كه تنها گوش كند
                      سطرها در تاريكی جا عوض می كنند

دکتر علی شریعتی
                      تا کی بجای خود ما، نقاب ما حرف بزنه؟ تا کی سکوت و رج زدن، نقش نمایش منه؟

Comment

• نوشته اصلی توسط s7az2mm نمایش پست ها
                        شبگرد در تاریخ 29/12/1392 برای همیشه بسته خواهد شد.

اگر فکر میکنید مطلبی وجود دارد که مایلید بردارید عجله کنید/
                        از همه دوستانی که در طول این سالها باهاشون خاطره داشتیم تشکر میکنم .

علت رفتن هم فقط خوشی زاید الوصفی است که دلمو زد .

نادان سنگی است که آب از آن نجوشد و درختی است که شاخه آن سبز نشود و زمینی است که گیاه آن نروید .حضرت علی(ع)
                        خیلی ممنون که میبندینش... دیگه از منبع تکنیکی به کس شعر اجتماعی تبدیل شده بود... موفق باشید

Comment

• بچه ها دیگه جدی جدی خداحافظ :(

من دارم می رم مسافرت احتمالا دیگه دسترسی به نت ندارم تا ده روزم بعدشم که می یام دیگه شبگرد نیست.
                          خیلی خوشحال شدم این چند روز. پا قدم ما بد بود کلا :(
                          سال خوبی داشته باشید

بای بای
                          نادان سنگی است که آب از آن نجوشد و درختی است که شاخه آن سبز نشود و زمینی است که گیاه آن نروید . امام علی (ع)

Comment

• نوشته اصلی توسط arma_mir نمایش پست ها
                            خیلی ممنون که میبندینش... دیگه از منبع تکنیکی به کس شعر اجتماعی تبدیل شده بود... موفق باشید
                            پس تو الان تو این "کسشعر اجتماعی" چه غلطی میکنی؟ عجب کو+نی هایی پیدا میشن.

Comment

• نوشته اصلی توسط arma_mir نمایش پست ها
                              چرت نگو بابا، به تو چه ربطی داره آخه؟! هر چی هم که بود کسی رو زور نکرده بودن که توش فعالیت داشته باشه!
                              هر چی هم باشه انتقادت به وقتش نیست! شما احتمالا جز همون دسته ای هستی که وقتی دیدی خلاف قوانینه یا مشکلی تو این فروم وجود داره فقط رات و گرفتی و رفتی نه تلاشی نه خاک خوری! الان اومدی می گی لنگش کن؟ اما شعور هم خوب چیزیه وقتی این همه آدم از بسته شدن یه جا که چند سال توش فعالیت داشتن ناراحتن! خیلی وقاحت می خواد یکی بیاد در موردش همچین حرفی بزنه!
                              نادان سنگی است که آب از آن نجوشد و درختی است که شاخه آن سبز نشود و زمینی است که گیاه آن نروید . امام علی (ع)

Comment

• www.paris****movies.com فری دانلوده . اسپم Ùˆ ملور هم نداره . این آخرین پرایوت من بود )
                                parisp-o-r-nmovies.com دش هارو ریمو کنید :دی

Comment

Working...
                                X