اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پایان شبگرد

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سلام اقای جرجندی
    من از سال 2005 با شبگرد اشنا شدم و تو این مدت تقریبا روزی نبوده که اینجا سر نزنم.
    میخوام بابت همه مطالبی که به وسیله این سایت یاد گرفتم از شما و بچه های سایت تشکر کنم.
    یادمه یه روز با اینکه اشنایی قبلی باهام نداشتی با یه نامه دسترسی به بخش مخصوص بهم دادی اون روز خیلی از مرامت خوشم اومد.
    ساعت 3 صبح گشتم پسوردمو پیدا کردم که فقط ازت تشکر کنم و بگم درصد بالایی از موفقیت شغلیم رو مدیون سایت شما هستم.
    امیدوارم یه روز هم خودمون قدر همدیگرو بیشتر بدونیم هم اونایی که تصمیم گیرنده هستن قدر ادمایی مثل شما.

Comment

ممد... من اگه تو نباشی
      ما همه دوست و دشمنامونو تو همین سایت پیدا کردیم، انصافا زندگی کردیم با شبگرد...
      R.i.pمون نکن ممد جان
      برهنه،خيس، و گرسنه متولد مي شويم.
      پس از آن اوضاع به مراتب بدتر مي شود.
      -----
      بخشش يعنی اينكه بتونی فراتر از انتقام و قانون پا بذاری

Comment

نوشته اصلی توسط Warden نمایش پست ها
        اینجا هم ی انتقادی باید از بعضی دوستان کرد

مثلا چرا میاین تاپیک میزنید که همراه اول داره دزدی میکنه
        یا اون تاپیکی راجب ایرانسل زده شده بود و....

حالا شاید دلیل تعطیلی اینجا نباشه ولی بهونه ای میشه واسه خیلیا

به اومید پایداری شبگرد
        درسته دلیلش اینها نیست، انتقاد شما هم به جاست، خیلی چیز ها اینجا جاش نبود، این باز بر می گرده به اینکه چقدر هر چی توی دلمون بود با اینکه به اینجا ربطی نداشت میامدیم اینجا میزدیم، چون جای دیگه ای نداشتیم.

Comment

ممد جان اندکی صبر سحر نزدیک است !
          نظرتون در مورد این لینک چیه ؟

Shabgard

Comment

یکی کل سایت رو بزاره زیر دانلود تا افلاین داشته باشیمش حداقل !
            با idm grabber فقط پیج هاروهم بگیره خودش کلیه !!

Comment

سلام
              بعد از چند وقت که نت نداشتم،یه دفعه آن شدم ....نزدیک بود سکته کنم
              آخه این چه کاریه؟؟!!!حداقل دلیلش رو هم بگو
              از اون حدیثی که تو پست اول نقل کردی میشه فهمید که باز فشارهای امنیتی و .... مطرح هستش
              اگه مثل سیمرغ تحت فشارهای سیاسی و امنیتی هستی که،به شخصه راضی نیستم اذیت بشی و هرطور که صلاح میدونی رفتار کن،ولی اگه فقط فشار روانی و مالی روت هستش،همینجا مطرح کن،انشاءالله که درست میشه
              99+1 درصد کسایی که میان شبگرد،افراد خاصی هستن با سلیقه های خاص،چون تو شبگرد،نه تیم دیفیس و ثبت باگی وجود داره که معروف بشی و بحث هاش هم که بیشتر سر مسائلی هستش به جز مسائل کامپیوتر(وسطاش یه گریز هم میزنن به کامپیوتر تا عریضه خالی نمونه)،پس مسلما کسایی که میان اینجا،دنبال چیز دیگه ای بودن و سر از اینجا در آوردن، در نتیجه بعد از تعطیلی اینجا،هر انجمنی هم که بیاد،مطمئن باش این جو رو نداره و همه چیش به کنار،اون رنگ نارنجیشو بگو

اگر هم ناامیدی،یاد هدفات بیفت و اینکه بابت اینکه مکانی رو درست کردی که علم نشر پیدا میکنه،چه ثوابی میبری
              آهنگ زیر رو هم گوش کن شاید افاقه کنه
              یاس - باید بتونیم

البته اینم بگما،فکر نکنی فقط شبگردو دوست داریم........خودتو شبگردو باهم دوست داریم،پس خواهشا روی تصمیمت تامل کن

یاعلی
              دل گفت مرا علم لدني هوس است.......................تعليمم کن اگر ترا دست رس است
              گفتم که: الف،گفت: دگر، گفتم: هيچ...................در خانه اگر کس است، يک حرف بس است

Comment

کاش هیچ وقت سراغ علم نمیرفتم، کاش دیوانه بودم، این نسخه ای هست برای هر ایرانی...
                هرگزم نقش تو از لوح دل و جان نرود ای شبگرد...
                دیگه وقت رفتنه اما کجا خدا می داند!

Comment

نوشته اصلی توسط pouya_server نمایش پست ها
                  ممد... من اگه تو نباشی
                  ما همه دوست و دشمنامونو تو همین سایت پیدا کردیم، انصافا زندگی کردیم با شبگرد...
                  R.i.pمون نکن ممد جان
                  ویندوز کاره خراب خسته :دی
                  ....

Comment

نوشته اصلی توسط JeyJey نمایش پست ها
                    6کاربر از s7az2mm به علت ارسالش تشکر کردند.

AviShan (امروز),free (امروز),k-2 (امروز),mafia1990 (امروز),Relative Code (امروز),sissec (امروز)

ببین واسه این تاپیکت چند نفر ازت تشکر کردن :|
                    عاغا . . .
                    آقا . . .
                    عاقا . . .
                    چرا جو میدی . . .
                    اگه من تشکر زدم منظورم این نبوده که شبگرد بسته بشه و من خوشحال شدم
                    اولین نفری که از ممد خواست این کارو نکنه من بودم . . .
                    تشکر زدم که به عقاید ممد احترام گذاشته باشم . . .

پر از حرفیم برای گفتن...

خداوندا

این بار پیامبری بفرست که فقط بشنود ...

Comment

ممد بیا یه چیزی بگو حداقل
                      (◕‿◕)

Comment

خوش بحال اشیانه که حد اقل از دست ریشوهایی ماسون مثل موری راحت میشن
                        والا...

Comment

نوشته اصلی توسط s7az2mm نمایش پست ها
                          شبگرد در تاریخ 29/12/1392 برای همیشه بسته خواهد شد.

اگر فکر میکنید مطلبی وجود دارد که مایلید بردارید عجله کنید/
                          از همه دوستانی که در طول این سالها باهاشون خاطره داشتیم تشکر میکنم .

علت رفتن هم فقط خوشی زاید الوصفی است که دلمو زد .

نادان سنگی است که آب از آن نجوشد و درختی است که شاخه آن سبز نشود و زمینی است که گیاه آن نروید .حضرت علی(ع)
                          ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                          سلام آقای جرجندی و همه شبگردی ها
                          آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه
                          راستش من شما خیلی مدیر - فنی و سرسخت می دونستم یا حتی شنیده بودم . ولی یک دفعه مثل سیمرغ ( آقایان عسگری و رمضانی ) می خوای پرواز کنی !!! خیلی قابل تامل هست ؟؟
                          البته تصمیم گیری با خود شماست . شاید صلاح این هست ولی خوب حداقل اشاره کن به مشکلی که پیش اومده تا برای همه قابل هضم باشه که یک دفعه شبگرد بسته بشه !!! یعنی میخوای کل دیتا رو هم پاک کنی ؟ کل کاربران رو پاک کنی ؟ دامین شبگرد رو برای فروش ... ؟؟؟؟ ولی خاطرات و نکات مهم و حتی ظریفی که در این انجمن هست رو که نمیتونی از بین ببری.
                          تصمیم شما خیلی زود و تند هست به نظرم . بهتره تجدید نظر کنید. شاید هم دروغ ۱۳ سال ۹۳ باشه که پیشاپیش به عنوان عیدی تقدیم کردین به همه.

با احترام
                          3v1l
                          الهی به امید تو

Comment

مهم نیست کی اول خواسته کی خر مهم اینه که یک اتفاق میخواد بیافته که و اونم اینه که دیگه قرار این خونه رو بعضی افراد قرار خراب کنن ...

اما محمد خودش این خونه رو ساخته بود از این تصمیم خوشحال نیست که اما کاش ی راهی باشه براش

خلاصه محمد قطعا خودت حس بدتری شاید به این تصمیم داری اما اگه لازم میبینی ی چیزی بگو و اون آخرین پستت نباشه ...
                            Learn From Yesterday, Live For Today, Hope For Tomorrow. The Important Thing Is Not To Stop Questioning
                            -------------------------------------

Comment

با تشکر از همه شما و همه حمایت ها

مطمعن باشید که این تصمیم احساسی نبوده و احساسه که در 3 سال گذشته این سایت رو سر پا نگه داشته. مطمعن باشید برای من از همه سخت تره بستن و فراموشی یه علاقه 13 ساله .
                              نمیخوام کسی رو نا امید کنم پس بهتره داستانی تعریف نکنم هر چند که برخی از شما شاید برخی از قصه ها رو خوب میدونید ولی به علت احترامی که برای همه شما عزیزان قائلم باید برخی از اتفاقاتی که رخ داده رو توضیح بدم.
                              متاسفانه برای برخی از افراد تصمیم گیر ، ما بازی دو سر بردیم که هر روز هم وزن بردمون برای دوستان بیشتر و احتمالآ تقدیر نامه ها طولانی تر و زیاد تر میشن. من به جرات میگم عقلانیتی در لایه های امنیتی نمیبینم که هیچ ، امروز پس از 13 سال کار در این رشته فکر میکنم یک تبعه خارجی هستم در کشور خودم. و مطمعنم یک افغانی در ایران با آزامش بیشتزی زندگی میکنه تا من .
                              به چه گناهی امروز من پس از 3 سال فشار روحی و روانی بر روی خانواده و خودم و زندان در 209 اوین باید 2 سال آینده هم زندان تعلیقی داشته باشم؟آن هم با لطف دوستان که لطف کردن تبدیلش کردن به تعلیقی , اون هم در یک دادگاه 50 ثانیه ای؟ در حالی که حتی شاکی خصوصی هم ندارم؟ حتی 1 خط در پرونده من وجود نداره که کسی جز پرونده سازان بر علیه من حرفی زده باشده، در سوابقم هم مثل تیم های معلوم الحال فروش اکسپلویت متااسپلویت به سیستم ها با نرخ های بالا و از این دست کثافت کاری ها نبوده و هرچه بوده صداقت با همون سواد اندک بوده ، جالب قصه اونجاست که وکیلی هم حاضر نیست از من حمایت کنه چون همه بر این قول هستند که فایده ای نداره ! شاید برای شما جالب باشه که حتی جاهایی که قرار داد رسمی داشتم هم از من حمایت نکردن .

من به شخصه هیچ زمان این برخورد ها رو به پای نظام ننوشتم این نظام خیلی با ارزش تر از اونه که به خاطر سو مدیریت 4 نفر بشه ازش عبور کرد، و فکز میکنم کسانی تصمیم میگیرن که هیچی از این رشته و اهمیت اون و دانشی که به سختی جمع شده و ارزش تجربه نمیدونن ولی یه روز باید تصمیم میگرفتم که بار روی دوشم رو کمتر کنم. دوستان با نگاهی کوتاه به it ایران به راحتی میشه فهمید که نونش مال یکی دیگه بود و کتکش برای ما .
                              حرف زیاده و بهتره فراموش بشه بالاخره اینجا همینه ، حد اقل من نمیخوام در بدبخت شدن و به هدر رفتن استعداد یه سری جوون و ثبت وقایع اونها برای گروهی .... سهیم باشم.

یا حق
                              ...

Comment

نوشته اصلی توسط s7az2mm نمایش پست ها
                                با تشکر از همه شما و همه حمایت ها

یا حق
                                سلام مجدد
                                من می گم این قضیه باید رسانه ای بشه!
                                کاملا مشخصه که وکیل این پرونده رو نمی پذیره و کسی نمی تونه کاری کنه! اما رسانه ستون چهارم دموکراسی! حتما می تونهههههههه
                                این یه ضایعه بزرگ برای جامعه علمی کشوره! به نظرم حذف اینجا به این دلیل که ممکن آسیب زننده باشه به همون اندازه ضایع اس که قرار بود رشته های علوم انسانی رو از دانشگاه ها حذف کنن!
                                مگه می شه توی یه مملکت، زمانی که در تمام مدارس سراسر جهان دانش آموزان ابتدایی دارن از لینوکس استفاده می کنن و سن هکر ها به 15 سال تقلیل پیدا کرده در ایران یه انجمن علمی رو ببندن؟
                                به بخش آی تی تمام خبرگزاری های آنلاین داخلی خبر می دیم تا بیان از این قضیه گزارش تهیه کنن. ببینیم مشکل کجاست!
                                حداقل اینجوری اگه شبگرد بسته بشه دلایلش هم بازگو می شه و مردم خودشون می تونن به قضاوت بشینن. شاید اگه از ده تا خبر گزاری بالاخره دو تاشون حقیقت امر رو بیان کنن.
                                نادان سنگی است که آب از آن نجوشد و درختی است که شاخه آن سبز نشود و زمینی است که گیاه آن نروید . امام علی (ع)

Comment

Working...
                                X