اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پایان شبگرد

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• حداقل پیج فیسبوک یا Ø¢ÛŒ دی یاهو بزارید هم دیگر Ùˆ ادد کنیم!
    اینجا جمع شد حداقل از یک جایی به هم دسترسی داشته باشیم.
    منم سر ماجرا شبگرد امنیت و هکنیگ و .... بوسیدم گذاشتم کنار! از فردا می رم سمت همون الکترونیک و فیزیک و برنامه نویسی!

خدافظ امنیت!
    انقدر نشد چشمه از پاسخ سنگ سرد، به رفتن در اسِتاد و اِبرام کرد
    بسی کَند و کاوید و کوشش نمود، کز آن سنگ خارا رهی برگشود
    ملک الشعرای بهار
    My Blog : c3phalex1n.blogspot.com

سایت جنبش مصاف، علی اکبر رائفی پور : http://masaf.ir
    خدا خیرش بده واقعا، تا حالا ندیده بودم کسی اینقدر برای جوُنا زحمت بکشه.

Comment

• آقا همه Ø¢ÛŒ دی یاهم یا فیسبوکشون رو بزارن تو امضا هاشون اد کنید همدیگرو

Comment

• به قول یارو گفتنی جو ندین انقدر
        ای دی همدیگرو میخوایین چیکار دو روز دیگه حتی یوزر همدیگرو هم فراموش میکنید...
        اگه بازم اسرار دارید فیس ب هست. واقعا داستان دار شده این موضوعات اولش که ایمان امپرور رفت و چند ماهه معلوم نیست دارن چیکارش میکنن .. الانم که شبگرد و ادمینش
        الکی هم hp hp نکنین اچ پی 4 تا عکس گذاشت و شما مشهور شدین تمام... باید دید خودتون رو عوض کنید هنوز هم دنبال خودبزرگ بینی هستید.
        باید ببینیم که موضوع هک و امنیت تو ایران چرا اینطوری شده . یعنی اینقدر بی ارزشه؟ یعنی پلیس اینترنت ایران و مسئولان میگن این حیطه رو بچه ها بزارن کنار؟
        حالا واقعا ما داستان رو نمیدونیم چیه اگه مربوط به هک هست یا نیست رو خود ممد دقیق میدونه که تمایلی هم به گفتن جزئیات نداره... باید سر این موضوع بحث بشه
        یعنی این همه انجمن هک تو ایران این همه کارای احمقانه دارن میکنن کسی چیزی بهشون نمیگه ... بهروز کمالیان هم که فقط ماهی 5-7 میلیون شایدم بیشتر داره پول سرورش رو میده حالا فکر کن چقدر داره در میاره از اموزش هک .. حالا اموزش هاش درست حسابی هست یا نیست به خودش ربط داره مهم پولیه که داره در میاره و خیلیهای دیگه هم هستن که اینجوری دارن پول در میارن
        ینی ممد جان تو یا ایمان چیکار کردین که این همه فشار میارن روتون ؟
        واقعا بعیده اصلا ادم میمونه چی بگه به خدا
        بسته شدن شبگرد به خود ممد مربوط میشه ادمینه اختیارش رو داره..
        باید تا اون روزی که اقا گفتن در مورد موضوع دیگه ای بحث بشه.
        اینکه چرا و چطور شد که یهو همه رو فراری دادن
        چرا همه دارن هک رو میزارن کنار
        چرا هکر ها رو اینجوری میترسونن
        چه اتفاقاتی داره میافته برای اینا
        باید راجع به اینا بحث بشه

Comment

• نوشته اصلی توسط c3phalex1n نمایش پست ها
          حداقل پیج فیسبوک یا آی دی یاهو بزارید هم دیگر و ادد کنیم!
          اینجا جمع شد حداقل از یک جایی به هم دسترسی داشته باشیم.
          منم سر ماجرا شبگرد امنیت و هکنیگ و .... بوسیدم گذاشتم کنار! از فردا می رم سمت همون الکترونیک و فیزیک و برنامه نویسی!

خدافظ امنیت!
          پیشنهاد خوبیه، خوب بود خودت اینکارو میکردی

Comment

• آقا یه پیشنهاد :
            میشه از ایمیل کل آدمایی که اینجا رجیستر کردن اکسپورت گرفت ، بعد تو همون گروهه تو fb همشون رو ادد کرد !؟

سوالی شد!

Comment

• واقعا Ú©Ù‡! من متن خبر بسته شدن شبگرد Ùˆ برای اکثر رسانه های به نام فرستادم!
              باورم نمی شه که اعلام برندگان جوایز بازی های رایانه ای 92 از ارزش بیشتری برخوردار بوده باشه!
              لعنت بر این قسم روزنامه نگاری و رسالت رسانه ای شون که خوردن!!!
              ما تو حوزه خودمون برای کمتر از اینها بال و پر می زدیم!
              اینا به جز مفت خور هیچی نیستن چه برسه روزنامه نگار! واقعا متاسفم براشون!
              البته حق هم دارن الان وقت کارت های عیدانه گرفتنشون و هدیه های نشست های خبری شونه!
              برای چی باید مشکل مردم براشون مهم باشه؟؟؟
              تکلیف این سایت چی می شه : ashiyane.org اینم که داره تو این حوزه فعالیت می کنه!
              پس چرا اون و نبستن؟
              نادان سنگی است که آب از آن نجوشد و درختی است که شاخه آن سبز نشود و زمینی است که گیاه آن نروید . امام علی (ع)

Comment

• پس سرت بره حرفت نمیره ممد جان...
                خیلیهاتون رو تا حالا ندیدم اما خیلی دلم برا همتون تنگ میشه.
                برهنه،خيس، و گرسنه متولد مي شويم.
                پس از آن اوضاع به مراتب بدتر مي شود.
                -----
                بخشش يعنی اينكه بتونی فراتر از انتقام و قانون پا بذاری

Comment

• یادمه 2005 یا 2006 بود Ú©Ù‡ داشتم با بابای محمد Ú©Ù‡ آدم بسیار دوست داشتنی هست صحبت میکردم Ùˆ همونجا بود Ú©Ù‡ با شبگرد آشنا شدم . سنی نداشتم Ùˆ از این حوزه کاری هم فقط اسمش رو شنیده بودم.
                  با بدبختی ! یوزر ساختم که اصلا یادم نیست چی بود و داستانم شروع شد ، گرچه تو مقوله امنیت علمم زیاد نیس و تقریبا همیشه اینجا یک مصرف کننده صرف علم دوستان بودم ، ولی یه جورایی یه خونه شد واسم و روش غیرت دارم.
                  تقریبا هر شب چک میکردم فروم رو ، تا اینکه 2-3 هفته نتونستم بیام اینجا و حالا که اومدم... . !!!
                  اینجا رو همیشه دوست دارم چون با سواد ترین های حوزه کامپیوتر ، شبکه ، الکترونیک ایران توش یوزر دارن . اکثر مدیرها و اعضای ارشد سایتها و فروم های دیگه هم اینجا در خفا یا علنا یوزر دارن ، چون اینجا یه جورایی با سایت و فروم های دیگه فرق داره.
                  << اینجا تنها جایی بود که توش بوی تخمای کله گنده ها به مشام نمیرسید و یه عده دستمال به دس ننشسته بودن و راحت میشد توش وول خورد.>>

یادش بخیر اولین باری که اینجا یکی یه تشکر بست به ناف پست ما چه ذوقی کرده بودم . (بچه بودم دیگه ! ).

یادش بخیر چقدر بطری های آب معدنی رو سر میکشیدم بعد میومدم شبگرد ببینم با کله داغ هم چیزی از حرفای بچه ها حالیم میشه یا نه... .!

با اینکه اکثر بچه های اینجا رو از نزدیک ندیدم ولی واسم دوست داشتنی هستین و قابل احترام ، هم خودتون هم خل و چل بازیاتون
                  محمد ، درکت میکنم ، دینتم ادا کردی . امیدوارم که نری ، اگرم رفتی باز با قدرت برگردی ، اگرم نه که باقیش با طاها کوچولو که از اون نگاهش معلومه یه چیزایی تو کلش هس ،اصلا اومده که تارو مار کنه

برای خودت و خانوادت و همچنین تمام دوستان آرزوی موفقیت میکنم.

پیوست : همیشه این سوال تو ذهنم بود که موغول ها بیشتر به این کشور ضربه زدن یا اینا !؟ از هرکیم پرسیدم گفت <" ظاهرا "> موغول ها ... . !!!

خوش باشید... ./.

Comment

• پیرمرد خسته پس این دفعه بالاخره تصمیم گرفتی ماشه رو بکشی ...

از 3-4 سال قبل من و محمد بارها و بارها به شوخی یا جدی در مورد تخته کردن در اینجا صحبت کرده بودیم و هر بار هم محمد صرفآ به دلیل "دلسوزی" برای یک عده جون که اینجا سرشون به خیر یا شر گرم بوده ، بیخیال شد و باز ادامه داد. و به جرات میگم و شخصآ هم از نزدیک شاهد بودم که توی این سال های اخیر بخصوص 4-5 سال اخیر این فروم هیچ چیزی بجز مشکل و دردسر و دغدغه برای محمد نداشه. کم هم نبوده تعداد مواردی که بخاطر همین فروم کذایی مجبور بوده با یک سری آدم که به معنی واقعی کلمه __نفهم__ هستن درگیر بشه و چک و چونه بزنه.
                    من اگر جای اون بودم شاید خیلی وقت پیش ها این کار رو میکردم ولی خوب ذهنیت های هر کس با بقیه فرق میکنه. تا همینجا هم دست مریزاد و خسته نباشی مرد! من هم مثل خیلی های دیگه به این تصمیم احترام میزارم و بهش حق میدم کاملآ.
                    دنبال دلایل فوق سری و عجیب غریب و سیاسی و ... هم نباشید. محمد وقتی میگه "خسته شدم" یعنی واقعآ دیگه خسته شده از دست اون جماعت که روی گاو و الاغ رو توی منطق و فهم و استدلال سفید کردن ...

خودش هم نوشت... که توی اون خراب شده، هر چه بیشتر دل بسوزونی و بیشتر زحمت بکشی (بدون خایه مالی) بیشتر خار چشم سیستم و افراد میشی! چراش رو من هم خیلی سعی کردم توی 10-15 سالی که ایران کار کردم بفهمم ولی مغزم کم آورد و این معادله عجیب غریب رو ول کردم به امان خودش برای همیشه. خوشحالم که محمد هم بالاخره تونست اون بخش "احساس" رو کنار بگذاره و انرژیش رو متمرکز کنه روی چیزی که اگر سودی براش نداره حداقل دردسر نداشته باشه..
                    به جرات میگم محمد زندگیش و بهترین دوره و سال های جونیش رو وقف این فروم و آدم هاش کرد. و جواب همه این سال ها و زحمت ها رو هم توی این چند ماه اخیر گرفت !!!

بقول محمد آسون نیست بستن فرومی که 14 سال این همه آدم توش رفت و آمد کردن! برای من هم ، هرچند که زیاد فعال نبودم از چندین سال پیش (به همین دلایل مشابه!) ولی همیشه برام جالب بوده تماشای روال رشد و بقول معروف بزرگ شدن و پخته شدن بچه هایی که اینجا اومدن و رفتن. رسمآ بابا بزرگ این فروم حساب میشم من فکر کنم ، چون وقتی با محمد آشنا شدم و باب رفاقت پر ماجرا و خاطره ما باز شد، این فروم تازه دو سه ماهی بود باز شده بود.... و از اون زمال که تقریبآ 14 سال میشه ، حتی با اینکه خودم پستی ندادم ، هفته ایی نبوده که سرک نکشم اینجا. دوستان (اینترنتی) خیلی خوبی اینجا پیدا کردم که احتمالآ رفاقت و ارتباط با تعداد محدودیشون هرگز هم قطع نشه. از مرحوم مغفور BL2K گرفته تا بقیه... . و نکته جالب اش برام این بود که بنا به دلایل شخصی ، همیشه تونستم حریم بین ایم محیط و زندگی بیرونم رو حفظ کنم و نتیجه اش این شد که فکر کنم از کاربرای فروم توی کل این 13-14 سال فقط خود محمد و امیر حسین و هاتف و هاشم بود که توی محیط بیرون هم دیدیم همدیگه رو ! محمد که اگر متآهل نبود ، الان رسمآ باهاش ازدواج اینترنتی کرده بودم. بنا به روایتی مستند ، اونقدری که من و محمد با هم چت کردیم و گپ زدیم ، محمد با خانومش چت و صحبت نکرد! اگر بخوام از همه دوستان و افراد خوبی که توی این فروم باهاشون آشنا شدم اسم بیارم ، بی انصافی میشه چون خیلی ها از قلم میوفتن ، ولی همین دم آخری از همه کسایی که به من لطف داشتن یا چیزی به من یاد دادن ، تشکر بکنم. من هم مثل خیلی های دیگه از در کنار علایق شخصیم، از همین کوچه خاکی شبگرد بود که شور و شوق برای یاد گرفتن و یاد دادن بیشتر پیدا کردم. و یه نکته مثبت که توی محیط شبگرد و در کنار محمد و چند نفر دیگه از دوستان خیلی قدیمی فروم یاد گرفتم و بهش عادت کردم این بود که هیچ موقع توی انتقال تجربه یا معلومات خساست به خرج ندیم و هر چیزی رو که بدلیم بی چشم داشت به بقیه هم یاد بدیم. این بهترین خصلتی بود که من از اینجا یاد گرفتم. و بر خلاف خیلی از افراد و سایت ها و فروم های دیگه هم ، شبگرد هیچ وقت به سمت کسب در آمد از این طریق نرفت ، باج سبیل به کسی نداد ، خایه مالی جایی یا کسی رو نکرد ، خایه مال پروری نکرد ، و اگر هم زمانی یا جایی لازم بود، خیلی شیک زد توی دهن اونهایی که باید!

نکته و خاطره جالب دیگه ایی که باید بگم هم اینه که ، اولین پیشنهاد کاری که داشتم و منجر به قرداد کاری رسمی توی زمینه امنیت شد هم ، بخاطر همین فروم بود! پس شروع رسمی کارم بصورت تخصصی توی این زمینه رو هم من به نوعی مدیون محمد و این فروم هستم تاریخ اش هم بر میگرده به سال 2003 !

مطمئن هستم که حتی بعد از بسته شدن اینجا هم ، محمد یه راهی برای ادامه فعالیت های کرم های توی مغرش پیدا میکنه.... شاید از طریق همین WebAmooz خدا رو چه دیدین...

حرف نگفته زیاده ... ولی خوب تا همین حد فعلآ حوصله تایپ کردن داشتم اگر چیز دیگه ایی هم مونده بگین تا توی همین دم آخری گپ و گفتی بکنیم دور هم ....

در ضمن اگر خودت این رو داری میخونی BL2K یا کسی هست که باهاش تماسی داره ، یه بوقی ایمیلی چیزی به من بزن تا محمد همه رو با اردنگی نریخته بیرون از فروم ...

محمد جان ، با اینکه میدونم خیلی خسته هستی ، ولی خسته نباشی پیرمرد!
                    .::..::..::..::..::..::..::..::..::..::.
                    Connection reset by peer.
                    .::..::..::..::..::..::..::..::..::..::.
                    http://hkashfi.blogspot.com/

Comment

• واقعا مسخرست . . .
                      شبگرد و بچه های شبگرد باید برن پی کارشون و دلزده بشن از تمام دلبستگی هاشون . . .
                      اونوقت اینا . . .
                      اینا پاکه پاکن . . .
                      اینا خیلی با مرامن . . .
                      اینا خیلی با شرفن . . .
                      .................................................. .................... s7az2mm g لطفآ از کسی نگید

شبگرد بره . . .
                      اونوقت اینا بمونن . . .
                      این عدالته ؟؟؟
                      محمد جرجندی وضع زندگیش مشخصه چی داره و چیکارست . . .
                      اونوقت اینا وضع زندگیشون . . .

با تمام وجود غمگینم . . .
                      کشورم نفت به جهان میده . . .

پر از حرفیم برای گفتن...

خداوندا

این بار پیامبری بفرست که فقط بشنود ...

Comment

• جا داره این دم آخر یادی بکنم از یک سری خاطرات

یاد اوایل شبگرد که پر بوتر و ابزارات یاهو بود
                        یاد مرحوم bl2k که مفقود الاثر شد
                        یاد جناب magic که واقعا UIF ایشون خیلی کار راه بنداز بود
                        یاد شبه وبسایت/بلاگ ها (مثال:http://magic.shabgard.org/)
                        یاد کل کل ها ......
                        یاد ddos/downtime ها
                        یاد پاک/بن کردن گله ای یوزر ها .....
                        یاد بیانیه ها......
                        یاد سایت هایی که مرحوم ایمان دیفیس می کرد و بیانیه ای که شبگرد می داد و می گفت این ها ربطی به ما نداره
                        یاد مرحوم قانون (ره) که با مقاومت اعضا از پای در اومد
                        یاد مجله شبگرد ، الاخصوص اونی که مصاحبه با یاهو بود و از آخر به کجا ها که ختم نشد
                        یاد رستوران پسر خوانده که توی سایت باز شده بود "و مارا گفتند هان ای مهدی...." که بسته شد ، البته سالگردشم گرفته شد
                        یاد استاد فرزاد شریفی ایلخچی که باعث سرگرمی عده کثیری از کاربران اینجا شده بود
                        یاد 5698741256 باری که خبر هک آشیانه توی بخش دیفیس اومد
                        یاد عرق خور که اتفاقا همین چند سال پیش دم عید بود اومد عکس های جالبی پابلیک کرد و رفت

Ùˆ .....

البته یک سری عکس هم از موارد بالا موجوده که پیداش نمی کنم به کنار ، یه سری مواردی هم داره که کلا بی خیالش شد بهتره :d
                        Last edited by 4n0nym0us; 03-16-2014, 03:51 AM.
                        I'm Not Related To Anonymous Group
                        بنده ارتباطی به گروه Anonymous ندارم

Comment

• ممد جان خیلی ناراحت شدم انشالا هر کجا Ú©Ù‡ هستی موفق باشید آرزوی بهترین ها دارم برات
                          Email : [email protected]

Comment

• نوشته اصلی توسط free نمایش پست ها
                            واقعا مسخرست . . .
                            شبگرد و بچه های شبگرد باید برن پی کارشون و دلزده بشن از تمام دلبستگی هاشون . . .
                            اونوقت اینا . . .
                            اینا پاکه پاکن . . .
                            اینا خیلی با مرامن . . .
                            اینا خیلی با شرفن . . .

[ATTACH=CONFIG]9776[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]9777[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]9778[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]9779[/ATTACH]

شبگرد بره . . .
                            اونوقت اینا بمونن . . .
                            این عدالته ؟؟؟
                            محمد جرجندی وضع زندگیش مشخصه چی داره و چیکارست . . .

با تمام وجود غمگینم . . .
                            کشورم نفت به جهان میده . . .

مشخص دیگه قضیه چیه اینا می مونن و از راه های ... پول های حسابی میگیرن چون مثل محمد نیومدن حرف درست و حسابی بگن و ...

بیخیال

فقط به امید اون روزی که همه این بچه ها دوباره با انرژی و روحیه صدچندان دور هم جمع بشن و دوباره شبگردی دیگر البته با خود محمد بیاریم بالا ...
                            قضیه اصلی سلامتی و موفقیت و آرامش خود محمد بعد شبگرد
                            Learn From Yesterday, Live For Today, Hope For Tomorrow. The Important Thing Is Not To Stop Questioning
                            -------------------------------------

Comment

• نوشته اصلی توسط free نمایش پست ها
                              شبگرد بره . . .
                              اونوقت اینا بمونن . . .
                              این عدالته ؟؟؟

.
                              اولا که شبگرد رو خود محمد داره میبنده و کسی مجبورش نکرده و نمیتونه هم بکنه
                              دوما دلیل اصلی اینکه چرا اینا وضشون خوبه رو خود دوستان رک و راست گفتن پاچه خاریو اینا. باورتون نمیشه اصلا از همون موقعی که من با هک اشنا شدم و تیم های هکری رو شناختم به گروه اشیانه گفتم دست مریضاد واقعا که افرین . چرا؟ چون خوب بلد بود چیکار کنه دیگه خودتون میدونید چه کار هایی چند سال پیش میکرد. چند سال کار کرد الان تا اخر عمرش در میاره و نوش جانش .
                              البته این ماشین هم که ماله بهروز نیست :دی ماله ادمین نمیدونم تهران موزیکه بیا تو موزیکه چیه که کلا این وعضش خیلی خوبه چند تا ماشین گرون قیمت دیگه هم داره .

ای کاش محمد هم یکم زرنگ بود
                              ( خودتون میفهمین منظورم از زرنگ چیه )
                              Last edited by IlTTlI; 03-16-2014, 03:28 AM.

Comment

• سلامتی سه طن :
                                ناموس و شبکرد و وطن .
                                سلامتی سه کس :
                                ممد و سربازو زندونی بی کس ( ایمان )
                                سلامتی شبگردی که با اومدن بهار میره

دوستان ایدی منو ادد کنید :
                                ne0girl
                                ....................

ناراحت شدم گریه ام گرفت (((
                                http.
                                html