اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پایان شبگرد

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• re

نوشته اصلی توسط 666regab نمایش پست ها
    -استفاده از کلمات و جملات رکیک و توهین آمیز در متن یا عنوان پست ها اکیدآ ممنوع میباشد . در صورت مشاهده ، بدون هیچ توضیحی اکانت کاربر مورد نظر delete خواهد شد .
    بابا بیا برور همونجایی که باید بری... ) بیا حالا منو del کن
    وای خدا چقدر فانی تو,,,!
    به جای غرور وقار را باید داشت

Comment

• نوشته اصلی توسط Mormoroth نمایش پست ها
      )) الان میخواید بیاید اونور ؟ )) آقا بیاید . ولی همین جا بگم افرادی هستن که از سرور ما اکسسز دارن . و داریم مسالمت آمیز باهاشون زندگی میکنیم ) پس شکه نشید یک دفعه )
      اون افراد بک دور چپوندن آره ؟ )
      داداش هم زنده تورو )
      به جای غرور وقار را باید داشت

Comment

• در یک جمله باید بگم تو دنیا پول Ùˆ قدرت حرفه اول رو Ù…ÛŒ زنه آدم باید این دو هدف رو دنبال کنه برای ادامه زندگی خوب به نظر منه حقیر فعالیت پریوایت به صورت گروهی حرفه ای برای داشتن دو عنصر اساسی پول Ùˆ قدرت + رابطه با دارندگان قدرت

امیدوارم حرفه ای های گروه دنبال این گزینه ها برن چون ما ایرانی ها خیلیامون می تونم بگم واقعا ارزش هیچی رو نداریم ( کسی سایت دانلود می زنه سرعت دانلود کم باشه فحاشی می کنیم سایت زمینه فیلم می زنه فیلم کیفیت نداره فحاشی می کنیم انگار طرف سازندشه و ... پس بهتره دنبال خوبی تو این زمونه به ... نکنید) این تجربه شخصی هستش دنبال راه زندگی خودمون باشیم بسته.

مدیریت هم امیدوارم موفق باشه و بره جایی که واسش ارزش قائلن مرد مومن برو جایی که واست ارزش قائلن به نظرم هر خاکی که ترو بخواد وطنت اونجاست وطن جایی نیست که زاده شدی مادری که فرزندش رو نخواد مادر نیست.(نظر شخصیم هستش)

Comment

• سلام این اولین Ùˆ آخرین پست من در شبگرد هست. متاسفانه من به دلیل نداشتن فرصت کافی نتونستم از مطالب شبگرد استفاده کنم. دیگه قسمت نبود. امیدوارم بتونم در دوره ÛŒ تست نفوذ شرکت کنم.

فقط یه خواهشی دارم. اینکه رمز ftp شبگرد رو به من بدین همه رو با لودر بردارم.

شاد باشید.

Comment

• خب مثل اینکه این دفتر قراره به پایان برسه
            تقریبا بهترین فروم ایران بود و قطعا در آینده هم به نیکی ازش اسم برده خواهد شد.
            من به آقای جرجندی پیشنهاد ادامه مسیر توسط من و شرکتم رو دادم اما ایشون مصمم هستند اتفاق پیش اومده برای کسی دیگه تکرار نشه - نظرشون بسیار قابل احترام-
            از شبگرد ایده ها و تغییر مسیر های زیادی رو گرفتم که تو مسیر تجاری شرکت تاثیر داشته پس منم یک جورایی مدیون اینجام و از باعثش تشکر میکنم.
            امیدوارام مشکلات ایشون و امثال ایشون حل بشه و شاهد این همه نا امیدی در فضای امنیتی کشور نباشیم.
            به هر حال تا بوده همین بوده
            نکته دیگه اینکه اگر کسی از من دلخوری و ناراحتی داره به بزرگی خودش ببخشه و بدونه من قصد اذیت هیچ بنی بشری رو نداشتم و ندارم، در رفته از دستم :D
            راستی احتمال زیاد فروم و محلی برای اجتماع متخصصین این حوزه رو دامنه cyberdream یا ibh بیاریم بالا که دوستان مایل بودن اونجا هم دیگه رو ببینیم:D
            البته بعد از مذاکرات زیاد طرح هایی هم برای اتصال متخصصین با افرادی که پست های کلیدی امنیتی در کشور دارند(مخصوصا بانک ها و هلدینگ ها) داریم که انشالله عمری باشه اجرا بشه تا هم از لحاظ فاصله و انحصار و هم از لحاظ مالی یکم تغییر کنه

و من الله التوفق
            آریان
            Last edited by Drosera|Cqq47; 03-18-2014, 11:33 PM.

Comment

• من هم به عنوان یه کسی Ú©Ù‡ 9 سال پیش اینجا رجیستر کرد آخرین پستمو میزاریم
              اسپم 100%
              sigpic
              BIG Administrator.

Comment

• تو را میسپارم به دیدار فردا...

Comment

• نوشته اصلی توسط 4ut0n0m0us نمایش پست ها
                  بابا بیا برور همونجایی که باید بری... ) بیا حالا منو del کن
                  وای خدا چقدر فانی تو,,,!
                  قوانین اونجاست دیگه .
                  هیچ جا شبگرد نمی شه

Comment