اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پایان شبگرد

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خیلی جالب بود...!
    هم آرزوی موفقیت برای محمد آقا کردند....
    ولی حتی هیچ کی برنگشت ببینه می تونه کسی به محمد آقا کمک کنه...
    ببینه فامیلی یا آشنایی داره که بتونه شاید مشکل محمد آقا روحل کنه....

خدا کنه روزی برسه که سر هیچ بی گناهی بالای دار نره واسه عقیده اش..

Comment

نوشته اصلی توسط l0c3d نمایش پست ها
      خیلی جالب بود...!
      هم آرزوی موفقیت برای محمد آقا کردند....
      ولی حتی هیچ کی برنگشت ببینه می تونه کسی به محمد آقا کمک کنه...
      ببینه فامیلی یا آشنایی داره که بتونه شاید مشکل محمد آقا روحل کنه....

خدا کنه روزی برسه که سر هیچ بی گناهی بالای دار نره واسه عقیده اش..
      ده آخه لاکردار بخون ببین یارو چی گفته بعد حرف بزن .میگه هیچ وکیلی پروندشو قبول نمیکنه میفهمی یعنی چی ؟بعد تو میگی کسی آشنایی نداره کمکش کنه ؟مگه رفته اداره ثبت جلد شناسنامشو عوض کنه که آشنا داشته باشیم؟؟؟؟؟!
      ....

Comment

با تمام وجود غمگینم . . .

کشورم نفت به جهان میده . . .

پر از حرفیم برای گفتن...

خداوندا

این بار پیامبری بفرست که فقط بشنود ...

Comment

محمد عزیز امیدوارم از این جا به بعد تو زندگیت موفق تر از هر زمان دیگه باشی . شاید برات اهمیتی نداشته باشه اما از نظر خیلی ها که از دور بهت نگاه میکنن تو این دوره از زندگیتو با موفقیت پشت سر گذاشتی .
          مطمئنم تا اخر عمر از اینکه 8 سال عضوی از شبگرد بودم با افتخار صحبت میکنم .

Comment

به نظرتون اگه کسی shabgard.net رو بالا بیاره فیلتر میکنن ؟*

Comment

محمد جان با مسئولین امر بیشتر صحبت کن، من مطمئنم با تفاهم و حسن نیت همه چی حل میشه.
              بر عکس سایر دوستان من صدی نود مسئولینی که تو حوزه امنیت دیدم خیرخواه بودن، استثنا همه جا وجود داره، قبول دارم امکانات کمه بله. حمایت ها اونطوری که ما دوست داریم نیست. درسته.
              اما هزاران نفر دارن در همین حوزه امنیت به صورت قانونی کار میکنن و نون میبرن سر سفره زن و بچشون.
              متاسفانه عده ای از دوستان نه فقط الان در طول سالیان چون از سیستم شناختی ندارن میان اینجا یه سری چیزا میگن، خودشون که با فی ..تر شکن هستن و اسم و رسم واقعی هم که ندارن، حرف هایی میزنن که درد سرش برای شما بوده، خودتون رو جای مسئولین هم بزارید، پست های بی ربط و مشکل دار کم نبوده توی شبگرد، من فکر میکنم برخی کاربران از فضای بازی که در اختیارشون بوده اونطور که باید و شاید درست استفاده نکردن.
              به خدا قصدم پاچه خواری نیست و خودم الان شرایط درست درمونی ندارم اما من بدی ای طی این ده سال کار که کردم از هیچ مدیر و مسئولی ندیدم، چه خصوصی ها چه دولتی ها. بعضی بی مهری ها بوده، به شخصه سعی میکنم موقعیت رو درک کنم و حلال کردم.
              امنیت کشور هست به هر حال حساسیت های خاص خودش رو داره، بچه بازی نیست که بشینیم اینجا دیفیس کنیم، داس کنیم. بیایم اینجا یا هر جای دیگه در مورد مسائل اظهار نظرهایی کنیم که غیر قانونی هست و مسلما بار حقوقی و قضایی داره.
              امنیت کارای ایرانی باید یک روز متوجه بشن که این مقوله خیلی خیلی خیلی جدی هست. در رفتار و کردار باید سنجیده عمل کنن.
              شاید مسئولین سعی دارن از این طریق میزان جدی بودن قضیه رو واسه دیگران جا بندازن، که حق هم دارن. مطمئنم با کمی مدارا و گفتگو میتونید به نتایج بسیار مثبتی برسید.
              امیدوارم این مشکل به زودی حل بشه.

Comment

نوشته اصلی توسط Warden نمایش پست ها
                به نظرتون اگه کسی shabgard.net رو بالا بیاره فیلتر میکنن ؟*
                هنوز تموم نشده ، شروع شد . . .

پر از حرفیم برای گفتن...

خداوندا

این بار پیامبری بفرست که فقط بشنود ...

Comment

نوشته اصلی توسط ashi_bomba نمایش پست ها
                  مطمئنم تا اخر عمر از اینکه 8 سال عضوی از شبگرد بودم با افتخار صحبت میکنم .
                  (◕‿◕)

Comment

دوستان انفدر اجساسی صحبت نکنید
                    به نظرم محمد بسیار تصمیم درستی گرفته درسته برای شما سخته، شمایی که دبیسرتان میری و بزرگ ترین دغدغه ات دختر همسایس، محمد بچه داره! خانواده داره!
                    من مطمئنم ده برابر فشاری که بعد از گزارش hp به اومده به محمد داره میاد.
                    ارتباط بین همدیگر رو به یک فروم محدود نکنید. من به نوبه خودم دیگه توی نت فعالیت زیادی نخواهم داشت و کلا دیگه از این حرفه زده شدم و قصد دارم برای همیشه کنار بزارم این فیلد رو. حالا محمد که دیگه بماند. من توی جریان بعضی از مسائل و مشکلاتش هستم، به خدا خوب صبری داره...

تنها چیزی که می مونه، به جای احساسی شدن، آرزوی موفقیت کردن هست.
                    محمد امیدوارم مشکلاتت حل بشه

یاشار

Comment

• من به نوبه خودم دیگه توی نت فعالیت زیادی نخواهم داشت Ùˆ کلا دیگه از این حرفه زده شدم Ùˆ قصد دارم برای همیشه کنار بزارم این فیلد رو.
                      ای بابا تو دیگه چرا یاشار؟
                      Last edited by bersam; 03-15-2014, 08:44 AM.
                      بنمای رخ که خلقی ، واله شوند و حیران

Comment

• به شخصه خیلی از این اتفاق ناراحت شدم
                        به قول بچه ها اینجا برای ما پر خاطره است
                        کاش میشد بیخیال میشدی
                        یا حد اقل واگذارش میکردی
                        یا حتی بفروشیش تا یکم از این زحماتی که برای بچه ها کشیدی جبران بشه
                        شاید یکم دیر شده باشه ولی از تمام دوستانی که در این مدت کنارشون بودم حلالیت میخواهم
                        بنمای رخ که خلقی ، واله شوند و حیران

Comment

• فروم Ùˆ شبگرد به کنار این همه فشار رو محمد Ùˆ زندگی اون فکر کنم مهمتر هست الان

امیدوارم سال خوبی رو شروع کنی و موفق باشی محمد
                          Learn From Yesterday, Live For Today, Hope For Tomorrow. The Important Thing Is Not To Stop Questioning
                          -------------------------------------

Comment

• آقای جرجندی انشالا هر جا Ú©Ù‡ هستی موفق Ùˆ پیروز باشی Ùˆ پیشاپیش عید نوروز به شما Ùˆ خانواده محترم Ùˆ بچه های شبگرد تبریک عرض میکنم

انشالا که یک محیط شبیه شبگرد ایجاد بشه و یا مشکلات حل بشه و دوباره شبگرد رو بالا بیارید

یا علی

Comment

• واقعا خبر غم انگیزی برای بنده بود. واقعا نمیدونم Ú†ÛŒ بگم.
                              آقا ممد و همه دوستان شبگردی (جدیدی و قدیمی فرقی نداره)، براتون آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم هرکجا که هستید و هرکجا که باشید از شر دشمنان و دوستان نادان در امان باشید.
                              -------
                              آخرین برگ سفرنامه باران این است که زمین چرکین است...

the quieter you become, the more you are able to hear

Comment

• نوشته اصلی توسط s7az2mm نمایش پست ها
                                با تشکر از همه شما و همه حمایت ها

مطمعن باشید که این تصمیم احساسی نبوده و احساسه که در 3 سال گذشته این سایت رو سر پا نگه داشته. مطمعن باشید برای من از همه سخت تره بستن و فراموشی یه علاقه 13 ساله .
                                نمیخوام کسی رو نا امید کنم پس بهتره داستانی تعریف نکنم هر چند که برخی از شما شاید برخی از قصه ها رو خوب میدونید ولی به علت احترامی که برای همه شما عزیزان قائلم باید برخی از اتفاقاتی که رخ داده رو توضیح بدم.
                                متاسفانه برای برخی از افراد تصمیم گیر ، ما بازی دو سر بردیم که هر روز هم وزن بردمون برای دوستان بیشتر و احتمالآ تقدیر نامه ها طولانی تر و زیاد تر میشن. من به جرات میگم عقلانیتی در لایه های امنیتی نمیبینم که هیچ ، امروز پس از 13 سال کار در این رشته فکر میکنم یک تبعه خارجی هستم در کشور خودم. و مطمعنم یک افغانی در ایران با آزامش بیشتزی زندگی میکنه تا من .
                                به چه گناهی امروز من پس از 3 سال فشار روحی و روانی بر روی خانواده و خودم و زندان در 209 اوین باید 2 سال آینده هم زندان تعلیقی داشته باشم؟آن هم با لطف دوستان که لطف کردن تبدیلش کردن به تعلیقی , اون هم در یک دادگاه 50 ثانیه ای؟ در حالی که حتی شاکی خصوصی هم ندارم؟ حتی 1 خط در پرونده من وجود نداره که کسی جز پرونده سازان بر علیه من حرفی زده باشده، در سوابقم هم مثل تیم های معلوم الحال فروش اکسپلویت متااسپلویت به سیستم ها با نرخ های بالا و از این دست کثافت کاری ها نبوده و هرچه بوده صداقت با همون سواد اندک بوده ، جالب قصه اونجاست که وکیلی هم حاضر نیست از من حمایت کنه چون همه بر این قول هستند که فایده ای نداره ! شاید برای شما جالب باشه که حتی جاهایی که قرار داد رسمی داشتم هم از من حمایت نکردن .

من به شخصه هیچ زمان این برخورد ها رو به پای نظام ننوشتم این نظام خیلی با ارزش تر از اونه که به خاطر سو مدیریت 4 نفر بشه ازش عبور کرد، و فکز میکنم کسانی تصمیم میگیرن که هیچی از این رشته و اهمیت اون و دانشی که به سختی جمع شده و ارزش تجربه نمیدونن ولی یه روز باید تصمیم میگرفتم که بار روی دوشم رو کمتر کنم. دوستان با نگاهی کوتاه به it ایران به راحتی میشه فهمید که نونش مال یکی دیگه بود و کتکش برای ما .
                                حرف زیاده و بهتره فراموش بشه بالاخره اینجا همینه ، حد اقل من نمیخوام در بدبخت شدن و به هدر رفتن استعداد یه سری جوون و ثبت وقایع اونها برای گروهی .... سهیم باشم.

یا حق
                                جرجندی حقته که این بلاها سرت بیاد میدونی چرا ؟چون توی دایره نبودی چون خایه مالی نکردی چون همیشه حرف حق زدی چون همیشه درست گفتی
                                اگه خایه مالی کرده بودی مثل فلانی الان تو رسیاست جمهوری دفتر داشتی داشتی از امیرکبیرم مدرک میدادی ماهانه هم فقط پول میشمردی

شبگر همیشه توی شبکه و هک و امنیت درس میداد امروز با رفتشن داره فراتر از اینا به همه درس میده
                                بچه ها شبگر داره میگه اگه خایه مال بودی و توی دایره باپربجا میمونی و مثله فلانی توپم تکونت نمیده هر کاریم خواستی میتونی بکنی اما اگه اومدی حقیقتو گفتی اگه دلت برای مردمت سوخت باید مثله محمد جرجندی جمع کنی بری ;)

Comment

Working...
                                X