اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

افزایش ادد لیست یاهو

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• افزایش ادد لیست یاهو

یکی از ویژگی های که برای تبلیغات و ارتباطات تبلیغاتی وجود داره استفاده از یاهو مسنجر هست . و اینکه بتونیم ادد لیستامون رو ببریم بالا .
    اخیرا سایتهایی برای این منظور بوجود اومدند که با ثبت ای دی دیگران و ارائه اون امکان ادد کردنشون رو میدن که بیشتر از پلاگین رایگان وردپرس هست .
    سوالی که بنده دارم اینکه کی حوصله داره دونه دونه اینا رو بشینه ادد کنه . تو یاهو هم که ادد کردن با فایل و ... نیست .
    پس چطوری می شه بصورت اتوماتیک این کار انجام داد ؟
    برنامه خاصی پیدا نکردم مگر اینکه برنامه نویسی بشه .امکان برنامه نویسی وجود داره ؟
    طوریکه :
    گرفتن ای دی ها از سایتها که اسونه .فقط کافیه سایت رو به برنامه داد و با فیلتر کردن ymsgr:add ای دی رو پیدا کرد .
    اما فرایند ادد کردن در یاهو یعنی انتخاب لیست و finish رو چیکار باید کرد ؟

یاهو که برای ادد کردن قوانین خاصی نداره مثله اسپمینگ و کپچا و ...

قوانین که داره- یادمه یه جایی خونده بودم بیشتر از روزی 300تا ادد کنی- بلاک میشی. یعنی حداکثر روزی 300ایدی ادد کردن.
    برای ادد کردن خودکار هم باید برنامه نویسی و پکت های یاهو رو بشناسی اونوقت میتونی بنویسی من برای لاگین توی چت روم ها به منظور جمع آوری ایدی ها یه برنامه پریوت نوشته بودم.
    پکت های ادد کردن رو بدونی میتونی اینکارو هم خودکار بکنی.

Comment

این پکتها چی هستند یه توضیحی بدید ؟
      یا اگه یاهو داکیومنتی داره لینک کنید ؟

Comment

باید برنامه نویسی و کمی کار کردن با پروتکل یاهو مسنجر رو بلد باشی بعد میتونی نرم افزارش رو طراحی کنی...
        من میتونم بنویسم
        آیدی لاگین کنه لیست بگیره اتوماتیک اد کنه همه رو

انجام پروژه های نرم افزاری در کمترین زمان و نازلترین قیمت
        برای تماس به آیدی Arashjeyjey در یاهو مسنجر پیام بدید.

http://www.jeyjey.blogfa.com

Comment

با هر زبانی که قابليت کار با سوکت رو داشته باشی ميتونيد بنويسيد منتها قسمت سخت کار محدوديت های ياهو هست
          قبل از اينکه شروع به کار کنيد اول محدوديت ادد ياهو رو برسی کنيد بعضی از اوقات حتی با ادد کردن چند نفر تا چند ساعت نميشه آيدی جديدی رو ادد کرد.

Comment

Working...
          X