اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل فایرفاکس با ftp

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• مشکل فایرفاکس با ftp

سلام
    ی مدت چندتا مرورگر و چندتا ابزار اف تی پی رو تست کردم این فایرفاکس خیلی جالب عمل میکنه تو سرور اف تی پی که کانکت میشه فقط چندتا فایل نشون میده یعنی کلی فایل هم اونجا باشه یا نشون نمیده یا فقط چندتاشو نشون میده چندتا مورد تست کردم همینطوری بود

به نظرتون چرا ؟
    Learn From Yesterday, Live For Today, Hope For Tomorrow. The Important Thing Is Not To Stop Questioning
    -------------------------------------

به خاطر اینکه باید بری از chrome یا opera استفاده کنی ...

سکوت باغ انديشه هاست.

Comment

خسته نباشی ....

کلا از کروم استفاده میکنم فقط با ی تست اینو دیدم گفتم شاید دلیل خاصی داشته باشه ...
      Learn From Yesterday, Live For Today, Hope For Tomorrow. The Important Thing Is Not To Stop Questioning

Comment

فایرفاکست مشکل داره از ورژن چند استفاده می کنی
        ftp://home.oppserver.net/unix/bt/Torrentflux/
        چون من الان این اف تی پی رو با فایر کروم اوپرا اکسپلورر تست کردم همشون همون تعداد فایلو نشون دادن
        یه اسکرین شات بزار
        600d luc1< iM4n

Comment

نوشته اصلی توسط captain 8l4ck نمایش پست ها
          فایرفاکست مشکل داره از ورژن چند استفاده می کنی
          ftp://home.oppserver.net/unix/bt/Torrentflux/
          چون من الان این اف تی پی رو با فایر کروم اوپرا اکسپلورر تست کردم همشون همون تعداد فایلو نشون دادن
          یه اسکرین شات بزار

والا یک سرور بود که اینطوری میشد با چندتا نسخه حتی 27 تست کرده بودم جواب نمیداد اما الان با نسخه های 27 و 28 بتا تست کردم همه فایل هارو نشون میده

کلا اون موقع مثلا با فایرفاکس یک پوشه رو خالی نشون میداد با کروم که میرفتم پر بود ...
          اما الان انگار ظاهرا درست ...

Comment

یه تست بزن ببین اف تی پی به صورت پسیو نزدن ؟ شاید فایرفاکس ارتباط passive رو گیر میده

دلیل دومش شاید این باشه که یوزر شما محدودیت داشته باشه و قادر نیست همه چیز رو رایت یا رید کنه.
            این جور چیز ها و مشکلات اصولا مشکل فنی اساسی رو نداره
            www.Ragvel.com

www.Ahon.ir

Comment

Working...
            X