اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال!

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط l4tr0d3ctism نمایش پست ها
    http://www.shabgard.org/forums/showthread.php?25530

وقتی بد افزاری پروسش مشخص باشه دیگه جای بحث نداره همه چی از طریق اون پروسه شناسایی میشه تاپیک بالا رو بخون یک دور فکر کنم کمکت کنه

میگم چرا تو قسمت توضیحات نوشته hp این hp*فکر کنم می خواد حمله سایبری کنه به ایران اول می خواد دشمن رو بشناسه

ممنووووون در اولین فرصت می خونمش
    نه فک نکنم ربطی به حمله اینا داشته باشه. من لپ تابم hp هست. برا همینه همه چی hp شده.
    اما فکر کنم بی خودی این عکس و اینجا شیر کردم. زیاد فکر خوبی نبوده!
    چون من ازش سر در نمی یارم در واقع دلیل نمی شه بقیه ازش چیزی نفهمن :|
    نادان سنگی است که آب از آن نجوشد و درختی است که شاخه آن سبز نشود و زمینی است که گیاه آن نروید . امام علی (ع)

Comment

ععههه ؟ فکر کردم HP بهت حمله کرده

بررسی کن شاید dll injection نی چیزی باشه

اون فایل هم از طریق task schedule*خودش رو اجرا کرده بررسی کن خودت اتفاقا کاملا فکر خوبی بود که شیر کردی
      ...

Comment

ععههه ؟ فکر کردم hp بهت حمله کرده

اون فایل هم از طریق task schedule*خودش رو اجرا کرده بررسی کن خودت اتفاقا کاملا فکر خوبی بود که شیر کردی
        ممنون از بابت نگرانیتون درباره حمله hp )
        باشه مرسی دارم سعی می کنم ببینم چیه
        اگه سوال داشتم بازم می پرسم
        نادان سنگی است که آب از آن نجوشد و درختی است که شاخه آن سبز نشود و زمینی است که گیاه آن نروید . امام علی (ع)

Comment

من طبق پیشنهاد دوستان کارهایی که می تونستم رو انجام دادم
          از جمله آپدیت کردن آنتی ویروس و ویندوز
          اما توی اسکن به هیچ نتیجه ای نرسیدم!
          بعد این اتفاقا از دیروز تا حالا افتاده که توی شکل با عکس شماره گذاری کردم و اینجا توضیحشون می دم:
          1. کل محتویات usb پاک شده! هر چی اطلاعات داشتم از بین رفته! :( ( طبق شکل 1) می شه اطلاعاتش رو برگردوند؟ :((
          2. در طول یه مدت چند ساعته یا کمتر سیستم یه کار عجیبی می کرد! یعنی پسوردها رو نمایش می داد و مخفی نمی کرد. (طبق شکل دو)
          3. آنتی ویروسم آلارم داد و اون موردی که با قرمز نشون دادم رو پیدا کرد و من دیلیتشون کردم شایدم خودش دیلیت کرد. نمی دونم. حالا مشکل حل شده؟ اون آبیه خطرناک نیست؟

[ATTACH=CONFIG]9770[/ATTACH]

با سپاس فراوان

Comment

سلام

خب شما كه مطمئن نيستي كدوم فايل خطرناكه كدوم نه ميتوني بفرستي به سايت هاي اسكن آنلاين مثل : virusscan.jotti.org
            تا اسكن كنن و نتيجه رو هم ببيني، احتمال اينكه يه كرم يا تروجان رو سيستمت باشه هم خيلي زياده (حتي ويروس هم شايد باشه).

موفق باشيد.

Comment

نوشته اصلی توسط h4sh3m نمایش پست ها
              سلام

خب شما كه مطمئن نيستي كدوم فايل خطرناكه كدوم نه ميتوني بفرستي به سايت هاي اسكن آنلاين مثل : virusscan.jotti.org
              تا اسكن كنن و نتيجه رو هم ببيني، احتمال اينكه يه كرم يا تروجان رو سيستمت باشه هم خيلي زياده (حتي ويروس هم شايد باشه).

موفق باشيد.
              ممنون از بابت معرفی سایت
              تصمیم گرفتم فردا لپ تاب و ببرم برای اینکه ویندوز بریزن برام
              اما اگه مشکلی باز پیش اومد از این روش حتما استفاده می کنم
              سلامت باشید

Comment

گفتم که dll injection بوده احتمالا

محتویات usb هم احتمالا پاک نشده

با winrar باز کن ببین هست ؟

اگه بود یک فایل Bat رو ایجاد کن و فرمان زیر رو توش تایپ کن و بعد اون رو داخل USb کپی کن و اجرا کن و صبر کن تا فایل ها خودشون رو نمایش بدن و کپی کن فایل های خودتو و بعد فرمت کن USB رو

Attrib +h -s -a -r /s /d
                ...

Comment

Working...
                X