اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال!

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• سوال!

سلام دوستان

اول عذر می خوام اگر جایی که سوالمو مطرح می کنم جای نامناسبیه. من انجمن رو گشتم و متاسفانه جای مناسب تری پیدا نکردم.

حدودا دو ماهه که یه صفحه خود به خود جلوم باز می شه به نام textage.exe و به سرعت بسته می شه چون قبلا این صفحه باز نمی شد یه کمی نگران شدم که مبادا سیستمم مشکلی پیدا کرده باشه دوستانی که اطلاعی در این زمینه دارن ممنون می شم که در اختیارم قرار بدن.

با سپاس
    سربلند باشید
    نادان سنگی است که آب از آن نجوشد و درختی است که شاخه آن سبز نشود و زمینی است که گیاه آن نروید . امام علی (ع)

سیستم ویروسی شده
    صد سال ره مسجد و ميخانه بگيري
    عمرت به هدر رفته اگر دست نگيري

بشنو از پير خرابات تو اين پند
    هر دست که دادي به همان دست بگيري...

Comment

نوشته اصلی توسط Delphi_7 نمایش پست ها
      سیستم ویروسی شده
      ممنون Delphi_7 عزیز بابت پاسخگوییتون

Eset Smart 4 روی سیستم هست. اسکن هم انجام شد اما ویروسی پیدا نشد. خودم می تونم کاری برای سیستمم انجام بدم؟ به نظرتون این ویروس خطرناکه یا می شه باهاش سر کرد؟

سربلند باشید
      نادان سنگی است که آب از آن نجوشد و درختی است که شاخه آن سبز نشود و زمینی است که گیاه آن نروید . امام علی (ع)

Comment

فکر نکنم ویروس حرفه ای باشه همون تسک منیجرو باز کن پروسه textage.exe پیدا کن برو تو محل فایلش دیلیتش کن

اینجا دو امکان حالت اول پیداش می کنی
        حالت دوم پیداش نمی کنی که ممکنه خودشو به یه پروسه دیگه اینجکت کرده
        که با ابزارهای پروسس مانیتورینگ مثل پروسز اکسپلورر و.... پیداش می کنی
        600d luc1< iM4n

Comment

captain 8l4ck عزیز ممنون از جوابتون

بررسی کردم اما چنین فایلی موجود نیست که بتونم دیلیتش کنم
          و اقدام به دانلود ابزار پروسز اکسپلورر کردم
          اما لینک مناسبی برای دانلودش پیدا نکردم
          چون یا ارور می ده یا وجود نداره!
          ممنون می شم اگه لطف کنید بگید از کجا می تونم پروسز اکسپلورر رو دانلود کنم

با سپاس فراوان

Comment

آیه که نازل نشده که حتما از پروسز اکسپلورر استفاده کنی من منظورم یه برنامه مانیتورینگ بود
            بیا اینم یکی ابزار مانیتورینگ دیگه
            http://processhacker.sourceforge.net/downloads.php
            600d luc1< iM4n

Comment

دوست عزیز نود 32 ورژن 4 ؟

خیلی قدیمی هستش شماره از ورژن 7 استفاده کن مشکلت به احتمال زیاد حل میشه

از طریق استارت آپ هم کل برنامه ها رو غیر فعال کن (یا اگه به برنامه ای شک کردی تیک رو بردار) احتمالا رفع شه

Run ==> msconfig ==> Startup ==> Disable All
              Last edited by Zero 00; 03-07-2014, 11:11 AM.

Comment

نوشته اصلی توسط captain 8l4ck نمایش پست ها
                آیه که نازل نشده که حتما از پروسز اکسپلورر استفاده کنی من منظورم یه برنامه مانیتورینگ بود
                بازم ممنووووون
                آخه من از این ابزار تا به حال استفاده نکردم
                به همین دلیل انواع دیگه اش رو نمی شناختم
                و نمی دونستم که دقیقا باید دنبال چی بگردم

Comment

نوشته اصلی توسط Zero 00 نمایش پست ها
                  دوست عزیز نود 32 ورژن 4 ؟

خیلی قدیمی هستش شماره از ورژن 7 استفاده کن مشکلت به احتمال زیاد حل میشه

از طریق استارت آپ هم کل برنامه ها رو غیر فعال کن (یا اگه به برنامه ای شک کردی تیک رو بردار) احتمالا رفع شه

Run ==> msconfig ==> Startup ==> Disable All
                  Zero 00 عزیر خیلی ممنون بابت جوابتون
                  توی Startup مورد مشکوکی رو نتونستم تشخیص بدم
                  فقط دو مورد بود که زیر Manufacturer زده بود Unknown
                  آیا امکان داره این دو مورد حاوی ویروس باشن؟ یا ربطی به ناشناخته بودنشون نداره؟

با سپاس

Comment

بله امکانش هست

1- ابتدا در صورت امکان نود 32 ورژن 7 رو نصب کن ( آپدیت هم راهنمایی می کنیم حل میشه )

2- شما Disable All رو بزن ریست کن بعد از بالا اومد احتمالا دیگه اروری مشاهده نکنی

موفق باشید

Comment

نوشته اصلی توسط Zero 00 نمایش پست ها
                      بله امکانش هست

1- ابتدا در صورت امکان نود 32 ورژن 7 رو نصب کن ( آپدیت هم راهنمایی می کنیم حل میشه )

2- شما Disable All رو بزن ریست کن بعد از بالا اومد احتمالا دیگه اروری مشاهده نکنی

موفق باشید
                      کاری که گفتید رو انجام دادم امیدوارم مشکل حل شه
                      نود رو هم در اولین فرصت نصب می کنم
                      خیلی ممنون

Comment

نوشته اصلی توسط captain 8l4ck نمایش پست ها
                        ببخشید مجدد مزاحم می شم. کاری که zero 00 گفتن رو انجام دادم. اما بازم اون صفحه ظاهر شد.
                        برنامه ای که گفتید رو دانلود کردم. نتیجه اش این شد که تو عکس هست.
                        من اون چیزی که ظاهر می شه رو با رنگ قرمز علامت زدم. البته مطمئن نیستم همین باشه
                        چون خیلی به سرعت میاد و می ره اما چیز دیگه ای شبیه بهش پیدا نکردم
                        این الان ویروسه؟ یا جز خود سیستمه؟ چون به زمانبندی مربوط می شه شاید برای همون هر چند وقت یه بار ظاهر می شه.
                        اما چرا قبلا نبوده پس؟

Monitoring.jpg

با سپاس فراوان

Comment

شما لطفا اول آنتی ویروس به روز و جدید نصب کنید کل سیستم رو اسکن و پاکسازی کنید اگه مشکل حل نشد موضوع رو اینجا ادامه بدید .

Comment

http://www.shabgard.org/forums/showthread.php?25530

وقتی بد افزاری پروسش مشخص باشه دیگه جای بحث نداره همه چی از طریق اون پروسه شناسایی میشه تاپیک بالا رو بخون یک دور فکر کنم کمکت کنه

میگم چرا تو قسمت توضیحات نوشته HP این HP*فکر کنم می خواد حمله سایبری کنه به ایران اول می خواد دشمن رو بشناسه
                            ...

Comment

نوشته اصلی توسط ashi_bomba نمایش پست ها
                              شما لطفا اول آنتی ویروس به روز و جدید نصب کنید کل سیستم رو اسکن و پاکسازی کنید اگه مشکل حل نشد موضوع رو اینجا ادامه بدید .
                              سلام دوست عزیز
                              در واقع الان دیگه فقط بحثه ویروسه نبود! که این بحث رو ادامه دادم برای اینکه نسبت به این برنامه مانیتورینگ که یکی از دوستان زحمت کشیدن و معرفی کردن
                              کنجکاو بودم و می خواستم ببینم چطوری کار کرده. حالا اگه ادامه تاپیک مزاحمت ایجاد می کنه از ادمین محترم خواهش می کنم کلا حذفش کنه.
                              بدم من از آنتی ویروسم راضی ام برای نوع و نحوه فعالیت من تا الان کافی بوده ;) البته درسته که یه کمی مسن شده ولی برای خودش شخصیت داره نباید بهش توهین کنیم )) آنتی ویروس بیچاره

با سپاس

Comment

Working...
                              X