اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فعالان امنیت سایبری ایران، زیر ذره بینhp

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

به نظرم فقط خود معروف کنی hp هست که بگه منم تو زمینه امنیت و جنگ های سایبری هستم ، حالا میخواسته نظر کی و یا کیا رو جلب کنه خدا میدونه

قابل توجه دوستان : جمله ی بالا به این معنی است که ، به نظرم اچ پی با این کار فقط یه تبلیغات برای خودش کرده که من در زمینه ی امنیت سایبر هم به اندازه ی لپ تاپ ساختنم و سخت افزار ساختنم بزرگ هستم ..
    متخصصین با web inspect HP آشنا هستن و همه به قدرتمند بودن این اسکنر آگاه هستن امّا بجز کسانی که برای نهاد و شرکت ها فعالیت دارن هکراها و فعالان امنیت سایبر دیگه ،کسی قدرت خرید این نرم افزار۳۳ هزار دلاری (قیمت پارسال) رو نداره ضمن اینکه کرکش هم توی نت بطور پابلیک موجود نیست ، پس پرواضح هست که بیشتر فعالان امنیت سایبر از قدرت این شرکت تو این زمینه ها خبر نداشته باشن ،قاعدتا HP میخواد نظر همه ی هکرای جهان ازجمله ایران رو بخودش جلب کنه ...و داره زوره خودش رو اینطوری میزنه ...
    این نام کاربری متعلق به آقای حسین عسگری نیست .
    جهت یادآوری : هیچ موقع دست از انتقاد سازنده (نه مخرب) به عنوان یک متخصص دست برندارید چراکه همه ی ما نسبت به کشورمون مسئولیم ، نباید اجازه داده بشه یه سری افراد بنام کارهای مفید برای کشور،سرمایه های کشور رو بالا بکشن ، از جمله میلیارد ها میلیارد پول که به افرادی داده میشه که لیاقت و شایستگی تولید نرم افزار یا کارهای امنیتی ندارن وعملا به باد میره .

Comment

اولا قیمتش 33 هزار دلار نیست . دوما کرکش هم هست . بهتر از گوگل استفاده کن . سوما چیزی با اسم pwn2own یا ZDI شنیدی ؟ اچ پی میخواد معروف بشه ؟ نه عزیز معروف هست به اندازه ی کافی . شما دقت و مطالعه رو بیشتر کن

Comment

نوشته اصلی توسط Mormoroth نمایش پست ها
        اولا قیمتش 33 هزار دلار نیست . دوما کرکش هم هست . بهتر از گوگل استفاده کن . سوما چیزی با اسم pwn2own یا ZDI شنیدی ؟ اچ پی میخواد معروف بشه ؟ نه عزیز معروف هست به اندازه ی کافی . شما دقت و مطالعه رو بیشتر کن
        یکی نیست همینو بگه والا

بعدشم از کجا معلوم کار *** نباشه ؟
        دلم براش تنگ شده ، لعنتی جاش خالیه
        Last edited by codex; 02-27-2014, 07:12 PM.

Comment

نوشته اصلی توسط JeyJey نمایش پست ها
          ممد میگم تو که داری تو hp معروف میشی لا اقل یه ایمیل بزن بهشون بگو واسه وب آموز هم یه تبلیغ بکنن )
          همین فردا پس فرداست که بگن وب آموز مشغول تعلیم سربازای ارتش سایبریه، اگه نگفتن این خط و اینم نشون
          شده حکایت آش نخورده

Comment

حالا آمار غلط ازتون دادن چرا عصبانیتتون پیش ماست عزیزم ؟
            من نیازی به گوگل ندارم ، دور و برم هم خریدن هم دنبال خریدش بودن و من قیمت گرفتم براشون ، اما برای اینکه شما هم راضی باشی وقتی عبارت HP webinspect crack رو توی گوگل بزنی
            اولین آدرس این میاد
            http://www.silverspam.net/forum/hack...-490-0-cracked
            Below is a picture of cracked Web Inspect scanner of HP which normally costs $30,000 USD and can only be used on one machine
            هم در مورد قیمت که عرض کردم پارسال ۳۳ هزار دلار بوده تایید میشه صحبتم ،
            هم در مورد کرک ، که گفتم پابلیک نبوده ،
            حالا اشکال نداره ، دعوا هم نداریم من چون نیازی به کرک نداشتم دنبالشم نبودم و از دوستان معتبر نقل کردم ، اگه باز شما میگی بطور پابلیک کرکش وجودداره ، خوب چطوره حداقل تو پیغام خصوصی نحوه ی سرچ و رسیدن به اون کرک پابلیک رو بنده نشون بدی ؟ البته اگه واقعا پابلیک هست ..

موفق باشین
            جهت یادآوری : هیچ موقع دست از انتقاد سازنده (نه مخرب) به عنوان یک متخصص دست برندارید چراکه همه ی ما نسبت به کشورمون مسئولیم ، نباید اجازه داده بشه یه سری افراد بنام کارهای مفید برای کشور،سرمایه های کشور رو بالا بکشن ، از جمله میلیارد ها میلیارد پول که به افرادی داده میشه که لیاقت و شایستگی تولید نرم افزار یا کارهای امنیتی ندارن وعملا به باد میره .

Comment

مرت برا من چرا این قدر کنده این وب اینسپکت؟ دقیقا هم همون نسخه ای که شما دارید رو دارم با همون کرک ولی کنده بعد قشنگ بعضی موقع ها ام می ره برا خودش برا شماهام همین طوریه؟
              کامپیوتر ام که روش می زارم برا اسکن ۸ گیگ رم و سی پی یو کور ای ۷ و این حرفا دیگه براش فک کنم بس باشه راهی چیزی برا از هنگ در اومدنش نداری؟
              انسان ها از آن زمان با یکدیگر به مشکل خوردند که سعی کردند خود را بپوشانند

Comment

ظاهرا اینجا کرکش هست
                http://minicrack.com/thread-145-1-1.html

Comment

نوشته اصلی توسط Black.hat نمایش پست ها
                  مرت برا من چرا این قدر کنده این وب اینسپکت؟ دقیقا هم همون نسخه ای که شما دارید رو دارم با همون کرک ولی کنده بعد قشنگ بعضی موقع ها ام می ره برا خودش برا شماهام همین طوریه؟
                  کامپیوتر ام که روش می زارم برا اسکن ۸ گیگ رم و سی پی یو کور ای ۷ و این حرفا دیگه براش فک کنم بس باشه راهی چیزی برا از هنگ در اومدنش نداری؟
                  با اینکه بحث وب اینسپکت نیست اما آره دقیقا تمام ریسورس های سیستم رو میگیره . از لحاظ سرعت هم واقعا جلوی اکونتیکس کم میاره . اما از همه قوی تر همون اپ اسکن ای بی امه

Comment

با اینکه بحث وب اینسپکت نیست اما آره دقیقا تمام ریسورس های سیستم رو میگیره . از لحاظ سرعت هم واقعا جلوی اکونتیکس کم میاره . اما از همه قوی تر همون اپ اسکن ای بی امه
                    شما از NTO spider هم استفاده کردی ؟
                    عزیزم میشه بگی چطور به این نتیجه رسیدی که توی همه App Scan IBM از همه بهتره ؟
                    میشه دقیقتر بگید
                    جدی میگم میخوام اگه تحقیق یا بررسی کردین مطلع باشم و استفاده کنم

در مورد کرک web inspect هم ، من همچنان مشتاق دیدن لینکی پابلیک از یه کرک مورد اعتماد و سالم هستم ، ممنون

Comment

نوشته اصلی توسط hosssein نمایش پست ها
                      شما از NTO spider هم استفاده کردی ؟
                      عزیزم میشه بگی چطور به این نتیجه رسیدی که توی همه App Scan IBM از همه بهتره ؟
                      میشه دقیقتر بگید
                      جدی میگم میخوام اگه تحقیق یا بررسی کردین مطلع باشم و استفاده کنم
                      اسکنر همیشگی من Acunetix هست . بخاطر سرعت بالاش . و دقت زیادی که داره . ان تی او هم خوبه اما زیاد باهاش رابطه برقرار نکردم . اما بخاطر فالس پازیتیو پایینش معروفه (توی ورژن 9 اکیونتیکس ازش جلو زده و ان تی او نسبت به ورژن های قبلیش هیچ پیشرفتی نکرده.فالس پازیتیو acunetix الان از NTO بهتره واقعا)
                      اپ اسکن ای بی ام هم بخاطر تعداد وکتور هاش و دقت بالاش الان توی رنکینگ اوله . توی اتک های وب 100% هست اکیورسیش . اما بازم چون فاکتور سرعت واسه من از همه مهم تره اکیونتیکس اسکنر دیفالتمه . یک سایت بود همه رو گذاشته و مقایسه کرده بود . الان خاطرم نیست . اما وب اینسپکت جز آشغال چیزی نیست .
                      Last edited by Mormoroth; 02-28-2014, 06:53 PM.

Comment

ماجرا چیه مدتیه اچ پی گیر داده به ملت ما علی الخصوص بچه های شبگرد

پر از حرفیم برای گفتن...

خداوندا

این بار پیامبری بفرست که فقط بشنود ...

Comment

با توجه به اینکه مملکت ما کاراش حساب کتاب نداره احتمالا فردا دولت ما حکم میده که محصولات اچ پی باید تحریم بشه و هر کی هم توی خونه اش مثلا پرینتر اچ پی داره جاسوس تلقی میشه.
                          هیچی دیگه میری زندان توی پرونده ات مینوسن
                          جرم = حمل و نگهداری دیوایس های اچ پی (((((((

Comment

سلام

از اين ميترسم كه از اين به بعد بيان و دونه دونه اعضاي شبگرد رو به عنوان دانشمندان (بخونيد هكران) مملكت ترور كنن.

موفق باشيد.

Comment

برای اینکه انقدر خودمونو دست کم نگیریم، می تونیم مثل کره شمالی اینترنت رو کلا جمع کنیم...اون موقع میشه قضیه پادشاهی یک چشم در شهر نابینایان.
                              این طوری اعتماد به نفس هم بالاتر میره.
                              شاید هم به خاطر همین ایدئولوژی باشه که اینترنت این جا رو انقدر دستکاری می کنن!!!
                              این جا،در لایه های بالایی جو... پر از آدم هاییست که به جای آزادی به ما پیشنهاد مردن می دهند.

Comment

نوشته اصلی توسط Russian Octopus نمایش پست ها
                                برای اینکه انقدر خودمونو دست کم نگیریم، می تونیم مثل کره شمالی اینترنت رو کلا جمع کنیم...اون موقع میشه قضیه پادشاهی یک چشم در شهر نابینایان.
                                این طوری اعتماد به نفس هم بالاتر میره.
                                شاید هم به خاطر همین ایدئولوژی باشه که اینترنت این جا رو انقدر دستکاری می کنن!!!
                                فایل های پیوست شده

بای بای

Comment

Working...
                                X