اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آدرس فرستنده دادهها (post) در php

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط Sc0rpioN نمایش پست ها
    دوست ما به domain اشاره نکردن.
    چون domain اگر عوض بشه سوال ایشون فقط محدود به referer میشه.
    پس قضیه domain رو ما منتفی شده می دونیم زیرا بحث Same origin policy و و و پیش میاد که کلا بیخیال
    یعنی ایشون میخواد متوجه بشه که فرضا توی سایت خودش (یه دومین منحصر) ، کاربر از کدوم فرم html در کدوم صفحه از سایت خودش ، دیتا رو فرستاده به این صفحه index.php ؟
    من بعید میدونم
    اصلا این موضوع چه معنایی میتونه داشته باشه ؟
    این رو اول دوستی که تاپیک رو ایجاد کردن بیان شفاف بگن
    این نام کاربری متعلق به آقای حسین عسگری نیست .
    جهت یادآوری : هیچ موقع دست از انتقاد سازنده (نه مخرب) به عنوان یک متخصص دست برندارید چراکه همه ی ما نسبت به کشورمون مسئولیم ، نباید اجازه داده بشه یه سری افراد بنام کارهای مفید برای کشور،سرمایه های کشور رو بالا بکشن ، از جمله میلیارد ها میلیارد پول که به افرادی داده میشه که لیاقت و شایستگی تولید نرم افزار یا کارهای امنیتی ندارن وعملا به باد میره .

Comment

منظور من تشخیص دامینیه که اطلاعات ازش فرستاده شده
      (مثل همون referer دیگه فقط با این تفاوت که قابل تغییر نباشه)
      فرض کنید قصد این باشه که اگه اطلاعات فقط از آدرسهای x,y,z فرستاده شده بود عملیات انجام بشه.

Comment

همونطور که بارها اشاره کردم عزیز، تنها راهش استفاده از refer هست و لاغیر .
        چون دومین های شما متفاوته
        اون راهی که دوستان اشاره کردن (session) بدرد کار شما نمیخوره .
        این نام کاربری متعلق به آقای حسین عسگری نیست .
        جهت یادآوری : هیچ موقع دست از انتقاد سازنده (نه مخرب) به عنوان یک متخصص دست برندارید چراکه همه ی ما نسبت به کشورمون مسئولیم ، نباید اجازه داده بشه یه سری افراد بنام کارهای مفید برای کشور،سرمایه های کشور رو بالا بکشن ، از جمله میلیارد ها میلیارد پول که به افرادی داده میشه که لیاقت و شایستگی تولید نرم افزار یا کارهای امنیتی ندارن وعملا به باد میره .

Comment

Working...
        X