اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

HP report

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

من این موضوع را بررسی کردم و فهمیدم که همش تقصیر محمده .
    داستان از این قرار بوده که این دوستانمون خبر دار شده بودند که خفن ترین نمایشگاه های رسانه های دیجیتال قراره توی ایران برگزار بشه. بعد اومدن شرکت کردن و از کیفیت نمایشگاه لذت بردن که در حال استراحت با غرفه webamooz آشنا میشند . وقتی میرن با ممد هندی صحبت می کنند . محمد خیلی خیلی خفن این ها را پرزنت می کنه بطوری که خود پنداری مزمن میگیرن و فکر می کند با شرکت در کلاس های وب آموز خفن ترین هکر میشن.
    بعد برای همین محمد بهشون میگه ما میتونیم کلاس ها را برای شما مفت برگزار کنیم . در عوضش توی HP تبلیغات وب آموز را بذارید تا بتونیم بیشتر معروف بشیم.
    خلاصه محمدرضا هم که اونجا بود قرار بود یاشار و موری هم به جمع اونها بپیوندن . که TOP Hacker ها را هم محمد به HP معرفی کرد.
    محمد حالا فهمیدم چرا اون روزی اسرار داشتی یک ناهاری باهات بخورم. میخواستی مخمو بزنی که بیام توی وب آموز با هزینه کم تدریس کنم بعد اسم منو هم به HP بدی. عمرا کور خوندی داداش.

ولی واقعا آدم businessman هستی. فکرت تا کجا ها کار میکنه

شوخی بود باز خر محمد رو نگیرید.
    My Crime Is My Advisory

Hacking Is The Best But Security Is The First

My Crime Is That Of Curiosity

هميشه راهي براي نفوذ است و هيچ سيستمي به طور مطلق امن نيست. بلكه بايستي آن راه نفوذ را كشف كرد .هنر هك هم در همين نكته متبلور ميشود

Best Secure Hosting

قبل پست دادن اینو بخون

Comment

شایدم کار همون کاربر Fl Ame باشه عرفان بعید نیست
      ...

Comment

دهن اون بد بخت بیچاره رو تو فیسبوک نمودید
        مسلم بببن یوزر پرایو تو اچ بی گیر بیار نماینده گلد اچ پی تو آلمان داره با ما کار می کنه بترسونیمش پول بگیریم ازش
        انسان ها از آن زمان با یکدیگر به مشکل خوردند که سعی کردند خود را بپوشانند

Comment

من این موضوع را بررسی کردم و فهمیدم که همش تقصیر محمده .
          وای پس همش زیر سر ادمین اینجا محمد آقا بوده؟؟؟ . خیلی باورش سخته . وای ...
          محمد آقا لطفا میشه منو لو ندید .
          من دارم میرم کانادا ممکنه منو ممنوع خروج کنند . و یا ممنوع ورود .
          http.
          html
          php
          .
          Я не говорю на большом России.
          но может что-то понять

Comment

نوشته اصلی توسط l4tr0d3ctism نمایش پست ها
            شایدم کار همون کاربر Fl Ame باشه عرفان بعید نیست
            Fl Ame کیه ؟
            تو فیسبوک یبار چت کردم باهاش . دوستان می گفتند که خیلی خفنه .
            خودش که می گفتم محقق امنیتی هست و اصفهانیه و الان خارجه اما بزودی میاد ...

در ضمن این پروژه opabiani کدوم بود ؟

Comment

یکی هم به همین اسم flame رو میگم منو ادد کرد خارجکی چت کرد باهام !!! مشکوک هم میزد حیف که دیگه اکانتمو deactive کردم رفت :دی

سکوت باغ انديشه هاست.

Comment

نوشته اصلی توسط 666regab نمایش پست ها
                Fl Ame کیه ؟
                تو فیسبوک یبار چت کردم باهاش . دوستان می گفتند که خیلی خفنه .
                خودش که می گفتم محقق امنیتی هست و اصفهانیه و الان خارجه اما بزودی میاد ...

در ضمن این پروژه opabiani کدوم بود ؟
                یه بچه کوچولویه جو گیر شده.

Comment

چند روز نبودم چه حالی کردین ))
                  فک کنم کلا hp خودش هک شده این کسشعرا را روش یکی آپلود کرده ))

در ضمن دوستان منبعد برای عکس فیسبوکشون برن آتلیه عکس عروس و داماد ، آخه این قیافه ها چیه ..... اه اه اه ، فکرشم نمیکردین ی روز اینطوری معروف بشین )

پس از دیدن این عکس دلم بحال محققان امنیت در HP سوخت
                  فایل های پیوست شده

Comment

همون طور که گفتم کار همون کاربر FL ame بود دیروز خودش گفت گفت که تو شماره ی بعدی هم اسم خیلیای دیگه رو می بره
                    ...

Comment

اره این فلیم به منم تو فیسبوک مسیج داد گفت کاره من بوده منم فحش مادر و کشیدم بهش

Comment

کس شعری بیش نیست.
                        عمرا !!!!* کار اون باشه . خیلی بچه گانه است.
                        ریپورت دوم کیا قربانی میشن ؟*
                        فکر کنم کسانی که به این یارو فخش دادن جز قربانی های بعدی باشند. فکر کن. چه باحال میشه /
                        My Crime Is My Advisory

هميشه راهي براي نفوذ است و هيچ سيستمي به طور مطلق امن نيست. بلكه بايستي آن راه نفوذ را كشف كرد .هنر هك هم در همين نكته متبلور ميشود

Best Secure Hosting

قبل پست دادن اینو بخون

Comment

به به آقای جوکریان ما خوش گذشته ایشاا.. من گفتم تلاویو بودی ، کار بدی که نکردم ؟

قبلا هم گفتم یه دلیل اش به نظرم اینکه اچ پی میخواسته یه جلب توجهی بین هکرای ایرانی بطور عمومی داشته باشه ، البته تعداد کمی از متخصصین امنیت ما با محصولات امنیتی اچ پی آشنا هستن
                          اما به نظرم هدف اینها ،یه جلب توجه عمومی بوده (اون اکثریتی که خبر نداشتن از حضور اچ پی در این زمینه ها)
                          احتمالا نمیدونستن اونایی که ازشون نام برده شده و دوستانشون ناراحت میشن در واقع بخیال خودشون فک میکردن بیشتر اونها رو جذب میکنن..نمیدونستن فحش نصیبشون میشه ...

البته یه نظریه دیگه هم هست
                          یه کسی که با فروم های ایرانی آشنا بوده ، رفته خودشیرینی کرده برا اچ پی ، گفته من میتونم براتون یه چنین آماری در بیارم و در عوض چی دیگه خدا میدونه ...البته من شکم به جوکره چون میگم ممکنه اینسری که رفته تلاویو یه کارایی کرده

یه دلیلش هم میتونه این باشه از داخل نمیخواستن شما عزیزان رو از دست بدن .. یه موقعی نرین خارج .. خیلی دوستون داشتن احتمالا

میتونین بررسی کنین در یه سال اخیر کیا کدوم شرکتا با اچ پی کار کردن ..یا احیانا هیچ ایرانی استخدام اینا شده ریموت یا لوکال ...کار مشکلیه ..
                          اگه دو ماه پیش بود شاید میتونستم آمر بگیرم از خود اچ پی ..
                          محمد آقا خودت کسی آشنا نداری باهاشون کار کرده باشه ...

به هرحال به نظرم کاری که شده و دیگه فکر خارج رفتن خطرناکه
                          همینجاها یه کاری برا خودتون دست و پا کنین حالا عزیز شدید
                          Last edited by hosssein; 03-07-2014, 06:52 AM.
                          این نام کاربری متعلق به آقای حسین عسگری نیست .
                          جهت یادآوری : هیچ موقع دست از انتقاد سازنده (نه مخرب) به عنوان یک متخصص دست برندارید چراکه همه ی ما نسبت به کشورمون مسئولیم ، نباید اجازه داده بشه یه سری افراد بنام کارهای مفید برای کشور،سرمایه های کشور رو بالا بکشن ، از جمله میلیارد ها میلیارد پول که به افرادی داده میشه که لیاقت و شایستگی تولید نرم افزار یا کارهای امنیتی ندارن وعملا به باد میره .

Comment

@Mj
                            محمد همون طوری که بهت اون روزهم گفتم.
                            امروز هم بهرنگ بهم گفت که بهت بگم
                            بهتره که یک متن انگلیسی بنویسی و توش با مدرک و دلیل این ادعا رو رد کنی و بعد توی fb , twiter پخش کنید.
                            چون اگه این کارو نکنید ممکنه که اینطور برداشت بشه که حتما یکی چیزی هست که اینها سکوت کردن.
                            دیگه بازهم خود دانی .
                            My Crime Is My Advisory

Best Secure Hosting

قبل پست دادن اینو بخون

Comment

مگه نیست؟

از من که چیزی در نیاورده چون چیزی هم نبوده گفته صاحاب شبگرد و وب آموزه که دروغ نگفته که من منکر بشم
                              بقیه رو نمیدونم ، من نه هکرم نه کرکر نه سوادشو دارم ، من سعی کردم هر جا ازم استفاده شده راه درست و نشون بدم و نه در جهت تحقق توهمات مدیریتی باشم ، اکسپلویت متا اسپلویت رو هم 2 میلیارد فرو نکردم به جایی! اونا که میدونن خوب میدونن که فرصتش رو داشتم! راه رو سعی کردم شفاف برم حتی اگر به قیمت بی کاری امروزم تمام شده باشه!
                              خیلی چیزارم نمیشه اینجا گفت ، ولی این گزارش و امثال اون تاثیر مثبتی برای من نخواهد داشت (بقیه رو نمیدونم) چون اون مدیری که در توهماتش فکر میکرده من یک گروهک سیاسی خطرناکم و جلوی کارمو همه جا که جای من بود گرفته امروز در ماتحتش عروسیه و احتمالآ دست به دست میچرخونه این گزارشو و توهمات بیشتری و ضمیمه عکس میکنه و احتمالآ امنیت ملی هم تنگش !

......
                              بی خیال بابا از این گزارش عبور کنید !!
                              معشوقه همین جاست بیائید بیائید
                              ...

Comment

نوشته اصلی توسط s7az2mm نمایش پست ها
                                مگه نیست؟

از من که چیزی در نیاورده چون چیزی هم نبوده گفته صاحاب شبگرد و وب آموزه که دروغ نگفته که من منکر بشم
                                بقیه رو نمیدونم ، من نه هکرم نه کرکر نه سوادشو دارم ، من سعی کردم هر جا ازم استفاده شده راه درست و نشون بدم و نه در جهت تحقق توهمات مدیریتی باشم ، اکسپلویت متا اسپلویت رو هم 2 میلیارد فرو نکردم به جایی! اونا که میدونن خوب میدونن که فرصتش رو داشتم! راه رو سعی کردم شفاف برم حتی اگر به قیمت بی کاری امروزم تمام شده باشه!
                                خیلی چیزارم نمیشه اینجا گفت ، ولی این گزارش و امثال اون تاثیر مثبتی برای من نخواهد داشت (بقیه رو نمیدونم) چون اون مدیری که در توهماتش فکر میکرده من یک گروهک سیاسی خطرناکم و جلوی کارمو همه جا که جای من بود گرفته امروز در ماتحتش عروسیه و احتمالآ دست به دست میچرخونه این گزارشو و توهمات بیشتری و ضمیمه عکس میکنه و احتمالآ امنیت ملی هم تنگش !

......
                                بی خیال بابا از این گزارش عبور کنید !!
                                معشوقه همین جاست بیائید بیائید

آره خوب از شبگرد و از محمد که چیزی توش نیست و کلا ی جورایی انگار درست کردن برای خراب کردن چندنفر که باز اتفاق خاصی نمی افته ... امیدوارم که همینطوری که گفتی چیزای الکی از خودشون ضمیمه اش نکنن و الکی الکی ی اتفاق بزرگ درست کنند و یقه خیلی هارو بگیرن ...
                                Learn From Yesterday, Live For Today, Hope For Tomorrow. The Important Thing Is Not To Stop Questioning
                                -------------------------------------

Comment

Working...
                                X