اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

HP report

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

از من میشنوین پیگیر بشین چون واسه ویزا مشکل میشه براتون، مخصوصا" دوستانی که قصد ادامه تحصیل یا رفتن به خارج رو دارن.

Ù¾.Ù†
    چرت و پرت در حد لالیگا
    حتی اسم هم تیمی های یاشار رو هم اینجا آورده تو gebl واقعا" یه چیز مضخرف به تمام معنا.
    Last edited by hepL3r; 02-24-2014, 08:16 AM.
    My Blog:
    http://hepl3r.0777.ir
    UIC Academy:
    http://quequero.org

Comment

نوشته اصلی توسط mormoroth نمایش پست ها
      بعد تو پاسپورتتو میدی جاش بریم این ور اون ور ؟ درسته چیزه خاصی نگفته . اما مارو به چیزایی ربط داده که واقعا خاصه و دروغه توی این 10 سال هر کاری کردم جز سایبر وار . زور به کونه آدم میاد یکی دری وری در بارش بنویسه
      اقا خوب یه توضیحی به ما هم بده دیگه
      هم عین گاگولا متن رو میخونیم :d

Comment

فکر میکنید چیزی نیست اما یه سفر بریم اونور میکننتون تو گونی بعد ......+18
        ....

Comment

یاشار این یه گزارش توی یه وبلاگ هست و اصلا ارزشی نداره اگر توی سایت های مهم پخش میشد و اونها هم دامن میزدن بهش اره ولی این چیز خاصی نداره مثلا من بام توی وبلاگ وب اموز بزنم فلانی اینکاره و اونکاره که کسی کاری باهاش نداره ولی اگر مثلا فارس نیوز بزنه اونوقت تا ترتیب یارو رو ندن ولش نمیکنن !! بحث من اینه نهایتش با ۲ ساعت بازجویی رد میشی میری اونور سند و مدرک نداره این گزارش با ۴ تا پست فیسبوک و لیست دوستان که نمیشه چیزی رو ثابت کرد
          آب طلب نکرده، همیشه مراد نیست گاهی نشانه ایست که قربانی ات کنند... !

Comment

منم اولش خوندم این تیکه شبگرد خیلی جالب بود ...

Tactics,techniques,and procedures

Unknown

Notable attacks and targets

Unknown

راستی ی نکته لاشیانه یا ناشیانه !!!

چندنفر دور هم جمع شدن همه چیو قاطی هم کردن به اسم ریپورت دادن بیرون ...
            Learn From Yesterday, Live For Today, Hope For Tomorrow. The Important Thing Is Not To Stop Questioning
            -------------------------------------

Comment

ممد شکایت و برو تو کارشون چه حرکتیه آخه
              انسان ها از آن زمان با یکدیگر به مشکل خوردند که سعی کردند خود را بپوشانند

Comment

ما فک میکردیم مشکل آمار غلط دادن فقط در داخله حالا میبینیم اونورم این مشکل رو دارن ..یکم امیدوار شدم به خودمون باز

فقط یه نکنه بگم این گزارش یکی از خارج وبدون هیچ جاسوسی تامین شده ، اما بدونین و شک نکنین اسرائیل و امریکا اطلاعات دقیقتری دارن .
                ولی خوب همینم براتون برای خارج رفتن مشکل ایجاد میکنه به نظرم (یعنی اونور)
                حالا که دیگه اونور رفتن رو بیخیال شین و به نظرم برید و بشید جزو تیم سپاه و زیرساخت و ...

روزی که دنبال معروف شدن و اینکه همه بدونن هکرین بودین باید فکر این روز رو میکردین(بالاخره معروفیت آفاتی داره)..
                خیلی سادست هکر باید فعالیت هاش گمنام باشه نه پابلیک اسمش رو خودشه ..

ایشاا.. درسی میشه برای آیندگان ،
                تازه خبر ندارین الان جوکر داره آمار اینجا رو هم بهشون میده الانم تلاویو هست :d
                این نام کاربری متعلق به آقای حسین عسگری نیست .
                جهت یادآوری : هیچ موقع دست از انتقاد سازنده (نه مخرب) به عنوان یک متخصص دست برندارید چراکه همه ی ما نسبت به کشورمون مسئولیم ، نباید اجازه داده بشه یه سری افراد بنام کارهای مفید برای کشور،سرمایه های کشور رو بالا بکشن ، از جمله میلیارد ها میلیارد پول که به افرادی داده میشه که لیاقت و شایستگی تولید نرم افزار یا کارهای امنیتی ندارن وعملا به باد میره .

Comment

=))))بابا مار ممد علی رو ندین ))

Comment

اتفاقآ یه جوابیه آماده کردم توش در مورد ممد علی نوشتم , الانم نیست لب ساحل بگیرن چوب تو ..... کنن
                    ...

Comment

یکی اینجا اپلود کنه pls
                      تا تهش میره اما دانلود نمیکنه

Comment

نوشته اصلی توسط 4shir نمایش پست ها
                        یاشار این یه گزارش توی یه وبلاگ هست و اصلا ارزشی نداره اگر توی سایت های مهم پخش میشد و اونها هم دامن میزدن بهش اره ولی این چیز خاصی نداره مثلا من بام توی وبلاگ وب اموز بزنم فلانی اینکاره و اونکاره که کسی کاری باهاش نداره ولی اگر مثلا فارس نیوز بزنه اونوقت تا ترتیب یارو رو ندن ولش نمیکنن !! بحث من اینه نهایتش با ۲ ساعت بازجویی رد میشی میری اونور سند و مدرک نداره این گزارش با ۴ تا پست فیسبوک و لیست دوستان که نمیشه چیزی رو ثابت کرد
                        ساسان منم دوس دارم چیزی نباشه امروز از twitter یه میل طولانی زدن با این شروع میشه

We are writing to inform you that Twitter has received the attached
                        legal process, dated February 24, 2014, regarding your Twitter
                        account, @yshahinzadeh . This legal process obligates Twitter to produce
                        information related to your account.

آخر سر هم یک نامه از http://www.dhs.gov ضمیمه کردن.

Comment

دیدم این ایمیل رو . با مور صحبت کردم ازش بپرس بهت میگه :ي . به این میگن حساسیت کاذب با یه سری مطالب به نظر شما خیلی ساده رو نت خودتون رو سوژه کردید و با توجه به اوضاع ما و شرایط اونها الان شما یک تهدید بلغوه حساب میاید برای همون homelande با موری هماهنگ کن

Comment

یه چیزایی هم از اینجا https://www.soldierx.com/hdb آب میخوره

سکوت باغ انديشه هاست.

Comment

جو دهیه برای رفتن اونور هم بهتره نه بدتر به نظر من !
                              انسان ها از آن زمان با یکدیگر به مشکل خوردند که سعی کردند خود را بپوشانند

Comment

Shabgard رو خونده شبگارد ترجمه کرده Shadow Guard

نوشته اصلی توسط LEGEND نمایش پست ها
                                یه چیزایی هم از اینجا https://www.soldierx.com/hdb آب میخوره
                                دنبال نیک نیم قدیمی خودم می گشتم به https://www.soldierx.com/hdb/C3phalex1n رسیدم

Rumors

He's just a kid

Claims to have been an independent security researcher since birth
                                انگار یه دستی هم در طنز دارن , جدا این سایت ها و اطلاعات بی خودشون از کجا تامین میشه؟
                                Last edited by Astalavista; 02-25-2014, 04:49 AM.

Comment

Working...
                                X