اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سرور دریافت و ارسال پیامک

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• سرور دریافت Ùˆ ارسال پیامک

سلام بر همه دوستان ...
    روز مهندس تبریک

این سرورهایی که اقدام به ارسال و دریافت پیامک می کنند . ( در کل سروری که امکان دریافت و ارسال پیامک رو داشته باشه حالا پنلی و یا غیر پنلی ) نحوه راه اندازیشون چطوریه و چه موادی رو لازم داره و مجوز ؟ ( یک سرور ساده اس ام اسی ... )

وب سرویس مگفا یا شرکت های دیگه
    چیز خواصی نمی خواد اگر از خود مگفا بخوای بگیری باید شرکت باشی و کد مالیاتی داشته باشی

Comment

نه از این شرکتها نمی خوام .
      خودم از صباپیامک نمایندگی دارم .

می خواستم ببینم در کل برایاینکه بنده رو یک سرور مجازی ارسال و دریافت داشته باشم چیا می خواد . بخصوص دریافت .

Comment

نوشته اصلی توسط 666regab نمایش پست ها
        نه از این شرکتها نمی خوام .
        خودم از صباپیامک نمایندگی دارم .

می خواستم ببینم در کل برایاینکه بنده رو یک سرور مجازی ارسال و دریافت داشته باشم چیا می خواد . بخصوص دریافت .
        مگفا شرکت مادر هست. واسه پیش شماره های 3000
        مگفا با امکان اتصال به مرکز پيام* کوتاه شرکت ارتباطات سيار به عنوان اپراتور اصلی تلفن همراه در ايران، مرکز پيام* کوتاه شرکت ايرانسل به عنوان اپراتور دوم تلفن همراه، مراکز پيام* کوتاه ساير اپراتورهای تلفن همراه فعال در کشور و نيز شمار زيادی از اپراتورهای تلفن همراه ساير کشورهای جهان بر اساس پروتکل SMPP* و قابليت پردازش بيش از یک*هزار پيامک در هر ثانيه، مدعی ارائه*ی خدماتی منحصر به فرد در حوزه*ی پيام*دهی است.
        شما میتونید با تماس با این شرکت کرهای اتصال به وب سرویسشون رو بگیرید و خودتون سایت فروش پنل پیامک راه اندازی کنید.
        و مشتریان شما با خرید این پنلها ار امکاناتی که شما در پنلتون قرار دادید استفاده و اقدام به ارسال پیامک کنند.
        یه جورایی وب سرویس تو وب سرویس میشه.شما از وب سرویس اونا استفاده میکنید. مشتریهای شما از وب سرویس شما.
        موفق باشید.
        صد سال ره مسجد و ميخانه بگيري
        عمرت به هدر رفته اگر دست نگيري

بشنو از پير خرابات تو اين پند
        هر دست که دادي به همان دست بگيري...

Comment

دمت گرم ...

من یه همچین چیزی می خوام راه اندازی کنم :
          http://sellaite.com/
          فک کنم هدف گویاست .

Comment

نوشته اصلی توسط 666regab نمایش پست ها
            سلام بر همه دوستان ...
            روز مهندس تبریک
            این سرورهایی که اقدام به ارسال و دریافت پیامک می کنند . ( در کل سروری که امکان دریافت و ارسال پیامک رو داشته باشه حالا پنلی و یا غیر پنلی ) نحوه راه اندازیشون چطوریه و چه موادی رو لازم داره و مجوز ؟ ( یک سرور ساده اس ام اسی ... )
            سلام ،
            چون گفتید ساده ،منم یه مثال ساده میگم :
            ببینید اصول کار اینه که شما یه وب سرور(Linux) داری و مودم GSM که بهش وصل (usb) هست فرضا یه سیم کارت ایرانسل هم میزاری توش.
            یه برنامه ساده php میتونی اینطوری اس ام اس های جدید رو بخونه با استفاده از AT کامند وبا استفاده از Mysql توی دیتابیس ذخیره کنه .

کد PHP:
            <?php

include("./include/mysql.php");

$filename "/dev/ttyUSB2";

if (!
            $handle fopen($filename'r+'))
                {
                  echo 
            "The device isn't detected";
                  exit;
                }
                else
                {
                  if (
            fwrite($handle,"AT+CMGR=0\r"))
                 { 

if(
            $reply fread ($handle,2000)) {

$insert mysql_query("INSERT INTO spa (smstext) VALUES('$reply')") or die(mysql_error());

}else 
                    echo 
            "No reply Available";

fwrite($handle,"AT+CMGD=1,4\r");

}
                    else

echo 
            "The device isn't read";
                }

fclose($handle);
                die;

?>
            و همینطور کارهای دیگه که میتونی مانور بدی ، یه مثال ساده بود .

موفق باشین
            این نام کاربری متعلق به آقای حسین عسگری نیست .
            جهت یادآوری : هیچ موقع دست از انتقاد سازنده (نه مخرب) به عنوان یک متخصص دست برندارید چراکه همه ی ما نسبت به کشورمون مسئولیم ، نباید اجازه داده بشه یه سری افراد بنام کارهای مفید برای کشور،سرمایه های کشور رو بالا بکشن ، از جمله میلیارد ها میلیارد پول که به افرادی داده میشه که لیاقت و شایستگی تولید نرم افزار یا کارهای امنیتی ندارن وعملا به باد میره .

Comment

Working...
            X