اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

instagram عکس هاش کجا ذخیره میشه . ؟؟

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• instagram عکس هاش کجا ذخیره میشه . ؟؟

چطوری میشه به تمامی عکسهای مشترکین instagram
    دسترسی پیدا کرد ؟
    Last edited by hayula; 02-19-2014, 09:17 AM.
    http.
    html
    php
    .
    Я не говорю на большом России.
    но может что-то понять

داداش، могу رو بذا может همه چی درست میشه!

Comment

عکس هاش توی هارد سرور های اینستا ذخیره میشه ))))))))))))))))))))))))))

Comment

فهمیدم مسخره کردیها ... به نظرت این همه عکس که نمیره خاک بخوره ؟ به نظر من میره برای استفاده سازمان های اطلاعاتی . مردم بدون اینکه بدونند دارند بانک اطلاعاتی درست میکنند . بعد یک نرم افزاری که نسبت به عکس جستجو میکنه میتونه خیلی راحت هرکسی رو هرجا شناسایی کنه
        http.
        html
        php
        .
        но может что-то понять

Comment

بعد یک نرم افزاری که نسبت به عکس جستجو میکنه میتونه خیلی راحت هرکسی رو هرجا شناسایی کنه
          خدایا خودت ظهور کن.
          انقدر نشد چشمه از پاسخ سنگ سرد، به رفتن در اسِتاد و اِبرام کرد
          بسی کَند و کاوید و کوشش نمود، کز آن سنگ خارا رهی برگشود
          ملک الشعرای بهار
          My Blog : c3phalex1n.blogspot.com

سایت جنبش مصاف، علی اکبر رائفی پور : http://masaf.ir
          خدا خیرش بده واقعا، تا حالا ندیده بودم کسی اینقدر برای جوُنا زحمت بکشه.

Comment

توهم توطئه داری ؟

Comment

حرفت رو قبول دارم چون میشه به عنوان یه منبع برای جستجو مقدماتی سازمان های اطلاعاتی استفاده کرد
              ولی اونجور که شما میگی نیست مگه فیلم هندیه یه نرم افزار نسبت به عکس سرچ کنه درصد خطای این نرم افزارها (face detection)بالاست

آسیب پذیری های فیسبوک تموم شد
              که اومدی سراغ اینستاگرام

خوب وقتی سوال کلی می پرسی بهت جواب کلی میدن میمودی میگفتی من فلان اکانتو عکساشو می خوام چمیدون حداقل آدرس اون سرورو می گفتی باز یه چیزی
              اومدی میگی عکس اینستاگرام کجا ذخیره میشن خوب جوابشم هم دادن
              بعد میگی چرا شبگرد فلانه و بیساره

------------------------------------
              Last edited by captain 8l4ck; 02-20-2014, 12:12 PM.
              600d luc1< iM4n

Comment

من فکر کردم باهوشید خودتون میگیرید منظورمو خلاصه و مفید سوال کردم . منظورم این بود که عکسی که اپلود میشه یک جایی ذخیره میشه . نسبت به هر یوزر یک ادرس کد میگیره . بعد همشون توی یک فضای مجازی یا سرور هست دیگه . حالا اگه یکی بره اون سرور رو هک کنه اون همه عکس به چه دردش میخوره ؟ حتی هارد 5 ترا هم داشته باشه نمیتونه همه رو ذخیره کنه .
                بعد از اون این هم خودش داستانه چطوری میشه از pc عکس آپلود نمیشه ولی از موبایل میشه .
                میخواستم یکی که این چیزارو میدونه یک آنالیزی کنه برای اطلاع عمومی
                http.
                html
                php
                .
                но может что-то понять

Comment

نوشته اصلی توسط hayula نمایش پست ها
                  من فکر کردم باهوشید خودتون میگیرید منظورمو خلاصه و مفید سوال کردم . منظورم این بود که عکسی که اپلود میشه یک جایی ذخیره میشه . نسبت به هر یوزر یک ادرس کد میگیره . بعد همشون توی یک فضای مجازی یا سرور هست دیگه . حالا اگه یکی بره اون سرور رو هک کنه اون همه عکس به چه دردش میخوره ؟ حتی هارد 5 ترا هم داشته باشه نمیتونه همه رو ذخیره کنه .
                  بعد از اون این هم خودش داستانه چطوری میشه از pc عکس آپلود نمیشه ولی از موبایل میشه .
                  میخواستم یکی که این چیزارو میدونه یک آنالیزی کنه برای اطلاع عمومی
                  این جزو سیاست های امنیتیش نیست که از کامپیوتر نمیتونی باهاش کار کنی.

Comment

خوب شما که خودتون باهوش هستید میدونید که روال پیادسازی این شبکه ها چطوریه

نه واقعا فکر کردی یه سروره که کل اینا رو ذخیزه می کنه یه بنده خدا می گفت هر منطقه ای استورج خودشو داره
                    که توسط سرور اصلی منیج میشه اون اصلیه رو باید بزنی تازه بفهمی که آدرس سرور منطقه چیه و یوزرا کی به کین

کی گفته با کامپیوتر نمیشه یعنی تا حالا blue stack , youwave به گوشت نخورده
                    کار خاصی هم نمی کنه فقط چک می کنه که یوزر ایجنتت همون یوزر اینجنت برنامه خودش باشه البته به این خوشمزگی ها هم نیست ها کلا جو گیر شده بودیم می خواستیم پورتش کنیم کالیبر بالا بود بی خیالش شدیم
                    از یکی از دولوپرهاش هم سوال کردیم جواب درست حسابی نداد

دیگه خودت اگه طالب باشی بقیه شو خودت میری
                    دنبال لقمه آماده نباش کسی عاشق چشم و آبروی من و شما نیست ریسرچ کنه پابلیک کنه افتاد حالا
                    Last edited by captain 8l4ck; 03-06-2014, 03:49 PM.
                    600d luc1< iM4n

Comment

Working...
                    X