اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

وب آموز - شروع ثبت نام دوره آنلاین برنامه نویسی php5

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• وب آموز - شروع ثبت نام دوره آنلاین برنامه نویسی php5

پی اچ پی به عنوان یکی از مهمترین زبان های برنامه نویسی وب ، به علت کد باز بودن آن به یکی از پر کاربرد ترین زبان های طراحی وب تبدیل شده است
    با نگاهی به صفحات استخدامی شرکت ها ، به راحتی میتوان از بازار کار و آینده این دانش نیز مطمعن بود و آموزش این زبان برای شما یک سرمایه گزاری است.
    وب آموز به عنوان اولین وب سایت آموزش مجازی ایران با سابقه برگزاری بیش از 17 دوره آنلاین و ارائه سرویس به بیش از 90 دانشجو ، امکان ارتقاع سطح دانش شما را به سطحی جدید در محیطی کاملآ تعاملی و آنلاین برقرار کرده است .

شرکت در کلاس های وب آموز در خارج از ساعات اداری یکی دیگر از مزایای این دوره هاست.

شروع دوره : 23 بهمن ساعت 18
    سطح دوره: مقدماتی - متوسط
    زمانبندی کلاس های: دوشنبه ها و چهارشنبه ها ساعت 18 تا 20 خواهد بود.
    هزینه دوره: 200 هزار تومان ( پرداخت آنلاین 10% تخفیف دارد).ه
    حد نصاب شروع دوره: 10 نفر

برای تماس با شرکت و دریافت مشاوره میتوانید با شماره 77933708-021 تماس بگیرید
    ...

نوشته اصلی توسط s7az2mm نمایش پست ها
    پی اچ پی به عنوان یکی از مهمترین زبان های برنامه نویسی وب ، به علت کد باز بودن آن به یکی از پر کاربرد ترین زبان های طراحی وب تبدیل شده است
    با نگاهی به صفحات استخدامی شرکت ها ، به راحتی میتوان از بازار کار و آینده این دانش نیز مطمعن بود و آموزش این زبان برای شما یک سرمایه گزاری است.
    وب آموز به عنوان اولین وب سایت آموزش مجازی ایران با سابقه برگزاری بیش از 17 دوره آنلاین و ارائه سرویس به بیش از 90 دانشجو ، امکان ارتقاع سطح دانش شما را به سطحی جدید در محیطی کاملآ تعاملی و آنلاین برقرار کرده است .

شرکت در کلاس های وب آموز در خارج از ساعات اداری یکی دیگر از مزایای این دوره هاست.

شروع دوره : 23 بهمن ساعت 18
    سطح دوره: مقدماتی - متوسط
    زمانبندی کلاس های: دوشنبه ها و چهارشنبه ها ساعت 18 تا 20 خواهد بود.
    هزینه دوره: 200 هزار تومان ( پرداخت آنلاین 10% تخفیف دارد).ه
    حد نصاب شروع دوره: 10 نفر

برای تماس با شرکت و دریافت مشاوره میتوانید با شماره 77933708-021 تماس بگیرید
    استادش کیه ؟ و چند نمونه از کاراشو میشه دید ؟
    ....

Comment

رزومه مدرس:
      http://www.webamooz.ir/home/wp-conte...morteza-cv.pdf
      ...

Comment

من پیغام خصوصی زدم اما جواب ندادی محمد خان
        ....

Comment

چک میکنم ببخشید
          ...

Comment

نوشته اصلی توسط s7az2mm نمایش پست ها
            چک میکنم ببخشید
            ممنون که چک کردی،دیگه احتیاجی نیست چون فک کنم ته دیگ دوره هم خورده شد
            ....

Comment

Working...
            X