اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست کمک برای پیدا کردن آی پی

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• درخواست Ú©Ù…Ú© برای پیدا کردن Ø¢ÛŒ Ù¾ÛŒ

با سلام خدمت همه دوستان و مدیران عزیز
    نمی دونم این موضوع به اینجا مربوط میشه یا خیر اما اگر مربوطه که منتظر کمک دوستان هستم و اگر نیست عذرخواهی می کنم و ممنون میشم منو به تاپیک مورد نظر راهنمایی کنید.
    بنده توی یه ارگان دولتی مشغول به کار هستم. مرکز انفورماتیک این ارگان برای کارمندان مجموعه یوزر و پسور استفاده از اینترنت تعریف کرده و میزان مصرف برای کارکنان 700 مگ در ماه هستش و بیشتر از اون نمی تونی استفاده کنی و تموم بشه باید تا اول ماه صبر کنی.
    سیستم هم به صورتی تعریف شده که وقتی شما یک نرم افزار browser باز می کنی ( فرقی نمیکه هر چی می خواد باشه ) قبل از باز شدن home page یک صفحه میاد و از شما یوزر و پسوردی رو که انفورماتیک تعریف کرده رو می خواد به صورت شکل های زیر

1.jpg

تنظیمات browser هم باید روی No proxy باشه به صورت تصویر پایین

3.jpg

و وقتی یوزر و پسورد رو وارد می کنی تصویر زیر نمایش داده میشه و نشون میده که شما آنلاین هستی و برای دیسکانکت شدن و خواستن دوباره یوزر و پسورد باید گزینه خروج رو بزنی و وقتی تموم بشه میزنه اعتبار حجمی شما خاتمه یافته. تا پایان ماه جاری صبر کنید.

4.jpg

بنده از طریق angry ip scanner رنج آی پی سرور رو درآوردم و با توجه به اینکه اطلاعاتم توی این زمینه و این حرفها نزدیک به صفره به صورت سعی و خطا و دستی توی این قسمت

5.jpg

آی پی وارد کردم و توی اون رنج آی پی حدوداً 10 تا آی پی بود که وقتی به صورت دستی وارد می کردم بدون نیاز به یوزر و پسورد مستقیماً همه سایتها رو باز می کرد و هیچ محدودیت حجمی نداشت و از نظر سرعت از سرعت یوزر و پسورد کارمندیمون هم بیشتر بود.حالا نمیدونم به این آی پی ها چی میگن ( ولید، باز یا .... ). الام مدتیه همه اون آی پی ها تعطیل شدن و هر کدوم رو هم که وارد می کنم تا browser رو باز می کنم همون صفحه یوزر و پسورد میاد. البته من همه رو امتحان نکردم چون خیلی زمان می بره.
    حالا میخوام دوستان کمک کنن و راهی دوباره ، راحت تر و علمی برای پیدا کردن این آی پی ها به من یاد بدن.
    مشخصات Network Connection Details رو هم توی تصویر زیر گذاشتم. در ضمن ویندوزم هم XP هست.

6.jpg

بازم از دوستان ممنونم
    Last edited by ashkan_aramis; 02-05-2014, 10:59 AM.

لعنت اله علیه spooler
    من حرفی برای گفتن ندارم اونایی که در جریانن میدونن این کجا استفاده می شه
    اما برای اینکه دلت نشکنه یوزر نیم پسوردهارو اسنیف کن با وایرشارک اگه پالیسشون تخیلی باشه می تونی از یوزر اون بدبختای دیگه استفاده کنی البته لاگ می افته
    اما راه حل اصلیش
    باید دی سی رو بزنی
    که کار شما نیست اینجا هم کسی بهت کمک نمی کنه
    مگر به یکی ریموت بدی برات اوکی کنن اینجا دوستان هستن که معامله کن دسترسیتو
    پدرسگا دسترسی ادمین داشتم تو یکی از نودا اکانتو دیزبل کردن
    لعنت به من
    لعنت به شبگرد

منم جوگیر شدم الان

این تاپیک هم یه مردی دیلیتش کنه
    پس فردا شبگرد نره رو هوا و ممد بره پیش ایمان (ره) صلوات
    Last edited by captain 8l4ck; 02-06-2014, 11:42 AM.
    600d luc1< iM4n

Comment

نوشته اصلی توسط captain 8l4ck نمایش پست ها
      لعنت اله علیه spooler
      من حرفی برای گفتن ندارم اونایی که در جریانن میدونن این کجا استفاده می شه
      اما برای اینکه دلت نشکنه یوزر نیم پسوردهارو اسنیف کن با وایرشارک اگه پالیسشون تخیلی باشه می تونی از یوزر اون بدبختای دیگه استفاده کنی البته لاگ می افته
      اما راه حل اصلیش
      باید دی سی رو بزنی
      که کار شما نیست اینجا هم کسی بهت کمک نمی کنه
      مگر به یکی ریموت بدی برات اوکی کنن اینجا دوستان هستن که معامله کن دسترسیتو
      پدرسگا دسترسی ادمین داشتم تو یکی از نودا اکانتو دیزبل کردن
      لعنت به من
      لعنت به شبگرد

منم جوگیر شدم الان

این تاپیک هم یه مردی دیلیتش کنه
      پس فردا شبگرد نره رو هوا و ممد بره پیش ایمان (ره) صلوات
      داداش کمک کن یه تاپیکی یه راهی یه آموزشی بزار
      این اسنیف و... کجا باید یاد بگیرم؟؟؟؟

Comment

Working...
      X