اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کارت ملی

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کلا اینجا فقط کافیه دومین پست جواب باشه
    حالا تا تهش بچه ها با نهایت تخصص جواب میدن
    ولییییی
    ولی خدا نکنه دومین پست تاپیک مسخره کردن و دست انداختن باشه ... بچه های قدیمیه اینجا هم که همه خوراک
    ینی تا 2 3 صفحه هم میرن

Comment

کارت ملی داریم ایرانی خارجی زن مرد دو جنسه سه جنسه کارت ملی ایمان (رم) رحمت محمد جرنجندی بر او باد هم موجوده.
      مسلم دهنت سرویس پاره شدیم از خنده
      انسان ها از آن زمان با یکدیگر به مشکل خوردند که سعی کردند خود را بپوشانند

Comment

دوست گرامی شوخی بچه های شبگرد رو جدی نگیرید . کارت ملی . فقط لطفا مشخص کنید کارت ملی هوشمند الکترونیکی نیاز دارید یا همون کارت ملی که همه دوستان دارند . زیرا
        سازمان ثبت احوال کشور به عنوان مرجع امور هویتی کشور، در نظر دارد تا طی یک طرح برنامه*ریزی شده، کارت های ملّی هوشمند را جایگزین کارت های ملّی فعلی کند. علاوه بر کاربردهای قبلی کارت ملّی، کارت*های جدید بعنوان کلید ورود به دولت الکترونیک و حرکت به سمت جامعه اطلاعاتی، این فرصت را فراهم می کنند تا افراد به شیوه ای امن وارد فضای دیجیتالی شوند.
        به تازگی سازمان ثبت احوال به کمک اداره پست جمهوری اسلامی اقدام به جمع اوری کارتهای ملی قدیمی کرده و در حال خاظر هم اولویت با خانواده های و ایثار گرانه . و به زودی ملی میشه و همه باید برند برای این کار .
        کارت ملّی هوشمند مثل تمام کارت*های شناسایی دیگر، اولین وظیفه*اش شناسایی است. به این منظور ابتدا در زمان ثبت نام، اطلاعات صاحب کارت روی کارت قرار داده می*شود
        من خودم همونجا افرادی دارم . ببینید میرید اداره پست عکستون رو میگیرند . بعد اثر انگشت الکترونیکی و ثابقه و جد و آبادتو و و و و ..... همه اطلاعات هم از طریق شبکه ارسال میشه به بانک اطلاعاتی که نمیدونم کجاست ولی فکر کنم ثبت احوال باشه . من خودم خیلی دوست داشتم این اطلاعات رو بتونم همه رو برای خودم هم داشته باشم ( یک بانک اطلاعاتی از همه مردم تهران ) . فقط نمیدونم چطوری میشه کاری کرد که یک نسخه هم ارسال بشه برای خودم . به اطاق مورد نظر هم دسترسی کامل دارم . حالا بزارید به زودی میرم . اینبار چک میکنم ببینم شبکشون بیسیمه یا سیمی . دوستان برنامه نویس هم اگه بتوانند کرمی بنویسند برا این کار خوبه .
        پیشنهاد هم میکنم الان هم اقدام نکن چون فعلا خانواده ایثار گرانه . تو که نمیخوای کارت ملی ایثارگران قلابی بگیری . چون زودی لو میره ....

یک چیزی هم بدون کارت ملی هوشمندا روش اثر انگشت داره پس برو فکری هم برا اون بکن .

پیشنهادم میکنم این چیزارو عمومی مطرح نکن . منو که میبینی اینطوری بی خیالم . چون پارتیم اینقده کلفته که خود آقای سلیمانی وقتی میاد خونمون دیدن بابام . چایی رو من میبرم براشون :d
        Last edited by hayula; 02-06-2014, 07:39 AM.
        http.
        html
        php
        .
        Я не говорю на большом России.
        но может что-то понять

Comment

سلام

شغل پدر شوهر آبجیمون مشخص شد :d

موفق باشید.
          Last edited by h4sh3m; 02-06-2014, 06:05 PM.

Comment

نوشته اصلی توسط hayula نمایش پست ها

پیشنهادم میکنم این چیزارو عمومی مطرح نکن . منو که میبینی اینطوری بی خیالم . چون پارتیم اینقده کلفته که خود آقای سلیمانی وقتی میاد خونمون دیدن بابام . چایی رو من میبرم براشون :d
            خخخخخخ
            کنتور که نداره
            تو هم بگو

Comment

شاید هم توهم نباشه

منو می بینی وقتی آقا سخنرانی میکنه من واسش آب قند می برم
              (◕‿◕)

Comment

بعید می دونم بعد اینهمه فوش خوردن و جوک خوندن طرف دنباله جوابش تا این صفحه بیاد اما سورس های زیادی (هم php هم جاوااسکریپت) هست که می تونه چک کنه کد ملی صحیح هست یا نه بعد فقط کافیه تابعی که این رو تست می کنه بزاره تو یه حلقه و هربار با عدد جدید چکش کنه

Comment

نوشته اصلی توسط HO5531N نمایش پست ها
                  بعید می دونم بعد اینهمه فوش خوردن و جوک خوندن طرف دنباله جوابش تا این صفحه بیاد اما سورس های زیادی (هم php هم جاوااسکریپت) هست که می تونه چک کنه کد ملی صحیح هست یا نه بعد فقط کافیه تابعی که این رو تست می کنه بزاره تو یه حلقه و هربار با عدد جدید چکش کنه

سلام

شما تو سوال ایشون کلمه و یا مفهومی از شماره و یا کد میبینین ؟!
                  اگه منظورش همین کد باشه که الگوریتتم تولیدش هست و خودش هم میتونه تولیدد کنه !

موفق باشید.

Comment

نوشته اصلی توسط h4sh3m نمایش پست ها
                    سلام

شما تو سوال ایشون کلمه و یا مفهومی از شماره و یا کد میبینین ؟!
                    اگه منظورش همین کد باشه که الگوریتتم تولیدش هست و خودش هم میتونه تولیدد کنه !

موفق باشید.
                    بله من منظورشو درست متوجه نشدم
                    حالا چوب بدم خدمتتون ؟

Comment

در تعجبم شما که همدیگرو میدرید و یه تاپیک رو جز بد و بیراه و دعوا جلو نمیبرید چرا باز هم میاید شبگرد و همدیگرو تحمل میکنید.!!
                      ...

Comment

نوشته اصلی توسط hayula نمایش پست ها
                        دوست گرامی شوخی بچه های شبگرد رو جدی نگیرید . کارت ملی . فقط لطفا مشخص کنید کارت ملی هوشمند الکترونیکی نیاز دارید یا همون کارت ملی که همه دوستان دارند . زیرا
                        سازمان ثبت احوال کشور به عنوان مرجع امور هویتی کشور، در نظر دارد تا طی یک طرح برنامه*ریزی شده، کارت های ملّی هوشمند را جایگزین کارت های ملّی فعلی کند. علاوه بر کاربردهای قبلی کارت ملّی، کارت*های جدید بعنوان کلید ورود به دولت الکترونیک و حرکت به سمت جامعه اطلاعاتی، این فرصت را فراهم می کنند تا افراد به شیوه ای امن وارد فضای دیجیتالی شوند.
                        به تازگی سازمان ثبت احوال به کمک اداره پست جمهوری اسلامی اقدام به جمع اوری کارتهای ملی قدیمی کرده و در حال خاظر هم اولویت با خانواده های و ایثار گرانه . و به زودی ملی میشه و همه باید برند برای این کار .
                        کارت ملّی هوشمند مثل تمام کارت*های شناسایی دیگر، اولین وظیفه*اش شناسایی است. به این منظور ابتدا در زمان ثبت نام، اطلاعات صاحب کارت روی کارت قرار داده می*شود
                        من خودم همونجا افرادی دارم . ببینید میرید اداره پست عکستون رو میگیرند . بعد اثر انگشت الکترونیکی و ثابقه و جد و آبادتو و و و و ..... همه اطلاعات هم از طریق شبکه ارسال میشه به بانک اطلاعاتی که نمیدونم کجاست ولی فکر کنم ثبت احوال باشه . من خودم خیلی دوست داشتم این اطلاعات رو بتونم همه رو برای خودم هم داشته باشم ( یک بانک اطلاعاتی از همه مردم تهران ) . فقط نمیدونم چطوری میشه کاری کرد که یک نسخه هم ارسال بشه برای خودم . به اطاق مورد نظر هم دسترسی کامل دارم . حالا بزارید به زودی میرم . اینبار چک میکنم ببینم شبکشون بیسیمه یا سیمی . دوستان برنامه نویس هم اگه بتوانند کرمی بنویسند برا این کار خوبه .
                        پیشنهاد هم میکنم الان هم اقدام نکن چون فعلا خانواده ایثار گرانه . تو که نمیخوای کارت ملی ایثارگران قلابی بگیری . چون زودی لو میره ....

یک چیزی هم بدون کارت ملی هوشمندا روش اثر انگشت داره پس برو فکری هم برا اون بکن .

اگر جدا دسترسی به سیستم هاش داشتی خیلی راحت میشه یه اپ نوشت که روی کارت شبکه اسنایف کنه و هر دیتا یی که رد میشه رو یه کپی اش رو به فلان آی پی(ماله خودت) ارسال بشه.(البته یه روش نسبتا از دید کدینگ آسون تر هم دارم). کرم نباید نصب کنی چون اختلال ایجاد میکنه و آنتی ها حساس بهش هستن.اگر خواستی من میتونم برات بنویسمش .. البته هردیتایی که رد شد یکی در میون یکیش واسه من یکیش واسه تو.
                        فقط مشکل نوع شبکه اش هست.اگر اینترنت باشه که بعید بدونم باشه کار آسون هست اگرم شبکه ملی باشه که یه آی پی داخلی باید بگیری -فک کنم مخابرات گفت ماهی 5تومن میده . اگرم به یه سرور لن میره یا پوینت تو پوینت باشه که فک کنم دیگه باید بیخیال اش شد.مگر اینکه مثلا پسورد وایرلس رو داشته باشیو و بتونی اسنایف کنی.

Comment

نوشته اصلی توسط tiger333 نمایش پست ها
                          اگر جدا دسترسی به سیستم هاش داشتی خیلی راحت میشه یه اپ نوشت که روی کارت شبکه اسنایف کنه و هر دیتا یی که رد میشه رو یه کپی اش رو به فلان آی پی(ماله خودت) ارسال بشه.(البته یه روش نسبتا از دید کدینگ آسون تر هم دارم). کرم نباید نصب کنی چون اختلال ایجاد میکنه و آنتی ها حساس بهش هستن.اگر خواستی من میتونم برات بنویسمش .. البته هردیتایی که رد شد یکی در میون یکیش واسه من یکیش واسه تو.
                          فقط مشکل نوع شبکه اش هست.اگر اینترنت باشه که بعید بدونم باشه کار آسون هست اگرم شبکه ملی باشه که یه آی پی داخلی باید بگیری -فک کنم مخابرات گفت ماهی 5تومن میده . اگرم به یه سرور لن میره یا پوینت تو پوینت باشه که فک کنم دیگه باید بیخیال اش شد.مگر اینکه مثلا پسورد وایرلس رو داشته باشیو و بتونی اسنایف کنی.
                          نمبدونم چطور بفهمم . ولی اون چیزی که دیدم . یک سیستم داره . بعد عکسی که میگیری رو میفرسته توی همون سیستم . از اونجا با کابل میره برای ثبت احوال و چند جای دیگه . یک چیز جالب هم هست عکسی که ارسال میشه اگه خراب باشه تایید نمیکنه سیستم و ارور میده . این کار چند تا مشکل هم داره . ورودی اطلاعات یکی نیست . و چند نفر در اطاقها و منظقه های مختلف تهران و ... هستند . برای همین فکر کنم دونستن اطلاعات 1000 نفر به در نمیخوره . اگه بشه کل تهران و یا ایران رو بیرون کشید اون بهتره .
                          در هر صورت فعلا میوه نرسیده هستش بزارید کمی اطلاعاتشون زیاد بشه بعد همشو میدزدیم .))))

ایپی ثابت هم خطر داره همشون زیر زربین هستند . اینو نمیدونستید
                          Last edited by hayula; 02-11-2014, 09:11 AM.
                          http.
                          html
                          php
                          .
                          Я не говорю на большом России.
                          но может что-то понять

Comment

نوشته اصلی توسط salar chieftain نمایش پست ها
                            کسی هست بهم کارت ملی بده تعداد بالا میخوام
                            بگو فقط چن تا! ارزون باهات حساب میکنم مشتری شی.
                            پاسپورت اینام خواستی دم مسلم رو ببین هواتو داره، سبد کالا رو به خود جرجندی پ.خ. باید بدی که شاید یه فکری برات بکنه و شکایتاتم ببر پیش جوکر. شانس آوردی ایمان نیست وگرنه یه چیز سنگینتر اون بارت میکرد. به این داستان شما جاهای دیگه میگن insulting one's intelligence که به زبون خود ما میشه چیزی تو همین مایه های مغز خر رو خودت خوردی.
                            بازم تشریف بیارید در خدمت باشیم

Comment

نوشته اصلی توسط s7az2mm نمایش پست ها
                              در تعجبم شما که همدیگرو میدرید و یه تاپیک رو جز بد و بیراه و دعوا جلو نمیبرید چرا باز هم میاید شبگرد و همدیگرو تحمل میکنید.!!
                              جناب جرجندی، گاهی در تفنن هم لذتی ست که در تعقل نیست شرمنده

Comment

تازه میتونی وسایل کوهنوردی و اسکی رو با خودت بیاری . . .
                                از اینور ازش بکشی بالا و از اونور اسکی کنی و بیای پائین

پر از حرفیم برای گفتن...

خداوندا

این بار پیامبری بفرست که فقط بشنود ...

Comment

Working...
                                X