اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شبکه/مدیر سرور/برنامه نویسی

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• شبکه/مدیر سرور/برنامه نویسی

با سلام
    از کسایی که توی بازار کار هستن یه سوالی دارم
    کدوم فیلد الان و یا در آینده بازار خوبی داره ؟ نسبی هم باشه ممنون میشم
    شبکه --> CCNA/......
    مدیر سرور ---> Windows/Linux/ .....
    برنامه نویسی ---> C#.NET / Java / Android / .....
    در خیلی از شاخه های بالا یه خورده و بعضی بیشتر از یه خورده کار کردم و میدونم چی هستن و ...
    صرفا بازار کار رو میخوام الان و آینده ! که یکی رو بگیرم و ادامه بدم !
    با تشکر

ببین تو بند پارتی داشته باش...
    هیچ کودوم از اینا رو هم بلد نباش....
    راحت میری سر کار....
    مردونه راست می گم....

Comment

با چند نفر که مشورت می کردم خیلی روی سیسکو تاکید می کردن
      اگه همت و پشتکار داری و اهل تلاش و زحمت کشیدن هستی سیسکو رو ادامه بده و ccie رو بگیر
      ! Security is never Complete

Comment

پارتی مهم هست ولی یکی تو این مملکت پارتی نداشته باشه چیکار کنه

C# asp.net طراحی وب
        الان یکی از آشنایان ترم دوم کارشناسی نرم افزاره فرق گوشت و گوشت کوبیده رو نمی دونه پروژه بسته 4 ملیون یه سی ام اس با انتیتی فریمورک
        البته خودش دلاله مرتیکه داده به یه بدبخت دیگه بنویسه
        کره خر می خواست با 100 تومن پن تست انجام بده هر چی فحش از دهنم دراومد بهش دادم
        خوب اینجا هم می تونی بری زیر دست باشی و یا خودت اوستای خودت باشی البته بیکاری های سال اول هم نباید فراموش کنی یا کرک شدن سی ام است اگه اوستای خودت می خوای باشی
        لول تازه برنامه ات اگه مشکل داشته باشه بهینه نباشه می تونی بگی سرور مشکل داره یا ضعیفه
        مرتیکه بی شعور برنامه اش ایراد داشت می گفت بیا نوشته Server error in application

اندروید و جاوا رو سر تهشو بزنی باید تو شرکت کار کنی ((منظورم این نیست تو شرکت کار کردن بده ))
        درمورد جاوا هم اکثرا جاوا کار حرفه ای می خوان و مشتری های دولتی یا شرکت های خصوصی مربوط به دولت هستن
        شرکتی که تو زمینه اندروید فعالیت داره معلوم نیست برنامه اش فروش بره نره
        البته شرکت های خصوصی که برای دولت و بانک ... برنامه می نویسن هم هستن
        که پارتی می خواد

شبکه هم باید بسی رنج ببری تا به یه جا برسی همون چیزی که اکوری میگه

ادمین سرور می خوای بشی برو ویندوز لینوکس مکافاته
        ولی بازارکار لینوکس بیشتره هر کی از ننه باباش قهر می کنه میره وب هاستینگ راه می اندازه به یکی هم پول میده براش کانفیگ کنه
        خوب اینجا هم دو حالته بری زیر دست ملت یا شرکتا کانفیگ کنی چرا این حرفو زدم چون
        بهترین حالت ادمین سرور اینه که تو یه شرکت مسئول سرور باشی که اونم پارتی می خواد البته استثنا هم وجود داره (طرف 7 8 ساله سابقه کاری داره و حالیشه خوب معلومه شرکت استخدام می کنه)
        یا طرف با اونکه میره کانفیگ می کنه تو شرکتا ولی همه رو اسمش قسم می خورن برای خودش اوستاست دیگه بستگی به کار خودت داره که سوارت بشن یا نه
        بگذریم یا خودت هاستتینگ راه بندازی هاستینگ هم از اول تا آخرش همش شًر و بیچارگیه هر کی می+گ+وزه میندازه تقصییر هاستینگ والا به غرعان >>نمونه اش همون سرور ارور که بالا گفتم و....
        اگه تو شرکت کار می خوای بکنی سابقه کاری خیلی مهمه رزومه هم که دیگه جای بحث کردن نداره

کلا این همه تلاوت کردم که بگم اوستای خودت بودن یه نکات مثبت و منفی داره
        تو شرکت کار کردن هم یه نکات مثبت و منفی دیگه

دیگه ریش و قیچی دست خودته
        Last edited by captain 8l4ck; 02-03-2014, 02:09 AM.
        600d luc1< iM4n

Comment

هر کدوم از اینا رو که درست ادامه بدی پول ساز میشه برات

و البته یادت باشه تو هر کاری که می خوایی موفق باشی باید استقامت زیادی داشته باشی و تلاش کنی تو اون کار ( نا امید نشو فقط همه چی حله )
          ...

Comment

نوشته اصلی توسط l4tr0d3ctism نمایش پست ها
            تلاش کنی تو اون کار ( نا امید نشو فقط همه چی حله )
            الکی بچه مردم رو نزار سرکار :d
            وقتی این همه آدم با سواد و بیکار رو داریم میبینیم ، در حالی که کلی هم آدم بی سواد که انواع و اقسام پست های میدیریتی دارن چه تلاشی باید کنه طرف ؟!
            البته تلاش کنه پارتی جور کنه من تضمین میکنم که دست کم یه مدیر موفق میتونه بشه ، با حقوق خوب !
            اما از لحاظ سواد و اینا اگه کسی میخواد به جایی برسه ، بهترین کار گرفتن مدارک رسمی و بعدش مهاجرت به خارج از کشور ( کانادا ، سوئد ، انگلیس و . . . )
            شعری که تو امضام نوشتم رو بخونید ، من اینو کاملا تو جامعه لمس کردم ( حالا نه به طور 100 درصد ، ولی بقدری مشهوده که نمیشه نادیده گرفتش)
            آنکس که بداند و بداند که بداند باید برود غاز به کنجی بچراند
            آنکس که بداند و نداند که بداند بهتر که رود خویش به گوری بتپاند
            آنکس که نداند و بداند که نداند با پارتی و پولش خرک خویش براند
            آنکس که نداند ونداند که نداند در پست ریاست ابد الدهر بماند !!!

Hacking is the art of creative problem solving - Jon Erickson
            sigpic

MY BLOG

twitter

Comment

امروز با یک گونه نادر از مدیران انفورماتیک (یکی از ادارات دولتی (که خیلی هم مهمه)) برخورد داشتم، طرف به آنتی ویروس می گفت "ضد آنتی ویروس"!!!!!
              میخوای بری به اینطور موجودی بگی مثلا CCIE داری؟؟ یا مثلا بخوای حالیش کنی pentest چیز بدیه، جیزه، اخه یا خوبه؟ دور از جونت مگه .... باشی که اینقدر تخصص داشته باشی و اینطور جاهایی کار کنی...
              واسه خودت کار کنی و اینطور ادارات رو تیغ بزنی (اونم از نوع خفنش) خیلی بهتره تا اینکه بری زیر نظر اینگونه موجودات نادر (با سطح حماقت بسیار بالا و با هوشی پایینتر از جلبک) با ماهی تر تومن کار کنی...
              با d3c0der موافقم... هرکدوم رو دیدی علاقه و استعداد داری بشین بخون، بعدش مدرک رسمی، بعدش هم خدا پشت و پناهت به فکر مهاجرت باش...

اگه هم میبینی سخته، یه پارتی گردن کلفت پیدا کن... و 4 خطی که بالا نوشتم را فراموش کن...

موفق باشید.

the quieter you become, the more you are able to hear

Comment

پیدا کردن کار ثابت، یا داشتن تخصص خاص که بتونی ازش پول در بیاری با هم فرق میکنه اولی به پارتی گردن کلفت نیاز داری دومی علاوه بر پارتی یه مقداری هم تخصص کاری نیاز هست
                گرفتن مدرک بین المللی ccie کار هر کسی نیست 15 سال حداقل تجربه کاری می خواد(چشت درمیاد تا ...)
                در حال حاضر مبحث امنیت شبکه و dba نسبت به باقی تخصص های حوزه it مورد توجه تر هستن
                چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
                همه جا ارزانی است...
                چه شرافت ارزان
                تن عریان ارزان
                و دروغ از همه ارزان تر
                وچه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر انسان

Comment

خیلی ها که توی این فروم هستن یا رفتن، یا در حال رفتن هستن، یا تو فکر رفتن هستن یا آرزو رفتن و دارند. (آرزو دارند، چون ممنوع الخروج شدن :d )
                  تو حوزه آی تی، برنامه نویسی، امنیت سیستم های زیر ساخت الکترونیکی و کامپیوتری و ....! تو ایران بدون پارتی اصولا کاری نمی تونی پیدا کنی که پول درست در بیاری.
                  مگراینکه دیگه خیلی کارت درست باشه که خودشون بیان دنبالت، که اگر اونجا وجدان کاری داشته باشی، سر از انفرادی در می آری....!
                  در غیر اینصورت اصلا کسی آدم حسابت نمی کنه! :d
                  بعضی از این شرکت ها هم که وجود دارند و روی پروژه هایی مثل کرک کردن *** و اینجور چیزا کار می کنند و پول های آنچنانی از دولت می گیرند به خاطر داشتن پارتی و یک راه ارتباطی هست.
                  این مبحث دولتیش بود، سازمانیشم که خر تو خره...!
                  انقدر نشد چشمه از پاسخ سنگ سرد، به رفتن در اسِتاد و اِبرام کرد
                  بسی کَند و کاوید و کوشش نمود، کز آن سنگ خارا رهی برگشود
                  ملک الشعرای بهار
                  My Blog : c3phalex1n.blogspot.com

سایت جنبش مصاف، علی اکبر رائفی پور : http://masaf.ir
                  خدا خیرش بده واقعا، تا حالا ندیده بودم کسی اینقدر برای جوُنا زحمت بکشه.

Comment

اگه من باشم ميرم دنبال مدارك سيسكو ،البته جديدن تو دنيا (نه ايران) به برنامه نويس هاي اندرويدي بهايه خوبي ميدن.
                    طبيعتا حرفاي دوستان در خصوص پارتي و علاقه خودت و.... هم تاييد ميشه!

Comment

Working...
                    X