اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تبدیل کامپیوتر خود به فیلترینگ ؟

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• تبدیل کامپیوتر خود به فیلترینگ ØŸ

سلام

از دست این بچه های ... واقعا که . الان می فهمم پدر و مادر شهروز از دستش چی می کشن

آقا من یه دوستی دارم . میخواد کاری بکنه که حتی با شیلتر شکن هم بچه هاش نتونن سایت های که شهروز دوست داره و باز کنن
    یعنی کامپیوتر مجهز به فیلترینگ بشه . مثلا فیلترینگ خودمون که دهن ما رو سرویس کرده .

با فایروال میشه ، ولی خوب تا حدودی میشه جلوشو گرفت . چیزی میخوام که کلمات رو هم فیلتر کنه و حتی با شیلتر شکن هم باز نشه

ولی واقعا فکر بدی هم نیست ها

نرم افزار کنترل فعالیت های کودکان Salfeld Child Control 2012 12.453
    مثل این نرم افزار میتونه این کارو بکنه . نرم افزاری که خودتون باهاش کار کردین و میخوام
    Last edited by Araz11316; 01-29-2014, 10:49 AM.
    (◕‿◕)

دنبال یه فایروال باش مثل میکروتیک که لایه ۷ کار کنه بتونی regular expression بدی رو کلمات حساس باشه مثل

Comment

نرم افزار های مختلفی وجود داره که می تونه روی سیستم خودت نصب بشه برای اینکار

و بچه هات قشنگ محدود بشن و بزر گ بشن مثل فنر یهو آزاد میشن می پرن از روی یک ساختمون به ساختمون دیگه

K9 Web Protection
      که هم می تونه یک کلمه ی خاص رو فیلتر کنه و یا یک سایت خاص رو

=================================================
      Family Cyber Alert
      اینم برای همین کاره

==============================================
      Anti-****
      سرویس قوی داره براحت نمیشه disable کرد

============================================
      ParentalControl Bar
      یک جور افزونه هست که روی اینترنت اکسپلورر نصب میشه

==============================================
      CyberPatrol Parental Controls
      که فیلتر های زیادی داره . این به دردت می خوره

================================================

اما یک موضوع

اینترنت کامل فیلتره شما بهتره از اجرای فیلتر شکن جلوگیری کنید نه دوباره سیستم فیلترینگ راه اندازی کنید

مثلا برنامه ای بنویسید که هر وقت یک پروسه با نام psiphone و psiphon-plonk و ... اجرا شد اون رو ورا ببنده و تنظیمات پراکسی رو حذف کنه تموم

یا اینکه امکان عوض شدن تنظیمات پراکسی رو ببندی تو رجیستری میشه این کارو کرد تو اینتزنت سرچ کنی هست

مگه چند تا نرم افزار برای عبور از فیلتر داریم ؟؟؟

====================================

پیوست : به هر حال هرکسی روشی برای تربیت داره اما این کار درست نیست بهتره توجیه کنی یادت نره اگه ما اینجوری محدود نبودیم الان اینجور آدمهای هوس بازی هم نبودیم
      Last edited by l4tr0d3ctism; 01-30-2014, 06:47 AM.
      ...

Comment

هاااااااااااااااااااااااا ا

با 2 چکشون بزنه حل میشه اینا چیه دیگه میگین

Comment

میلاد این روش تربیتو رو بزار برای بچه های خودت هرچند کی به تو دختر میده که بچه دار بشی پس خیال بافی نکن )
          ...

Comment

من شدم درس عبرت !
            حقيقت طنز است

.

Comment

نوشته اصلی توسط araz11316 نمایش پست ها
              سلام

از دست این بچه های ... واقعا که . الان می فهمم پدر و مادر شهروز از دستش چی می کشن

آقا من یه دوستی دارم . میخواد کاری بکنه که حتی با شیلتر شکن هم بچه هاش نتونن سایت های که شهروز دوست داره و باز کنن
              یعنی کامپیوتر مجهز به فیلترینگ بشه . مثلا فیلترینگ خودمون که دهن ما رو سرویس کرده .

با فایروال میشه ، ولی خوب تا حدودی میشه جلوشو گرفت . چیزی میخوام که کلمات رو هم فیلتر کنه و حتی با شیلتر شکن هم باز نشه

ولی واقعا فکر بدی هم نیست ها

نرم افزار کنترل فعالیت های کودکان salfeld child control 2012 12.453
              مثل این نرم افزار میتونه این کارو بکنه . نرم افزاری که خودتون باهاش کار کردین و میخوام
              راحترین کار بره تو کانفیگ مودم adsl ش و سایت هایی را که میخاد یا میشناسه از اونجا ببنده و خلاص (البته واسه سایتهایی که میشناسه)
              ....

Comment

در تکمیل حرف دوستان
                روش ترکیبی بهترین راه حله

وایت لیست تعریف کن به غیر از اون همه بسته باشن
                سایت مدرسه دانشگاه و... فلان فقط باز باشه هم از مودم + هم از برنامه نصب شده روی پی سی +و هم کانتنت ادوایسر ویندوز
                فقط بزار از اینترنت اکسپلورر استفاده کنه نمی گم فایرفاکس و... نمیشه ولی اینترنت اکسپلورر تو اینترنت اپشن بخش کانتنت ادوایسر اونو تنظیم کن روی های لول

برنامه های پرنتال مانیتورینگ همینایی که دوستان مثال زدن
                به اضافه حرف l4cr0dectism یه برنامه بود تو کافی نتا فقط اجزا اجرای برنامه های نصب شده ی رو خود کامپیوتر رو میداد
                هر چی مانع بیشتر باشه بایپسش سخت تر میشه
                یوزر هم لیمیت تعریف کن که اگه خواست رجیستری دستکاری کنه نتونه اصلا ریدمانی میشه که نمیشه جمعش کرد
                خوب همه ی اونا ابزار پیشگیری از دیدن سایت فلان بود
                حالا اگه سایت فلان به هر نحوی باز شد نباید شما با خبر بشی
                پس یه تروجان هم مشتی برای عکس از صفحه مانیتور و ضبط صفحات کلید می خوای

-------------------------------------------------

این دیگه میشه مانیتورینگ به صورت استریکت از نوع وحشیانه یه سرور نیاز داری که گیت وی بشه چون شما فقط پی سی رو آنتی پور+++ن کردی
                ولی گوشی تبلت که آزادن یا یه لپ تاپ دیگه جون من کانسپتو حال کردی

اما باز این تخم جن ها که بچه های ما باشن از ما جلوترن فکرشو بکن وقتی ما این چیزارو بلدیم اونا چیا بلدن
                Last edited by captain 8l4ck; 01-30-2014, 04:15 AM.
                600d luc1< iM4n

Comment

بنده ازدواج نکردم و بچه هم ندارم .
                  ماشالله پسر خوبی هم هستم و ازاین جورسایتها استفاده نمی کنم و فقط در اینترنت دنباله علم هستم . خانواده هم که کنترلشون کجا بود دی :
                  اما می تونید از افزونه های فایرفاکس هم استفاده کنید :
                  Parental Controls & Web Filter from MetaCert که بیش از 700 میلون سایت چیز بسته و ...

https://addons.mozilla.org/en-us/fir...ver=&platform=
                  http://www.ilovefreesoftware.com/18/...r-firefox.html

Comment

شهروز به قصد علمي به اين قضيه نگاه ميكنه ... برو سراغ كاماسوترا

Comment

Working...
                    X