اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خرید یک کارت usb wifi برای بکترک

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• خرید یک کارت usb wifi برای بکترک

با سلام
    من تازه واردم و توسط سرچ ها به این تالار اومدم و خوشحالم که این اتفاق افتاد من میخواستم یک کارت usb برای لپتاپ خریداری کنم برای استفاده در بک ترک و برای انجکت و هک وایرلس تو سایت خودش مواردی بود که فکر نکنم تو بازار پیدا کنم
    ممنون میشم دوستان اگر مدلی دارند که کار کرده و ساپورت میشه رو ذکر کنن
    با تشکر

سلام دوست عزیز

اول با کارت شبکه ی وایرلس خود لپ تاپتون تست کنید . ببینید که اول کارت شبکه ی وایرلس شما رو شناخته یا نه . اگر نه درایواش رو نصب کنید بعد هم ببینید که قابلیت مانیتورینگ مود داره یا نداره .

جدای از این می تونید یک کارت شبکه ی بیسیم USB هم تهیه کنید . می تونید برند TP link تهیه کنید من مدل TL WN321G رو دارم و نتیجه هم گرفتم اما برند alfa بهتر هست ( البته مثل این که پیدا نمیشه )

ضمنا انتخاب یک آنتن و یا دو آنتن هم می تونه تو قدرت گرفتن امواج موثر باشه .

موفق باشید

Comment

یکی از کارت های بسیار مناسب و قوی برای این کار AWUS051NH از شرکت ALFA NETWORK است .

هم 2.4 و هم 5.8 را پشتیبانی می کند .

آنتن های 8 dbi با برند TP-LINK هم مناسب است .
      www.testout.ir

Comment

با سلام
        سلام دوست عزیز

اول با کارت شبکه ی وایرلس خود لپ تاپتون تست کنید . ببینید که اول کارت شبکه ی وایرلس شما رو شناخته یا نه . اگر نه درایواش رو نصب کنید بعد هم ببینید که قابلیت مانیتورینگ مود داره یا نداره .

جدای از این می تونید یک کارت شبکه ی بیسیم USB هم تهیه کنید . می تونید برند TP link تهیه کنید من مدل TL WN321G رو دارم و نتیجه هم گرفتم اما برند alfa بهتر هست ( البته مثل این که پیدا نمیشه )

ضمنا انتخاب یک آنتن و یا دو آنتن هم می تونه تو قدرت گرفتن امواج موثر باشه .

موفق باشید
        ممنون از جواب لپتاپ من سونی هست مدل fw-550 و کارت وایرلس Intel(R) WiFi Link 5100 AGN که هر کاری کردم نصب نشد و تصمیم به خرید کارت یو اس بی گرفتم

نظرتون در باره سری تی پی لینک مدل TP-Link 54Mbps Wireless USB Adapter TL-WN321G چی هست ؟
        Last edited by B.Z; 01-22-2014, 01:31 PM.

Comment

ممنون از جواب لپتاپ من سونی هست مدل fw-550 و کارت وایرلس Intel(R) WiFi Link 5100 AGN که هر کاری کردم نصب نشد و تصمیم به خرید کارت یو اس بی گرفتم

نظرتون در باره سری تی پی لینک مدل TP-Link 54Mbps Wireless USB Adapter TL-WN321G چی هست ؟
          سلام مجدد

اول بگید از کدوم توزیع استفاده می کنید ! چیپست های intel رو اکثر توزیع ها می شناسن و دیگه نیازی به نصب نیست . مخصوصا اگر توزیعی که تست کردید اوبونتو یا بک ترک که بر پایه همین اوبونتو هست باشه . کالی هم به همین صورت

در مورد TL-WN321G هم همان طور که در بالا گفتم این کارت تست شده و جواب هم میده اما این کارت ضعیف هست ضمنا کارت های قوی تر + همراه با آنتن (*مدل های مختلف برند alfa ) هم وجود داره که خیلی بهتر می تونه کار بده .

Comment

نوشته اصلی توسط E2MA3N نمایش پست ها
            سلام مجدد

اول بگید از کدوم توزیع استفاده می کنید ! چیپست های intel رو اکثر توزیع ها می شناسن و دیگه نیازی به نصب نیست . مخصوصا اگر توزیعی که تست کردید اوبونتو یا بک ترک که بر پایه همین اوبونتو هست باشه . کالی هم به همین صورت

در مورد TL-WN321G هم همان طور که در بالا گفتم این کارت تست شده و جواب هم میده اما این کارت ضعیف هست ضمنا کارت های قوی تر + همراه با آنتن (*مدل های مختلف برند alfa ) هم وجود داره که خیلی بهتر می تونه کار بده .
            ممنون از شما برای راهنمایی ها
            من از بک ترک و بر روی ویژوال باکس استفاده میکنم .
            یک سوال هست که میخواستم تاپیک جدا بزنم ولی اینجا می پریم اگر باید جدا بپرسم بگید
            من بک ترک رو نصب کنم کنار ویندوز یا همین بر روی مجازی ساز کار میکنه این سوال خیلی ذهنم رو درگیر کرده

Comment

چیپ های اینتل معمولا توی بک ترک جواب میدن ، مشکل شما اینه که بک ترک رو به صورت مجازی بالا آوردین که در این صورت باید از کارت ها usb استفاده کنید.
              اول بک ترک رو از روی dvd بوت کن و چک کن بببین کارت خود لپ تاپ جواب میده و اگر آره توانش واست کافی هستش یا نه و اگر مناسب بود بعد بک ترک رو نصب کن.

خوش باشید... ./.

Comment

ممنون از شما برای راهنمایی ها
                من از بک ترک و بر روی ویژوال باکس استفاده میکنم .
                یک سوال هست که میخواستم تاپیک جدا بزنم ولی اینجا می پریم اگر باید جدا بپرسم بگید
                من بک ترک رو نصب کنم کنار ویندوز یا همین بر روی مجازی ساز کار میکنه این سوال خیلی ذهنم رو درگیر کرده
                مشکلی که مجازی ساز ها دارند اینه که معمولا نمیشه از کارت شبکه ی اینترنال داخل دستگاه مثل کارت شبکه ی وایرلس لپ تاپ در داخل مجازی ساز ها استفاده کرد .

برای نصب هم همون طور که دوستمون گفتند اول ببینید کارت شما رو پشتیبانی می کنه یا نه

اگر بله و کارتون رو راه میندازه دیگه فکر نکنم نیازی به خرید کارت شبکه ی بیسیم باشه ( گر چه کارت های usb خیلی قوی تز از کارت های لپ تاپ ها هستند ) توی این حالت بک ترک رو روی سیستم در کنار ویندوز نصب کنید و از کارت استفاده کنید .

اما اگر نه به هر دلیلی نمیشناسه یا نمی تونید درایواش رو نصب کنید یک کارت usb تهیه کنید . توی این حالت بک ترک رو روی مجازی ساز نصب کنید و دیگه نیازی به نصب کنار ویندوز نیست . توی این حالت هم از امکاناتی که مجازی ساز ها بهتون میده بهره مند میشید هم دیگه لازم نیست به فکر مشکلات گراب یا پارتیشن بندی در هنگام نصب و ... باشید .

در کل به خودتون بستگی داره و سلیقه ای هست .
                Last edited by E2MA3N; 01-22-2014, 09:40 PM.

Comment

با سلام با دست پر اومدم من به صورت لایو اومدم بالا و دستور رو زدم و و تصاویر ضمیمه میکنم مود مانیتور هم آن شد ولی یک مشکل یا یک سوال وایرلس تارگت دیتاش صفر بود و برای اینکه به 20000 برسونم تا بتونم کرک کنم دستور aireplay استفاده کردم ولی بعد از کذشت 20 دقیقه باز هم صفر بود فکر کردم شایذ قابلیت انجکت نداشته باشه یا این م.ض.ع ارتباطی نداره
                  فایل های پیوست شده

Comment

برای کاری که شما می خواستی بکنی یعنی arp replay اول باید یه پکت arp بگیری بعد اون رو replay کنی، یعنی باید یه یوزری وصل باشه و یه پکت arp بفرسته و شما اون رو بگیری بعد اون aireplay می تونه دیتا بفرسته...

Comment

نوشته اصلی توسط silverfox نمایش پست ها
                      برای کاری که شما می خواستی بکنی یعنی arp replay اول باید یه پکت arp بگیری بعد اون رو replay کنی، یعنی باید یه یوزری وصل باشه و یه پکت arp بفرسته و شما اون رو بگیری بعد اون aireplay می تونه دیتا بفرسته...
                      یک مقدار بیشتر توضیح میدین برای گرفتن پک آرپ چیکار باید بکنم

Comment

بهترین کاری که می تونی بکنی اینه که اینجا http://www.securitytube.net/groups?o...view&groupId=9 بری دوره Wireless LAN Security and Penetration Testing Megaprimer رو بگذرونی یا حداقل ویدیو های مربوط به WEP رو ببینی تا بفهمی چیکار باید بکنی. ولی در کل وقتی طرف داره دیتا می فرسته می تونی صبر کنی تا اون aireplay پکت arp بگیره خودش، چون معمولا این پکت هی فرستاده می شه یا اینکه طرف رو deauthenticate کنی دوباره وصل شه احتمالا arp بفرسته ولی در کل باید یکی به اون access point وصل باشه بدون یوزر نمی تونی با این روش کرک کنی.

Comment

بهترین کاری که می تونی بکنی اینه که اینجا http://www.securitytube.net/groups?o...view&groupId=9 بری دوره Wireless LAN Security and Penetration Testing Megaprimer رو بگذرونی
                          سلام . منم این دوره رو پیشنهاد میکنم اگر هم دوستان خواستند میتونم در اختیارشون بزارم

Comment

دوست عزیز چه کارت شبکه تهیه کردی که جواب داد ؟
                            Last edited by ahv5697; 01-27-2014, 05:39 AM.

Comment

نوشته اصلی توسط ahv5697 نمایش پست ها
                              دوست عزیز چه کارت شبکه تهیه کردی که جواب داد ؟
                              فکر می کنم از همون کارن وایرلس روی لپ تاپ خودشون که intel بود اسفاده کردن ایشون.

Comment

Working...
                              X