اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درآمد سر شار برنامه نویسان واقعی(واقعی !!!)

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط black_hat نمایش پست ها
    من نمیخوام از کسی یا چیزی طرفداری کنم
    اما شما خودت یادت نمیاد چقدر سوتی دادی رو پست هات ؟ کم بچه ها گرفتن!!!
    حالا این هیچی
    کدوم پستت تنکس خورده ؟ دانلود زیاد داشته ؟ در مورد چی بوده ؟
    اونی که درازه گوش نیست ، یه چیز دیگه س ;)
    من نگفتم تو عمرم سوتی ندادم یا اصلا من خدای برنامه نویسی هک و اینا !! گاهی وقتا تو هر جایی چه دنیای مجازی چه تو جمع سوتی زیاد دادم دوستان هم زحمت گرفتنش رو انجام دادن :d
    ولی من تو اشیانه *ایه مالی نکردم به قول شما پست هامم چیزی جز کپی از پست های دیگه ای که برا دانلود میذارم نیست دانلود هاش زیاد نبوده حدود 50 60 هرکدوم اون موقع که چک کردم اما تو همون لمر دونی اگه پستشو نمیذاشتم فوقش 10 تا دانلود میشد !!

Comment

نوشته اصلی توسط sajjad13and11 نمایش پست ها
      من نگفتم تو عمرم سوتی ندادم یا اصلا من خدای برنامه نویسی هک و اینا !! گاهی وقتا تو هر جایی چه دنیای مجازی چه تو جمع سوتی زیاد دادم دوستان هم زحمت گرفتنش رو انجام دادن :d
      ولی من تو اشیانه *ایه مالی نکردم به قول شما پست هامم چیزی جز کپی از پست های دیگه ای که برا دانلود میذارم نیست دانلود هاش زیاد نبوده حدود 50 60 هرکدوم اون موقع که چک کردم اما تو همون لمر دونی اگه پستشو نمیذاشتم فوقش 10 تا دانلود میشد !!
      قصد کل کل ندارم
      باز خوبه قبول داری همه اشتباه میکنن
      اما حداقل به خودت توهین نکن ، اگه لمردونیه تو اونجا چیکار میکنی ؟
      بیخیال ، گود لاک هکر کلاه سیاه ;)

Comment

شازده هاي عزيز ، امكان استفاده از پيغام خصوصي كه براتون هست....

بقيه سايتها را هم ،،، چيكار به كارشون داريد ؟ اونا كار خودشون را ميكنن شما هم كار خودتون....
        برام عجيبه اينقدر براتون مهمه كه روش حساسيت به خرج ميدين ... ول كنيد بابا.... هم ديتابيس شبگرد را با كلمات تكراري پر ميكنيد هم پهناي باند خودتون را حرومش كرديد

Comment

با خواهش من جوکر عزیز بحث باز کرد که جا داره ازش تشکر کنم

فقط خواهشا دعواهاتون ببرین یه جای دیگه اینجا ما داریم در مورد راه های افزایش دستمزد حق حقوق برنامه نویسای بدبخت صحبت میکنیم

Comment

این مسئله بحث پیچیده و درازی داره که خلاصه اگه بگم (نظر شخصی )
            1- تو ایران کار بر اساس علاقه نیست . بر اساس سود و پوله . یعنی شاید ده درصد ادم پیدا کنی که در زمینه کاری که علاقه دارند مشغولاند . شما اگه بگید که من یه سایتی رو با رقم 500 هزار تومن با هسته وردپرس استارت می زنم از فردا به آمار وردپرس کارها 2000 نفر افزوده می شه و چون اینا سبک کار رو نمی دونن موفق نمی شن و می یان زیر قیمت کار می کنن و آموزش و ... .
            2- تو ایران کار نرم افزاری به اون صورت وجود نداره که . (در حد لالیگا ) . دلیلشم همون بحث کپی رایت بودن و وارداتی . یعنی یه سرچ بزنید تو گوگل نرم افزارهای ایرانی یا همون مدیابیلدر با چندتا عکس و ... هست یا کنکور و ... .
            3- اینجا اصل مطلب رو اینه که به جایه اینکه دیگران یا همه بخورن بزار کم بخورم ولی خودم بخورم .
            4- یه عده ادم هم هستند که فقط کافیه تو یه شرکت استخدام بشن حالا اونجا چیکار کنن و چی بخوان !!!!
            پیوست : رفتم برای یه شرکت استخدام برنامه نویسیو می گم کارتون اینجا چیه و بنده چیکاره ام :
            می گه ما اینجا کارهای برنامهنویسی کاربردی و موبایل و سایت می کنیم .
            می گم من در زمینه سایت می خوام فعالیت کنم و شرایط :
            می گه خوبه . می گه شما باید mysql بلد باشید + php+css+html+فتوشاب همچنین در زمینه هاستینگ و پشتیبانی نیز اطلاعاتی داشته باشید + زبان انگلیسی هم بلد باشید و همچنین بازاریابی اینترنتی . اگه اینا رو بلد باشید ما ازتون تست می گیریم اگه قبول بشید که استخدامید اگه نه ما اینجا براتون دوره می زاریم به مدت 1 ماه آموزش و 1 ماه کار عملی و بعد امتحان . دوره هامونم مبلغش 500 هزارتومن برای سایت هست . خوبیش اینه که اگه استخدام هم نشدید می تونید در سایر شرکتها هم اقدام کنید .
            مطلب جالب هم اینه که اگه شرکت پروژه کاری نداشته باشه باید بریم بازاریابی کنیم برا شرکت .
            حالا بعده یک هفته تماس گرفتم می گه جامون پر شده تقریبا !!!!!
            در مورد حقوق : ماه اول و دوم نداریم از ماه سوم 400 تومن اگه راضی بودن از ماه چهارم قانون کار . 550 تومن .
            Last edited by 666regab; 01-27-2014, 02:03 AM.

Comment

نوشته اصلی توسط 666regab نمایش پست ها
              این مسئله بحث پیچیده و درازی داره که خلاصه اگه بگم (نظر شخصی )
              1- تو ایران کار بر اساس علاقه نیست .
              کل دنیا همینه
              ! Security is never Complete

Comment

http://www.iran-newspaper.com/newspaper/PagePDF/652

Comment

سلام

قیمت یه چیپس: 2000 تومن
                  قیمت یه cd ویندوز 1000 تومن
                  فعلا" شکم جلوتره!
                  آره شکم تو ایران خیلی موفقه مثلا شما زاقارت ترین ساندویچی رو هم نمی بینی ضرر کرده باشه
                  این قسمت رو در جواب دوستان باید بگم که این قضیه که مواد غذایی توی ایران گرونتره نسبت به نرم افزار،دلیلش منطق درست ایرانیاست،البته چون ایرانی ها آینده نگر نیستند و طبق حال فکر میکنند پس این طرز فکرشون هم درسته به دلیل زیر
                  دلیل : هیچ کس صبح وقتی از خواب بیدار میشه،نمیگه آی نرم افزار بدنم اومده پایین،گرسنمه،یا مثلا نمیگه پس نرم افزار بالا سرم کوش،ستاره ها پیداست،سرده....،پس در نتیجه تو نگاه اول میتونیم حق بدیم که خوراک-پوشاک-مسکن مهمترین نیاز هر انسانه و هر قیمتی که میخواد داشته باشه،مهم نیست(توی یکی از پستهام هم گفتم،ایرانیها بیش از حد مجاز منطقی هستند و فرض نمیتونند بکنند)
                  ولی اینکه توی آمریکا چرا نرم افزار قیمت خون انسان رو داره واسه اینه که،اولا آمریکا یه کشور نو ساختس و تئوریسین هاش که از کشورهای اروپایی هستند،قبلا آزمون و خطاهایی که تو ایران الان داره انجام میشه رو گذروندن و طبق آینده نگریشون به این نتیجه رسیدن که در آینده این قضیه براشون منفعت داره، وگرنه خودتون میتونید ببینید که مردمشون چقدر از نرم افزارهای اپن سورس و رایگان استقبال میکنند.

و اما پیشنهاد

همیشه کسایی که اول یه کاری بودن،یا کشته میشن(معنی کشته شدن:بدبخت،زندانی،انزوا و ...) و یا پولدار میشن(صاحب مقام،پول،شهرت و ...) مثل انقلاب ایران،....حالا تو میتونی مثلا یه سایت بزنی و همه جا تبلیغ کنی و مطالب جذاب و دست اول بزاری و در خلالش واسه نرم افزار فرهنگ سازی کنی،کسایی که عضو سایتت میشن هم میتونن مبلغ(تبلیغ گر) باشن و همینطور از جیبت اینقدر خرج میکنی که بدبخت میشی ولی آخر کار اگه واقعا خوب کار کرده باشی،خودشون میان سراغت و تو همایشهای it از نظریاتت استفاده میکنن.
                  مثلا همین الان ما چقدر سایت آموزش لینوکس داریم،ولی مگه میشه کسی تکنوتاکس و صاحبش رو فراموش کرده باشه،ولی این کارا نیاز به این داره که علم خودت هم زیاد باشه و هر یه مدت مطالب تاپ پابلیش کنی.
                  مثل همین کاری که black.shadows کرده،که تهش یا سیگاری میشه،یا میبرنش توی گونی و شهیدش میکنند
                  http://www.ajaxtm.org/forums/showthr...?p=266#post266

البته زیاد هم نگران نباش،هر چیزی به مرور درست میشه ولی تو میتونی فردی باشی که زمان مرور رو کم و زیاد کنی
                  دل گفت مرا علم لدني هوس است.......................تعليمم کن اگر ترا دست رس است
                  گفتم که: الف،گفت: دگر، گفتم: هيچ...................در خانه اگر کس است، يک حرف بس است

Comment

سلام.
                    دوستان بیایید کمی واقع نگر هم باشید.....

به قول یکی از استادامون که 6 سال پیش می گفت که برید حال کنید تو مملکتی زندگی می کنید که پول واسه نرم افزار نمیدید....

گفته بود من رفته بودم ایتالیا واسه تحصیل طرف دکترای نرم افزار داشت ولی تو سیستم خونش فتوشاب نداشتش....یه ویندوز 98 بود که داشت باش کار می کرد....
                    گفت وقتی من لپ تاپمو باز کردم جلو دوستام همه فک می کردن بابام 100 تا کارخونه داره....!
                    همه نرم افزارهامو جوری نگاه می کردن که انگار تا حالا حتی ویندوز هم ندیده بودن....

آقا میلاد حرف باحالی زده بود یه بار....
                    میگفت طرف میاد یه سایتو پن تست می کنه 60 هزار تومن میگیره....
                    گفت فکرشو بکنین همین شخص چه گندی میزنه تو جامعه امنیت....

از ماست که بر ماست.....

اگه بند پارتی بازی تو این جامعه حل بشه و هر کسی سر جای خودش ردست باشه مطمئن باشید همه چیز درست میشه....

Comment

برنامه نویسی عالیه به نظر من
                      اما حیف که درآمدش کمتر از افغانی هاست
                      این نکته استخدام برنامه نویس مسلط به ... عالی بود خداییش فکر می کنی کلمه مسلط معنیش چیه؟ یعنی اسمشو شنیده باشی احیانا یک بار اجرا هم کرده باشی

Comment

همه چيز هايي كه دوستان گفتن يك طرف ولي فكرش رو بكنيد يكي تازه مياد نمي دونه كي به كيه چي به چيه پس اينجا رسالت كسايي بالا تر ميره كه قبلا به اين درك رسيدن و بايد به جديدا راه نشون بدن اگه ندن ميشه همين چيزي كه 60 تومن سايت ميزنه. راهش اينكه شما به عنوان حرفه اي ها بهش بفهموني براي خريد يك خونه 60 ميلوني بايد چند تا سايت60 تومني رديف كنه؟!
                        واسه زن گرفتن/ بچه دار شدن/ اداره يك زندگي چقدر بايد توان مالي داشته بايد باشه؟ و بهش اطمينان بديد كه به اين مراحل هم ميرسه!

اينجا ايرانه چه دوست داشته باشي ونداشته باشي جهان سومه اونجا كه فلان قدر ميگيرن كشور توسعه يافته اند.ببينيد ادم هاي دور ورمون رو بزاريم كنار كه كامپيوتري اند مي بينيد كه خيلي ها حتي اسم گوگل رو هم نشنيدند وبراشون معني نداره-اين يعني جهان سوم- اونجا اگه اينترنت قطع شه زندگي خيلي ها مختل ميشه اما اينجا فقط كساييكه واقعا با اينترنت درگيرن راهش اينكه بيشتر تلاش كنيم ابزارهاي بهتر ي بسازيم تا با ايجاد ارزش براي مشتريان فناوري اطلاعات رو گسترش بديم تا خودمون هم وضعمون بهتر شه وگرنه همين جوري ميمونه!
                        سوم كمي در مورد كار افريني در سايت هاي مختلف مثل كاريا و... بخونيم واز دنياي امنيت كمي فاصله بگيريم بشتر كسايي كه وضعشون بهتر شده نه به خاطر تخصصشونه بلكه به خاطر ايدها شونه كه با تخصص همراه شده.

اكثر شما دهه 60 هستين اين طبيعي هستش كه وقتي خيلي ادم به دنيا بيان وبه هر دليلي نشه/نتونن/نخوان/ براشون برنامه ريزي صحيح نكنن.و اين برنامه ريزي با عمل هم همراه نشه/ و وقتي كسي نباشه كه دلش بخواد درس بخونه(ملي آزاد پيام نور علمي كار بردي) و همه فارغ التحصيل بشن بدونه اينكه بهشون هدف بدن اينطوري ميشه. پس بايد كمك كنيم كه همه كسايي كه مي تونيم روشون تاثير بزاريم هدف داشته باشن و براي رسيدن بهش تلاش كنن اون وقته كه مشكلات كم ميشه.
                        به اميد ايراني اباد تر متخصصاني فهيم تر.
                        انشاالله
                        آنکس که ایمان ندارد هیچ ندارد.
                        ﺑﻪ ﭘﺎ ﺧﻴﺰ، ﺧﻮدت را درﻳﺎب، دﮔﺮﮔﻮن ﺷو

دانلود مراجع نا یاب scala

اگه فک میکنی هکری اینم بخون!

Comment

Working...
                        X