اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت شبکه مجازی اختصاصی

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• ساخت شبکه مجازی اختصاصی

سلام
    میخاستم بدونم آیا میشه به جایی سروری vpn زد ، و فقط معلوم کنی که فلان برنامه از این درگاه سند و ریسیو کنه ، و بقیه برنامه ها به روال عادی خودشون ادامه بدهند؟
    آیا نیاز به روت نویسی داره؟ و چطوری؟
    صد سال ره مسجد و ميخانه بگيري
    عمرت به هدر رفته اگر دست نگيري

بشنو از پير خرابات تو اين پند
    هر دست که دادي به همان دست بگيري...

كانكشن از نوع vpn اولويت داره به تمام ارتباطات و تمام پكتها از vpn خارج ميشه. در حالت vpn روت خاصي نميتوني بنويسي
    اگه vpn نزده باشي ميشه هزارتا كارباهاش كرد.

Comment

مثلا چه کارهایی :
      بازی های انلاین از این روش استفاده میکنند .البته دارای ساختار vpn هستند یا قضیه چیز دیگه ای هست رو نمیدونم.
      داستان از این قراره،همه سیستمهایی که app این بازی رو، رو سیستمشون نصب میکنند ، از سمت سرور اصلی سیستمشون دارای آی پی ولیدی میشه(یعنی همه میان تو یه شبکه مجازی محلی) . یعنی این آی پی رو ،سیستم سرور به کلاینتهاش اختصاص میده، دقیقا مثل کاری که زمان قدیم روی سرورها بعد از نصب RRRS و NTTAc انجام میدادیم.
      من میخام شبکه مجازی کوچکی ایجاد بشه که دقیقا مثل همین بازی آنلاین ، که کاربرانی که برنامه من رو اجرا میکنند به این شکل دارای آی پی ولیدی بشوند ، که فقط app من بتونه با این آی پی به سرور متصل بشه.
      نمونه برنامه این بازی رو میتونید از اینک لینک بگیرید و ببینید.

Comment

قبلا يك شبكه lan كاملا مجازي بر روي بستر اينترنت با سابنت استثنائي 255.0.0.0 نوشتم به همين منظور ، براي خريد امتيازش به صاحب پروژه ( ممد جرجندي) مراجعه كن
        از ارائه اطلاعات بيشتر معذوريم

Comment

نوشته اصلی توسط Delphi_7 نمایش پست ها
          سلام
          میخاستم بدونم آیا میشه به جایی سروری vpn زد ، و فقط معلوم کنی که فلان برنامه از این درگاه سند و ریسیو کنه ، و بقیه برنامه ها به روال عادی خودشون ادامه بدهند؟
          آیا نیاز به روت نویسی داره؟ و چطوری؟
          یه چیزی شبیه به این رو نرم افزارهایی مثل proxifier انجام میده در لایه نرم افزاری. میتونی مشخص کنی مثلا نرم افزار مسنجر از اکانت اولی که ست کردی و بقیه نرم افزار ها به صورت عادی باشن.

Comment

در حقیقت باید هوک کنی توابع سوکت رو.

Comment

نوشته اصلی توسط tiger333 نمایش پست ها
              یه چیزی شبیه به این رو نرم افزارهایی مثل proxifier انجام میده در لایه نرم افزاری. میتونی مشخص کنی مثلا نرم افزار مسنجر از اکانت اولی که ست کردی و بقیه نرم افزار ها به صورت عادی باشن.
              عزیز دل مشکل اصلی IPvalid پیدا کردن سیستمه. اینا که میگید چه ربطی داره.
              Last edited by Delphi_7; 01-13-2014, 11:27 AM.

Comment

عزیز دل مشکل اصلی IPvalid پیدا کردن سیستمه. اینا که میگید چه ربطی داره.
                پست دومی ات رو نخونده بودم. البته پست اول ات با دومی از نظر مفهوم و منظور فرق داشته.از طرفی چون گیمر نیستم در مورد گارنا نمیتونم کمکت کنم.

Comment

Joker هم آمار نداد اون سری مثل الآن پیچوند ، ممد هم که اصلاً سر قیمت نمیشد نزدیکش شد
                  من آخر با cpp نوشتمش با همون سابنت 255.0.0.0 ، پروژه نیمه کارست ولی کار میکنه . اگه خواستی PM کن ، با رفرنس هاش 7 تومن میدم .
                  sigpic

Comment

------------------------------------------------------------deleted my post
                    Last edited by Delphi_7; 01-13-2014, 11:23 AM.

Comment

بدینوسیله تمامی حقوق اون برنامه رو به ممد جوکر واگذار میکنم . خود ممد رو هم به خدا واگذار میکنم باشد که خدا او را به سزای اعمالش و خونی که به دل من کرد سر این برنامه برساند.
                      ...

Comment

Working...
                      X