اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سنارایو یکی بودن ای پی

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• سنارایو یکی بودن ای Ù¾ÛŒ

سلام.

یه سایتی داریم مثل چت.اقای x از شهر A2 یه بار لاگین میکنه بعد دوباره لاگ اوت(میره بیرون) میکنه. همون لحظه اقای y از شهر A5 لاگین میکنه.

بعد مدیر میگه ای پی شما با اقای x یکی بوده شما دوتا یوزر دارین.

در حالی که اصلا اینا همدیگرو نمیشناسن

چقدر میتونه درست باشه ؟
    Last edited by M0TRIX; 01-10-2014, 11:31 AM.
    من و تو ان دو خطیم آری موازیان به ناچاری

که هر دو باورمان زاغاز به همدگر نرسیدن بود

چه سرنوشت غم انگیزی یست که کرم کوچک ابریشم

تمام عمر قفس میبافت ولی به فکر پریدن بود (مرحوم حسین منزوری)

از این دنیای بی احساس یه روز حقمو میگیرم !

[CENTER]

1- استفاده از پروکسی
    2- یک رنج بودن در isp و داینامیک بودن ایپی ها

Comment

سلام.

پروکسی که فک نمیکنم.

ای پی ها که داینامیک هستن.

پس تو میگی اگه یه نفر از تهران لاگین کنه بعد یه نفر از اصفهان لاگین کنه اگه هر دو از یه isp خریده باشن میتونه ای پی یکی باشه؟
      من و تو ان دو خطیم آری موازیان به ناچاری

که هر دو باورمان زاغاز به همدگر نرسیدن بود

چه سرنوشت غم انگیزی یست که کرم کوچک ابریشم

تمام عمر قفس میبافت ولی به فکر پریدن بود (مرحوم حسین منزوری)

از این دنیای بی احساس یه روز حقمو میگیرم !

[CENTER]

Comment

من دقیقا ساختار سابنت دهی تو isp هارو نمیدونم
        شاید محلی و منطقه ای باشن یعنی رنج استان تهران مشخص باشه و ....
        شایدم سراسری یعنی هرکی از هر جایی به روتر وصل شد ایپی بگیره و ..
        اما منطقی ترین سناریو همینه

Comment

من خودم رو با ديگر دوستان چک ميکردم هميشه شهر های مختلف رنج آيپی متفاوتی از هم داشتند و تا به حال نديدم از دو شهر متفاوت يک آيپی! به نظر من کاملاً بعيد هست همچين چيزی.

Comment

نوشته اصلی توسط M0TRIX نمایش پست ها
            سلام.

یه سایتی داریم مثل شبگرد.اقای x از شهر A2 یه بار لاگین میکنه بعد دوباره لاگ اوت(میره بیرون) میکنه. همون لحظه اقای y از شهر A5 لاگین میکنه.

بعد مدیر میگه ای پی شما با اقای x یکی بوده شما دوتا یوزر دارین.

در حالی که اصلا اینا همدیگرو نمیشناسن

چقدر میتونه درست باشه ؟

کاملا میتونه درست باشه - چون من که یکی از خط هامون رو از مخابرات اینترنت اش رو گرفتم تقریبا توی این یه ماه اخیر اینجوری شده که مثلا پریروز آی پی از شهر کرج بود امروز ظهر از شهر کن و عصر هم از شهر تهران آی پی خورده بود.ای پی ها داینامیک بوده اما قاعدتا باید توی رنج شهر خودمون عوض میشد نه بین کل شهر های ایران یا استان.خلاصه خر تو خره.جدی میگم چون من اولش فک کردم نکنه یکی روی روتر من پروکسی مد رو فعال کرده که ای پی واسه wan از یه شهره دیگه خورده بوده روش که بعد که بررسی کردم دیدم این مشکل از خوده مخابراته.
            رنج آی پی مخابرات کلا بین 2.177 تا 2.191 واسه کل ایران تاجایی که یادم هست.
            قضیه ی من به نوعی برعکس حالت شماست لذا میتونه ماله شما درست باشه- مخابرات احتمالا در حال کانفیگ هست واسه این تداخل هم پی اومده. البته نمیدونم شما هم از مخابرات بودی یا از یه آی اس پی دیگه.

Comment

از تعداد مشخص آی پی موجود برای هر آی اس پی، این طبیعیه که یک آی پی مورد استفاده ی بیش از یک کاربر قرار بگیره مگر اینکه آی پی استتیک اختصاص داده شده باشه به یک یوزر مشخص. دوستان دیگر هم به همین نکته و به طریق دیگری اشاره کرده اند، پس ادمینی که از روی آی پی به کسی بگه شما دو تا آی دی داری بره یه فکری برای درکش از آی پی بکنه.

Comment

اینجا ایرانه مدیر های فروم ها باید یکمی از این زرنگ بازی فرنگی های ... نشورد دست بردارند .

مورد داشتیم پیج یکی برای یکی دیگه کش شده بوده...

برای اپل هم از 6 به 7 این صوتی اتفاق افتاد icloud مردم برای هم باز می شد دیگه اینجا ایرانه به ماند.

Comment

برای این کار از پروکسی ها و وی پی .. رایگان دارند استفاده میکنند . چون اونها تنها یک ایپی نشون میدن . اون هم همون ایپی تست هست که استفاده میشود .
                  http.
                  html
                  php
                  .
                  Я не говорю на большом России.
                  но может что-то понять

Comment

Working...
                  X