اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تانل کردن RDP از طریق OpenVPN

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• تانل کردن RDP از طریق OpenVPN

ُسلام
    من برای دسترسی به یه سرور که پشت یه firewall هست نیاز دارم که ip ثابتی داشته باشم واسه همین می خوام به یه سرور VPN کنم که بعد از اون طریق Remote desktop کنم به مقصد.
    ولی نمی شه میگه remote desktop فعال نیست و ازین حرفا، کلا وقتی به vpn وصل هستم به هیچ جا نمی تونم remote desktop کنم، هم مود tcp هم udp رو هم امتحان کردم.
    کسی به این مشکل بر نخورده؟

ویندوز سروره یا لینوسک
    البته گفتی ریموت دسکتاپ ما می گیم منظور بر ویندوزه
    تیم ویور ول کردی چسبیدی به ریموت دسکتاپ مومن!!!!
    تا وقتی تیم ویور کرک شده هست استفاده از ریموت دسکتاپ پیچوندن لقمه است
    Last edited by captain 8l4ck; 01-08-2014, 02:37 PM.
    600d luc1< iM4n

Comment

سرور openvpn رو لینوکسه ولی اون سرور که می خوام بهش remote کنم رو ویندوزه، آخه سرور تحت کنترل من نیست من تصمیم گیرنده نیسنم، برای امنیت هم پشت فایرواشون هست که به ip پرمشین می دن برای ورود و من چون static ip نداشتم می خواستم با این کار ipم رو ثابت کنم که بتونن پرمیشن بدن بهم.
      ادیت:
      مثل اینکه اشکال از openvpn نیست من با nc -zvv هم که می خوام به پورت 3389 سرور مورد نظرم وصل بشم از روی vps تایم اوت می شه ولی از خونه می تونم وصل شم. از رو vps به پورت 80 سرور مورد نظر وصل می شه ها ولی به 3389 نمی شه.ممکنه دیتاسنتری کسی این وسط بلاک کرده باشه این پورت رو به صورت outbound؟
      Last edited by silverfox; 01-08-2014, 02:53 PM.

Comment

همون طور که خودت هم حدس زدی میتونه اون پروکسی ات پورت 3389 رو بسته باشه. بهتره یه سرور بری خودت اجازه کنی و کانفیگ اش کنی واسه پروکسی و از اون به عنوان پروکسی استفاده کنی.اینجوری امن تر هم هست وقتی پروکسی ماله سرور خودت باشه.

Comment

سرور مال خودمه، به اونی که سرور رو ازش گرفته بودم گفتم گفت ما محدودیت اعمال نکردیم شاید Datacenter کرده باشه، حالا پیگیرش هستم ولی کلا از openvpn نبود مشکل.

Comment

معمولا فایروال هایی مثل juniper امکان استفاده از ssl-vpn هم میدن که هم خیلی امن هستند و هم بدون ایراد
            ببین فیاروال چیه
            بنمای رخ که خلقی ، واله شوند و حیران

Comment

Working...
            X