اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آنتی ویروس با 60 درصد تخفیف

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• آنتی ویروس با 60 درصد تخفیف

سلام دوستان
    سرویس جدیدی راه اندازی کردیم که از طریق اون میتونید به جای اینکه نرم افزار یا لایسنس بخرید، اون رو اجاره کنید که همین موضوع باعث میشه حداقل۶۰ درصد کاهش قیمت در خرید داشته باشید.
    این سیستم بر مبنای پردازش ابری کار میکنه و کم کم سرویسهای جدیدی هم به اون اضافه میشه.فعلا سرویس هایی مثل خرید هاست بر روی سرور های ایرانی (بر بستر Cloud)، خرید آنلاین CRM و offline-backup هم فعال هست.
    در سایت Kloud.ir بصورت رایگان ثبت نام کنید و سپس نسبت به خرید اقدام کنید.
    در حال حاضر پرطرفدارترین سرویس این سایت، آنتی ویروس آن هست.

header.jpg

برای شرکت ها، کافی نت ها و افرادی که مشتری های زیادی دارن می تونیم یه پنل رسیلری برای فروش آنتی ویروس بدیم به نحوی که بعد از شارژ کردن حساب خب مثلا به مبلغ 500 هزارتومان تا 500 هزار تومان لایسنس یک ساله آنتی ویروس nod32 با قیمت 13 هزار تومن تولید و هر قیمتی خواستن بفروشن.
    http://avcloud.ir
    برای دریافت یوزر Demo بهم پیغام خصو
    سكوت ميكني ، فرياد زمان ام را نميشنوي ...
    يك روز من سكوت خواهم كرد ...
    و تو آن روز ، براي اولين بار ، مفهوم "دير شدن" را خواهي فهميد ...

بهتر نبود می زاشتی سایتت تکمیل بشه بعد شروع به تبلیغات کنی

Comment

بالغ بر 7 الی 8 ماه هست که این سرویس فعاله.
      الان تعداد زیادی یورز فعال داره و دارن استفاده میکنن از سرورهایی که هست.

Comment

تجربه ی من از مجموعه سایت های شما اینجوری بود که :

اول از همه خیلی گنگ بود همه چی تو دل هم بود .

اون یکی که باید رجیستر کرد که من نکردم ببینم مشخصات قیمتی و از این چیزا نداشت که حتی ترغیب شم که عضو شم.

یه سایت اصلی دارید که پایینش ارم پیشگامان زدید اونم هم رفتم vps سفارش بدم تا بتونم شاید حدس بزنم قیمتا چه جوریه بعد اینکه دوساعت فرم رو پر کردم من برد به # حالا ننشستم ببینم اصلا چیزی ارسال کرد به فرومی یا نه اما به نظرم نمی یاد چیزی ارسال شده باشه چون برای من چیزی نیمود.

احتمالا شما مشتریانی دارید که از یک طریق دیگه اطلاع رسانی می کنید بهشون اما برای من مجموعه سایت هاتون خیلی گنگ و خالی از محتوای بود که دنبالش بودم (قیمت)

Comment

ممنون از بابت نظری که دادی rsp جان
          اون یکی که باید رجیستر کرد که من نکردم ببینم مشخصات قیمتی و از این چیزا نداشت که حتی ترغیب شم که عضو شم.
          بعد از ثبت نام لیست قیمت ها و حتی لینک دانلود آنتی ویروس و انوع اون رو میتونی ببینی.

یه سایت اصلی دارید که پایینش ارم پیشگامان زدید اونم هم رفتم vps سفارش بدم تا بتونم شاید حدس بزنم قیمتا چه جوریه بعد اینکه دوساعت فرم رو پر کردم من برد به # حالا ننشستم ببینم اصلا چیزی ارسال کرد به فرومی یا نه اما به نظرم نمی یاد چیزی ارسال شده باشه چون برای من چیزی نیمود.

احتمالا شما مشتریانی دارید که از یک طریق دیگه اطلاع رسانی می کنید بهشون اما برای من مجموعه سایت هاتون خیلی گنگ و خالی از محتوای بود که دنبالش بودم (قیمت)
          درسته فک کنم سایت اصلی شرکت رو منظورت هست که kaipod.ir هست. نه اطلاعات ایمیل میشه اما حتما پلن هایی آماده میشه که کار راحت تر بشه، تا به حال به گونه ای بوده که cpu,ram,hdd,backup و حتی پلن های امنیتی رو مشتری انتخاب میکرده بعد قیمت محاسبه میشده و باهاش تماس گرفته میشده.

متشکرم.

Comment

خیلی کنده سایتتون
            ! Security is never Complete

Comment

کاره خوبیه ولی بهتره بخش ثبت نام اجباری رو بردارید ؛ من خودم ترغیب نشدم ثبت نام کنم
              در صورتی که اگر اول قیمت ها رو ببینم و بتونم جزئیات اولیه ای رو داشته باشم مسلما" ثبت نام هم میکنم
              sigpic

Comment

وسوسه شدم بخاطر لوگوی خوشگلش ثبت نام کنم ولی ...

Comment

Working...
                X