اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فروش برنامه ی افزایش سرعت دانلود در شبکه های شلوغ مثل خوابگاه ها و دانشگاه ها

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط captain 8l4ck نمایش پست ها
    خوب میلاد جان اگه این طوره الان آرمیتاژ هم باید پولی بود آرمیتاژ هم مثل این برنامه یه یو آی هست
    اقا من که چیز خفنی نگفتم یه نظر بود برای پیشرفت این دوستمون همون روال کرک کردن سم ویندوز به جای دستی خودکار انجام بشه
    نگفتم کسی بیاد یه الگوریتم برای شکستن پسورد ویندوز طراحی کنه با همون دیکشنری که به صورت دستی می خوایم وارد کنیمو خود برنامه سمو بگیره بده به جان
    مثل هویج کارو راحت کنه
    برنامه آرمیتاژ چیز خاصی نداره و چیز خاصی هم ارائه نمی ده!
    اگر مثلا میومد یکم قابلیت های متاسپلویت و بسط می داد میشد در موردش بحث کرد.
    مثل Cobalt Strike که شبیه آرمیتج هست اما قابلیت های زیادی بهش اضافه شده و پولی هم هستش.
    در مورد هویجم که خیلی بحث شده بیخیالش.

اما آرمیتاژ فقط اومد روال استفاده از متاسپلویت رو برای من و امثال من ساده تر کرد. (ابزاری که خودش در دسترس هست، متاسپلویت رو می گم)
    نمی گم کار آسونی هستش، نوشتن همون GUI و استفاده از msfrpcd و... خودش ماجراست.
    اما آرمیتاژ واقعا چیزی فراتر از متاسپلویت ارائه نمی ده.

اما ابزار این پسر/خانوم، چیزی نیست که بگیم قبلا یکی نمونه اش رو نوشته و به صورت رایگانم در اختیاز دیگران قرار داده و این بابا اومده استفاده از رو ساده کرده. (البته این و من نمی دونم، فقط گمان می کنم)
    با این حال، این شخص فکر کرده، برای فکرش یک الگویی پیاده کرده و در نهایت الگو رو اومده پیاده سازی کرده و شده یک پروژه به اتمام رسیده.
    تمامی فاز هایی ذکر شده در بالا یعنی زحمت کشیدن! کد نوشتن، خطایابی کردن، پژوهش کردن و...!

چند روز پیش یک بنده خدایی برگشت گفت من یک وب رو پنتست می کنم 60 هزار تومان می گیرم!
    گفتم با اینکه من وب کار نمی کنم، اما تو با این نرخ قیمت داری گند می زنی به زندگی اون افرادی که دارند از این کار برای زندگیشون نون در می آرند.
    برگشته می گه برو بابا، یک پنتست وب مگه چیه؟! audit کردن یک روزم طول نمی کشه! (حرف خنده داری بود، البته اون پنتستی که یارو می کرد همون 60 تومان هم زیادش بود، ولی با این کار داره لطمه می زنه به عنوان این شغل، چون خودش النگ و دولنگ می کنه، فکر می کنه بقیه هم مثل خودش کار می کنند.)

حال شما فکر کن، اگر با این تفکر افراد بخواند در زمینه امنیت و کلا مباحث مربوط به کامپیوتر کار کنند چه گندی به زندگی متخصصین این وادی وارد میشه.
    گرچه همین الانشم گند زده شده، و همه افرادی که دارند تو این زمینه ها کار می کنند گروه گروه از ایران می رن! چون کسی براشون ارزش قائل نیست.

به هر حال، کلا برای کار هایی که انجام می دید نرخ های توپی تعیین کنید که هزینه زحمت و عمرتون در بیاد.
    همین.
    Last edited by c3phalex1n; 12-26-2013, 12:19 PM.
    انقدر نشد چشمه از پاسخ سنگ سرد، به رفتن در اسِتاد و اِبرام کرد
    بسی کَند و کاوید و کوشش نمود، کز آن سنگ خارا رهی برگشود
    ملک الشعرای بهار
    My Blog : c3phalex1n.blogspot.com

سایت جنبش مصاف، علی اکبر رائفی پور : http://masaf.ir
    خدا خیرش بده واقعا، تا حالا ندیده بودم کسی اینقدر برای جوُنا زحمت بکشه.

Comment

اما ابزار این پسر/خانوم، چیزی نیست که بگیم قبلا یکی نمونه اش رو نوشته و به صورت رایگانم در اختیاز دیگران قرار داده و این بابا اومده استفاده از رو ساده کرده. (البته این و من نمی دونم، فقط گمان می کنم)
      خوب مشکل همین جاست آفرین خوبه که خودت هم می گی ارمیتاژ چیز خاصی ارائه نمیده و چیزی جز یو آی نیست و روال کار با برنامه متا رو آسون کرده این برنامه گل پسر هم یو آیی هست برای ایرکرک و کارو برای یوزرهای معلوم الحالی مثل من آسون میکنه
      من در مورد حرفی که میزنم اطلاع دارم با حدس و گمان چیزی نمی گم اصلا من لمر ولی حرف یاشارو دقت کردی
      دیگه 200 تومن برای یو آی نامردیه ولی از اونجایی که دوستمون گفت شرایطی هم میده و گفت برای یوزرهای ساده است من هم بیخیال ادامه شدم ولی وقتی پست شما رو دیدم گفتم بزار چرتا کلم دیگه
      شر بگم
      --------------------------------------------------------------
      چرا پای هویج بدبختو میکشی وسط من اتفاقا اونو به عنوان یه برنامه کاربردی مثال زدم نه که بدشو بگم ای بابا چرا حرفای من اینجا بد برداشت میشه :(
      --------------------------------------------------------------------
      من خودم هم جزو اون دسته افرادیم که برای حرفه ها اتیکت کاری قائل هستن و خودم هم دشمن بازار کور کنا هستم کلا از این تبلیغاتی که بازار کارو دارن خراب می کنن رو بیچاره می کنم
      اما مسئله ایشون فرق داره ایشون بازار کارو کور نمی کنه بلکه بیش از حد اتیکت کاری رو بالا برده

برای چی بازار ایران داره به فناک میره همه پروژه هاشونو میدن به هندیا
      چون یهو طرف یه قیمت نامعقولی رو می گه مشتری اصلا از زندگی سیر میشه یا از اون طرف یه قیمت پایینی میده ملت خر کیف میشن ولی آخرش به غلت کردن می افتن
      تو خودت اگه آرمیتاژو درست می کردی چند می فروختیش این جوابو به من بده من دیگه کاری ندارم اگه یه قیمت فضایی بگی دست می کنم تو دهنم و جرم میدم دهنمو
      کلا نه از این ور پشت بوم بی افتیم نه از اون ور
      اعتدال و تدبیر :d

پیوست دوستان تاپیک کل کل نیست فقط تبادل شر هستش برای نسل آینده که مثل من چوب ندونم کاریشونو نخورن
      منم که کلا عاشق شر تلاوت کردن دیگه دست خودم نیست
      Last edited by captain 8l4ck; 12-27-2013, 01:19 AM.
      600d luc1< iM4n

Comment

به جا 200 تومن خرج کردن از این استفاده کنید

http://www.getbot.com/

رایگونه
        ....

Comment

نوشته اصلی توسط captain 8l4ck نمایش پست ها
          خوب مشکل همین جاست آفرین خوبه که خودت هم می گی ارمیتاژ چیز خاصی ارائه نمیده و چیزی جز یو آی نیست و روال کار با برنامه متا رو آسون کرده این برنامه گل پسر هم یو آیی هست برای ایرکرک و کارو برای یوزرهای معلوم الحالی مثل من آسون میکنه

اگر اینطور باشه آره کمی زیاده! من فکر می کردم همه چیز توسط ایشون پیاده سازی شده.
          انقدر نشد چشمه از پاسخ سنگ سرد، به رفتن در اسِتاد و اِبرام کرد
          بسی کَند و کاوید و کوشش نمود، کز آن سنگ خارا رهی برگشود
          ملک الشعرای بهار
          My Blog : c3phalex1n.blogspot.com

سایت جنبش مصاف، علی اکبر رائفی پور : http://masaf.ir
          خدا خیرش بده واقعا، تا حالا ندیده بودم کسی اینقدر برای جوُنا زحمت بکشه.

Comment

معیار قیمت گذاری صرفا جهت پول در اوردن نیست !

بیشتر برای حفظ کپی رایت برنامه هم هست (روجع بشه به سیاسیت های مارکتینگ )

بعد از اون طرفی GnU کاملا تو قوانینش نوشته که هر کسی امده اگه یک خط کد رو تغییر داد با حفظ حقوق نویسنده ی اصلی می تونه اقدام به فروش به هر قیمتی بکنه.

مسئله ی مارکتینگ ایران و پنتست ایران چون این حرفه ، حرفه نیست که در دانشگاه تدریس بشه و اکثرا یک مشت بچه که یه دونه فیلم دیدن (قدیم فیلم هکر بود الانو نمی دونم ) به صورت خود جوش شروع به یاد گرفتن می کنند و ولنگو باز چیز میز یاد می گیرند زیاد نباید دنبال حرفه ی گری در این رشته بود، و اکثرا بازار ایران به صورت سنتی و سیستماتیک در حال اجر کردن نون بقیه هستند.

و درنهایت این بچه ی که هنوز هیچ هزینه ی نداره و کلا هر چی خرج کنه رو فقط خرج کرده رو می شه با ماهی 200 تومن راضی نگه داشت .

برای همین به صورت زیبایی ریده می شه به بازار قیمتی و رقابتی .

برای همین ارائه سرویس های سواد محور به جز اموزش در ایران اصلا سودی نداره !

اینقدر هم سروکله ی هم نزنید مال خودشه دوست داره یه نفر ازش بخره 200 تومن تا 20 نفر ازش بخرن 10 تومن اخرم خیلی ها پولشو بالا بکشند و نصف دیگه کرک کنند بزارند تو نت یا نصف یا بدونه قیمت اینجوری شاید اون یه نفر احساس نکنه که رابین هوده (که البته رابین هود هم برای مردم عادی تره خورد نمی کرد و برای پادشاه گرون گان گرفته شده دزدی می کرد)

Comment

Working...
            X