اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

WeChat، فیلتر شد/ Viber هم فیلتر می شود؟

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فیلترینگ بیشتر ملت ما رو مشتاق میکنه.
    با این کار کسایی که نمیدونستن wechat چیه 100 درصد میرن دانلود میکنن.

فیلترینگ یک سیاست کاملا اشتباه نمیدونم کی میخوان این رو بفهمن .

Comment

نوشته اصلی توسط b3hz4d نمایش پست ها
      نکته ای که من هنوز از درکش عاجزم اینه که غرب همه چیزش خوبه جز فرهنگ اش! دور و ور خودمونو یه نگاهی بندازیم متوجه میشیم که تنها چیز غیر غربی همین قرمه سبزی خودمونه و کفش دست دوز! فیسبوک، چت روم و غیره و خود اینترنت و کامپیوتر هم محصول همون فرهنگ غربیه که ما اینهمه بهش میتازیم. میگم چطوره همه چیز غربی رو (از شرق هم که کسی خیری ندیده) بذاریم کنار و خیال همه رو راحت کنیم؟
      متاسفانه دوست گرامی جمله بنده رو کامل نخوندی.
      Last edited by codex; 01-24-2014, 06:44 PM.

Comment

نوشته اصلی توسط s_hahroo_z نمایش پست ها
        احتمالا پراكسي ست كردي و حواست نيست !!!
        پروکسی جایی نیاز نیست ست بشه. وی چت گوشی هایی فطع شده که اینترنتشون یا سیم کارت میاد . وگرنه ویچتهایی که مثلا از مودم adsl به صورت وایرلس میگیرند قطع نیست.
        البته کفتند که کم کم میخان به عنوان بخشنامه به isp ها اعلام کنند.تا همگی فیلتر کنند.البته زیاد نگران نباشید . سرورهای ویچت یکی دوتا نیست که به این راحتی فیلتر بشه . اما اینم در نظر داشته باشید، مردم با این کار متوجه میشند ، چه خبره و بیشتر میرند سراغش.یکی از دوستان میگفت خدا پدر سایفون رو بیامرزه.
        البته نگران هم نباشید ویچت وطنی هم در حال ساخته . با مدیریت و کنترل بچه های بالا.جرات داری بیا تو
        Last edited by Delphi_7; 12-19-2013, 03:55 PM.
        صد سال ره مسجد و ميخانه بگيري
        عمرت به هدر رفته اگر دست نگيري

بشنو از پير خرابات تو اين پند
        هر دست که دادي به همان دست بگيري...

Comment

Proxy ro dar morede FB goftam , Man ba ADSL ( Wi-Fi ) miyam va WeChaT baste hast
          حقيقت طنز است

.

Comment

نوشته اصلی توسط s_hahroo_z نمایش پست ها
            proxy ro dar morede fb goftam , man ba adsl ( wi-fi ) miyam va wechat baste hast
            نوشته اصلی توسط delphi_7 نمایش پست ها
            پروکسی جایی نیاز نیست ست بشه. وی چت گوشی هایی فطع شده که اینترنتشون یا سیم کارت میاد . وگرنه ویچتهایی که مثلا از مودم adsl به صورت وایرلس میگیرند قطع نیست.
            البته کفتند که کم کم میخان به عنوان بخشنامه به isp ها اعلام کنند.تا همگی فیلتر کنند.البته زیاد نگران نباشید . سرورهای ویچت یکی دوتا نیست که به این راحتی فیلتر بشه . اما اینم در نظر داشته باشید، مردم با این کار متوجه میشند ، چه خبره و بیشتر میرند سراغش.یکی از دوستان میگفت خدا پدر سایفون رو بیامرزه.
            البته نگران هم نباشید ویچت وطنی هم در حال ساخته . با مدیریت و کنترل بچه های بالا.جرات داری بیا تو

بله بسته است، من از همون دیروز که متوجه شدم با چند تا isp هم چک کردم بسته بود.

Comment

نوشته اصلی توسط codex نمایش پست ها
              متاسفانه دوست گرامی جمله بنده رو کامل نخوندی:
              من خوندم دوست عزیز و قصدم هم نقد نوشتار شما نبود. خواستم یه نکته ی اساسی رو به بهانه ای با حداکثر خودسانسوری ممکن بیان کنم همین.
              متشکرم از توضیحات روشن و نغزتون.

Comment

codex
                چرا از غرب می یاد چرا خودمون تولید نمی کنیم ؟

خیلی ساده چون مخترعین عزیز هیچ گوزی توی این مملکت نیستند ، خود من الان چندیدن وقت دارم اداره ی ثبت اختراع رو سوراخ می کنم که اقا سریعتر .

بعد از اون ور سیستم اموزشی ما جای برای اختراع نمی زاره من شرط می بندم همتون تو درس ریاضی راه های راحتری برای حل مسئله پیدا کردید معلم عزیزتون بهتون چی گفته ؟

گفته برو عزیزم برو بوقتو بزن این بدرد نمی خوره ، جای اینکه ایده ات رو گسترش بده .

یه مثال ساده برید درس های که بچه های مدرسی های امریکایی می خوندند رو با ما مقایسه کنید . بچه 8 ساله از یک لیسانسه بهتره بلد با پولش چی کار کنه . بعد من همون در تصمیم کبرای رو می خونم که پدرم خونده البته پدر بزرگ من نخونده چون اون موقعه اصلا این سیستم نبوده اگه بود حتما اونم همینو می خوند.

هرچند من از طرز تفکرت خوشم امده و منو یاد جمله ی معروف RSA می ندازه که می گه : کسی که به فکر رشد و تعالی در تمام زمینه هاست یا دیوانه است یا اکونومیسته .

مشکل یکی دوتا نیست ، متاسفانه کاری هم براش نمی شه کرد .

Comment

نوشته اصلی توسط Warden نمایش پست ها
                  فیلترینگ بیشتر ملت ما رو مشتاق میکنه.
                  فیلترینگ به هر دو مفهوم اعم و اخص مارو مشتاق میکنه، به نکته ی مهمی اشاره کردید جناب واردین، شاید جری شدن بعضیا توسط بعضیا، بعضی از منافع بعضیا رو بعضن تضمین کنه، ما که نشستیم نون و ماستمونو میخوریم

Comment

عزیزانم به جا اینکه اسلام و مسلمین یا شهیدانو به مسخره گرفتین برین بگین "روحانی مچکرییییییییییییییییییییی م"

من نمیدونم حافظه هاتون چقده ؟قد ماهی قرمز که 3 ثانیه هست هستش؟
                    این که دیگه دولت چپی ها و روحانیتونه که تا 4 روز پیش می گایید بس خوشحالی و آزادی و این چرندیات..... و شعار این دولت بود آزاد سازی فیلترینگ و افزایش پهنای باند که در نهایتم هیچ چیزی نخوردن با اجازتون
                    روحانیییییییییییییییییییی یی مچکریم
                    ....

Comment

بابا وی چت و بی خی 002: قارپز قارپز قارپز

* شب یلدای همتون مبارک * عمرتون یلدایی
                      (◕‿◕)

Comment

تن coco سالم
                        ! Security is never Complete

Comment

آقا فیسبوک و توییتر رفع فیلتر شدن

روحانی مچکریم
                          روجانی مچکریم
                          روجانی مچکریم

Comment

توهم زدی
                            ! Security is never Complete

Comment

مثل اینکه قراره وی چتو ازاد کنن راسته ؟

Comment

نوشته اصلی توسط almasabi1 نمایش پست ها
                                مثل اینکه قراره وی چتو ازاد کنن راسته ؟
                                فردا (سه شنبه) طرحش میره مجلس

گفتن فقط بعضی آپشن ها فیلتر میشه که اونم معلومه کدومه

Comment

Working...
                                X