اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

WeChat، فیلتر شد/ Viber هم فیلتر می شود؟

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

من دعا میکنم هر چی کانال چت هستش تو ایران بسته بشه . شاید بعضی ها به اجبار هم که شده برن سراغ مطالب آموزشی
    Last edited by Araz11316; 12-19-2013, 07:09 AM.
    (◕‿◕)

Comment

اون ......هايي كه ويچت و هر چيز ديگه اي را فيلتر ميكنن چي فكر ميكنن پيش خودشون ؟ ( نيس ملت شهيد پرور ما هم نميدونن فيلترشكنهاي psiphon و vpn 1click و .... چيه )

اين كه به جات تصميم ميگيرن چي برات خوبه چي برات بد ، يعني تو اي انسان ( بخونيد گوسفند) چون عقلت نميرسه و شعور و درك و فهم نداري ،يعني استقلال فكري نداري و آزادي انتخاب برات محدود ميشه .

خب رسما دو بخش از سه بخش شعار اصلي انقلابشون را زدن زيرش ، استقلال ، آزادي . ، اين بخش آخرم ترتيبشو بدين خيال همه از اسلام و مسلمين راحت بشه ريست بشيم عقبگرد كنيم به 35 سال پيش....
      اين بود آرمانهاي انقلاب ؟

پيشاپيش دهه فجر مبارك !

Comment

من فقط میگم این برنامه ها باعث عقب موندگی میشه باعث میشه یه مشت جوون صبح تا شب(دیدما که میگم اصلا فرهنگ ایرانی همینه که ۲۴ساعت سرش تو موبایل باشه) بشینن پای اینجور app ها شِیک کنن دخترای محلو پیدا کنند (قبول کنین استفادش واقعا همینه حداقل اینجا) حالا فرق ایران با کشورای دیگه اینه که اینجا عده ی کمی خودشون به تنهایی بدو از خوب تشخیص میدن و به بقیه باید گوش زد کرد تا دوزاریشون بیفته پس یجورایی باید یکی براشون تصمیم بگیره حالا اونی که باعث تولید همچین جامعه ای شده خود مردم هستند.
        چرا الان باید تو جامعه ی ما فرضا یک دختر ۱۷ ساله تو 10تا شبکه های اجتماعی عضو باشه و اصل فعالیت روزانش چک کردن اینا باشه؟ بله آزادی عمل و آزادی اطلاعات وقتی معنی داره که تو بدونی دنبال چی هستی و چی میخوای نه اینکه توی این آزادی قوطه ور شی تا غرق بشی. حالا شما بیا بگو به خودش مربوطه از چی استفاده میکنه یا چیکار میکنه!
        خودتون میزان استفاده از اینجور app هارو تو کشورایی مثل چین مالزی فیلیپین و ایران نسبت به کشورهایی مثل آلمان و سوییس و انگلستان بررسی کنید میفهمید که اینجا آزادی اطلاعات استفادش چیه!
        Last edited by sin4.c0d3r; 12-19-2013, 08:11 AM.

Comment

خدا رو شکر همه چی مملکت درست شده و تنها اين نرم افزار ها هست که باعث عقب افتادگی ميشه و فقط اين نرم افزار ها باعث تلف شدن وقت جوان ها ميشه .
          اصلاً چه معنی داره يه جوان بشينه پای ماهواره و وی چت ، يه جوان بايد پاشه بره بيرون ، بره پارک ، سيگاری بزنه ، شيشه بزنه ، بميره .
          يا بره دزد بشه يا حتی ميتونه بره تو دستگاه آقا زاده ها و واسه اون ها کار کنه ( اين هم که همون دزدی ميشه ! )
          خلاصه : دستشون درد نکنه ، جوری شستشوی مغز ی دادن ما رو که ديگه وقتی چيزی فيلتر ميشه ، ما مردم هم حمايت ميکنيم از اين طرح و قبول کرديم افراد ديگه واسه ما تصميم بگيرن .
          يادش بخير ، اين زمان ها که فيلتر تازه امده بود ، کمپين های مخالفت با فيلتر راه مييوفتاد ، الان بر عکس شده .
          حقيقت طنز است

.

Comment

facebook همین الان از فیبتر اومده بیرون .
            http.
            html
            php
            .
            Я не говорю на большом России.
            но может что-то понять

Comment

احتمالا پراكسي ست كردي و حواست نيست !!!
              حقيقت طنز است

.

Comment

نه برا منم بازه.
                شاتل

Comment

صرفا جهت دورهمی !!!

خب رسما دو بخش از سه بخش شعار اصلي انقلابشون را زدن زيرش ...
                  معمولا سعی میکنم تو تاپیک های "کل کل به سبک شبگرد" ی شرکت نکنم ، الان هم منظورم به حرف این دوستمون نیست ، کلی میگم :

من تو فروم های زیادی میچرخم ، مورد های زیادی رو دیدم که طرف مثلا عکس رهبر انقلابی امریکای لاتین رو گذاشته آواتارش ، بعد از سر تا ته انقلاب خودمون رو می بست به فحش و ...
                  کسی نبود به این بشر بگه آخه اگه اون انقلاب بود اینم انقلاب دیگه (تازه این باید واست ارزشمند تر باشه ... )
                  عملکرد های حزبی و اشتباه مسئولین رو به پای نظام نذارین
                  مسئولین فرع هستند و از دولتی به دولت دیگه عوض میشن ، انقلاب و نظام اصل هستن ___ " اصل رو فدای فرع نکنیم "
                  باور کنیم فضایی ها نیومدن انقلاب کنن ، همین پدر ها و پدر بزرگ های ماها بودند

یه داستان از فیس بوووق بگم :

یعد از سال ها گفتم برم ببینم این که میگن جییزه و بده ، چه جوریاست . رفتم تو 2 تا page یکی ایرانی و یکی هم کره جنوبی ، مشاهداتم از هر کدوم تو یک خط :

کره ای : اکانت به اسم خودش _ بالای page یه عکس از پرچم کشورش _ چند تا عکس معمولی از خودش و دوستاش _ کل دوستاش + خانوادش کلا 10 -11 نفر
                  ایرانی : اکانت = هر کسی غیر خودش _ عکس ها = عکس زیر 18 از خودش و دوستاش در تمام حالاتی که فکرش رو بکنی _ بیشترین جمالات = جیگرتو ، شماره ات ، قیمت چنده ، ***** و بوو..ووق

پی نوشت 1 : اکثر کشور ها نظارت و فیلت.رینگ دارند
                  پی نوشت 2 : تو این پست من کلی گفتم و منظورم با فرد خاصی نبود ، برای جلوگیری از "کل کل شبگردی" پست دیگه ای تو این تاپیک نمیزارم
                  پی نوشت 3 : همگی موفق باشید !!!
                  Last edited by codex; 12-19-2013, 02:52 PM. دلیل: حذف کلمات رکیک
                  شبگرد پیر :
                  بیهوده متاز مقصد خاک است

Comment

یعنی میگی جیگرتو مختص کشور ماست؟
                    تو کره جیگر ندارن؟

چند تا از دوستان هم گفته بودن فرهنگ استفاده نداریم، خیلی عذر میخوام شما بی فرهنگی چرا خودتو با بقیه مقایسه میکنی؟
                    میشه فرهنگ رو تعریف کنی؟
                    ! Security is never Complete

Comment

خدا رو شکر همه چی مملکت درست شده و تنها اين نرم افزار ها هست که باعث عقب افتادگی ميشه و فقط اين نرم افزار ها باعث تلف شدن وقت جوان ها ميشه .
                      اصلاً چه معنی داره يه جوان بشينه پای ماهواره و وی چت ، يه جوان بايد پاشه بره بيرون ، بره پارک ، سيگاری بزنه ، شيشه بزنه ، بميره .
                      يا بره دزد بشه يا حتی ميتونه بره تو دستگاه آقا زاده ها و واسه اون ها کار کنه ( اين هم که همون دزدی ميشه ! )
                      خلاصه : دستشون درد نکنه ، جوری شستشوی مغز ی دادن ما رو که ديگه وقتی چيزی فيلتر ميشه ، ما مردم هم حمايت ميکنيم از اين طرح و قبول کرديم افراد ديگه واسه ما تصميم بگيرن .
                      يادش بخير ، اين زمان ها که فيلتر تازه امده بود ، کمپين های مخالفت با فيلتر راه مييوفتاد ، الان بر عکس شده .
                      هر چیزی حدی داره.
                      بعدشم یجوری میگی انگار فقط وی*چت و مواد وجود داره و همه باید بین این دو تا انتخاب کنن : ))
                      Last edited by sin4.c0d3r; 12-19-2013, 10:24 AM.

Comment

و خداوند وی چت را آزاد کرد

Comment

سينا ، مجدد بخون .
                          من گفتم جوری صحبت نکنيد که انگار خود افراد حق انتخاب ندارن و بايد هميشه يکی ديگه برای ما تصميم بگيره .
                          شما يه تيکه از کل حرف رو گرفتی ، ايشالا بقيش هم در آينده ميگيری .
                          حقيقت طنز است

.

Comment

با توجه به بیس اخلاق و رفتار ایرانی ها- ثابت شده که در مورد ایرانی ها به هیچ وجه متد محدودیت جواب نمیده چون بدتر عقده ای تر میکنه شون.(چیزی که مسئولین حکومتی فراموش کردن).
                            همیشه مثلا دختر و پسر جوون رو از هم دور نگه میداشتن و میگفتن اینکار به نفع دین و کشوره و ثمرات زیادی داره. حالا اگه اخبار و پیگیر کرده باشید بعد چندسال که گذشته حالا اثرات اش آشکار شده و دقیقا همون افراد به گ-ه خوردن افتادن که میگن چرا کاهش جمعیت داریم؟ چرا ازدواج کم داریم؟ و واسه ی اینکه اون تصمیمات اشتباه شون برملا نشه اومدن عوامل اش رو گردن هزار ویک چیز انداختن.
                            این محدودیت شبکه های اجتماعی هم یه روزی همینجوری میشه حالا ببینید کی گفتم- اولین ضرر اش هم اینه که خوده ispها ضرر میکنن چون وقتی وب سایت ها تفریحی فیلتر شن-شبکه های اجتماعی هم فیلتر شن - خب دیگه مردم عادی دیگه دلیلی واسه استفاده از اینترنت ندارن و در نتیجه شرکت های ارائه دهنده شبکه اینترنت متضرر خواهند شد و کاسه ی گدایی شون رو باید جلو مردم بیارن.

Comment

نوشته اصلی توسط s_hahroo_z نمایش پست ها
                              احتمالا پراكسي ست كردي و حواست نيست !!!
                              دباره تست زدم . پروکسی رو هم بستم ولی فیلتر نیست برای من .
                              نمیدون چرا .
                              http.
                              html
                              php
                              .
                              Я не говорю на большом России.
                              но может что-то понять

Comment

نوشته اصلی توسط codex نمایش پست ها
                                شبکه های اجتماعی با خودش فساد و غیره همراه داشته و یا شاید فرهنگ غرب...
                                نکته ای که من هنوز از درکش عاجزم اینه که غرب همه چیزش خوبه جز فرهنگ اش! دور و ور خودمونو یه نگاهی بندازیم متوجه میشیم که تنها چیز غیر غربی همین قرمه سبزی خودمونه و کفش دست دوز! فیسبوک، چت روم و غیره و خود اینترنت و کامپیوتر هم محصول همون فرهنگ غربیه که ما اینهمه بهش میتازیم. میگم چطوره همه چیز غربی رو (از شرق هم که کسی خیری ندیده) بذاریم کنار و خیال همه رو راحت کنیم؟

Comment

Working...
                                X