اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

WeChat، فیلتر شد/ Viber هم فیلتر می شود؟

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• WeChatØŒ فیلتر شد/ Viber هم فیلتر Ù…ÛŒ شود؟

WeChat، فیلتر شد/ Viber هم فیلتر می شود؟

برخی از منابع آگاه خبر داده اند اپلیکیشن WeChat در بسیاری از ISP ها از جمله مخابرات، مبین نت و ایرانسل، آسیاتک فیلتر شده است.

گفته می شود این اقدام بر اساس مصوبه جلسه اخیر کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه انجام شده است و تا 48 ساعت آینده پروسه فیلترینگ در همه ISP ها تکمیل خواهد شد.

یک منبع آگاه دیگر در شرکت زیر ساخت نیز خبر فیلترینگ WeChat را تائید کرده است.

گفتنی است، WeChat یک شبکه اجتماعی موبایل -بنیان است، که توسط شرکت Tencent چین طراحی و ساخته شده و بیش از 300 میلیون کاربر دارد.

برخی منابع همچنین از احتمال فیلتر شدن Viber خبر داده اند.

هنوز در مورد فیلترینگ Instagram هیچگونه اطلاعی در دسترس نمی باشد، همچنین احتمال می رود که اپلیکیشن محبوب Viber هم در لیست فیلترینگ آینده قرار بگیرد.

خبر شبگرد
    Last edited by codex; 01-24-2014, 06:42 PM.

خدارو شکر ایشالا بسته بمونه!

Comment

اره اصلا فیلترینگ خوبه اقا مسی درس بزرگی داد

Comment

یکی بسته شدن چت روم ها خوشحالم کرد

یکی این خبر مخصوصا ویچت

بد جوری ملت رو سر کار گذاشته بود بد جوووووووووور
        ...

Comment

بهتر....
          اینم مث فیس بوووووق گند کشیده شده بود....

کی میگه که شبکه های اجتماعی باز باشه باعث سطح فرهنگ میشه؟؟!

هر چی لجن بازیه از همین شبکه های مجازی اومدش دیگه....

Comment

دوست من اگه فرهنگ سازی بشه نیازی به فیلتر کردنش نیست !
            ظرفیتت رو ببر بالا شبکه اجتماعی هم باشه چه اشکال داره مگه !!!!
            اونایی که خوشحالند معلومه مودل خروسی می کنن شب ها !
            اینجوری که نشد
            اول نوازش بعد ....
            نوشته اصلی توسط l0c3d نمایش پست ها
            بهتر....
            اینم مث فیس بوووووق گند کشیده شده بود....

کی میگه که شبکه های اجتماعی باز باشه باعث سطح فرهنگ میشه؟؟!

هر چی لجن بازیه از همین شبکه های مجازی اومدش دیگه....

فرزند هنر باش نه فرزند پدر که هنر زنده کند نام پدر

Comment

نوشته اصلی توسط jaber نمایش پست ها
              ظرفیتت رو ببر بالا شبکه اجتماعی هم باشه چه اشکال داره مگه !!!!
              اونایی که خوشحالند معلومه مودل خروسی می کنن شب ها !
              اینجوری که نشد
              اول نوازش بعد ....

اما چرا دوستانی که همچنین ادعای دارند
              Last edited by codex; 01-24-2014, 06:43 PM.

Comment

من متوجه نظر دوستان نميشم ، مخصوصاً اونجا که ميگن بهتر که بسته شد اين اشغال دونی !
                اصلاً کاری به اين ندارم که وی چت و نرم افزار های مشابه اون خوب هست يا بد ، حتی کاری ندارم که ايرانی ها بلد هستند از اين نرم افزار ها درست استفاده کنند يا نه ، حرف من اينه :
                به من و تو چه ربطی داره که چه نرم افزاری توليد ميشه و چه استفاده اي کاربران از اون ميکنن .
                يه نرم افزار ، يک فيلم ، يک شبکه ماهواره اي ، ..... 2 حالت داره از ديده مصرف کننده :
                1 : خوب هست : از اون استفاده ميکنه ( استفاده درست يا غلط به من و شما اصلاً ( تاکيد ميکنم اصلاً ) ربط نداره
                2 : بد هست : از اون استفاده نميکنه ( حق نداره برای کاربران ديگه نسخه بپيچه )
                اينکه ما ايرانی ها ( از اون راس يا من و شما ) داريم به خودمون حق ميديم تو زندگی هم نوع های خودمون دخالت کنيم و بگيم چی خوب هست و چی بد ، واقعاً جای تاسف هست .

------------------

يه خاطره بگم : دوستی دارم که به تازگی ازدواج کرده و همسرش 24 ساعت تو وی چت هست ( با کی حرف ميزنه به من و شما ربط نداره ) ، هر دفعه دوستم رو ميديدم ميگفت : خدا کنه وی چت فيلتر بشه .
                يکبار بهش گفتم : خاک تو سر تو که جرعت گفتن اين حرف رو به زنت نداری که : من دوست ندارم از وی چت استفاده کنی و همش منتظر هستی شخص سوم ( مخابرات ) اين کار رو برات انجام بده .
                احساس ميکنم دوستانی که الان اينجا ذوق کردن از خبر بسته شدن وی چت هم مثل دوست من شهامت گفتن اين حرف رو به طرف مقابلشون نداشتن .
                در نهايت :
                نميدونم به کجا داريم ميريم !
                حقيقت طنز است

.

Comment

اینم مثل اینکه با موبایل هم داستان شده اولها که بچه های کم سن و سال همه موبال داشتند و سرشون تو اس ام اس بود خیلی ها همین نظرات رو داشتند ولی عادی شد
                  زندگی دیجیتال اجتناب ناپذیره این حرکات چیپ ذرست نیست
                  Last edited by c99shell; 12-18-2013, 04:06 PM.

Comment

نه جونم وی چت و وایبر داره ضرر میزنه به مخابرات
                    مگه کم اس ام اس چرت داریم که هر روزه رد و بدل میشه؟ اما سود اس ام اس اینققققققققققققققدر هست
                    ولی وی چت که سود نداره ... پس ...
                    ! Security is never Complete

Comment

حالا وی چتو بستید افرین روزانه هزار تا مثل وی چت اپ می شه می یاد تو بازار تانگو. کاکو فلان بیسان

فکر کنم باید کم کم یک تیم رصد این برنامه ها تشکیل بدن پیش دستی کنند .

فیس بوق که نیست یه سایت باشه ماشالله هر کی از راه می رسه یه برنامه براش بنویس می کنه ...

Comment

بعد ماجرای سایت نارنجی آدم احساس میکنه تو شبگرد همش تحت کنترل

Comment

سلام
                          فکر کنم نیمباز هم رفت قاطی باقالیا.
                          شاید یه پروژه درست حسابی برای فیلتر کردن این برنامه ها دارن.
                          خب جابر جان حالا که هنوز فرهنگشو نداریم،پس چه بهتر فیلتر بمونه تا وقتی فرهنگشو پیدا کردیم اونوقت فیلتر رو بردارن،اونایی هم که فرهنگشو دارن راهشو خودشون پیدا میکنند.
                          البته در کل از فیلتر شدن خیلی از سرویس های وبلاگ مثل بلاگ اسپات ناراحتم ولی این سرویس های چت مهم نیستن.
                          دل گفت مرا علم لدني هوس است.......................تعليمم کن اگر ترا دست رس است
                          گفتم که: الف،گفت: دگر، گفتم: هيچ...................در خانه اگر کس است، يک حرف بس است

Comment

نوشته اصلی توسط alieye نمایش پست ها
                            سلام
                            فکر کنم نیمباز هم رفت قاطی باقالیا.
                            شاید یه پروژه درست حسابی برای فیلتر کردن این برنامه ها دارن.

خب جابر جان حالا که هنوز فرهنگشو نداریم،پس چه بهتر فیلتر بمونه تا وقتی فرهنگشو پیدا کردیم اونوقت فیلتر رو بردارن،اونایی هم که فرهنگشو دارن راهشو خودشون پیدا میکنند.
                            البته در کل از فیلتر شدن خیلی از سرویس های وبلاگ مثل بلاگ اسپات ناراحتم ولی این سرویس های چت مهم نیستن.
                            اینجا جای مطرح کردن این موضوع نیست.
                            Last edited by codex; 01-24-2014, 06:43 PM.

Comment

شرمنده codex جان،با اینکه زیاد علاقه ندارم تاپیک حالت کل کل بگیره و هی پشت سر پست شما پست بدم،ولی خب دیدم داخل پستت،خیلی علامت سوال استفاده کردی،گفتم شاید منتظر جواب از طرف من هستی(البته میدونم منظورت از طرح این همه سوال به فکر انداختن من و بقیه بودش).
                              با اینکه من با فیلترینگ تا حدی موافقم،ولی در کل خیلی ضربه خوردم بابت همین فیلتر شدنها،نظرم رو هم که تو پست بالا گفتم
                              از لحن جواب من هم معلومه جملاتم عکس العملی بوده نسبت به جمله آقا جابر،چون طبق این جمله
                              ما فعلا فرهنگشو نداریم،و جمله آقا جابر نشون دهنده نداشتن فرهنگمونه.
                              خب جابر جان حالا که هنوز فرهنگشو نداریم،پس چه بهتر فیلتر بمونه تا وقتی فرهنگشو پیدا کردیم اونوقت فیلتر رو بردارن
                              دل گفت مرا علم لدني هوس است.......................تعليمم کن اگر ترا دست رس است
                              گفتم که: الف،گفت: دگر، گفتم: هيچ...................در خانه اگر کس است، يک حرف بس است

Comment

Working...
                              X