اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

20 هزار یوزر و پسورد میتونه اسم در کنه ؟

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• 20 هزار یوزر Ùˆ پسورد میتونه اسم در کنه ØŸ

دوستان من یک وبسایتی رو زدم داخلش 40 هزار یوزر داره ولی 20 هزارش بدرت بخوره همشو سیو دارم . میخوام ببینم 20 هزار ایمیل ایرانی و یاهو جیمیل و ... اگر وبلاگی بزنم و همشو اونجا انتشار بدم میتونه سرو صدا کنه ؟
    قصد چنین کاری ندارم فقط سوال کردم .
    اطلاعاتی که دارم نام...ادرس.... نام کاربر .... پسورد کاربران... ایمیل.... 90% پسوردها با پسوردهای ایمیل برابری میکنه .... شماره ملی...... شماره تماس....... نشانی .......
    وبسایت مورد نظر باگشو بسته ولی من همشو سیو کردم بصورت فایل تکست ...
    یکی از دوستان پیشنهاد داد لیست پسوردشو بدم برای کرک کردن ولی قبول نکردم .
    ببخشید من زیاد سوال میکنم مدتی نبودم .
    سوال بعدی شنیدم که در هلند مقدار بالای ایمیل و پسورد انتشار داده شده و میهواستم ببینیم این خبر چی بوده و کسی لیست اون ایمیلهارو داره ؟
    مقدارش چقدر بوده ؟
    http.
    html
    php
    .
    Я не говорю на большом России.
    но может что-то понять

من 400 هزار تا یوزر و پس سرویس وبلاگ اسراییل بی ناموس رو زدم (2-3 سال پیش) سایتشم دیفیس کردم هیچ اسمی هم در نشد اصلا هیچ رسانه ای هم اعلامش نکرد یه کم دلم خنک شه!

انجام پروژه های نرم افزاری در کمترین زمان و نازلترین قیمت
    برای تماس به آیدی Arashjeyjey در یاهو مسنجر پیام بدید.

http://www.jeyjey.blogfa.com

Comment

بیماری ؟

بعضي وقتا شريک تمام خاطراتت فقط يه شماره ى خاموشه

Comment

سایت رو پ خ کن تا راهنمایی کنم ؟
        پسوردها کامل هستند یا باید کرک بشن ؟

Comment

1 کلام وسسلام !
          Cyka
          مرتیکه تو خجالت نمی کشی می خوای از ایمیل های ایرانی هایی که توی سایته ثبت نام کردن اسم در کنی ؟ فکر کن خانواده ی خودت روی اون سایت ثبت نام کردن ، واقعاً انقدر شعورت کمه ؟
          مگه شهر هرته ؟
          چوب می کنن توی کونت ، می گی نه ، اسمتو در کن ببین ،
          فقط بپا در کردی نرینی ...

حداقل این کارارو می کنی یک هدفی برای خودت بگذار ، مشهور شدن هم شد هدف ؟
          صبح تا شب پشتتو توی تهران بدی اجاره هم مشهور می شی ، از هک هم خیلی راحت تره برای آدم هایی مثل تو .
          Last edited by arash70; 12-14-2013, 07:43 AM.
          بعضی ها واقعاً مایه ی ننگ جامعه ی IT و کامپیوتر هستند ،
          حال این انتخاب شماست که جزئی از این دسته باشید ، یا نباشید .

کمپین اعتراض به سرعت کم و قیمت بالای اینترنت در ایران

Comment

نوشته اصلی توسط arash70 نمایش پست ها
            1 کلام وسسلام !
            Cyka
            مرتیکه تو خجالت نمی کشی می خوای از ایمیل های ایرانی هایی که توی سایته ثبت نام کردن اسم در کنی ؟ فکر کن خانواده ی خودت روی اون سایت ثبت نام کردن ، واقعاً انقدر شعورت کمه ؟
            مگه شهر هرته ؟
            چوب می کنن توی کونت ، می گی نه ، اسمتو در کن ببین ،
            فقط بپا در کردی نرینی ...

حداقل این کارارو می کنی یک هدفی برای خودت بگذار ، مشهور شدن هم شد هدف ؟
            صبح تا شب پشتتو توی تهران بدی اجاره هم مشهور می شی ، از هک هم خیلی راحت تره برای آدم هایی مثل تو .
            کسی نیست به اینا اخطار بده ؟! هر بار که میام پست ها رو سر بزنم ، یکی دو تا مثل این رو میبینم
            Last edited by Maarek; 12-14-2013, 08:54 AM.

بای بای

Comment

شما برو فیس بوک رو هک کن یا سایت اچ تی ام الت رو بساز معروف شدن پیش کشت
              http://www.shabgard.org/forums/showt...ht=#post169558
              واقعا برای اون سایتی که شما زدیش متاسفم خاک تو سر اون ادمینش کنم
              حرف آرش 70 کاملا درسته
              اگه لمر نبودی همچین سوالی نمی کردی
              می دونستی با اون اطلاعات چی کار کنی
              لول تو تکست ذخیره کردی یعنی نتونسته بودی از دیتابیس بکاپ بگیری
              یکی میاد مثلا میگه فلان جا رو زدم با فلان روش ولی اینکه بیای بگی من 20 هزار فیلد دیتا دارم خودت بگو یعنی چی؟
              نه الان می خواستی چیو ثابت کنی می خواستی بگی منم بلدم سایت بزنم
              اوکی هیولا هم بلده سایت هک کنه
              به آرزوت رسیدی
              http://www.shabgard.org/forums/showt...ht=#post169247

بعد من نمیدونم شما چه شکلی مسئول سکیوریتی اون اداره ی امنیتی شدی که می خوای اسناد و عکساشو کپی کنی
              Last edited by captain 8l4ck; 12-14-2013, 09:13 AM.
              600d luc1< iM4n

Comment

@maarek
                یک کلام از مادر عروس )
                اگه کسی بود ، باید این تاپیک احمقانه رو کامل می بست ، بعدشم ، رسمه ، تو همه ی فروم های این چنینی که اسمشون سکیوریتی هست باید بزنی تو سر احمقا ، میگی نه ، برو یک پست احمقانه تو فروم های خارجی اینطوری بده ببین چیکارت می کنن .
                Last edited by arash70; 12-14-2013, 09:09 AM.

Comment

بابا این تازه کاره از سر کنجکاوی یه سوال پرسیده اون هکی هم که میگه تو ذهنش بوده خواسته ببینه در اینده هکر شده این کارو کرده میتونه اسم در کنه تو سایتها ( طرف مبتدیه خب نمیدونه اگه تو 100 تا سایت خبری هم اسمش در بره ظرف کمتر از 3 ماه حتی دیگه اسمشم تو گوگل پیدا نمیشه )
                  نه داداش اسم در کردن رفت ماله خودش دیگه کسی دنبال این کارا نیست جز 4تا لمر

Comment

در رابطه با وبسایت چندتا از بچه های همینجا و خود آقا محمد اطلاع دارند . نمیخوام که بگم بلدم یا نه . الان نزدیک 6 ماه میشه همشو دارم نگه داشتمarash انسانهای ابله مثل این که فحش میدید ایمیلشو میبرم سرچ میزنم . اگه توی لیست بود میرم هرچی دارو ندارشو میکشم بیرون .
                    captain : من میتونم از فیسبوک بدون وارد شدن و بدون ادد کردن کسی . میتونم لیست عکسهای اون طرف رو ببینم و بیرون بکشم . نمونه هم یکی از دوستان همینجا که براش عکسشو کشیدم بیرون . وقتی البوم عکسی هیدن باشه چنین کاری یعنی چی ؟ شما فکر میکنید هک یعنی چی ؟ طرف بزنه فیسبوک دات کام بعد بنویسه کاپتان اینجارو هک کرده و .... ؟

برای اطلاع این اطلاعاتی که دارم نام...ادرس.... نام کاربر .... پسورد کاربران... ایمیل.... 90% پسوردها با پسوردهای ایمیل برابری میکنه .... شماره ملی...... شماره تماس....... نشانی .......
                    یک یوزر و ایمیل به کار نمیاد ولی این چیزا فکر کنم هر ادم بیکاری نمیره الکی اونجا ...
                    این حرفتون یادتون بمونه ... یه روزی یوزرهارو میزارم . بعد میگم ملت برن ببینند . فقط باید ظوری این کارو کنم که 4 تا آدم بیکار زودتر ببینند و برن بشینند همشونو خراب کاری کنند .
                    با شماره تماس و ...
                    تا اون جوجه برنامه نویسهایی مثل شما بشینند گریه کنند که قرار بوده امنیت فلان سایتو داشته باشن .
                    در مورد اون سازمانی که رفتم کار میکنم . فکر میکنید اگه میدونست هکرم و دنبال این حرفها اصلا رام میدادند اونجا ؟؟؟
                    شما جوجه بوترا زودی خودتونو خراب میکنید بزارید برا یه لغمه بزرگ خراب بشید نه 4 تا وبسایت درپیت دیفس کردن .

جایی که کار میکنم تهران : تمام ی اسناد ملاک تجاری و شخصی با سابقه گذشته و یا هرچیزی تمامی سوابق که دست کی بوده و به کی رسیده و . اطلاعات عمرانی چند سال اینده و خیلی چیزهای دیگه که همین بنگاه دارای املاک میلیاردی بالاش پول میدن ....
                    از اینها دارند بانک اطلاعاتی درست میکنند . حالا اینهارو اگه یکی یک کپی داشته باشه ب نظرتون چفدر ارزش داره ؟
                    سیستمشون اگه ویندوز بود یا ... که نمیومدم از شما سوال کنم . فقط برام جالب بود یک سیستم عامل عجیب و ساخت بومی . خودتون هم خبر ندارید چیه .
                    http.
                    html
                    php
                    .
                    но может что-то понять

Comment

هیولا ،
                      تو که هیچی ،
                      گنده تر از تو هم همچین گهایی نمی تونن بخورن
                      می تونی امتحان کنی خوشگله
                      دلیلشم اینه ، من هیچوقت جایی که 1% تو بتونی هکش کنی ثبت نام نمی کنم و البته پسورد اصلیم هم نمی دم که احمق هایی مثل تو بیان از روش "دار و ندارم" رو بکشن بیرون )
                      برو پی زندگیت بچه

این لفظی که استفاده می کنی من رو یاد 7-8 سال پیشم می ندازه ، روحیه رقابتی ، جوگیر بودن ، و البته فکر اینکه "من همه چی رو بلدم"

Comment

سایتو نمیتونم بدم پسوردها هم کرک هستن هم بطوذ حاش .
                        امروز چک کردم 6 هزار یوزر جدید ثبتنام کرده بودن حالا شد بالا تر از 26 هزار
                        میدونی دوست دارم وقتی توی وبسایتی تمامی لیست رو انتشار دادم منبع خبری ای مثلا بیبیسی و ... اطلاع بده که همه هجوم ببرند و اینظوری برا اسم در کردن میشه .
                        منم نمیخوام اسم خودمو بزارم که . مثلا میگم جوکر تا بیان بگیرنش پدرشو در بیارن )))) شوخی بود اون پیر مرد کجاست . فکر کنم داره اصفهان برف میروبه )

من کیبردم فارسی نداره همینظوری بصورت تجربه تایپ میکنم . برای احترام به قانون اینجا که فینگلیش ننویسم .

نوشته اصلی توسط 666regab نمایش پست ها
                        سایت رو پ خ کن تا راهنمایی کنم ؟
                        پسوردها کامل هستند یا باید کرک بشن ؟
                        http.
                        html
                        php
                        .
                        но может что-то понять

Comment

اصلا چرا میایین جواب میدین به تاپیک که آخرش دعوا و کل کل بشه؟؟!

Comment

اول از همه بگم اگه بخواین فحش بدین و چرت بگین بن می کنم عفیف صحبت کنید

@hayula
                            کمتر فیلم ببین. شبا شام زیاد نخور. قبل خواب هم ی لیوان شیر بخور همه این مشکلاتت حل میشه

دكتر حسابي :
                            حاصلضرب "توان" در "ادعا" مقداری ثابت است
                            هر چه "توان" انسان کمتر باشد "ادعا"ی او بیشتر است
                            و هر چه "توان" انسان بیشتر شود "ادعا"یش کمتر می گردد.
                            Last edited by r3d.w0rm; 12-14-2013, 01:19 PM.

بعضي وقتا شريک تمام خاطراتت فقط يه شماره ى خاموشه

Comment

delete plzzzzzzzzzzzzzzzz
                              Last edited by Maarek; 12-14-2013, 02:07 PM.

بای بای

Comment

Working...
                              X