اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست آنت خارجی وایمکس

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• درخواست آنت خارجی وایمکس

سلام
    کسی جایی رو میشناسه که آنتن خارجی وایرلس بفروشن
    هر کدوم از این ها باشه مشکلی نداره
    http://www.alibaba.com/trade/search?fsb=y&IndexArea=product_en&CatId=&SearchTex t=wimax+antenna

بعد هم یه سوال
    میشه از این alibaba.com خرید کرد؟
    بنمای رخ که خلقی ، واله شوند و حیران

نوشته اصلی توسط bersam نمایش پست ها
    سلام
    http://www.alibaba.com/trade/search?...=wimax+antenna

بعد هم یه سوال
    کل جمهوری + پاساژهایی که ابزارهای فرکانس بالا رو میفروختند سر زدم . پیدا نمیشه .

Comment

گشتم نبود ، نگرد نیست !
      تنها چیزی که چند وقت پیشا دیدم یه آنتن "وایرلس" برند موترولا بود که بچها واسه وایمکس استفاده کرده بودند که حدود 30 درصد توی کیفیت سیگنال وامکس تاثیر میگذاشت !
      اگر خریدت از خارج از کشور قطعی شد ، یه خبر بده که واسه منم بگیری.

خوش باشید... ./.

Comment

تحریم ها بر روی ما اثر که چه عرض کنم فراتر از اثر رومون تاثیر گذاشته
        http://sanam-software.blogfa.com/

یعنی دکل وایمکس تو حلقم
        دیگه هوآوی زد تی ای باید کاسه کوزه شونو جمع کنن ,و خشتک ها بدرن و به سوی ایران بتازن
        افتخاری بدست توانمند ایرانی رقم خورد توانایی ساخت دکل وایمکس را پیدا کردیم
        تکبیر
        ای خدا ازت نگذره لونه ی کبوترارو خراب کرده توش مودم گذاشته
        حیوان زبون بسته خدا رو آواره کردی :(((
        ======================================
        این دورش بزور گیر میاد حالا دنبال اوت دورشی
        Last edited by captain 8l4ck; 11-05-2013, 08:11 AM.
        600d luc1< iM4n

Comment

منم یه مدت همچین چیزی درست کرده بودم ، البته من یه باکس شیک ضد آب گذاشته بودم رو پشت بام. تو خونه 12 درصد سیگنال داشتم رو پشت بام 100 درصد .

خوش باشید... ./.

Comment

نوشته اصلی توسط bersam نمایش پست ها
            سلام
            http://www.alibaba.com/trade/search?...=wimax+antenna

بعد هم یه سوال
            کلا آنتن و اکسس پوینت هایی که تو بازار ایران میشه تهیه کرد رو میتونید تو سایت گردا ببینید

اکسس پوینت و آنتن و تجهیزات وایرلس

اینترنتی میشه خرید کرد.

Comment

نوشته اصلی توسط a-hassani نمایش پست ها
              کلا آنتن و اکسس پوینت هایی که تو بازار ایران میشه تهیه کرد رو میتونید تو سایت گردا ببینید

اکسس پوینت و آنتن و تجهیزات وایرلس

اینترنتی میشه خرید کرد.
              واجبه سایت درپیت رو اینجوری تبلیغ کنی . کجای این لینک آنتن وایمکس داره ؟؟؟

Comment

می خوای تو شبگرد بک لینک بزاری مثل آدم بزار برو تو بخش تبلیغات بزار جالبیش اینه از 2011 هم عضوه فقط دو تا پست داره
                بعد از این سایت واسطه هاست که کالاهای سایت های دیگه رو تبلیغ می کنه پورسانت ریدایرکت شدن به سایت اصلی رو میگیره
                یعنی خودش در اصل هیچ کالایی نداره

آره از علی بابا میشه خرید کرد ولی تو گمرک به جرم جاسوسی علیه کشور میگیرنت این اسکول ها چمیدونن آنتن 3.5 گیگاهرتزی چیه بچه های بالا میان دل و روده اشو باز میکنن
                ببینن توش چیه دوستان در جریانند
                الافی داره قیمتش چند برابر در میاد کلا به وسیله های الکترونیکی خاص مثل این گیر میدن
                حالا نصف این فروشنده های علی بابا چینی هستن سر ایرانی هارو کلاه میزارن پدر سگا از finicial partener استفاده میکنن
                اگه تو گمرک آشنا داری و به سرت زد خرید کنی
                فقط پیپل اونم تراستت ممبر یا گلد ممبر
                اونایی که ارزون میدن نسبت به بقیه یه جای کارشون میلنگه ما هم یه بار گول همین قیمت های پایین این جارو خوردیم به طرف هر چی ایمیل میزدیم جواب نمیداد دیگه

تازه همه ی اینا به کنار این آنتن های اوت دور با دکل خود شرکت تداخل داره
                سیگنال دهی یوزرهای اون منطقه به فناک میره ناله نفرین ملت میوفته به جونت
                ---------------------------
                برو دفتر اصلی مبین یا ایرانسل درخواست بده
                پولت تو جیب این شرکت ها بره شرف داره بره تو این گمرک بی پدر مادر
                Last edited by captain 8l4ck; 11-30-2013, 02:22 AM.
                600d luc1< iM4n

Comment

یقینا هم میخواستم تبلیغ سایت رو بکنم هم پاسخ پست اول رو داده باشم، اما این نحوه برخورد شما نشان از بی تجربگی شما عزیزان داره.
                  اما اینکه چرا پست کم میزارم دلیلش واضحه، اولا اکانت اصلیم trueend5 بود که بنا به دلایلی سال 2011 مسدود شد یه نگا به پاسخ های خودتون بندازید معلوم میشه اون یکیم چرا بسته شده اینم احتمالا بسته میشه، اون موقع که شما تازه با پاور کامپیوتر آشنا شدی من از ادمین های پرشین هکرز بودم، ده ساله دارم کار امنیتی میکنم، نصف بانک های کشور مدیر پروژه پن تست بودم تو امن پرداز خراب شده که شرکت رو از زیر زمین رسوندیم به اینجا که الان 100 نفر اسکل دیگه مثل من رو استخدام کرده ازشون سوء استفاده کنه، پدرام و شایان و سروش و خیلی ها دیگه که باهاشون کپدا رو تاسیس کرده بودیم همه طی این سال ها رفتن، دو تا گردن شکسته مثل من و احتمالا این 4shir از من بدبخت تر موندن، حالا یه سایتی زدیم که در نوع خودش کار جدیدی هست، داریم براش هم تبلیغ میکنیم، نمیخوام از یکی بدبخت از خودت حمایت کنی، اما دیگه تخریب چرا میکنی؟ بزرگ میشی؟
                  در ضمن پورسانت هم نمیگیریم، رایگانه.

Comment

اصلا من نوب چرا بهت بر می خوره دوست عزیز
                    علیرضا خان مگه من بد گفتم سایتتون ریدایرکت میشه رو سایت اصلی
                    شما که جزو قدیمی ها هستی تو بخش تبلیغات میزاشتی هیچکسی باهاتون کار نداشت
                    مثلا می گفتی موتور جستجو وسایل الکترونیکی دیگه اونجا من نوب نمی اومدم همچین حرفیو بزنم
                    بعد ریزالتش همش چارتا اکسز پوینت آنتنه چه ربطی داره به آنتن اوت دور 3.5 گیگاهرتزی

با عرض پوزش از لحن تند پست قبلی
                    Last edited by captain 8l4ck; 11-30-2013, 08:49 AM.
                    600d luc1< iM4n

Comment

والا به خدا من دیدم اسم تالار هستش تبلیغات و سفارشات تجاری واسه همین این مطلب رو اینجا گزاشتم، بازم مدیرای محترم اگه احساس میکنن درست نیست و یا بر خلاف قوانین هستش مطلب رو ویرایش و یا حذف کنن،
                      یقینا هر سایتی قوانین خودش رو اره که باید رعایت بشه.
                      ما که مخلص همه امنیتی کارای عزیز هم هستیم، من معتقدم ما باید خودمون هوای همدیگه رو داشته باشیم وگرنه دیگران برای ما اهمیتی قایل نیستن و فقط به فکر سوء استفاده از ما هستن.
                      حداقل باید دلمون به هم خوش باشه.

Comment

شما جای درست زدید ولی منظورم یه تاپیک جدا میزدید چون این شکلی همه برداشت بدی میکنن
                        با تشکر
                        600d luc1< iM4n

Comment

خب حالا یکی این آنتن وایمکس رو نشون ما بده تو این سایت
                          هم این انتن هایی که من دیدم برای وایرلس بود نه وایمکس

Comment

نوشته اصلی توسط captain 8l4ck نمایش پست ها
                            می خوای تو شبگرد بک لینک بزاری مثل آدم بزار برو تو بخش تبلیغات بزار جالبیش اینه از 2011 هم عضوه فقط دو تا پست داره
                            بعد از این سایت واسطه هاست که کالاهای سایت های دیگه رو تبلیغ می کنه پورسانت ریدایرکت شدن به سایت اصلی رو میگیره
                            یعنی خودش در اصل هیچ کالایی نداره

آره از علی بابا میشه خرید کرد ولی تو گمرک به جرم جاسوسی علیه کشور میگیرنت این اسکول ها چمیدونن آنتن 3.5 گیگاهرتزی چیه بچه های بالا میان دل و روده اشو باز میکنن
                            ببینن توش چیه دوستان در جریانند
                            الافی داره قیمتش چند برابر در میاد کلا به وسیله های الکترونیکی خاص مثل این گیر میدن
                            حالا نصف این فروشنده های علی بابا چینی هستن سر ایرانی هارو کلاه میزارن پدر سگا از finicial partener استفاده میکنن
                            اگه تو گمرک آشنا داری و به سرت زد خرید کنی
                            فقط پیپل اونم تراستت ممبر یا گلد ممبر
                            اونایی که ارزون میدن نسبت به بقیه یه جای کارشون میلنگه ما هم یه بار گول همین قیمت های پایین این جارو خوردیم به طرف هر چی ایمیل میزدیم جواب نمیداد دیگه

تازه همه ی اینا به کنار این آنتن های اوت دور با دکل خود شرکت تداخل داره
                            سیگنال دهی یوزرهای اون منطقه به فناک میره ناله نفرین ملت میوفته به جونت
                            ---------------------------
                            برو دفتر اصلی مبین یا ایرانسل درخواست بده
                            پولت تو جیب این شرکت ها بره شرف داره بره تو این گمرک بی پدر مادر
                            شرکت مبین و ایرانسل نمیفروشن
                            من شکم به اینه که کلا وارد کردن این انتن ها مشکل داشته باشه
                            مثلا باهاش بشه بیسیم پلیس شنود کرد
                            وگرنه خود شرکت مبین و ایرانسل میفروختن که انقدر فوش نخورن
                            یه بابایی میگه من برم چین برات میخرم میزارم تو چمدون میارم
                            ولی میترسم 2 روز بعد طرف رو جای همکار ریگی اعدام کنن

Comment

Working...
                            X