اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

Waf برای ویندوز سروز و iis؟

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• Waf برای ویندوز سروز Ùˆ iisØŸ

با سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان یک سوال فنی داشتم :

میخاستم ببینم برای سرورهای ویندوز و IIS ماژولی هست که کار ماژول mod_security انجام بده؟

اگه نیست یک waf برای ویندوز با کرکش اگه دارید لطفا واسه دانلود قرار بدید

با تشکر

نسخه جدید برای iis هم نوشته شده به سایتش مراجعه کنید
    ...

Comment

برای ویندوز که modsecurity روی iis ارایه داده
      اگه از مدسکیوریتی هم نمی خوای استفاده کنی می تونی از urlscan استفاده کنی که مال خود مایکروسافته .
      http://blogs.technet.com/b/srd/archi...n-for-iis.aspx
      My Crime Is My Advisory

Hacking Is The Best But Security Is The First

My Crime Is That Of Curiosity

هميشه راهي براي نفوذ است و هيچ سيستمي به طور مطلق امن نيست. بلكه بايستي آن راه نفوذ را كشف كرد .هنر هك هم در همين نكته متبلور ميشود

Best Secure Hosting

قبل پست دادن اینو بخون

Comment

با سلام و تشکر مجدد از دوستان و اساتید گرامی

از اساتید گرامی یک درخواست و خواهشی داشتم و میخاستم بگم لطفا هرکی این modsecurity برای ویندوز و لینوکس کانفیگ کرده فایل کانفیگو واسه دانلود بذاره تا بتونیم ماهم استفاده کنیم.

خودتون بهتر میدونید بدون کانفیگ خوب modsecurity قدرت خواستی نداره
        منتظر کمک شما هستم

با تشکر

Comment

توی خود مستندات ModSec طریقه نصب ـش هست؛ اما واسه Rule گذاری برای ModSec میتونی از OWASP Rule Set استفاده کنی؛ چون بصورت کلی ModSec و بیشتر فایروال های تحت وب مدرن، از قوانین و Regex و Black/White لیست هایی که واسش Set میکنی بهره مند میشه، در نتیجه نمیشه گفت Config
          تا کی بجای خود ما، نقاب ما حرف بزنه؟ تا کی سکوت و رج زدن، نقش نمایش منه؟

Comment

با سلام و تشکر از شما دوست عزیز

راستش من دنبال اموزش نصب modsecurity در ویندوز سرور 2008 و ست کردن با IIS7 یا IIS 7.5 و rule ها و black list قوی هستم چون از document خود modsecurity متوجه نشدم

اگه لطف کنید فیلم اموزشی یا مقاله فارسی در این رابطه معرفی کنید ممنون میشم

با تشکر

Comment

Working...
            X