اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انتشار رایگان سامانه ی جدید اپل: او اس ایکس مَوریکس

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط Relative Code نمایش پست ها
    منظور شما آسیب زدن به سخت افزار چی هست لطف می کنید بیشتر توضیح بدین؟؟!!!
    سیستم عامل مک فقط مخصوص خود سیستم های اپل طراحی شده
    یکسری گروه ها پس از دستکاری روی سیستم عامل باعث نصب بر روی سیستم های غیر اپل میشن که هکینتاش میگن
    ولی باز این سیستم عامل سازگاری با سیستم های غیر اپل نداره برای همین باعث بروز مشکلاتی مانند سوختن cpu و گرافیک و.... میشه
    برای استفاده بهتره به صورت مجازی بالا بیاری:D
    Last edited by exploits; 10-24-2013, 02:22 PM.
    نبوغ ، جوهر تفكر است
    آنكه ثروت خود را باخت ، زياد باخته است ولي آنكه شهامت خود را باخت پاك باخته است

Comment

امنیت هم از ویندوز xp پایین تر است برای مثال فایروالش direct remote دسترسی میده

Comment

نوشته اصلی توسط exploits نمایش پست ها
        سیستم عامل مک فقط مخصوص خود سیستم های اپل طراحی شده
        یکسری گروه ها پس از دستکاری روی سیستم عامل باعث نصب بر روی سیستم های غیر اپل میشن که هکینتاش میگن
        ولی باز این سیستم عامل سازگاری با سیستم های غیر اپل نداره برای همین باعث بروز مشکلاتی مانند سوختن cpu و گرافیک و.... میشه
        برای استفاده بهتره به صورت مجازی بالا بیاری:D
        ممنونم بابت توضیحاتتون، اما این مورد چقدر جدی هست؟
        من مشخصات سیستم خودم رو توی صفحه پی گفتم

CPU = I7
        RAM = 6
        Graphic: NVIDA 740m

آیا خود اپل از سخت افزار های غیر از این داره استفاده می کنه؟
        یعنی CPU شرکتی غیر از اینتل براش تولید می کنه؟
        یا از RAM بیشتری توی مک داره استفاده می کنه؟
        می دونید این سوالات من برای این هست که علت واقی منظور شما که می فرمایید امکان داره بسوزه رو درک نمی کنم.
        ممنون می شم توضیحات جامع تری به بنده بدید.

Comment

دلیل این که شما نمی تونید Mac OS های نسخه های فعلی رو با وجود مهاجرت از PPC به X86 به صورت مستقیم روی سیستم شخصی خودتون نصب کنید چندین مورد هست

یکی ار دلایلش تفاوت EFI اون هست و سیستم boot اش
          یکی دیگه درایور هاش هست ، در واقع درون سیستم عامل Mac OS فقط و فقط درایور های دستگاه هایی که پشتیبانی می کنه قرار داره
          دلیل دیگه هم در واقع مواردی مثل بایوس کارت گرافیک هست که گرافیک هایی که بر روی سیستم های mac قرار می گیرند بایوسشون با کارت های گرافیکی معمولی قرق می کنه و ....

در کل چندین دلیل دیگه هم هست اما این ها اصلی هاشن

سوختن lol
          I'm Not Related To Anonymous Group
          بنده ارتباطی به گروه Anonymous ندارم

Comment

یکی دو روزی من همه جا رو زیر و رو کردم و نتیجه:
            اگه osx رو میخوای داشته باشی یه مک بوک بگیر و خیالتو راحت کن!

Comment

نوشته اصلی توسط b3hz4d نمایش پست ها
              یکی دو روزی من همه جا رو زیر و رو کردم و نتیجه:
              اگه osx رو میخوای داشته باشی یه مک بوک بگیر و خیالتو راحت کن!
              بله خود من هم به همین نتیجه رسیدم که شما می گید.

من سال هاست که دوست دارم از محصولات اپل استفاده کنم و می تونم بگم، جزو First Priority خودم می دونم، اما همیشه در لیست من به صورت اتوماتیک و توسط جبر زمانه ( به خاطر تامین نشدن مالی) به آخر لیست منقل شده ، و به غیر تحسین و تشویق دوستان برای خرید چیز دیگه نمی موند.
              محصولات اپل به غیر از طراحی بسیار زیبایی که دارند، که بسیار مهندسی شده به معنای واقع می باشد، یکی از ویژگی هاش این هست که سخت افزار و نرم افزار دارای بالاترین هماهنگی با هم هستند، این مخصوصا برای مصرف کننده بسیار مفید می تونه باشه.
              یکی از دلایلی هم که قصد داشتم روی PC نصب کنم این بود که چند تا سال پیش سیستم عامل OSx روی به صورت مجازی نصب کرده بودم، می خواستم در محیط واقعی امتحان کنم.

با این حال فکر نمی کنم به خاطر مواردی که بالا که گفتم، به این زودی ها یکی از این محصولات رو بتونم استفاده کنم.

Comment

و از همه مهمتر اگر با افیس سر و کار دارید سمت مک نرید وگرنه مجبور میشید یه ویندوز روش نصب کنید مثل بعضی ها )) . مک کلا فایسش فارسی ساپورت نمیکنه . البته خود مک مشکلی با فارسی نداره فقط توی بحث افیس هست که گیره
                آب طلب نکرده، همیشه مراد نیست گاهی نشانه ایست که قربانی ات کنند... !

Comment

مشخصات سیستم های جدید اپل

لپ تاپ های
                  MacBook Pro با و بدون نمايشگر رتينا

طي چند سال اخير تب آی فون ها و آی پدهای اپل چنان بالا گرفته است که کامپيوترهای شخصی اين شرکت هم زير سايه اين هياهو رفته اند. اما کامپيوترهای شخصی هنوز هم مشتريان خود را دارند و سبد اپل برای اين دسته از کاربران نيز پر است. اپل در نشست امسال دو مدل از لپ تاپ های MacBook Pro خود را معرفی کرد: يکی با نمايشگر رتينا و ديگری بدون آن. در اين لپ تاپ ها از تراشه های سری Haswell اينتل استفاده و بر کارایی گرافيکی آن ها نيز افزوده شد ه است. باتری مک بوک پروهای 13 اينچی 9 ساعت و مک بوک پروهای 15 اينچی 8 ساعت دوام دارند. همچنين کارایی گرافيکی اين مک بوک پروها در پردازش تصاوير سه بعدی دو برابر گونه پيشين است مضاف بر اينکه پشتيبانی از استاندارد 802.11ac وای فای نيز به آن ها افزوده شده*است. قيمت پايه مدل بدون رتينا 1299 دلار و مدل مجهز به رتينا 1999 دلار است.
                  مکپرو (منبع: وايرد)
                  يک MacPro قوی برای دوست داران کامپيوترهای روميزی

و اما يک مک پرو جديد برای دوست داران کامپيوترهای شخصی روميزی؛ کامپيوتری با تراشه چهارهسته ای و 3.7 گيگاهرتزی Xeon، به علاوه 12 گيگابايت حافظه رم، 256 گيگابايت فضای ذخيره سازی SSD، دو کارت گرافيک AMD FirePro D300 و شش درگاه تاندربولت 2. عرضه اين کامپيوتر از دسامبر امسال و با قيمت پايه 2999 دلار آغاز خواهدشد.

مک بوک پرو 13 اينچی (منبع: وايرد)

Comment

بعضی وقت ها آدم درمورد چیزی که نمیدونه و تست نکرده حرفی رو باقطعیت نزنه خیلی بهتره تا اینکه بیای با قطعیت حرفی بزنی بعد ذهن یکی رو درگیر کنی اخرش هم یکی بیاد ضایع ت کنه!پس کسایی که کارنکردن و نمیدونن اظهارنظر قطعی نکنن.
                    اونی که گفته امنیتش از *XP پایین تره - چطوری به این نتیجه رسیدی؟میشه توضیح بدی؟
                    اونی که گفته CPU میسوزه تو نسخه هکینتاش - میشه توضیح بفرمایید؟

یکی اومده Mac OS X رو با آندروید مقایسه کرده!

بله عزیزان درمورد چیزی قطعی نگید

Comment

" بعضی وقت ها آدم درمورد چیزی که نمیدونه حرفی رو باقطعیت نزنه خیلی بهتره " شما که در این مورد باقطعیت حرفی میزنی بعد ذهن یکی رو درگیر میکنی ! توضیح بفرمایید .

پ.ن: از جملات خودت علیه خودت استفاده شد
                      sigpic

Comment

نوشته اصلی توسط 4shir نمایش پست ها
                        و از همه مهمتر اگر با افیس سر و کار دارید سمت مک نرید وگرنه مجبور میشید یه ویندوز روش نصب کنید مثل بعضی ها )) . مک کلا فایسش فارسی ساپورت نمیکنه . البته خود مک مشکلی با فارسی نداره فقط توی بحث افیس هست که گیره
                        اینم میشه با LibreOffice یا NeoOffice حل کرد.بالاخره اومدیم رو یه سیستم عامل دیگه قرار نیست با برنامه های مایکروسافت بازم کارکنیم.این درمورد کاربرای لینوکس هم صدق میکنه.

Comment

نوشته اصلی توسط ViR-EnG نمایش پست ها
                          " بعضی وقت ها آدم درمورد چیزی که نمیدونه حرفی رو باقطعیت نزنه خیلی بهتره " شما که در این مورد باقطعیت حرفی میزنی بعد ذهن یکی رو درگیر میکنی ! توضیح بفرمایید .

پ.ن: از جملات خودت علیه خودت استفاده شد
                          درمورد چی باقطعیت حرف زدم؟ من سوال پرسیدم
                          * آهان اون بحث ضایع شدن و اینارو میگی / بله چون کارکردم میگم / اینایی که این دوستان گفتن من ندیدم و حرفشون هم درست نیست
                          Last edited by ariarat; 10-26-2013, 01:47 AM.

Comment

حالا که شما ندیدید ، قرار نیست درست نباشه .
                            سرچ کنید ، موارد بسیاری هست .
                            Last edited by ViR-EnG; 10-26-2013, 02:25 AM.
                            sigpic

Comment

مساله هم همین بود دیگه.قطعی نگیم! شاید باشه بگیم! موارد بسیارهم درست نیست (بازم قطعی گفتیدشما)
                              من قطعی گفتم حرفا درست نیست چون دوستان کلی حرف زدن. والسلام

Comment

آقا من نسخه 10.8 رو نصب کردم همون طور که دوستان فرمودن باید تو اینترنت دنبال kext پچ effi
                                dsst باشی بعضی از لپ تاپ ها براشون پچ وجود نداره کلا همه چی تو مک باید پچ بشه مثلا کیبوردم کار نمی کرد مجبور شدم کیبورد یو اس بی نصب کنم
                                تا پچ بشه کلا مشکل اصلی بوت کردنش هست که هنوز یه بوت لودر درست درمون براش موجود نیست چاملئون یه مشکلی داره چیمرا یه مشکل دیگه
                                مثلا به خاطر بد پچ شدن و ناسازگاری سی پی یو ممکنه در حالت اورکلاک شده کار کنه >>>مشکل خودم بود فن لپ تاپ رو به عنوان بخاری برقی میشد ازش استفاده کرد سی پی یو با آخرین قدرتش داشت کار می کرد<< حرف اکسپلویت تایید میشه
                                و حتما هم باید از طریق unibeast بریزی اونم با فلش
                                اگه رو هارد لپ تاپ میریزی کلشو باید journal کنی مگرنه هاردت به فناک میره>>>خودم نصف هاردم ntfs بود
                                نصف دیگش hfs+ که بعد از چند ماه هارد به فناک رفت کار میکنه هارد ولی دیلی پیدا کرد <<<<
                                یا به قول دوستان تو یه هارد جدا نصب کنی
                                تو پی سی هم بیشتر به ارور می خوری تا نسبت به لپ تاپ

برای مجازی استفاده کردن هم باید وی ام ور رو پچ کنید که linux darwin بهش اضافه بشه
                                کلا نصبش تو سخت افزاری به غیر از اپل به درد نمی خوره بهترین پرفرمنس رو فقط رو سخت افزار خودش داری
                                Last edited by captain 8l4ck; 10-26-2013, 10:39 AM.
                                600d luc1< iM4n

Comment

Working...
                                X