اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فروش یک دستگاه وایرلس alfa awus036h

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط Z4R4THUSTR4 نمایش پست ها
    کد:
    http://suza30t.com/?p=612

http://agahi.bazarejahan.com/adv-1198.aspx?%D8%A2%D9%86%D8%AA%D9%86-%D9%88%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%84%D8%B3-tp-link-2.4-%28-%D9%85%D8%AF%D9%84-tl-wa5210g-%29-%E2%80%93-%D8%A2%D9%86%D8%AA%D9%86-%D9%88%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%84%D8%B3&h=%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%AC%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%84

دوست عزیز اگر به رنگ و طرح جلد جعبه دقت کرده باشی اینها از سری جدیدی هستند که وارد ایران شدند و باهاش نمی تونی هک کنی حتی یک شرکت اطراف بیمارستان خانواده در شریعتی اینها را قانونی وارد میکنه ولی باش نمی تونی هک کنی من قبل از اینکه سری قدیمیش رو بخرم اینها را دیده بودم و تحقیق کرده بودم در موردش
    سری های قدیمی فروششون ممنوعه
    Last edited by s10000; 10-09-2013, 02:36 PM.

Comment

ی جا 60 ی جا 70 این بابا هم که میده 110 بعد میگه 90 آخرش

مملکت تخمی تر از این هم هست ؟ ما موندیم از کی بگیریم :d

Comment

خب عزیز من گرون خریدی نمیشه گرونم بفروشی
        کسی با این قیمت ازت نمیخره!
        البته امیدوارم بفروشیش ضرر نکنی

انجام پروژه های نرم افزاری در کمترین زمان و نازلترین قیمت
        برای تماس به آیدی Arashjeyjey در یاهو مسنجر پیام بدید.

http://www.jeyjey.blogfa.com

Comment

نوشته اصلی توسط Warden نمایش پست ها
          ی جا 60 ی جا 70 این بابا هم که میده 110 بعد میگه 90 آخرش

مملکت تخمی تر از این هم هست ؟ ما موندیم از کی بگیریم :d
          Warden جان چند میخای آخرش ؟

Comment

نوشته اصلی توسط s10000 نمایش پست ها
            نهایت ۶۰تومن خودم میخرم

Comment

قیمتش مهم نیست فقط اینکه تضمین کنی بعد 1 هفته بگا نره یا مشکلی نداشته باشه 70 میگیرم

Comment

عزیزم قصد توهین ندارم اما کارت شما که واسه فروش گذاشتی اولا چینی هست و فقط remark شده و به اسم تایوان زدن اش.دوما مدل AWUS036h از اواخر 2011 دیگه تولید نشده.و به جاش مدل های دیگه ای جایگزین شده.
                http://www.alfa.com.tw/product_category.php?pc=3

لذا این کارت هایی که تحت عنوان awus036h 2012 یا 2013 میبینین همه شون چینی و کشک میباشند
                یکی از دوستان من یکی از وارد کننده های تجهیزات شبکه ی همین مارک آلفا است- سه سال پیش که اولین سری این دستگاه رو اوارد منم چند تا واسه خودم و دوستام خریدم ازش - جعبه ی کوچیک سفید رنگ داشت و انتن اش هم 5دسی بود - کارت هایی که با انتن 7دسی اومدن چینی هستن. در ضمن روی دستگاه(کارت) هم یه عدد یک چاپ شده که نشونه 1000 میلی وات بودن اش هست. اونایی که عدد یک روی کارت چاپ نشده 500میلی وات هستن. جعبه اش رو انداخته ام دور وگرنه براتون عکسش میذاشتم.

Comment

نوشته اصلی توسط tiger333 نمایش پست ها
                  عزیزم قصد توهین ندارم اما کارت شما که واسه فروش گذاشتی اولا چینی هست و فقط remark شده و به اسم تایوان زدن اش.دوما مدل AWUS036h از اواخر 2011 دیگه تولید نشده.و به جاش مدل های دیگه ای جایگزین شده.
                  http://www.alfa.com.tw/product_category.php?pc=3

لذا این کارت هایی که تحت عنوان awus036h 2012 یا 2013 میبینین همه شون چینی و کشک میباشند
                  یکی از دوستان من یکی از وارد کننده های تجهیزات شبکه ی همین مارک آلفا است- سه سال پیش که اولین سری این دستگاه رو اوارد منم چند تا واسه خودم و دوستام خریدم ازش - جعبه ی کوچیک سفید رنگ داشت و انتن اش هم 5دسی بود - کارت هایی که با انتن 7دسی اومدن چینی هستن. در ضمن روی دستگاه(کارت) هم یه عدد یک چاپ شده که نشونه 1000 میلی وات بودن اش هست. اونایی که عدد یک روی کارت چاپ نشده 500میلی وات هستن. جعبه اش رو انداخته ام دور وگرنه براتون عکسش میذاشتم.

راستش منم شک کرده بودم این دیوایس ها سخت گیر میاد fبعد طرف میگه من از هک وایرلس خسته شدم میخوام بفروشم :دی

شما میتونی واسه ما هم جور کنی؟* قمیتش؟*
                  Last edited by Warden; 10-12-2013, 03:24 AM.

Comment

الان اکثر اکسز پوینت ها به طرف رنج ان دارن میرن ولی این مدل فقط رنج b/g رو ساپورت میکنه
                    این یه نکته

دوست عزیز اگر به رنگ و طرح جلد جعبه دقت کرده باشی اینها از سری جدیدی هستند که وارد ایران شدند و باهاش نمی تونی هک کنی حتی یک شرکت اطراف بیمارستان خانواده در شریعتی اینها را قانونی وارد میکنه ولی باش نمی تونی هک کنی من قبل از اینکه سری قدیمیش رو بخرم اینها را دیده بودم و تحقیق کرده بودم در موردش
                    سری های قدیمی فروششون ممنوعه
                    و نکته دوم
                    چرا میگی مدل های دیگه نمی تونن وایرلس بزنن کلا هر کارتی که خاصیت اینجکشن داشته باشه و درایورش موجود باشه
                    باهاش میشه وایرلس زد >>>دیگه چه ربطی به قدیمی و جدید داره حتما اونطرف این شکلی 130 تو پاچه ات کرده نه؟
                    حالا اینجا ملت دنبال آلفا هستن ولی نه تا این قدر
                    اصلا ملت برای چی آلفا می خرن چون قدرت ترنسمیتش بالاست
                    چون بدون پچ کردن و دنگ و فنگ دیتکت میشه و اصلا ربطی به این حرف هایی که شما زدی نداره
                    Last edited by captain 8l4ck; 10-12-2013, 04:21 AM.
                    600d luc1< iM4n

Comment

نوشته اصلی توسط captain 8l4ck نمایش پست ها

و نکته دوم
                      چرا میگی مدل های دیگه نمی تونن وایرلس بزنن کلا هر کارتی که خاصیت اینجکشن داشته باشه و درایورش موجود باشه
                      باهاش میشه وایرلس زد >>>دیگه چه ربطی به قدیمی و جدید داره حتما اونطرف این شکلی 130 تو پاچه ات کرده نه؟
                      حالا اینجا ملت دنبال آلفا هستن ولی نه تا این قدر
                      اصلا ملت برای چی آلفا می خرن چون قدرت ترنسمیتش بالاست
                      چون بدون پچ کردن و دنگ و فنگ دیتکت میشه و اصلا ربطی به این حرف هایی که شما زدی نداره
                      نه دوست عزیز منظور من این هست که چیپ این آلفایی که من دارم تو بک ترک آخرش l دیده میشه و باش میتونی هک کنی ولی اون جعبه سفید ها تو بک ترک b دیده میشه و قابلیت هک ندارند و آلان یک شرکتی اینها رو 130 میفروشه و قابلیت هک ندارند

Comment

نوشته اصلی توسط Warden نمایش پست ها
                        راستش منم شک کرده بودم این دیوایس ها سخت گیر میاد fبعد طرف میگه من از هک وایرلس خسته شدم میخوام بفروشم :دی

شما میتونی واسه ما هم جور کنی؟* قمیتش؟*
                        خوب دوست عزیز اگر بخوام یک چیز باارزش رو مفت بدم - نفروشم بهتره دیگه مثلا مگه چقدر میخواد گیرم بیاد

Comment

نوشته اصلی توسط tiger333 نمایش پست ها

دوست عزیز پس چرا این جعبه سفید ها قابلیت هک ندارند ؟
                          یعنی شما میگی این جعبه سبز ها تقلبی و سفید ها اصل کره هستن !!
                          و اونکه شما میگی علامت 1 روش داره برای این هست که آنتنش 10 db

Comment

نه دوست عزیز منظور من این هست که چیپ این آلفایی که من دارم تو بک ترک آخرش l دیده میشه و باش میتونی هک کنی ولی اون جعبه سفید ها تو بک ترک b دیده میشه و قابلیت هک ندارند و آلان یک شرکتی اینها رو 130 میفروشه و قابلیت هک ندارند
                            یعنی نمودی ها
                            تو یه پست مطرح می کردی هم اوکی بود ها اینجا همین جوریش دیتابیس پکیده
                            اینجا رو نگاه کن
                            http://www.aircrack-ng.org/doku.php?...bility_drivers
                            حالا اون شرکت یه جنس فیک رو به اسم آلفا می فروشه دلیل نمیشه که شما پیاز داغشو زیاد کنی
                            اگه awushn بود خودم ازت می خریدم

اون 10 دیبی ها هم لوکسری پکیجند سیم پیگ تیل و انتن 10 دیبی گیره آویزون کردن و یه انتن 5 دیبی داره اگر اشتباه نکنم

خوب دوست عزیز اگر بخوام یک چیز باارزش رو مفت بدم - نفروشم بهتره دیگه مثلا مگه چقدر میخواد گیرم بیاد
                            ختم کلام با این قیمت کسی ازت نمی خره حالا تا فردا هم دلیل و مدرک بیار )
                            به قول خودت چیز با این ارزشی رو مفت نفروش برو لاشیانه >آشیانه <
                            چیزتو 200 هزار تومن بفروش اونجا ک-س خل زیاد هست
                            دیگه چی بهت بگیم
                            Last edited by captain 8l4ck; 10-12-2013, 09:14 AM.
                            600d luc1< iM4n

Comment

نوشته اصلی توسط captain 8l4ck نمایش پست ها
                              برو لاشیانه >آشیانه <
                              چیزتو 200 هزار تومن بفروش اونجا ک-س خل زیاد هست
                              دیگه چی بهت بگیم
                              اتفاقا اونجا هم پست گذاشته بود =)))))

ملت فقط میگن ی آشنا داریم :دی کسی نیست بفروشه ؟؟

Comment

Working...
                              X