اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد استفاده از نانو استیشن

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• سوال در مورد استفاده از نانو استیشن

یکی از دوستان به دلیل کابل برگردون و یک سری چیز های دیگه که من دقیقا اطلاع ندارم ازش نمیتونه از هیچ isp اشتراک adsl بگیره.اما یکی از دوستانش که چند خونه دورتر هست میتونه از adsl استفاده کنه و مشکلی نداره.ظاهرا با اون همسایه خودش به توافق رسیده که یک مودم وایرلس خریداری کنن و به صورت مشترک از اینترنت استفاده کنن.اما با فاصله ای که من دیدم فکر نکنم یک مودم ساده واسه این کار جواب بده ( حدودا 4 یا 5 تا خونه ).مودم با 3 آنتن هم تو بازار هست اما فکر نکنم ربطی به محدوده پشتبانی داشته باشه و بیشتر واسه سرعت انتقال و... هست.یکم پرس و جو کردم و انگار واسه همچین کاری میشه از نانو استیشن استفاده کرد اما من قبل از این اطلاعی از این وسیله نداشتم ! دوستان قیمت این دستگاه چنده؟ راحت پیدا میشه؟ روش نصبش چطوره؟ عملی هست؟ اصلا هر اطلاعاتی دارین تو این زمینه کمک کنید.

2 تا نانو استیشن نیاز دارید.
    یکی فرستنده و دیگری گیرنده

Comment

دوستان یکم اطلاعات بیشتر بدین من زیاد آشنایی ندارم با این وسیله

Comment

واسه اینترنت خونگی ارزش نداره . اما اگه میخوای نانو بخری خب از یک شرکت اینترنت وایرلس بگیر . نانو حدودا 300 تومنه . در ضمن چیزی که دوستمون گفتن واسه پوینت تو پوینت هست . مینونی نانو 2.4 بگیری دایرکت وصل بشی . اما اون دوستت باید سیگنالش دیده بشه

Comment

اگر 4-5 تا ساختمون اون ور تره بعید بدونم بتونی با مودم وایرلس هم دیگه رو ببینین

خرج بی خودی هم نکن ارزون ترین مدل mikrotik sxt ای که می بینی بخر جوابت رو می ده فقط باید دید مستقیم داشته باشید

اما در کل می تونی از سرویس های wireless و wimax هم استفاده کنی در ضمن خود مخابرات الان رو خط های pcm (همون به اصطلاح فیبر نوری) می تونه adsl بده یک سوال ازش بکن ، هیچ isp ای جز مخابرات نمی تونه روی pcm فعلا سرویس بده
          Last edited by 4n0nym0us; 09-30-2013, 08:10 AM.
          I'm Not Related To Anonymous Group
          بنده ارتباطی به گروه Anonymous ندارم

Comment

دوستان ممنون بابت کمکتون.حالا روش نصبش به چه صورت هست ؟ دقیقا باید چیکار کرد ؟

Comment

شما اصلا دید مستقیم دارید نسبت به دوستتون که قصد دریافت سرویس دارید؟
              اگر دکل وایرلسی اطرافتون مشاهده میکنید برید باهاشون صحبت کنید واسه خرید اکانت و ...

Comment

... یا بهتر اینکه در بخش نیازمندی ها یکی رو انتخاب کنید که اینکاره است. میاد نیم ساعته میگه که چی لازم دارید و قضیه رو حل می کنه.

Comment

Working...
                X