اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

HTTPS Error

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• HTTPS Error

مدتیه تو بعضی از سیستم های زیر مجموعه وقتی وارد وب سایت های mail.google و hotmail* و حتی درگاه های بانکی میشیم Https error میاد

Certificate ها رو مقایسه نکردم با مال خودم یا اینکه مال خودم رو install کنم روی اون

مشکل من اینه که با وجود اینکه ویندوز عوض کردم و اطمینان کامل دارم که سیستم ویروسی نشده بوده

پس چرا باید باز این خطا رو بده ؟؟؟؟

انتی ویروس هم smart nod32 داریم و kaspersky internet sec البته ورژن 4 تجاری نود همون مال جوکر ( که نوشته بود ) و کاسپر هم داریم

رو یکی از سیستم ها هردوشو نصب کردم باز همین ارور رو داد

حتی کومودو هم نصبوندم فایروالشو باز همین بود ؟؟

تو شبکه هم کارکنا درست نمی دونن فرق بین کلیک راست و چپ چیه که بیان بشن مردی در میان

دلیل چی می تونه باشه ؟؟؟
    ...

جالبه واسه منم همینطور شده البته فقط images.google.com رو که میخوام باز کنم این اررور میاد
    با ۴ os تست زدم هر ۴تا همینطور بودن

Comment

پس فکرکنم برای همه اتفاق میفته، اما یکی که میدونه بگه چرا

پیشنهاد میکنم اینو ببینید (در مورد این cert ها هم یه چیزایی میگه)

http://www.aparat.com/v/qtxdW
      Last edited by paper101; 09-13-2013, 03:10 PM.
      ﺑﮕﺬﺍﺭﻋﺸﻖ ﺧﺎﺻﯿﺖ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﺪ ، ﻧﻪ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺧﺎﺹ ﺗﻮ ﺑﺎ ﮐﺴﯽ .

Comment

متن خطا رو دقیق بنویسید ببینیم چیه آخه
        Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
        عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

آدرس توئیتر من:https://twitter.com/#!/iM4n_

به صفحه شبگرد در فیسبوک بپیوندید
        http://www.facebook.com/groups/shabgard

تیم Emperor عضو جدید میپذیرد ! برای اطلاعات بیشتر با خودم تماس بگیرید

sigpic

Comment

داداش اولین کاری که باید بکنی ساعت کامپیوتر هارا چک کن که دقیق باشند . اگر دقیق نبودن دقیق کن مشکل حل می شود/

اگر حل نشد / یا تو شبکه و یا در راه های ارتباطی تا client شما گواهی نامه در حال جعل هستش.

موفق باشید
          یا علی

Comment

[خخخ] دوست عزیز من با کلی انتی..فولتر و این چیزها هم همین مشکل رو دارم. جالب اینه که بعد از یک دوره ی زمانی چند دقیقه ای، یه دفعه سرت نامعتبر میشه.
            میخوام به سرورهام ssh کنم کهssh server خطای mitm میده.... فکر نکنم مشکل خاصی باشه جز اینکه همه چیز دست به دست میش
            رسوایی ما بر سر بازار کشیده...

برای یافتن مروارید دریاهارا جستجو مکن شاید در گردنت باشد ............................................
            شیرین شیرینم شیرین شمام ..ساتیگ نبینم ...خاوام خرابه

FreeBSD t4yt4n 6.3-RELEASE-p2 FreeBSD 6.3-RELEASE-p2 #0:
            Sun May 11 20:03:31 IRDT 2008 root@t4yt4n:/usr/obj/usr/src/sys/H1 i386
            نه برای فخر فروشی برای یاد آوری آنچه نمی دانم

Comment

Working...
            X