اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خرید کارت وایرلس

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• خرید کارت وایرلس

سلام دوستان

ی سری کارت آلفا هست تو این لینک
    http://www.activenet.ir/shop/prdTher...0network&id=32

به نظرتون کدوم رو بگیرم

ی مدل دیگه هم هست level1 0624 که اون 70 تومنه

از کارت های بالا هم فقط AWUS051NH رو این شرکت دازه که 130 تومن گقته و packet injection هم داره مثل اینکه

می ارزه بگیرم یا نه ؟* کسی مدل دیگه میشناسه ؟* واسه کرک کردن میخواسم

ممنون

Awus036h
    www.Ragvel.com

www.Ahon.ir

Comment

چیزی مهمه اینه که مراقب باشید چیپست هاشون اصل باشن تقلبیش خیلی زیاد شده ...
      تو مسابقات هک وایرلس که تو ایتالیا برگزار شد تا جایی که من دیدم همشون از همین الفا استفاده میکردند ...
      تو سایتش اطلاعات زیادی ارائه نکرده ...

سکوت باغ انديشه هاست.

Comment

نوشته اصلی توسط legend نمایش پست ها
        مراقب باشید چیپست هاشون اصل باشن تقلبیش خیلی زیاد شده ...
        ..

چطور میشه فهمید چیپست هاشون اصله ؟ یارو میگه وقتی پست کردیم پول رو به مامور پست بده
        همون موقعه میتون چک کنم ببینم اصله یا نه

نوشته اصلی توسط ciph3r نمایش پست ها
        awus036h
        این چطوره ؟

awus051nh

چه فرقی نسبت به هم دارن به غیر از بردشون

Comment

نوشته اصلی توسط Warden نمایش پست ها
          چطور میشه فهمید چیپست هاشون اصله ؟ یارو میگه وقتی پست کردیم پول رو به مامور پست بده
          همون موقعه میتون چک کنم ببینم اصله یا نه

این چطوره ؟

awus051nh

چه فرقی نسبت به هم دارن به غیر از بردشون
          در کل مثل همن و کارذ شمارو راه میندازه و بیشتر 051 بردش قویتره و 036 آپشن های مودم و کلا 051 جدیدتره خوب
          برای اصلش میتونی شماره FCC که پشت مودم هست رو توی سایتش که تایوانی هست و چینی نیست بزنی و بهت میگه که قضیه چیه .

برای برد مودم هم که شما قرار نیست باهاش تلسکوپ هابل رو بزنی . شما می خوای که فوقش وایرلس همسایه هارو یه دستی روش بکشی که حالا فوقش وایرلس 2تا کوچه اونورتره .

من دکل آنتن خودش رو در آوردم و دکل آنتن اکسس پوینت مودم adsl خودم که 2 برابر خودشه گذاشتم روش و اگر واقعیت رو بخوام بگم وایرلس باهاش زدم که از من حدود 100 متر تا 150 متر دور بوده (البته با سیگنال کمش و موقعیت خوب من در خونه که ارتفاع داشتم)

اگر برای وایرلس زدنه فقط میتونی از همین مودم های یو اس بی استفاده کنی که تیپی لینک در جعبه مودم به عنوان اشانتیون میزارتش
          www.Ragvel.com

www.Ahon.ir

Comment

ممنون از توضیحات

تو ی فروم نوشته بود میشه رو همین نانو استیشن های M5 (روی اینترفیسش) aricrack نصب کرد.

میشه همچین کاری کرد ؟

Comment

اکتیو نت خوب بود اما جدیدا انگار چیپ هاشونو عوش میکنن . آلفا بهترینه

Comment

کالی و بک ترک این کارت رو ساپورت میکنه ؟

Comment

awusb51nh ? مرد حسابی قوی ترین کارت واسه این کاره :دی تازه Dual band هست . یعنی 5 گیگاهرتز هم میبینی ... :دی من 2تا 51nh دارم یکی هم 36nh هر 3تاشم از US اوردن واسم اوریجینالی کیف میکنیم :دی
                  14482_519806418089832_88729219_n.jpg
                  1146631_519807831423024_1807249364_n.jpg

Comment

AWUS051NH با kali سازگاره؟
                    واسه انتن (پارابولیک) باند 5.8 میشه انتن 2.4 بهش وصل کرد؟

Comment

نوشته اصلی توسط itboys نمایش پست ها
                      AWUS051NH با kali سازگاره؟
                      واسه انتن (پارابولیک) باند 5.8 میشه انتن 2.4 بهش وصل کرد؟
                      آره با کالی و بک ترک سازگاره و انگاری فقط مخصوص این دیترو ساخته شده .
                      نکته قابل توجه اینه که نیاز به نصب درایور توی کالی و بک ترک ندارید و حتی ویندوز 7
                      فقط در ویندوز ایکس پی نیاز به درایور داره که اونم با سرچ تو گوگل کارتون راه میوفته

آره آنت 2.4 هم میشه . بحث سر قضیه آنتنش نمیشه بحث زیر آنتن که مثل مودم ها باید بچرخونی و پیچیه اما یه نکته ضعف دارن که به نظرم برای ما ایرانی ها نقطه ضعفه اونم اینه که اگر تو کوله یا بقل لپتاپ اینا باشه لر اثر اینکه تو کوله چرتو پرتای زیادی رو حمل میکنیم و شاید تو تاکسی سوار شدن و به خاطر تراکم فضا فشار بیاد به آنتن و از زیر کنده میشه و پیچ آنتن توی مودم گیر میکنه و کنده میشه که واویلا دردسر داره که اونم برای ماها که وحشی هستیم مشکل سازه

مورد دیگه هم اینه که اگر تو ویندوز استفاده بشه (بخصوص ویندوز 7) میبینی که یهو کارت شبکه مودم پریده و اینترنت نداری و هرچی USB رو در نمیاری و میزنی به سیستم باز هم انگار نمیشناسه که بعد از یه ریستارت درست میشه ک این مشکل هم زیاد تقصیر خودش نیست و دلایل دیگه داره و اینکه نادر هم اتفاق میوفته .

مودلی که مرتضی داره خوبه اما به خدا اکثرا یه کار رو برای ماها انجام میدن اونم کار packet injection که واسه من آلفا هست که من ازش راضیم .
                      فقط اینو هم بگم بعد از 1 ساعت یهو شدید گرم میشن و چون فن ندارن یه مقدار خطرناکن
                      www.Ragvel.com

www.Ahon.ir

Comment

منظورم از وصل کردن آنتن این بود که
                        این دستگاه دو باند 2.4/5.8 رو می تونه بگیره
                        آیا با آنتن پارابولیک مخصوص باند 2.4 میتونه فرکانسهای باند 5.8 هم بگیره؟!
                        سپاس

Comment

نوشته اصلی توسط Mormoroth نمایش پست ها
                          awusb51nh ? مرد حسابی قوی ترین کارت واسه این کاره :دی تازه Dual band هست . یعنی 5 گیگاهرتز هم میبینی ... :دی من 2تا 51nh دارم یکی هم 36nh هر 3تاشم از US اوردن واسم اوریجینالی کیف میکنیم :دی
                          تجهیزاتت تو حلقم ! :D

نوشته اصلی توسط Warden نمایش پست ها
                          سلام دوستان

ی سری کارت آلفا هست تو این لینک
                          http://www.activenet.ir/shop/prdTher...0network&id=32
                          .....
                          alfa کلا مارک خوبیه ولی خوب ورژن های جدیدش درایوراش سخت گیر میاد ...
                          036h اینجور که بنده شنیدم و کار کردم بهترین ساپورت رو برای نرم افزار هایی مثل Aircrack-Ng داره ...
                          مرز عشق و نفرت آنجایست که آرزو ها می میرند . خ

Comment

نوشته اصلی توسط Mormoroth نمایش پست ها
                            [ATTACH=CONFIG]9271[/ATTACH]
                            [ATTACH=CONFIG]9272[/ATTACH]

ی نگاه بنداز به چیپ 051 ببین چی نوشته ؟ rtl86 همچین چیزیه زده ؟

چون تو چندتا فروم نوشته بود از روی چیپ میشه فهمید اصله یا نه

--------------------------

ی جای معتبر هم که میفروشن اگه کسی سراغ داره بگه. ممنون

Comment

الان شمالم . اما تا جایی که یادمه رالینک بود . 2روز دیگه برم واستون میزارم :دی @خشایار . تجهیزات خاصی نیست . اما حال میده . @itboy بله با همین تجهیزات میتونی روی باند های مختلف سیگنال بگیری . توی ویندوز که اپلیکیشن داره الفا . ولی توی لینوکس دردسرش مثل همیشه بیشتره . چون باید region کارت رو انتخاب کنی که بتونی یک سری از فرکانس هارو ببینی . مثل کاری که توی Nanostation میکنیم تا بعضی از دکل هارو ببینیم .

Comment

Working...
                              X