اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

محافظت از اطلاعات در دسترسی های فیزیکی

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط 4shir نمایش پست ها
    4- توی جو اونجا قرار بگیرین هارد خودتون که سهله تمام رفیقاتون رو هم می فروشید !!
    من هم تو جو قرار نگرفتم ، یعنی نگرفتنم ، دقیقتر بگم کاری نکردم که بخوان بگیرنم
    اما پینشهاد میکنم دوستانی دوست دارن بدونن قضیه چیه این مستند رو دانلود کنن
    کد:
    1855_beh_esme_k    a    h    r    i    z     a    k
    یه قسمتش مربوط به پرونده هایی اینترنتی هست
    Last edited by Maarek; 08-25-2013, 10:17 AM.

بای بای

Comment

خودم با ایده black captain موافق ام اما اگه یکم کوچکترش کنیم بهتر میشه مثلا یک اهنربا قوی که
      به اندازه کافی به هارد نزدیک باشه خیلی راحت کاری که میخوایم انجام میده هم سزیعه هم بازیابی اطلاعات تقریبا صفره
      ( به شرط اینکه به اندازه کافی به دیسک هارد نیرو بدیم) ولی نسبت به روش های دیگه خرجش بیشتره
      گفتم یه خلاصه کوچیک اخرش بزنم تا بلکه به این بحث خاتمه بدیم:(بنظرم یه خلاصه بدرد میخوره)

نوشته اصلی توسط l4tr0d3ctism نمایش پست ها

به غیر از این نرم افزار هایی که زیر معرفی می کنم چیزی نمونده که نتونم Bypass نکنم حتی Folder lock و ...

تاحالا 80 تایی رو کامل با هوک کردن و Revers و Monitor و ... تونستم رمزشون رو اکثرا Bypass کنم دیگه لازم به Decode پسورد هم نیست

2 - استفاده از برنامه هایی مثل همین true Crypt که قوی ترین هستش این برنامه از الگوریتم رمز نگاری IES 256 بیتی استفاده میکنه که واقعا شکستنش شدنی نیست

3 - از همین Winrar استفاده کنید اونم IES 128 بیتی هست نهایتن خیلی مهم بود برات با فرمان COpy /b بزن پشت یک فایل عکس یا ...

============================================

Bitlocker هم 256 ّیت هستش و قویه ولی اینکه Bypass بشه رو نمی دونم

در مورد حذف فایل هم باید بگم تنها راه جلوگیری از ریکاوری کردنش همون Ower write کردنه فایل هست و یا اینکه Cut کنی تو هارد اکسترنال وگرنه با Delete و اینا ریکاوری میشه

برنامه های رمز گذاری: احتیاج به پردازش اطلاعات (کلا برای encryption decryption ) / امکان شکسته شدن رمز
      overwrite : امکان بازیابی اطلاعات / زمانبر بودن

نوشته اصلی توسط iM4n نمایش پست ها
      اینا تا وقتی ارزش داره که هدف حفظ اطلاعاتت باشه

یادمه یه بحثی اینجا در گرفت در مورد از بین بردن اطلاعات !
      اینجاست که ایمان یه انحراف به موضوع میده D:
      نوشته اصلی توسط keylogger نمایش پست ها
      من پیشنهاد میکنم اگر همچین اتفاقی افتاد هرچی دارید بزارید تو ماکروفر حله lol
      ماکروفر ! : بستگی به مدت زمان و قدرت امواج امکان بازیابی اطلاعات هست / زمانبر بودن (البته میشه زمانو خیلی کم کرد که بیخیالش D
      نوشته اصلی توسط free نمایش پست ها
      یادمه یه دوستی که متخصص بازیابی اطلاعات هست یه روز یه مثال واسم زد
      گفت که دستگاه های کاغذ خورد کن یه مدلهایی هم دارن که هارد و سی دی رو هم میتونن خورد کنن
      گفت شما تصور کن هارد دیسک و یا سی دی رو گذاشتی تو همچین دستگاهی و به قطعات 3میلی متری تبدیلش کردی
      می گفت روی هر بخش از هارد دیسک حداقل یک بیت اطلاعات هست که میتونن این اطلاعات رو بازیابی کنن
      خرد کردن ! : امکان بازیابی اطلاعات / زمانبر بودن (خودشون کامل توضیح داده دیگه)

نوشته اصلی توسط MarshalPinokio نمایش پست ها
      خوب یه EMP نه تنها کار هارد بلکه همه دم و دستگاه الکترونی میسازه
      EMP! : هزینه زیاد / تکنولوزی پیچیده و نبود اطلاعات

نوشته اصلی توسط 4shir نمایش پست ها
      5- فقط یکبار جایی یه راه کار دیدم پشمام ریخت . یه پروژه یه بابای داشت از دوستای دوستای دوران قدیممون انجام داده بود یه میکروکنترلر با یه سویچ، که پیچ در کیس بهش فشار داده بود . یعنی پیچ باز میشد اون دکمه وارد عمل میشد و ولتاژ برق رو میبرد بالا تا آتیش میگرفت متعلقات. از اونطرف هم یه یوزر مخفی داشت که باید یه کلید ترکیبی میزدی تا لاگین بیاد براش و یه لاگین معمولی ویندوز هم بود با یه یوزر معمولی با پسورد 123 که اگر لاگین میشد باز هم همین اتفاق می افتاد ! تنها چیز عملی که من دیدم این بود باهاش هم حال کردم.

باقی این چیز ها هم بریزید دور .
      اتصال ولتاژ بالا ! : بازم طول میکشه تا اتیش بگیره و ... اصلا ممکنه از اطلاعات بک اپ بگیرن
      نوشته اصلی توسط captain 8l4ck نمایش پست ها
      جهت استفاده از اسید قوی برای نابود کردن هارد اکسترنال
      استفاده از اسید ! : زمانبر بودن
      اگه دوستان بازم نظری داشتن بگن که بزارم و مبحثو کامل کنیم .

Comment

در مورد از بین بردن اطلاعات در زیر 60 ثانیه من راه مطمئن تری را می دونم اما چون با گفتنش جز اینکه خدمتی به مخربین کشور می کنم کاری را به پیش نمیبرم معذورم

اما عنوان تاپیک اینه محافظت از اطلاعات در دسترسی های فیزیکی
        یعنی در صورت تماس با اطلاعاتمون فرد نتونه بهشون دسترسی پیدا کنه
        خب این بر میگرده به خلاقیت صاحب اطلاعات که خودمون هستیم.
        Not. I'm not tired

Comment

نوشته اصلی توسط dintic نمایش پست ها
          در مورد از بین بردن اطلاعات در زیر 60 ثانیه من راه مطمئن تری را می دونم اما چون با گفتنش جز اینکه خدمتی به مخربین کشور می کنم کاری را به پیش نمیبرم معذورم

بستگی به نیرویی که اهنربا وارد میکنه تو میتونی خیلی راحت زیر 0.5 ثانیه اطلاعاتتو کامل از بین ببری
          اما در مورد اینکه از بین بردن اطلاعات چه کمکی به مخربین کشور(! ) میکنه والا نظری ندارم
          خب اینو هم در نظر بگیر که شاید یه زمانی محافظت از اطلاعات یعنی از بین بردنشون خودت میتونی مثالشو بزنی

Comment

نوشته اصلی توسط dintic نمایش پست ها

گرفتی ما رو؟ :|
            اولیش که معذوری دومی هم که برمیگرده به خلاقیت ! الان این دو تا روش جدیدن؟
            ! Security is never Complete

Comment

امکان شکسته شدن رمز ؟؟

تنه ا راه حملات بروت فورس و دیکشنری اتک هست

شما پسورد 8 کاراکتر به بالا و ترکیبی از عدد و حروف و .. رو بزن ببینم کی می تونه بشکنه رمز رو ؟
              ...

Comment

آره، کامپیوتر هات و بگیرن اطلاعات 5 سال پیشت رو هم در می آرند!
                البته اگر سازمان اطلاعات وارد عمل شه! کارای خفن تری هم می کنند!
                شنیده بودم این دم و تشکیلات و روس ها براشون اوکی کردند.
                میلاد الگوریتم های پاک سازی امنی مثل گاتمن یا الگوریتم airforce USA هم کشکه دیگه ؟؟؟ اگه قرار بود بازیابی بشه الاف بودن دیگه الگوریتم طراحی کنن و همچین جاهایی استفاده کنه ازشون ...
                با truecrypt اگه اینکریپت کنید با یک فرمت ناشناخته (من درآوردی) و در صورت نیاز با یکی از الگوریتم های بالا پاکش کنید ....

تو ایران بحث به شکستن پسورد و اینا نمیکشه شوکر رو که آوردن خودت پسورد رو میگی ...

پیوست : کسی که اطلاعات حیاطی داره نمیاد بریزه تو هارت سیستمش (هارد های اکسترنال اینکرپیت شده)

سکوت باغ انديشه هاست.

Comment

يه جوري ميگين يكي ندونه فكر ميكنه يه 4تا فيلم سوپرهاتون را ببين چي ميشه مگه

Comment

امکان شکسته شدن رمز ؟؟

تنه ا راه حملات بروت فورس و دیکشنری اتک هست

شما پسورد 8 کاراکتر به بالا و ترکیبی از عدد و حروف و .. رو بزن ببینم کی می تونه بشکنه رمز رو ؟
                    BruteForce و حملات مبتنی بر اون برای زمانی هست که شما دسترسی فیزیکی نداری
                    عموما در دسترسی فیزیکی راه های بهتر و سریع تری هست

در حال حاضر مشکل اصلی امروزه رمزنگاری های نامتقارن هستند ، متقارن ها با Hardware Hacking و Hardware RE بیشتر شکسته می شن تا راه های نرم افزاری
                    I'm Not Related To Anonymous Group
                    بنده ارتباطی به گروه Anonymous ندارم

Comment

نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
                      يه جوري ميگين يكي ندونه فكر ميكنه يه 4تا فيلم سوپرهاتون را ببين چي ميشه مگه
                      چند ترابایت داری ؟؟؟

خوب چی شد آخرش یکی یه راه ایده آل خوب بگــــــــــه

Comment

نوشته اصلی توسط LEGEND نمایش پست ها
                        میلاد الگوریتم های پاک سازی امنی مثل گاتمن یا الگوریتم airforce USA هم کشکه دیگه ؟؟؟ اگه قرار بود بازیابی بشه الاف بودن دیگه الگوریتم طراحی کنن و همچین جاهایی استفاده کنه ازشون ...
                        با truecrypt اگه اینکریپت کنید با یک فرمت ناشناخته (من درآوردی) و در صورت نیاز با یکی از الگوریتم های بالا پاکش کنید ....

تو ایران بحث به شکستن پسورد و اینا نمیکشه شوکر رو که آوردن خودت پسورد رو میگی ...

پیوست : کسی که اطلاعات حیاطی داره نمیاد بریزه تو هارت سیستمش (هارد های اکسترنال اینکرپیت شده)
                        من فقط شنیدیم! در جریان هیچیشون نیستم! حالا انشالله گرفتنم و بعد آزاد شدم می آم اطلاعات بیشتری می دم بهتون.
                        اما یک بدبختی و گرفته بودن! می گفت اطلاعات تمامی سیستمم و کشیده بودن بیرون!
                        حتی چیزایی که مربوط میشد به سه یا چهار سال پیش.
                        انقدر نشد چشمه از پاسخ سنگ سرد، به رفتن در اسِتاد و اِبرام کرد
                        بسی کَند و کاوید و کوشش نمود، کز آن سنگ خارا رهی برگشود
                        ملک الشعرای بهار
                        My Blog : c3phalex1n.blogspot.com

سایت جنبش مصاف، علی اکبر رائفی پور : http://masaf.ir
                        خدا خیرش بده واقعا، تا حالا ندیده بودم کسی اینقدر برای جوُنا زحمت بکشه.

Comment

به خاطر این نوشتم امکان شکسته شدن رمز که خود تاریخ ثابت کرد همونطور که الگوریتم های اولیه شکسته شدن الگوریتم های امروزی هم در اینده حتما شکسته میشن فقط زمان میبره
                          ( منظورم همون bf )

Comment

نوشته اصلی توسط 4n0nym0us نمایش پست ها
                            BruteForce و حملات مبتنی بر اون برای زمانی هست که شما دسترسی فیزیکی نداری
                            عموما در دسترسی فیزیکی راه های بهتر و سریع تری هست

در حال حاضر مشکل اصلی امروزه رمزنگاری های نامتقارن هستند ، متقارن ها با Hardware Hacking و Hardware RE بیشتر شکسته می شن تا راه های نرم افزاری
                            من یک فایل Rar می دم شما با اون روش هایی که گفتید بشکنشون مدت 100 سال هم بهتون وقت میدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                            ...

Comment

من یک فایل Rar می دم شما با اون روش هایی که گفتید بشکنشون مدت 100 سال هم بهتون وقت میدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                              شما متوجه نشدی من چی گفتم
                              I'm Not Related To Anonymous Group
                              بنده ارتباطی به گروه Anonymous ندارم

Comment

خیلی باحالید خدایی!
                                خیلیا!
                                فک کن :EMP! اسید! اهن ربا! انفجار!!

یه هارد ssd 2,5 اینچی بگیر، وقتی دیدی! دارن میان که بگیرن ببرنت!!!! بندازش تو توالت، سیفونم بکش!
                                تضمینی جواب میده!
                                خیالتم راحته! که دیگه هیچی ندارن ازت !

بزارید پست های بعدی رو حدس بزنم (با توجه به روند تاپیک)

1- اقا ما توالت سنتی ندارم و از این فرنگیاس ! حالا چیکار کنم... جا میشه یعنی؟!
                                2- اقا شاید پول خرید ssd نداشته باشیم!!
                                3- اگه وقت نکنم بندازمش چی؟؟!! ، اگه با هیلیکوپتر بریزن تو خونه ببرنم چییی؟!
                                4- اگه ....

4 تا روش رمز نگاری جدید و متد های حمله بهش رو بزارید سواد ما (حداقل خودم) بره بالا
                                نه اینکه با 4 تا متخصص امریکایی که حرف میزنم میفهمم خیلی بی سوادم :D

Comment

Working...
                                X