اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

محافظت از اطلاعات در دسترسی های فیزیکی

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• محافظت از اطلاعات در دسترسی های فیزیکی

سلام

بچه های اینجا اکثرا یکی دو بار مهمون بچه های بالا یا متسط یا پایین بودن
    جدای از بحث این دوستان ممکنه به هر دلیلی شخصی غیر از این آقایون به صورت فیزیکی به سیستم شما دسترسی پیدا کنه
    به نظر شما چطور میتونیم از اطلاعات یه درایو محافظ کنیم چه در همون لجظه که شخص میخواد وارد شه چه برای فرمت ...
    من از bitlocker استفاده میکنم
    دوستان لطف کنن تجربیاتشون رو بزارن
    ! Security is never Complete

اصلا این کارا تو ایران معنی نداره این کارا خارجی بازیه
    انقدر به حال میدن که آخرش خودت مجبورشی بگی اینجا آمریکا نیست که بیان کامپیوتر وهاردو ببین بیشنن دیکد کنن
    اگه کاری کرده باشی نیاز به کامپیوتر و هارد نیست
    اما اگه خیلی علاقه داری
    به فکر انکریپت کردن و استگنوگرافی باش وقتشونو خیلی تلف می کنه
    استفاده از چند برنامه ترکیبی به بیت لاکر ویندوز اکتفا نکن چند برنامه مختلف استفاده کن
    یه برنامه کوچولو هیدن که اگه بعد از چند دقیقه پسورد رو یه جای مخفی که خودت میدونی نزنی به صورت هیدن شروع کنه به فرمت و پر کردن دیتای الکی
    یه بنده خدایی تعریف میکرد تونسته بود درایورهاردشو بازنویسی کنه اگه هارد و با سریال مادربرد و... یکی نبود همون کار بالا روبکنه می گفت این کره خرا
    سیکیم خیاری هاردو وصل میکنن از کلش بک اپ میگیرن >>>یعنی وقتی این حرفو بهم گفت خشتک دریدم اما به سوی بیابان نگریختم بلکه
    یه پیک به سلامتیش بالا رفتم

کلا نابود کردن مدارک بهترین روشه
    Last edited by captain 8l4ck; 08-22-2013, 11:42 AM.
    600d luc1< iM4n

Comment

من از True Crypt استفاده میکنم ؛ رمزنگاریش مطمئن هست ؛ طول پسورد هم 34 کاراکتر هستش که با حساب کتابی که کردم اگر کسی پسورد رو نداشته باشه باید 10 سال با یه سوپر کامپیوتر برنامه رو BF کنه البته اگر دستش سنگین باشه فکر کنم یک ساعت بیشتر طول نکشه که پسورد رو خودم بهش بدم !!
      sigpic

Comment

منم از TrueCrypt استفاده میکنم
        گرچه
        مایکروسافت همیشه گفته امنیت برنامه هاش در صورت دسترسی فیزیکی تقریبا هیچه !

همین به قولی اینجا ایرانه
        حداکثر کشیده دوم خودت همه چیو نوشتی امضا کردی....
        Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
        عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

آدرس توئیتر من:https://twitter.com/#!/iM4n_

به صفحه شبگرد در فیسبوک بپیوندید
        http://www.facebook.com/groups/shabgard

تیم Emperor عضو جدید میپذیرد ! برای اطلاعات بیشتر با خودم تماس بگیرید

sigpic

Comment

دسترسی های فیزیکی یکی از مهمترین مباحث هستش

ما چند طریق می تونیم از دسترسی فیزیکی جلو گیری کنیم

به غیر از این نرم افزار هایی که زیر معرفی می کنم چیزی نمونده که نتونم Bypass نکنم حتی Folder lock و ...

تاحالا 80 تایی رو کامل با هوک کردن و Revers و Monitor و ... تونستم رمزشون رو اکثرا Bypass کنم دیگه لازم به Decode پسورد هم نیست

شما در هر صورت باید سیستمت رمز هایی مثل Syskey رو فعال کرده باشید UAC رو فعال کنید و روی کلیه یی حساب های کاربری پسورد بزارید

پسورد انتخاب شده هم ترکیبی از حروف کوچک و بزرگ و .... از این چیزا دیگه اون باید رعایت بشه

ولی موارد زیر رو میگم

=============================================

1 - http://www.shabgard.org/forums/showthread.php?25282

کامل بخونش

=============================================

2 - استفاده از برنامه هایی مثل همین true Crypt که قوی ترین هستش این برنامه از الگوریتم رمز نگاری IES 256 بیتی استفاده میکنه که واقعا شکستنش شدنی نیست

3 - از همین Winrar استفاده کنید اونم IES 128 بیتی هست نهایتن خیلی مهم بود برات با فرمان COpy /b بزن پشت یک فایل عکس یا ...

============================================

Bitlocker هم 256 ّیت هستش و قویه ولی اینکه Bypass بشه رو نمی دونم

در مورد حذف فایل هم باید بگم تنها راه جلوگیری از ریکاوری کردنش همون Ower write کردنه فایل هست و یا اینکه Cut کنی تو هارد اکسترنال وگرنه با Delete و اینا ریکاوری میشه

Last edited by l4tr0d3ctism; 08-22-2013, 04:56 PM.
          ...

Comment

دوستان هر وقت یه تکنولوژی یا الگوریتمی میاد زیر نظر cia و... میره بالاخره خلق کننده اش که باید بتونه یه غلطی بکنه
            ترو کریپت یه پروژه اوپن سورسه به aes256 بیت اکتفا نکنید سورس برنامه هم باید تغییر داد
            http://www.techarp.com/showarticle.aspx?artno=770
            اگر کارهای جیز بد بد انجام بدی میدن به خودشون که بازش کنن
            600d luc1< iM4n

Comment

اینا تا وقتی ارزش داره که هدف حفظ اطلاعاتت باشه

یادمه یه بحثی اینجا در گرفت در مورد از بین بردن اطلاعات !
              فکر کن خونتون طبقه 4 یا 5 یه ساختمونه و دارن میان بالا ! تو این فرصت کم چیکار میکتونی بکنی ؟؟
              خوب اگر اطلاعات خیلی حساس داشته باشی باید از بین ببریشون
              انفجار و سوزوندن و این حرفا فایده نداره ! چون حتما دیدین سیدی و هارد سوخته هم باز اطلاعاتش قابل بازیابیه
              کسی اون تاپیک رو پیدا کرد لینک بزاره
              Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
              عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

sigpic

Comment

نوشته اصلی توسط S4n470n نمایش پست ها
                سلام

بچه های اینجا اکثرا یکی دو بار مهمون بچه های بالا یا متسط یا پایین بودن
                جدای از بحث این دوستان ممکنه به هر دلیلی شخصی غیر از این آقایون به صورت فیزیکی به سیستم شما دسترسی پیدا کنه
                به نظر شما چطور میتونیم از اطلاعات یه درایو محافظ کنیم چه در همون لجظه که شخص میخواد وارد شه چه برای فرمت ...
                من از bitlocker استفاده میکنم
                دوستان لطف کنن تجربیاتشون رو بزارن
                بستگی داره کی دنبالت بیفته، تو کشور سه نوع داریم،بچه های بالا،بچه های متوسط،بچه های پایین؟
                وقتی معلم انشاء گفت علم یا ثروت بهش بگو هیچکدوم فقط نباشه "منت"

Comment

نوشته اصلی توسط iM4n نمایش پست ها
                  اینا تا وقتی ارزش داره که هدف حفظ اطلاعاتت باشه

یادمه یه بحثی اینجا در گرفت در مورد از بین بردن اطلاعات !
                  فکر کن خونتون طبقه 4 یا 5 یه ساختمونه و دارن میان بالا ! تو این فرصت کم چیکار میکتونی بکنی ؟؟
                  خوب اگر اطلاعات خیلی حساس داشته باشی باید از بین ببریشون
                  انفجار و سوزوندن و این حرفا فایده نداره ! چون حتما دیدین سیدی و هارد سوخته هم باز اطلاعاتش قابل بازیابیه
                  کسی اون تاپیک رو پیدا کرد لینک بزاره
                  من پیشنهاد میکنم اگر همچین اتفاقی افتاد هرچی دارید بزارید تو ماکروفر حله lol

Comment

همیشه جواب نمیده
                    تو فیلما دیدین با rpg یا موشک میزنن یه لپ تاپ میترکه ! بعد از همون ترکیدش باز اطلاعات استخراج میکنن ؟؟
                    خوب واقعیت داره

یکی پیشنهاد داده بود هاردو بندازیم تو اسید
                    این به نظر بهتر میاد
                    فقط شانس بیاری اسید زود به داخل هارد نفوذ کنه....

راستی تو ایران این دم و دستگاه بازیابی اطلاعات از هاردهای ترکیده وجود داره ؟؟؟
                    Emperor Hacking Team

sigpic

Comment

زیاد چیزی در این مورد نمیدونم اما تو ویکی دیدم که با مغناطیس کار میکنه
                      خوب یه EMP نه تنها کار هارد بلکه همه دم و دستگاه الکترونی میسازه
                      بحث اینجاست که چقد قدرت لازم داره تا کاری که میخایم بکنه

Comment

میدونی ای ام پی !!! رو کیا دارن کدوم کشور ها منظورمه؟ میدونی با یه چیزی شبیه این بگیرنت هاردت رو دیگه نمی خوان !!! نهایتش ۴ تا فیلم سوپر رو هارداتون دارین ببینم کاری میکنین به جرم جاسوسی بیان ببرنتون
                        آب طلب نکرده، همیشه مراد نیست گاهی نشانه ایست که قربانی ات کنند... !

Comment

یادمه یه دوستی که متخصص بازیابی اطلاعات هست یه روز یه مثال واسم زد
                          گفت که دستگاه های کاغذ خورد کن یه مدلهایی هم دارن که هارد و سی دی رو هم میتونن خورد کنن
                          گفت شما تصور کن هارد دیسک و یا سی دی رو گذاشتی تو همچین دستگاهی و به قطعات 3میلی متری تبدیلش کردی
                          می گفت روی هر بخش از هارد دیسک حداقل یک بیت اطلاعات هست که میتونن این اطلاعات رو بازیابی کنن
                          فرقی هم نداره کیا
                          بچه های بالا و پائین و متوسط همه می تونن
                          چون دستشون بازه تو این مسائل

پر از حرفیم برای گفتن...

خداوندا

این بار پیامبری بفرست که فقط بشنود ...

Comment

پس اینی که میگن با 30 Pass هارد رو Shred کنید دیگه عمرا برگرده چیه؟
                            [email protected]

Comment

نوشته اصلی توسط 4shir نمایش پست ها
                              میدونی ای ام پی !!! رو کیا دارن کدوم کشور ها منظورمه؟ میدونی با یه چیزی شبیه این بگیرنت هاردت رو دیگه نمی خوان !!! نهایتش ۴ تا فیلم سوپر رو هارداتون دارین ببینم کاری میکنین به جرم جاسوسی بیان ببرنتون
                              بهرحال فک کنم بهترین راه باشه چون بنظرم بتونه حتی اطلاعات فلش ها رو هم از بین ببره + موبایل اونم توی چند ثانیه بذونه اینکه آسیب فیزیکی بزنه

Comment

Working...
                              X