اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خریــــــد کی لاگـــــــــــــــــر

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درسته شما هم زحمت کشیدی ولی قیمتش خیلی واسه من زیاده داش

اگه داشتم ی 4 تا دیگه میزاشتم ی پراید میگرفتم :d

Comment

........................................
      Last edited by JeyJey; 02-24-2014, 04:31 AM.

انجام پروژه های نرم افزاری در کمترین زمان و نازلترین قیمت
      برای تماس به آیدی Arashjeyjey در یاهو مسنجر پیام بدید.

http://www.jeyjey.blogfa.com

Comment

نوشته اصلی توسط Z4R4THUSTR4 نمایش پست ها
        میشه 2تا از خطراتش رو به ما هم بگین؟
        خطرات ... یعنی شما نمیدونی پسر خوب. حساب بانکی - یوزر و پسورد ایمیل شخصی افراد و ......... برو تو نت سرچ کن ببین فتا دنبال چیه و افرادی که دستگیر میشن با دو کلمه سواد با همین به قول شما کیلاگر میان حساب آدمای بدبختو میزنن و گفتم چاقوی دو لبه برای اینکه شما یوزرو پسورد ایمیل رو میگیری کیلاگر رو ست میکنی دیدم فروشندگانی که خودشون حساب میزدن و دردسرش برای خریدار بود (طرف صحبتم کلی بود نه شما و دیگران)
        Last edited by france; 08-15-2013, 07:42 AM.

Comment

نوشته اصلی توسط france نمایش پست ها
          خطرات ... یعنی شما نمیدونی پسر خوب. حساب بانکی - یوزر و پسورد ایمیل شخصی افراد و ......... برو تو نت سرچ کن ببین فتا دنبال چیه و افرادی که دستگیر میشن با دو کلمه سواد با همین به قول شما کیلاگر میان حساب آدمای بدبختو میزنن و گفتم چاقوی دو لبه برای اینکه شما یوزرو پسورد ایمیل رو میگیری کیلاگر رو ست میکنی دیدم فروشندگانی که خودشون حساب میزدن و دردسرش برای خریدار بود (طرف صحبتم کلی بود نه شما و دیگران)
          حرف شما درست ولی یه سوال برام پیش میاد اینهایی که اساتید هک تو ایران هستند اموزش حضوری هک در ایران می دهند این همه کلاس میزارن خطر ناکتر هستند یا کیلاگر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Comment

...........................
            Last edited by JeyJey; 02-24-2014, 04:30 AM.

Comment

کیلاگر غیر قابل شناسایی تریفیک
              spyprogs.com/persian
              1-تمامی کلید های تایپ شده را ضبط می کند و شما تمام اطلاعات تایپ شده را دریافت می کنید.
              2-از صفحه نمایش قربانی با توجه به زمان تعیین شده توسط شما عکس می گیرد و برای شما با هر گزارش می فرستد.
              3-اگر قربانی هر فایل نوشتاری را باز کند ان را ذخیره و برای شما می فرستد.
              4-تمامی گفتگو های رد و بدل شده نوشتاری در یاهو را برای شما می فرستد.
              5- تمامی گفتگوهای انجام شده صوتی را برای شما می فرستد.
              6-این نرم افزار دارای بایندر حرفه ای جهت اضافه کردن فایل به به سرور
              7.تمامی گزارشات را از طریق ایمیل و یا س اف تی پی برای شما ارسال می کند.
              8-قابلیت سرور دانلودر برای کم کردن حجم فایل سرور به 17 کیلو بایت
              9-دارای قابلیت ضبط دسکتاپ قربانی به صورتی که شما ابتدا 5 ادرس وبسایت را هنگام ساختن سرور وارد می کنید و زمانی که قربانی به یکی از ان سایت ها وارد شود برنامه شروع به ضبط تصویر می کند. این قابلیت برای ضبط اطلاعات تایپ شده توسط کیبرد مجازی سیستم قربانی مناسب می باشد.
              10-قابلیت ایکون چنچر برای تعویض ایکون سرور
              11- گرفتن اطلاعات کشور شهر قربانی در ایمیل
              12-دارا بودن کلاینت اف تی پی
              13-قابلیت امکان اضافه و یا کم کردن حجم فایل سرور
              14-قابلیت به روز رسانی خودکار
              15-سازگار با ویندوز اکس پی – ویستا – ویندوز سون- ویندوز ایت – سیستم های مجازی و ویندوز سرور 2003 و 2008
              16-ارسال پسورد مسنجر یاهو تمامی نسخه ها
              17-قابلیت تعویض نسخه فایل مانند اطلاعات کپی رایت و ...
              18-دارای قابلیت فرمت های هوشمند برای ایجاد میانبر برای سرور . (فرمت های نوشتاری . صوتی )
              19- قابلیت ساختن سرور با فرمت های مختلف
              مزایای تریفیک کیلاگر نسبت به کیلاگر های دیگر:
              1-یکی از مزایای تریفیک کیلاگر نسبت به کیلاگر های دیگر حجم پایی سرور ان می باشد. فقط 45 کیلوبایت
              2- این کیلاگر به صورت به هیچ عنوان توسط هیچ انتی ویروسی قابل شناسایی نیست. (مکافی-وبروت-بیت دیفندر-زون الارم-اوریرا- کسپراسکی- پاندا- ای وی جی - )
              ما تریفیک کیلاگر را هر 5 روز یک بار به روزرسانی می کنید پس به صورت همیشگی غیر قابل شناسایی توسط هرگونه انتی ویروسی می باشد و اگر توسط هر انتی ویروسی شناسایی شد می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و ما در کمتر از 12 ساعت برای شما ان را غیر قابل شناسایی می کنیم.
              3-ویژگی ضبط تصاویر کیلاگر ! یکی از امکاناتی که تریفیک کیلاگر را از کیلاگر های دیگر متمایز می کند ویژگی ضبط تصاویر می باید. به طوری که شما می خواید کلید هایی که قربانی توسط کیبرد مجازی کامپیوتر وارد می کند پس از ورود به یک سایت را وارد می کند ذخیره کنید.
              http://www.spyprogs.com/persian
              postibani yahoo : Spyprogs_customerservice
              نوشته اصلی توسط anticyber2 نمایش پست ها
              از دوستان عزیز کسی کی لاگر غیر قابل شناسایی واسه فروش داره؟
              لطفا پ.خ بدید.
              با تشکر

Comment

ساسان جان این تاپیک دست خودتو می بوسه

Comment

عاغا یه سوال . . .
                  یه کیلاگر که این ویژگی ها رو داشته باشه چند در میاد

1) قابلیت مانیتورینگ دسکتاپ طرف
                  2) رکورد و ارسال کلید ها
                  3) به محض اتصال USB برنامه رو سیستم قربانی Run بشه

پر از حرفیم برای گفتن...

خداوندا

این بار پیامبری بفرست که فقط بشنود ...

Comment

سلام دوست عزیزلطفا قیمت رو به من هم بگید. درضمن من دنبال کی لاگر سخت افزاری هم هستم.سراغ دارید قیمت بفرمائید.نمی دونم باید اینجا آیدیمو بدم یا زحمت ارسال برام می کشید.ممنون

Comment

سلام دوست عزیزلطفا قیمت رو به من هم بگید. درضمن من دنبال کی لاگر سخت افزاری هم هستم.سراغ دارید قیمت بفرمائید.نمی دونم باید اینجا آیدیمو بدم یا زحمت ارسال برام می کشید. یک کمکم کنه ؟ممنون

Comment

اعلام قیمت و جزئیات

نوشته اصلی توسط keylogger نمایش پست ها
                        میخند؟!!!!!!!
                        باسلام Ùˆ تشکراز شمادوست عزیز ØŒ لطفاقیمت Ú©ÛŒ لاگز رو بفرمائید Ùˆ اینکه اگرسراغ دارید دنبال Ú©ÛŒ لاگر سخت افزاری هم هستم Ú©Ù‡ همه این مشخصاتی رو Ú©Ù‡ نوشتید داشته باشه Ú©Ù‡ البته سایتشو پیداکردم ایرانی نیست .لطفا راهنمائی جهت تهیه آنها بفرمائید.آدرس سایت http://www.keelog.com/ Ùˆ ایمیل من هم [email protected]. اگه ممکنه چزئیات بیشتری راجع به Ú©ÛŒ لاگرتون بگید.مثلا Ú©ÛŒ Ùˆ Ú†Ù‡ جوری اجرا میشه زمانبندی داره یا دسکتاپو مانیتور میکنه Ùˆ ایمیل هم برام ارسال میکنه Ùˆ مهمتراینکه دست پلیس فتا Ú†Ù‡ جوری به ما میرسه اصلا میرسه ØŸ باسپاس فراوان

Comment

نوشته اصلی توسط Z4R4THUSTR4 نمایش پست ها
                          طرف میتونه واسه مصرف شخصی هم استفاده کنه مثلا واسه کنترل کامپیوتر خودش!
                          دیگه به من ربطی نداره کی میخواد خلاف کنه کی درست استفاده کنه

من چیزی بالاتر از اپشن هایی که دوستان گفتن و به ذهنشون میرسه نوشتم
                          اونقدر که ادم میتونه بگه وجود فیزیکی داره
                          اما مشکل اینه که فتا نمیگه شما به نیت استفاده صحیح نوشتی
                          یادمه چند سال پیش که خواستم بفروشم وقتی قانون جرایم رایانه ای رو خوندم اون زمان از 6 ماه زندان شروع میشد به بالا
                          از طرفی من و شمای برنامه نویس هم که میدونیم ملت برا چی میخوان پس اینجا مشکل شرعی هم پیدا میکنه و پولش هم مشکل داره
                          پس هم قانون هم شرع هم وجدان گیر میده به این قضیه
                          دیگه ما بیخیال فروش شدم
                          اگه استفاده کننده نه به اندازه ی یک انسان بلکه به اندازه ی برنامه ای که نوشتیم زیرک بود که گیر نمی افتاد خوب بود ولی متاسفانه خیلی ها به سادگی تو این قضایا گیر افتادن و نویسنده برنامه هم گیر افتاده
                          پیشنهاد میکنم برای استفاده خودتون بزارید و بیخیال تجاری شدنش بشید
                          امیدوارم موفق باشید
                          خدایا! دلم از ظلم و ستم گرفته است، تو را به عدالتت سوگند می‏دهم كه مرا در زمره ستم‏گران و ظالمان قرار ندهی.
                          خدایا! می‏خواهم فقیری بی‏‏ نیاز باشم، كه جاذبه‏ های مادی زندگی، مرا از زیبایی و عظمت تو غافل نگرداند.
                          خدایا! خوش دارم گمنام و تنها باشم، تادر غوغای كشمكش‏های پوچ مدفون نشوم.
                          خدایا! دردمندم، روحم از شدت درد می‏سوزد، قلبم می‏جوشد، احساسم شعله می‏كشد، و بندبند
                          وجودم از شدت درد صیحه می‏زند، تو مرا در بستر مرگ آسایش بخش.
                          (شهید دکتر چمران)

Comment

دوست عزیز شما یه جوری گفتی دست پلیس فتا چهجوری به ما میرسه که انگار می خوای حساب بزنی بعد کلا سایبری اینجوری تا زمانی که کاری نکنی چه بشناسند چه نشناسند کاریت ندارند

اما حرکتی بزنی دستش که هیچی از همه چیش بهرهمند میشی

Comment

آقا یه کیلاگر که exe نباشه دارین ؟ یوزر دسترسی محدود به کامپیوتر داره و هر فایلی رو نمی تونه اجرا کنه در حد guest یا پایین تر... در ضمن کسی هست یه کیلاگر سخت افزاری بتونه برام جور کنه ؟ فکر کنم از همه چیز بهتر باشه...

Comment

آره کیلاگر سخت افزاری :d

بای بای

Comment

Working...
                                X