اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

Hashcat GUI Packaged

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط sad71 نمایش پست ها
    سلام به همه اساتید عزیز
    من این برنامه رو گرفتم ولی موقع اجرا به مشکل بر میخورم
    من از یک لپ تاپ مدل اچ پی pavilion dv6 3300se استفاده میکنم با کارت گرافیک radeon HD 6550 amd
    ولی موقعی که مخواد شروع به کرک کردن بکنه ارور میده که
    nvcudo.dll is missing
    CUDA مربوط میشه به کارت های گرافیک nvidia ، روی کارت های گرافیک ATI باید از Stream استفاده کنید .

بعد مرتضی جان ، موردی روی لپتاپ هم نداره چند وقت پیش داشتم روی nvidia 740m تست میگرفتم CUDA رو ، با GTX550 Ti آورکلاک تفاوتی نداشت . درسته سری ها با هم فرق دارن ولی تفاوت واحشی توی عمل ندارند .
    Last edited by ViR-EnG; 10-28-2013, 01:36 AM.
    sigpic

Comment

برد که آب شد متوجه تفاوت میشید . واسه کرک سیستم کولینگ درست درمون نداشته باشید به هیچ چیز نمیریسید . چون قبل از کرک هش حتما یه قطعه رو سوزوندید

Comment

یه بار بسوزونید میفهمید فرق لپ تاپ با pc چیه
        تازه با pc هم باز مشکل آتیش سوزی هست !
        Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
        عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

آدرس توئیتر من:https://twitter.com/#!/iM4n_

به صفحه شبگرد در فیسبوک بپیوندید
        http://www.facebook.com/groups/shabgard

تیم Emperor عضو جدید میپذیرد ! برای اطلاعات بیشتر با خودم تماس بگیرید

sigpic

Comment

یدونه از این اسباب بازی ها بخرید ، مشکل سوختن و آب شدن و اینا نخواهید داشت

msi-n450gts-cyclone-1gd5oc-3.jpg

MSI NGTS-450-Cyclone

زیاد هم گرون نیست .
          بعضی ها واقعاً مایه ی ننگ جامعه ی IT و کامپیوتر هستند ،
          حال این انتخاب شماست که جزئی از این دسته باشید ، یا نباشید .

کمپین اعتراض به سرعت کم و قیمت بالای اینترنت در ایران

Comment

نوشته اصلی توسط ViR-EnG نمایش پست ها
            CUDA مربوط میشه به کارت های گرافیک nvidia ، روی کارت های گرافیک ATI باید از Stream استفاده کنید .

بعد مرتضی جان ، موردی روی لپتاپ هم نداره چند وقت پیش داشتم روی nvidia 740m تست میگرفتم CUDA رو ، با GTX550 Ti آورکلاک تفاوتی نداشت . درسته سری ها با هم فرق دارن ولی تفاوت واحشی توی عمل ندارند .
            دادا منم همین رو میگم من گرافیکم amd ولی چطوری اینو به نرم افزار بهمونم؟
            یعنی حالا من چه کاری میتونم بکنم که این مشکل حل بشه/؟

Comment

نوشته اصلی توسط arash70 نمایش پست ها
              یدونه از این اسباب بازی ها بخرید ، مشکل سوختن و آب شدن و اینا نخواهید داشت

[ATTACH=CONFIG]9479[/ATTACH]

MSI NGTS-450-Cyclone

زیاد هم گرون نیست .
              سلام
              چرا مشکلی پیش نخواهد اومد با این کارت؟

Comment

از دوستان کسی با CORSAIR Hydro H50 تجربه داشته؟ این کولر بدرد بخوره؟

Comment

@itboys
                  چونکه فنش خیلی بزرگه !
                  من روی Full Rendering 99% Load دمای بالاتر از 60 درجه ندیدم ! حداکثر دمای مجازشم ۱۰۰ درجه هستش
                  هیچیش نمی شه کلاْ
                  بعضی ها واقعاً مایه ی ننگ جامعه ی IT و کامپیوتر هستند ،
                  حال این انتخاب شماست که جزئی از این دسته باشید ، یا نباشید .

کمپین اعتراض به سرعت کم و قیمت بالای اینترنت در ایران

Comment

یک سری توضیحات می دم در مورد کارت گرافیک امیدوارم که موثر باشه

اول از این که با بودجه ای که دارید سعی کنید قوی ترین کارت موجود رو در همون رنج قیمت خریداری کنید و به دنبال مسایل جانبی مثل میزان VRAM نباشید چون به درد این کار نمی خوره

حتما کارت رو از برند های معتبر مثل Gigabyte,Asus,MSI,EVGA,Sapphire,... خریداری کنید

به هیچ وجه کارت با کولر رفرنس نگیرید و کارت رو با کولر کاستوم شده توسط شرکت ها خریداری کنید و حتما هم مقایسه ها رو ببینید و کولر هر شرکتی بهتر بود برای همون برند رو بخرید ، به طور کل در 99% موارد برد های کارت گرافیک یکی ان و توسط شرکت سازنده چیپ گرافیک تهیه می شن و رقابت اصلی شرکت ها بر سر کولر اشون هست در نتیجه زیاد گیر برندش نباشید و هر برندی که معتبر بود و کولر بهتری داشت از همون خریداری کنید

کارت رو خودتون اورکلاک نکنید و در صورت نیاز به performance اه بیشتر overclock شده کارخانه ای بگیرید که stable باشه ، معمولا با اختلاف قیمت کمی نسبت به نسخه معمولی فروخته می شن نسخه های oc

برای خنک سازی بیشتر می تونید کولر رو باز کنید و از خمیر سیلیکون هایی مثل liquid ultra استفاده کنید دقت کنید خمیر هایی مثل h1,tx3,tx4و.. تفاوتی در خنک سازی ایجاد نمی کنند چون معمولا کارخانه ها از خمیر های بسیار مرغوب بر روی هیت سینک هاشون استفاده می کنند و هر خمیری مناسب این کار نیست

اگر امکانش رو دارید از water cooling استفاده کنید در حالت load بسیار موثر عمل می کنه

نگران سوختن کارت نباشید چیپ gpu تا دمای 100 درجه چیزیش نمی شه و اگر کارت شما از برند معتبری باشه به محض رسیدن به دمای خطر سیگنالی ارسال می کنه که سیستم خاموش می شه یا ریست می کنه و از صدمه زدن به کارت جلوگیری می کنه ، در کل اگر کارت از برند معتبر با کولری مناسب باشه اصلا کار به این دماها نمی رسه معمولا حداکثر 80-90 درجه می شه بسته به چیپ کارت

در صورتی که مشکل بودجه ندارید و به صورت کمی تخصصی تر (کمی!!!) می خواید شروع به کرک هش کنید باید سراغ پردازنده های دیگه برید gpu پاسخگوی شما نیست
                    در کل کرک هش با gpu جزو روش های آماتور حساب می شه و اگر از 0 تا 10 برای این کار در نظر بگیرید کرک با cpu خونگی امتیازش -1000000000 اه کرک با gpu حونگی امتیازش -1 اه
                    Last edited by 4n0nym0us; 10-29-2013, 12:45 PM.
                    I'm Not Related To Anonymous Group
                    بنده ارتباطی به گروه Anonymous ندارم

Comment

Working...
                    X